Opinie o Picher Konrad Piszczek w Laskowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Picher Konrad Piszczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Picher Konrad Piszczek o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Picher Konrad Piszczek w Laskowa

Ali

Na stronie firmy jest informacja o współpracy dla sprzedawców. Chodzi o wystawiane produktów firmy na portalu z ogłoszeniami i za każdy sprzedany przedmiot otrzymuje się prowizje. Ale nie napisali ile procent i jaka umowa współpracy. Dodatkowo czy trzeba inwestować swoje środki? Oświećcie mnie.

Fred Nowy wpis
@Ali

Nie trzeba inwestować swoich środków ale nie spodziewaj się kokosów. Towarvdrozszy niż na. Allegro, wiecznie go brakuje, podatku to chyba biorą 50 procent a prowizje to (usunięte przez administratora). Jak na Niektórych rzeczach masz np. 10 płn brutto . Ogólnie chyba dla zabawy można się za to brać ale musisz dużo czasu spędzić na kompie i odświeżać codziennie ogłoszenia. To chyba dla emeryta robota żeby zarobił sobie na. Piwo bo na fajki już nie zarobisz bo są drozsze

@Fred

Hej :) a wiesz jaką umowę oferują? Przeglądam ich stronę i nie widzę nic na ten temat. Zlecenie? Ktoś też niżej pisał, że firma zwija się z rynku. To prawda?

ared

mam pytanie dlaczego jest tak mało produktów??? czy oni się zwijają?? po dłuższej przerwie chciałem ponownie zacząć sprzedawać i dziwi mnie mała ilość towaru

Czyli już firma nie będzie funkcjonowała? Czy mają zamiar otworzyć działalność pod inną nazwą? Wiesz coś w tym temacie?

Marcel Nowy wpis

Mieli włączyć teny 6 stycznia. Do dzisiaj były tylko nieaktywne zakładki a teraz już całkiem teny znikło z internetu. Czy to koniec firmy?

Amy

Hej, na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Czytałam, że kwota ponoć nieodpowiednia do czasu, który spędza się przed komputerem. :/ Przybliży ktoś widełki? Będę wdzięczna! ;)

Czy po rozmowie w Picher Konrad Piszczek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Niko

Prostownik GEKO z rozruchem po 3 razie uszkodził się niema kontaktu z sprzedawcą i brak informacji gdzie odesłać wadliwy towar na gwarancji

Czytam wątek o ZUS-ie i nic nie rozumiem. Przecież właściciel nie zatrudnia pośredników na umowę o pracę i nie płaci za nich żadnych składek. W opisie działania współpracy na www nie ma mowy o umowach. Skąd wzięliście wniosek, że osoba wystawiająca fanty na FB ma opłacane składki z różnicy między brutto a netto za sprzedawany towar :D Wiem, z nieprzeczytania zasad współpracy :D Ale ja się chętnie dowiem, jak jest sformalizowana, tj. co podpisujecie aby z firmą handlować??

Klient

Niestety ale ta firma to firma krzak, brak kontaktu z kimkolwiek (usunięte przez administratora) klientów, przyjmują uszkodzony towar niby na gwarancje i nigdy nie kontaktują się z klientem, nie oddają pieniędzy! (usunięte przez administratora) nie polecam i przestrzegam każdego kto ma zamiar zrobić zakupy w tej firmie

Nils

Bardzo słabo z zarobkami. Za towar podany zarobek brutto ale zabierają z, tego niemal połowę. Zarobek nieadekwatny do czasu spędzonego przed komputerem. Nie da się z tego wyżyć.

Edward
@Nils

Ja tam pracuje od 8 miesięcy i zawsze mam ponad 2 tysiące do wypłaty.

@Nils

Przecież wiadomo, że od dochodu trzeba odliczyć składki na ZUS i podatek do US - skoro jest zarobek brutto to logiczne że pracownik otrzymuje netto. A wysokość składek jest niestety narzucona odgórnie.

@Nils

W każdej umowie czy to zlecenie czy o prace zarobki podawane są brutto i odprowadzane są składki ZUS i podatki - nie Picher ustala kwoty tych składek.

@Edward

Edward podpowiedź jak to robisz, bo ja od 2 m-cy wystawiam na marketplace ich produkty i udało mi się do tej pory sprzedać dwa produkty.

Agnieszka
@Andrzej

To ile zarobiłeś? Dają jakieś szkolenia zanim się zacznie sprzedawać czy trzeba sobie samemu ogarnąć?

Tomasz
@Nils

Nie polecam (usunięte przez administratora) mają problem oddać 200 zł.za słaby towar 1 dzień sprzęt się zepsół

Edyta

Widzę, że chyba sami pośredniczący w sprzedaży się tu udzielają. Albo kupujący. Jest ktoś zorientowany w pracy na miejscu? Szukają może pakowaczy i za jakie stawki?

Mario

Kupiłem u Pana wagę po rozpakowaniu okazało się że nie działa a teraz brak kontaktu.

Dorota

dostałam przed chwila uszkodzoną szlifierkę kątowa co mam z tym fantem zrobić na jaki adres odesłać

Strózynski

Szanowny panie kupiłem w pana firmie szafke i sie okazało ze to nie biła ta co mi oferowano ,po rozmowie pracpwnikiem ze przyjedze kurier i odbierze kurier był ale brak zwrotu pieniędzy 112 zł do disiaj brak mam paragon kopie i pokwitowanie kuriera czy mam to wystawic w ogłoszeniach

Edyta

Ktoś z Was ostatnio wszedł w ten handel internetowy? To jest praca bez umowy jakiejkolwiek, tak? Bo nic o tym nie znalazłam w opisie współpracy...

marpio151@wp.pl
@Edyta

Jest umowa jeżeli sobie taką życzysz

Weronika
@marpio151@wp.pl

mówisz ze mozna bez problemu dostac umowę o pracę na cały etat ? ty taką u nich masz czy po prostu o tym słyszales ze tak jest?

Iwona

Witam, Przeczytalam wszystkie opinie i jestem zdanie, ze jesli sama nie sprobuje, to naprawde nie przekonam sie jak jest. A teraz mam kilka pytan : 1) Czy musze miec dzialalnosc gospodarcza? 2) Extra pensja - Program EXTRA PENSJA dopuszcza osobisty odbiór produktów przez klientów u Zleceniobiorcy, z tym zastrzeżeniem że Zleceniobiorca złoży co najmniej 5 zamówień do odbioru osobistego przypadających na jeden dzień. Nie rozumiem co oznacza osobisty odbior produktow przez klienta u Zleceniobiorcy- czy musze miec produkty w domu? 3) Czy mozna wybrac sposob otrzymania wynagrodzenia za prace? Np- czy moze to byc tylko przelew na konto bankowe? 4) Zleceniobiorca zobowiązuje się do wystawienia rachunku na kwotę wynagrodzenia- co to oznacza dokladnie? 5) Strony uzgadniają, iż wynagrodzenie określone w ust. 1 obejmuje wszystkie koszty poniesione przez Zleceniobiorcę na poczet realizacji niniejszej umowy - czy cos trzeba oplacac? I kiedy? 6) Jak wyglada wyplata w przypadku emerytow przy wysokosci poborow 2200 zl? Czy tez potracacie 42,48%? Bardzo prosze o odpowiedz na te 6 pytan Pozdrawiam Iwona

Halina

Chce wydać opinie bardzo dobra.Towar był niekompletny na drugi dzień wysłali kuriera I zabrał paczkę. Pieniążki zwrócone. Wszystko bardzi szybko i.profesjonalnie.Pomimo złych opinii zachęcam,że warto zaufać i można kupować w tej firmie.

ZAPYTANIE

Szanowny PANIE,KONRADZIE,chciałbym się dowiedzieć w mojej sprawie ,czyli zwrotu uszkodzonego fabrycznie rejestratora w lusterku samochodowym,odesłałem do WAS natychmiast po stwierdzeniu,że jest niesprawne,wysłałem na adres PANA listem poleconym paragon zakupu i do dzisiaj niemam żadnej reakcji i odpowiedzi,podałem swój adres i nr,telefonu,całą dokumentację transakcji mam zkserowaną,mam pytanie co się dzieje,że sklep internetowy milczy w tej sprawie? JERZY ŚWITALSKI ,BYTNICA 128 , 66-630

Ewelina
@ZAPYTANIE

A kiedy się z nimi kontaktowałem? Tzn zgłosiłeś szkodę?

Teny

Wszystko wporzadku, Praca troszke wymagająca ale zarabiam ponad 2 tys. na rękę miesięcznie nie wychodząc z domu. Polecam każdemu;) mi tam szybko odpowiadaja, towar wysylaja

T
@Teny

Mi tam nie przeszkadza że człowiek zaangażowany wiec cóż pracujemy bo musimy, szanujemy , wymagamy (usunięte przez administratora)

Teny2

Jak zarabiasz te 2 tys. ?? opowiesz ? :

Ali

A jak wyglada Zus

@Teny2

Wystarczy pomyśleć :)

@Ali

Jestem uczniem, wypełniłem kwestionariusz i podpisałem z nimi umowę zlecenie.

XYZ
@Teny2

Też jestem bardzo ciekawa

Aw
@Teny

Śmiech na sali w tym co ty piszesz ;)

@Aw

Dlaczego śmiech na sali? Dwa lata temu nie dało rady tyle wyciągnąć? Bo teraz to już chyba normalnie można, co nie?

Dorota

Witam! Zostałam (usunięte przez administratora) przez tego Pana. Nie polecam!!! Sprzedaje produkty niezgodne z opisem. Później kontakt się urywa. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na SMSy. Zgłaszam sprawę do wszystkich możliwych instytucji i opisuję problem z tym (usunięte przez administratora) na wszystkich możliwych portalach, może to ostrzeże innych przed nim. Trzeba walczyć z takimi nierzetelnymi sprzedawcami!!!

Krzysztof
@Dorota

Co takiego ci sprzedał co jest niezgodne z tym za co zapłaciłeś? Bo piszesz dość ogólnie. Jeśli uważasz że jesteś poszkodowany to przecież są odpowiednie instytucje gdzie się to zgłasza. Naprawdę nic to nie dało?

Cichy
@Dorota

Dorota zgadzam się z tobą zakupiłem radio i masakra nie działa śruby źle skręcone że palce rozwalić idzie do tego brak bluetooth co było pisane ze jest i kontakt echo bym wiedział że (usunięte przez administratora) kupię to bym w sklepie kupił!!!!

Krystyna
@Cichy

nie ma szansy na zwrot produktu? przecież masz prawo do reklamacji :)

Sylwia

Ja sprawę zgłosiłam do urzędu skarbowego wraz z potwierdzeniami wypłat. I mam do tego 4 osoby idziemy robić pozew zbiorowy.

Leszek
@Sylwia

Ile to potrwa? Powiedzieli ci mniej więcej jaki jest czas oczekiwania?

On on on

Kto powinien opłacać składki przy umowie zlecenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Picher Konrad Piszczek - Laskowa

• Jak się pracuje w Picher Konrad Piszczek?

Zobacz opinie na temat firmy Picher Konrad Piszczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Picher Konrad Piszczek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Picher Konrad Piszczek
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 566
    34-602 Laskowa