Bon Prix Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Bon Prix Sp. z o.o.

Iwona

@anonymous i @Rydz oboje pracujecie w Bon Prix, a Wasze wypowiedzi są kompletnie różne. Dlaczego tak jest? Czyżby w dwóch różnych działach inaczej pracownicy byli traktowani? @anonymous czy Ty też pracujesz 6 dni w tygodniu? Też masz pensję 1900 zł? @Rydz a w jakim Ty dziale pracujesz?

zx

Nie pracuje w Bon Prix przypadkowo trafilam na wasze wpisy i to co czytam oceniam z mojego punktu widzenia.Widze,ze pracownicy sa tak dalece niezadowoleni,niedowartosciowani,nikt ich nie docenia,nie nagradza,brak podwyzek- to nie jest motywujace.Ludzie musza byc traktowani po ludzku,z checia i humorem przychodzic do pracy.Winie tutaj kierownictwo,ktore żeruje na ludziach , nie potrafi pogonic donosicieli,ktorzy sieja zamet, chca sklocic wszystkich.Tak byc nie powinno a ludzie pisza,bo czuja sie skrzywdzenip

anonymous

Ja pracuje w dziale reklamacji i jest ok nie rozumiem co za głupoty pisza co niektorzy nie ma żadnego niewolnictwa a pracować trzeba a nie sie obijac i premie zbierac za nic

Rydz

Nie polecam,niewolnictwo,masz robić 6dni w tyg bo sobota to normalny dzień pracujący..,mało ludzi na dzialach,jak nie zostajesz nadgodzin patrzą się krzywo i z premi zabierają,nikogo nie obchodzi że masz rodzinę dzieci masz być do dyspozycji 6dni w tyg najlepiej jeszcze z nadgodzinami za psie pieniądze 1900zl a przez biuro jeszcze mniej,ludzie uciekają i to starzy pracownicy

Kati

Nikomu nie polecam tego sklepu. Bonprix jest tylko pośrednikiem i nie odpowiada za towar w paczce. Ja dostałam z zamówionej firanki połowę a za drugą połowę Pani zwróciła mi pieniądze. Więc w oknie mogę powiesić pół firanki. A jak mi sie nie podoba to własny koszt mogę odesłać tą połowę firanki. Skandal.

Iwona

Ostatni wpis był klientki, a jednak na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą w Bon Prix. Dlatego ważne, żeby pracownicy wypowiadali się na forum, żeby aplikanci dowiedzieli się o firmie jak najwięcej informacji z pierwszego źródła.

Klientka z Rzeszowa

Jestem klientka bp. Kupuje sporo i na duze kwoty. Nigdy nie zdarzylo sie ze dostalam pomylony rozmiar. Czytajac to forum i wypowiedzi musze przyznac, ze dawno nie mialam takiego ubawu!#naprawde smialam sie na glos , teksty typu rekrutacja na stanowisko sprzataczki jak wyglada albo rozmazane g...wno a potem klotnie pan bylo the best!!!!! Ubaw po pachy. Wesolo tam macie naprawde.

Ania

mam pytanie do Kierownictwa sklepu - kupuje w Państwa sklepie ale tylko biustonosze, ponieważ przy moim rozmiarze 48-50 nie wiem jak będzie wyglądać zakupiona sukienka - a z odsyłaniem to niestety nie mam na to czasu. Czy nie można zrobić zdjęć modelk o większych rozmiarach, przecież nie każdy jest s lub sx. - wiem że wtedy towar wygląda najładniej, ale my duże kobiety też chcemy zobaczyć na modelce jak to wygląda. Pozdrawiam

Iwona

@CC dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś powiedzieć jeszcze coś o tym jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy szkolenia podnoszące kwalifikacje? @karolina jeśli chodzi o pracę na magazynie, to mam wrażenie że większość wcześniejszych komentarzy właśnie ją opisuje. Jednak jak najbardziej zachęcam również osoby, które dotąd się nie wypowiadały, bądź te które chcą jeszcze coś dopowiedzieć na odpowiedź na pytania @karolina.

uhqhvsqstq
@Iwona 12.06.2017 11:03

a jak wyglada praca sprzataczki. czy maja umowy o prace przez bonprix. jak wyglada ich praca .

karolina

a jak jest na magazynie??? i innych dzialach??

malina

w biurze jest super, praca normalna, fajni ludzie :)

Iwona

Dużo z Was opisuje jak wygląda praca w Bon Prix na magazynie. A jak pracuje się w innych działach? Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy jako Pracownik Call Center. Czego mogą spodziewać się aplikujący do tego działu firmy?

CC
@Iwona 31.05.2017 12:40

W Call Center pracuje się normalnie :) Pracujemy 8 godzin, z wyprzedzeniem wiemy o roboczych sobotach odbieramy za nie dni wolne bez problemów , nadgodziny praktycznie się nie zdarzają. Atmosfera jest ok. Pracują tu same fajne dziewczyny :)

pntl

jak jest z tymi sobotami> ile jest w miesiacu pracujacych obowiazkowych?

PRACOWNIK

Jeśli chcesz zatrudnić się w firmie BON PRIX powinieneś się nad tym poważnie zastanowić... Praca w tej firmie, to obecnie niemalże niewolnictwo XXI wieku... Nie masz nic do powiedzenia-masz tylko robić, robić, jeszcze raz robić... Zwykle 6 dni w tygodniu (no bo wg FIRMY sobota to zwykły dzień pracy) Jak nie możesz przyjść w sobotę to na żądanie i utną ci z premii... Zwykle większość działów pracuje po 9h, a zdarzało się i po 10h....I nikogo nie interesuje, że masz małe dziecko i np. nie ma kto go odebrać z przedszkola, że masz wizytę zaplanowaną u lekarza specjalisty, do którego zapisywałeś się kilka tygodni wcześniej itp. itd... Najważniejsza jest firma....I plan do wykonania... A że dowiadujesz się o godzinie nadliczbowej zwykle dzień wcześniej, to nikogo to nie obchodzi... Owszem-jest teraz grafik.... Ale co z tego, jak z dnia na dzień okazuje się że to nie ma znaczenia, bo są zaległości, a pracowników mało... I póki będzie taka płaca, takie olewanie "starych pracowników" i brak zrozumienia ze strony Dyrekcji i Kierownictwa, to będzie w tej firmie coraz gorzej... Ludzie albo odejdą, a Ci co zostaną to będą na zwolnieniach lekarskich bo nie wytrzymają nie tylko fizycznie, ale i psychicznie... Bo praca na Magazynie to praca stojąca, w ruchu...ale to nie jest normalne tempo to jest zapierda......Chociaż przecież kierownik mówi nam-"pracujcie własnym tempem"-tylko tak się nie da...bo inaczej zostajesz w tyle...potem na dywanik bo robisz mało, zero premii, straszenie zwolnieniem.... Tylko nowi chętni do pracy w Bon Prix nie pchają się...Każdy kto tu przychodzi do pracy widzi co się tu wyrabia i ucieka... I chyba w tej firmie (co jest absurdalne) lepiej być pracownikiem agencyjnym, bo zarabiasz niewiele mniej i bardziej cię szanują... Czy ktoś w końcu skontroluje co się tu wyrabia...Czy musi to tak wyglądać....

Iwona

@Zdruzgotanarozumiem, że praca na pakowni jest w Twojej opinii ciężka. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale? Co rozumiesz mówiąc o złym traktowaniu pracowników?

Zdruzgotana

Traktują pracowników jak śmieci. To co ostatnio dzieje się na dziale pakowni przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownicy traktowani są jak roboty. Niewykonalny plan musi zostać zrobiony. JESTESMY JUZ ZMĘCZONE. Monotonna praca stojąca 6 dni w tygodniu po 9godzin, a płaca- cóż... Praktycznie najniższa krajowa, bez plac za nadgodziny i pracę w trybie grafikowym (mowa o sobotach) premia ostatnimi czasy to jakaś kpina. Statek starych, stałych i sumiennych pracowników niebawem zatonie, dzięki choremu systemowi plac i traktowania pracownika, MAMY DOŚĆ!!

Iwona

@Nowakiedy zaczynasz pracę? Chętnie dowiemy się więcej o pracy w Bon Prix z perspektywy osoby, która dopiero zaczyna pracę oraz poznawanie firmy.

Nowa

O rany! Ja mam tu pracować! Jest tu ktoś normalny?

Iwona

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko modelka produkcyjna. Praca w Łodzi. Zamierzacie aplikować? Wiesz jak wygląda praca w tym charakterze? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Magda

Chcialam sie dowiedziec jak wyglada praca w bon prix, ale takich komentarzy to jeszcze nigdy nie widzialam. Na na miejscu waszego pracodawcy wszystkie bym was wawalila i skompletowala nowy sklad. Zdrowy. Bo zachowujecie sie jak chore psychicznie.

PRACOWNIK
@Magda 23.02.2017 17:23

Magda... Być może niektóre komentarze są tu nie na miejscu...chodzi tu o te dotyczące podawania konkretnych nazwisk, bo ludzie zamiast powiedzieć komuś coś prosto w twarz wylewają żale tu... Ale praca tutaj jest naprawdę bardzo ciężka...w tym momencie to sytuacja jest nieciekawa, bo ludzie zwyczajnie nie mają już siły, są zniechęceni, załamani bo mamy tylko jeden dzień w tygodniu wolnego....a za soboty firma oddaje wolny dzień kiedy się im podoba-jak jest mnie pracy-a że pracy dużo, nie ma nowych chętnych, a dużo pracowników odeszło, to sytuacja jest krytyczna... i ktoś kto nie pracuje tutaj nie ma pojęcia jak to wygląda....że jest tak źle!!!!

pntl
@PRACOWNIK 13.05.2017 18:11

jakie sa zarobki dla nowych pracownikow?

nik

Imprezka była super, choć muzyka chyba lepsza w zeszłym roku? Za to wyżerka jak tralala. Tylko wódki nie dali, pewnie żeby się znów dziewczyny nie pobiły.

Krzysiek

Klasy to nie masz za grosz ! Podobno kobiete też najlepiej poznaje się jak zachowuje się w złości i po rozstaniu. I ani mnie to ziębi ani parzy ale ja z taką babą nie siedziałbym nawet 5 min. Jak już ktoś tu zauważył forum nie jest od tego.

Koleżanka
@Krzysiek 28.11.2016 10:49

Bez komentarza. Nie znasz mnie nie komentuj. Po drugie chyba nie masz dzieci i rodziny tak w ogóle.

P.S.

Jak trzeba nisko upaść aby o swoich niepowodzeniach małżeńskich wypisywać na forum firmy , w dodatku oskarzając inne osoby za własne błędy . To świadczy że jesteś kobietą o osobowości paranoicznej i jeśli potrzebujesz pomocy to zgłoś się do psychologa bądź innego lekarza .

dora

Napiszcie coś o balu jubileuszowym

Towarzyszy Lenin
@dora 26.10.2016 17:50
Napiszcie coś o balu jubileuszowym

A co tu mówić pojdziecie potańczyć popić za darmoche dadzą parę groszy jak ostatnio będą ahy ohy jaka to firma wspaniała idą zmiany a po nowym roku aneks do umowy 3 soboty pracujące koniec z kasą za bilety koniec wczasów pod grusza i podwyżka 50 zł brutto ale baw się ciemna choloto baw się

Bigfish

Z czytanych postów wnioskuję że tam pracują same debile . Nic też dziwnego że klienci dostają produkty niezgodne z rozmiarem lub długo po terminie dostarczenia .

Oburzona Żona

Na reklamacjach to chyba za mało pracy panie mają gdyż podrywają i flirtują z żonatymi mężczyznami!!!a potem twierdzą że nic takiego się nie stało!!!!

@Oburzona Żona 19.10.2016 18:07

Tak to bywa jak Panie nie mają swojego życia!!!!

Karinka

Na pakowni tez jest taki jeden który obecnie jeździ na windzie środkowej bez zęba nie miły zabiera wózki na piętra i się do tego rzuca a parter nie ma wcale .Wstrętny pasztet .

kuna
@Karinka 24.09.2016 21:23

Sylwia a jak by dawal caly czas na parter wozki to pietra by nie mialy.Trzeba sie dzielic.

Oj tam ;)

Haha a ty pracujesz tu że mówisz że nie ma wyścigu gryzoni :D ? Może nie wszędzie jest ale są panie co się wręcz ścigają kto więcej zrobi , a że więcej błędów mają przez pośpiech to inna bajka już:D

halo koalo

a szukaja mlodszego specjalisty ds resktrukturyzacji? i co taka osoba ma robic?

para

Już maja kaplet, spóznilaś sie sikoreczko!!!

Kto zjada nam owoce

Spedycja nie chce owoców , ponieważ są mało dostępne ,oraz są zjadane przez osoby z innych działów:(

chory na wszystko

a co powiecie o pracy w magazynei b?

mała

tak, na kromkę chleba ci wystarczy

Truskaweczka

W BonPrix dwa tygodnie temu rozpoczęto nowy,letni konkurs - Wyścig Szczurów Po Owoce ! Są już przodownicy ,ale wyniki zostaną ogłoszone na koniec sezonu DARMOWEGO OWOCA.Życzymy sukcesów i dużo witamin.

zastanawiam się nad pracą w bon prixie, ale z tego co tu czytam.. czy jest możliwość spokojnego przepracowania na kompletowaniu zamówień chociaż kilku miesięcy? juz wiem, że atmosfera jest zła, ale poza tym, jak dokładnie wygląda praca, czy trzeba zrealizować jakąs konkretną ilość zamówień w ciągu dnia na przykład, czy jest ciężko, czy może być? jaka jest średnia wieku, pracuje sporo młodych osób? jak wygląda sprawa wolnego, nie ma problemu gdy np chcemy jakis dzien miec wolny i wczesniej poinformujemy o tym? i ogólnie nie ma aktualnie postojów, czy są? dziękuję z góry za odpowiedzi

anabela
@123 22.06.2016 20:55

jakimś dziwnym trafem większość ludzi pracuje od lat...

Vc

Czytalam to forum ale nigdy nie pisalam. Wiec dzis moj pierwszy raz. Napisze tak wszyscy myslacy ludzie w tym zakladzie ktorzy przeczytali posty pani ktora tak zawziecie broni p. Sprzataczek i honoru zakl. Pracy wie o kogo chodzi .wiec powiem pani tak przynajmniej polowa zakladu wie co jedna z p.pracownic robi jezeli jest pani tak inteligetna za jaka sie pani uwaza to prosze sie domyslic . I prosze nie straszyc pracownikow uczciwie pracujacych ktorzy nie okradaja zakladu i szanuja to ze maja prace i wyplaty moze nie kokosy ale na czas. Milego myslenia .

@Vc 18.06.2016 00:53

Ależ ja nikogo nie strasze. Doszły mnie słuchy co sie dzieje w Łódzkim oddziale, Jakie forum powstało.Ja jestem u Was raz na jakis czas, i juz dawno zauważyłam ze cos tu nie gra.Ale po ostatniej rozmowie telefonicznej, i tym co tu czytam , wszytko przerosło moje oczekiwania. Jest to forum publicze,kazdy to czyta. Ludzie którzy są zainteresowani z naszą współpracą też, w jakim świetle jest na dzien dzisiejszy pokazany zarys naszej firmy. Również miłego myslenia. Gwarantuje ze co nie którzy będą mieli bardzo duzo czasu ( na to myślenie)

Prac.ag.pracy

Nikt nie psuje wizerunku firmy tylko wizerunek pan sprzataczek nie wszystkich oczywiscie i nie strasz bo nikt sie ciebie nie boi a tak pozatym do tego sluzy forum..........wyplaty nie dostaje sie za spanie w pracy i inne ..... wszyscy wiedza jakie .......rzeczy........

Serio?

A.S. Większej głupoty tu nie było :D tak to sobie mozesz straszyć w domu ;) zajmij sie obowiązkami w pracy a nie pierdoły piszesz :D

@Serio? 17.06.2016 15:07

Tak głupoty?? To zobaczycie co Was czeka jak powracacie z urlopów.

A.S.

No to się doigrałyście, wszystko zostało zgłoszone do glównej centrali, brawo super. Z tego co wiem Wasze rozmowy tez są ponagrywane, gdyz działacie na szkode wizerunku firmy. Mozecie byc pewne ze bedą takie roszady ze garstka ludzi zostanie. Mają zamiar zatrudnić nowe osoby. Wcale im sie nie dziwie... Brawo dla was, macie to na własne zyczenie.

Prac.ag.pracy

Oj jakas ty ucisniona sprzataczka jest od tego aby sprzatala za to ci wkoncu placa. Najlepiej przyjsc do pracy i miec zrobiona robote .biedaczko ucisniona zmien prace najlepiej na taka w ktorej wszystko zrobia za ciebie inni. Jak tak ci zle to czemu tam pracujesz. Pomyslalas kiedys ze kazdy ma swoja robote . Moze mamy kible myc i zawas sprzatac a panie sprzataczki beda spaly w kiblu albo urzadzaly zloty po kiblach. Siedzicie w tych kiblach nie sprzatacie tylko gadacie wiec nie narzekaj tylko wez sie do pracy.

Prac.ag.pracy

Wielka mi praca ....... kible myjecie a potem kawke pijecie..... i tak leca godziny, to nazywacie praca . Wescie sie do pracy lenie. Albo posprzatajcie stolowke bo mozna przylepic sie do stolow, a w szatni kible jada kalem.

MMMMM
@Prac.ag.pracy 16.06.2016 19:44

A ty zakładam tak nadgorliwie zapieprzasz? To my musimy wasze smrody sprzątać, kible kałem walą??? To czemu są nim czasami sciany wymazane? o to juz nikt nie pyta?. No moje drogi jakim trzeba byc brudasem aby kałem kibel wymazac.Lub te wspomniane podpaski, tak trudno do kosza umiescic? Nie lepiej pierdzielnąć jeszcze ociekającą krwia koło muszli.A jesli chodzi o stołówkę, kazdy kulturalny człowiek po spozyciu posiłku posprząta po sobie. My mozemy oczywiscie ewentualnie poprawic po was. A nie, upierdzielone wszystko od masła, pasztetów, kawy herbaty, na kobiety to tylko swiadczy o was, my nie jestesmy waszymi osobistymi służącymi. A to ze posprzątamy i na kawe pójdziemy to cos złego???Zawsze mozesz pierdzielnąc stanowisko pakowacza itp.. i zastac sprzątaczką Zobaczysz jak miło wasze syfy się sprząta

Prac.ag.pracy

Co racja to racja z tymi umowami ja tez szukam innej pracy. A pozatym kurz syf kila i mogila i te panie sprzatajace chyba spiace po kiblach.

MMMMM
@Prac.ag.pracy 15.06.2016 23:44

Spiące po kiblach?? No w sumie masz racje ,bo smród jaki po sobie zostawiacie jest nie miłosierny. Nawet podpasek do kosza nie potraficie włożyć. Jak dbacie tak o czystosc w domu, to ja wam gratuluje.Bardzo chętnie bysmy się z wami zamieniły, tylko ze my mamy codziennie prace a wy to juz zależy...................................... Gorsze od facetów jestescie, bo po nich to w sumie nie ma co robić. Takze nie pisz ze my spimy........, no chyba ze od waszego osobistego smrodu.

Objfdtcxvhi

Wyslalem cv do innego pracodawcy i wyobraz sobie ze dostalem um. o prace po przepracowanym okresie probnym. Co w tym zakladzie jest nimozliwe i godne zarobki. W tym calym bp stracilem dobre pare miesiecy na oczekiwanie na umowe o prace. Znam osoby z komisjonowania ktore pracowaly tak dwa lata i nie dostaly um. DLACZEGO ? ? ? Ludzie ktorzy uczciwie pracuja w tym syf....i sie staraja ale nie liza tylka komu trzeba nic tu nie osiagna. Latwo takiemu komus jak ty pieprz....... bzdety pt. Nie jecz wez sie do pracy ciekawe co bys zrobil jak bys stracil prace i musial bys zapieprzac lata na smieciowie. Pamietaj niema ludzi niezastapionych przyjdzie ktos mlodszy lepszy od ciebie ......... nie pozdrawiam...,

Stary pracownik

Miała być dobra atmosfera ale z niektórymi ludzmi nie da się walczyć, nie chcę mi się zniżać do ich poziomu wypowiedzi czyli leżeć. ..szkoda, że firma zatrudnia tak prostych i prymitywnych ludzi którzy piszą takie rzeczy. Jest ci źle, czujesz się niedoceniona, skrzywdzona wyślij CV do do innych pracodawców a tam może znajdziesz to czego oczekujesz.Dobranoc.

lila

Ta Ty czarną robotę może wszystko robisz nie bądź śmieszna dziewczyno.

Oleśka
@lila 12.06.2016 19:35
Ta Ty czarną robotę może wszystko robisz nie bądź śmieszna dziewczyno.

Wcale nie jestem smieszna, myslicie ze jak ktos jest zatrudniony przez agencje to co, gorszy gatunek. Jezdzicie na nas jak po łysym koniu Jesli nie przestacie bzdur tu wypisywac ublizac jedna drugiej to zgłosze to do centrali. Ponagrywam was plotuchy jedne, co gadacie. Stare a głupie baby

ale
@Oleśka 12.06.2016 20:38

Najgorsza to Marta i Dominika. Przy nich nic nie mozna mówic.Kazdego obgadują i wysmiewają się. Ta za gruba, to za chuda. Ta to jakiego faceta ma. Ta to stere pruchno. No zal, zal

Oleśka

Jakie Wy głupie jestescie. Jedna gorsza od drugiej. Same kably i cichodajki. Zal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska na każdym kroku. Jak dla mnie nasz szefunia jest najlepszy. W zadnej pracy wczesniej z nikim tak sie nie dogadywałam. Udajecie ze zapiepszacie jak głupie, a tak na prawde [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> robicie. To ja i jeszcze pare dziewczyn wykonujemy czarną robotę.

Maja

Ale tu syf.

Sp

Pracowalam w bp jakis czas praca ogolnie jak praca . Niema szansy na umowe o prace. Nie polecam.

Stary pracownik

Święte słowa Margaret i niech nastanie spokój na forum.Amen :-) Każdy ma to, na co się odważy!

była

Atmosferę w pracy tworzą pracownicy a jaka jest atmosfera, każdy widzi, słyszy i czyta na forum.Przykro jest czytać te wszystkie wynurzenia i obelgi, bo tak naprawdę problem tkwi w niezaspokojeniu potrzeb finansowych a to z kolei, objawia się frustracją,agresją słowną i niemocą. Ja odeszłam z BP po wielu latach pracy. Mam satysfakcję, że w wielkim stylu. Czy to była słuszna decyzja? Z każdym przeczytanym wpisem na forum umacniam się w przekonaniu, że tak.Dlatego radzę wszystkim " uciśnionym" podjąć to ryzyko. Na nic się zda szeptanie po kątach i wylewanie pomyj. W tej firmie nie zmieni się nic, dopóki ludzie nie zrozumieją, że rada pracownicza to nie związki zawodowe. Rada służy, rada radzi, rada nigdy was nie zdradzi, ale też nic nie wskóra.Zadbajcie więc o miłą atmosferę, bo na nic innego liczyć nie możecie. Pozdrawiam i życzę miłej pracy.

Zostaw opinię o Bon Prix Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bon Prix Sp. z o.o.