Opinie o Timson Paweł Jura w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Timson Paweł Jura. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Timson Paweł Jura o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timson Paweł Jura w Bielsko-Biała

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Timson Paweł Jura?

Jak długo czekaliście na odzew z Timson Paweł Jura? Oddzwaniają zawsze?

Arek Nowy wpis

Nie oddzwaniają. Firma krzak, Pani twierdzi w mailu, że mają awarię lini telefonicznej (w dobie telefonów komórkowych :), przez ponad tydzień). Trzymać się od tych ludzi z daleka, (usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

Jestem załamany działaniem sklepu. Zamówiłem towar, po kilku dniach status zamówienia z "w realizacji" zmienił się na brak towaru. Próbowałem się skontaktować, żeby dowiedzieć się o co chodzi - bezskutecznie, dopiero po telefonie do innej firmy pod tym samym adresem (pan poszedł do ich lokalu z prośbą o kontakt w mojej sprawie) dostałem informację, że nie ma baterii prysznicowej. Po kolejnych 2/3 dniach wyciągnąłem informacje, że niewiadomo kiedy będzie. Poprosiłem, żeby anulowali całe zamówienie, jeśli do poniedziałku nie dotrze do nich brakująca bateria, mimo tego w poniedziałek wysłali cześć zamówienia. Dotarło do mnie źle spakowane zamówienie (inny odpływ niż zamówiłem), udało mi się namówić panią na przysłanie kuriera po odbiór przesyłki. Minęły już dobre dwa tygodnie jak kurier zabrał odpływ, a zwrotu pieniędzy nadal nie dostałem. Polecam omijać ten sklep szerokim łukiem, lekceważenie klienta level master. Zamówienie składałem na początku listopada a mamy grudzień. Nie dostałem także faktury za zakupione rzeczy

Ona

W ubiegłym roku w maju kupiłam baterie łazienkowe. Dostałam wiadomość że sklepu że zestaw gdy tylko będzie skompletowany wyślą. Po miesiącu dostałam paczkę. W grudniu zaczęłam remont łazienki i dopiero teraz w styczniu okazało się że brakuje śruby montażowej Skontaktowałam się ze sklepem i na drugi dzień był już u mnie kurier z brakującą śrubą. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać to fakt powinnyśmy dostać to za co płacimy ale reakcja sklepu była szybka. Tak że nie miałam żadnego opóźnienia w remoncie. A baterie są śliczne.

Łucja
@Ona

To super ze się udało rozwiazac sprawę a zeszli z ceny chociaż? Ja tak miałam z inna firma

@Łucja

A mi do tej pory nie oddali wszystkich pieniędzy. Za 3 miesiące będzie 2 lata. Niestety nie mogę podzielić z Wami pozytywnej opinii. Firma nawet się ze mną nie próbuje kontaktować. Nie odpisują na maila a jak już uda mi się do nich dodzwonić, to tylko obiecują, że sprawę wyjaśnią i znowu cisza.

Zofia
@kidl

No właśnie widzę, że pisałeś o zamawianiu u nich w kwietniu 2020. A ile dokładnie są Ci "krewni"? Najgorsze, że inflacja chyba trochę pożarła te środki. Ogólnie jestem zdziwiona taką sytuacją, może zaginąłeś gdzieś w ich bazie?

@Zofia

Tu nie chodzi o wartość jaką są dłużni. Irytuje mnie ich lekceważące podejście do tematu zwrotu pieniędzy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Timson Paweł Jura? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex

Jak w Timson Paweł Jura wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

kidl

Wpis wrzucony, żeby nie były same negatywne? :)

Jacek
@kidl

Nie no, raczej standardowe pytanie. Serio jest tak źle że nic pozytywnego się nie da napisać?

Kkk
@Jacek

Coś by się znalazło jakby dłużej posiedzieć

Zofia
@Kkk

No to mamy czas, jak posiedzisz dłużej to wróć koniecznie z feedbackiem. ;p

kidl

Niestety mam podobną sytuację. Zakup w kwietniu 2020 roku. Zero kontaktu i informacji o opóźnieniu. Dostawa dopiero pod koniec maja 2020 roku, kiedy już produkt był niepotrzebny. Odesłałem, złożyłem mailowe oświadczenie o zwrocie. Towar dotarł. Kilka maili z prośbą o zwrot środków. Mamy 18 wrzesień 2021 roku i pieniędzy nie odzyskałem. Jeśli jest więcej takich osób, zgłaszajcie śmiało na policję. Jak im się uzbiera większa kwota, to może mu nie odpuszczą.

Tomasz
@kidl

Hej, 3 dni temu dostałem przelew po sądowym nakazie zapłaty, trwało rok i kwota niewielka ale warto utrzeć nosa mądrali ;) zgłoś sprawę do Rzecznika praw konsumentów właściwego dla twojego miejsca zamieszkania, wszystko zrobią za ciebie łącznie z pozwem. Pozdrawiam

@Tomasz

@Tomasz ciekawa sprawa. Zgłosiłem do rzecznika ale nasz rzecznik jest jakiś dziwny. Wysłał jednego maila i na tym się skończyło. Teraz rzecznika ścigam, żeby w końcu zaczął działać. Plus taki, że po mailu rzecznika, zwrócił mi pieniądze za towar ale za wysyłkę już nie raczył. Kwota została niewielka, bo kilkanaście złotych za transport, jednak nie odpuszczę, dla zasady. Dam rzecznikowi jeszcze miesiąc i sam puszczę pozew przez e-sąd.

Oszukany

Nie kupujcie w jego sklepie silla.pl do dziś nie oddał pieniędzy. Ma to gdzieś. Nie czekam i zgłaszam sprawę na policję.

Dośka

@Ania czyli z jakimi innymi firmami ta firma jest związana?

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Timson Paweł Jura w mieście Bielsko-Biała, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników!

Ostrzegam to jedna osoba pod wieloma firmami, rzeczywiście utrudnia prawidłową realizację przesyłki, zarabia na zwrotach. Produktu nie dostałam, pieniędzy na razie też.

Damian

KRANY.pl Wysłano kompletnie inny zestaw niż zamawiany. Firma wysyła badziewie, niezgodne ze zdjęciami towary i liczy na to, że ludziom nie będzie chciało się odesłać. Nie zwracają pieniędzy za odesłanie przesyłki, mimo że cała sytuacja jest z winny sklepu. Dużo zmarnowanego czasu i nerwów. Sprawę zgłaszam do Rzecznika praw konsumenta i gorąco zachęcam ludzi oszukanych w ten sposób do zrobienia tego samego. Nie pozwólmy, żeby takie (usunięte przez administratora) miało miejsce. Dobrego dnia wszystkim czytającym. Pozdrawiam

Firma Timnson Paweł Jura działająca również pod nazwa KRANY.pl to (usunięte przez administratora) którzy żerują na wciskaniu swoich produktów które są niekompletne. Zakupione baterie umywalkowe nie maja śrub mocujących a po odesłaniu ich nie chcą zwrócić pieniędzy. Odradzam odwiedzania ich sklepów i robienia jakichkolwiek zakupów.

Zostaw merytoryczną opinię o Timson Paweł Jura - Bielsko-Biała

Timson Paweł Jura