Opinie o Picher Konrad Piszczek w Laskowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Picher Konrad Piszczek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Picher Konrad Piszczek o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Picher Konrad Piszczek w Laskowa

Ola

Czy tutaj opłacaja składke zdrowotna i po zakonczeniu umowy dostaje sie swiadectwo pracy lub zaswiadczenie.

@Ola

Po rozwiązaniu umowy zlecenia nie są wydawane świadectwa pracy, zaświadczenie oczywiście Pani otrzyma. Odprowadzane sa wszystkie składki do zus i podatek.

Panna Kozanna

Praca fajna bez wychodzia z domu. Polecam jesli jest ktoś kreatywny to można zarobić ponad 2000 miesięcznie na rękę. Dla mam super opcja praca zdalna.

Aw

To jakaś masakra i tyle,zmiana cen w ciągu dnia,czekanie na towar 2 tygodnie,(usunięte przez administratora) od klientów że czekają tak długo,reklamacje jeszcze dłużej.oczywiscie telefonu brak bo firma wychodzi z założenia że to sprzedawca ma dostawać codziennie (usunięte przez administratora)a oni są czyści.towaru wiecznie brak,brak też wyczucia,bo pomijając ceny raz większe niż na allegro to rzeczy na zimę sprzedawane w lecie a rzeczy na lato sprzedawane w zimie.pozatym jak podnoszą ceny to prowizje też powinni a tego nie robią.dzis też było super.brakło towaru przedwczoraj ale klienci zamówili że poczekają,i dziś przyszedł ale zmienili cenę i zamówienia poszły do kosza.np radio w fajnej cenie to Messenger się urywał,też sprzedałem kilka naprzód a tu teraz cena o prawie sto procent w górę.tamte zamówienia do śmieci,a po tej fajnej podwyżce nikt już nawet nie zapytał bo po tyle to chodza markowe sprzęty.ogolnie bałagan i chęć zysku po trupach bez żadnego wstydu

Magda
@Aw

Pracuję z nimi już jakiś czas jestem bardzo zadowolona - wiadomo ceny czasem ulegają zmianie ale to chyba normalne jeśli coś drożeje w hurcie. Informacje o zmianie ceny zawsze są podawane wcześniej. A jeśli chodzi o produkty to każdy sprzedawca ma dowolność wyboru, które produkty wystawia logiczne wiec ze w zimie nie wystawiam leżaków. Ceny są ruchome ja wystawiam produkty w wyższej cenie niż katalogowa i mam większa prowizję bo cała różnica jest doliczana do mojej wypłaty. Wszystko jest bardzo elastyczne wystarczy pomyśleć i można naprawdę dobrze zarobić.

@Magda

Jak pracujesz bez umowy jesteś zadowolona ;) wejdź na allegro i sprawdź ceny towaru ;)

Krzysztof
@On

Firma nie proponuje pracownikom umowy? To co? Pracuje się (usunięte przez administratora)? Ciebie to spotkało, czy piszesz ogólnie, że od kogoś o tym słyszałeś? Bo chciałbym usłyszeć konkrety.

@Krzysztof

Robiłem bez umowy a raptem umowa potrzebna ;/

Krzysztof
@On

Przecież wiadomo, że potrzebna. Jak można zgodzić się pracować bez umowy? Wiadomo, że to dla ciebie niekorzystne. Napiszesz chociaż ile kasy dostawałeś?

B.
@Krzysztof

Czasem trzeba zaryzykować.

Znany

Ja po 2 latach bez umowy, teraz raptownie wszyscy na umowach robią i tak trzeba. Kiedyś to było fajnie teraz (usunięte przez administratora) z żalem to mówię ale taka prawda może kto ma tam studenciaka to zarobi

Czy po rozmowie w Picher Konrad Piszczek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Mariusz

Super praca, na początku szlo średnio ale jak na messenger wytłumaczyli mi jak wstawiać produkty sprzedaż ruszyła! Niby praca dodatowa ale zarabiam tyle co na etacie ! :)

Yhy
@Mariusz

Z umową masakra

Krystyna
@Yhy

Nie lepiej działać na własnych zasadach albo chociaż na własnej działalności?

On

Dla.swoich nie potrzeba umowy ;)

Alicja

Bardzo fajna praca, zaczęłam ponad miesiąc temu na początku było mało zamówień ale Pani na messenger wytłumaczy mi jak rozkręcić konta na FB i super! Kasa się zbiera, wypłaty bez problemu

alex_is
@Alicja

Hej :) Czy mogłabym prosić o informacje jak wyglada dokładnie praca i jak można rozkręcić konto na fb? Chciałabym niedługo zacząć współpracę z pechers i byłabym wdzięczna za pomoc :)

Junior
@alex_is

Jak czegoś nie wiesz na samym początku to podziękują za współpracę podziewna firma szkoda czasu

Angelika Barczyk

Witam serdecznie ,wie ktoś może na jakie mail mam wysłać podanie o rozwiązanie umowy o pracę ? Pozdrawiam serdecznie ,będę wdzięczna bardzo .

KZ
@Angelika Barczyk

Wszelkie zgłoszenia dotyczące rozpoczęcia i zakończenia współpracy prosimy kierować na adres mailowy: księgowosc@m.picher.pl

Jolanta

Jestem bardzo zadowolona z pracy, wszystko ogarniam sobie w domu nie trzeba wychodzić a kasa płynie na konto. Super pomysł z tym że mogę podnosić ceny a różnica jest do mojej prowizji. Bardzo dobry kontakt przez messenger - odpisują szybko i konkretnie

Eloszek

Wszystko w porządku. Wypłacają kase na czas. Klienci zadowoleni z produktów które sprzedaje.

Robert Guid

Ostrzegam przed tym oszustem. To jest szuler internetowy ktory reklamuje i sprzedaje produkty ktorych nie posiada; w zamian wysyla tanie zamienniki bez mozliwosci reklamacji; pieniadze przepadaja. Sprawe skierowalem na policje.

Agnieszka
@Robert Guid

Przecież do każdej paczki dołączony jest paragon, można reklamować produkt bez problemu. Produkt jest wymieniany na nowy lub zwracane są pieniądze na konto. Ponadto wszystkie produkty wystawione na sprzedaż mają realne zdjęcia, nie ma mowy o wysyłaniu czegoś innego - zamienników.

MG

Zwykli (usunięte przez administratora) i nic więcej! Towar odebrali, a kłamią, ze nie dostali paczki i nie chcą oddać pieniędzy ! Sprawa zgłoszona na policje.

@MG

Również składałem reklamacje paczka nie dotarła do nich, poprosili mnie o zdjęcie dowodu nadania, namierzyli paczkę w innym punkcie i zwrócili pieniądze bez problemu. Wszystko da się załatwić jeśli przedstawi Pan dowód nadania jeśli paczka oczywiście faktycznie została wysłana.

Zwykli (usunięte przez administratora) zniknęły moje pieniądze z zamówień wysyłają buble klienta potem się trzeba z ludźmi użerać,zabierają połowę pieniędzy potem coś niby naprawiają w serwisie i zamówienia znikają nikomu nie polecam tych zlodzieji

Mateusz
@Ania

Pracuje z nimi już ponad rok, nigdy żadne pieniądze mi nie zniknęły, jest w systemie napisane że po trzech miesiącach zamówienia przechodzą do archiwum ale to przecież oczywiste że trzeb odciążać system????‍♀️ jeśli nie pilnowałaś i nie wyplaciłas pieniędzy w terminie trzeba było skontaktować się z nimi. Zawsze wszystko sprawdzają!

Izabela

Wszystko ok.Polecam. :)

Konrad

Jak się tam firma kręci ???

Milena

Wszyscy co tu piszą z wyjątkiem jakiegoś (usunięte przez administratora) zibiego,który mówi że z przyjemnością idzie do firmy to prawda.on nie idzie do żadnej firmy bo niby gdzie ma iść?fakt że towaru ciągle brakuje,np.przednswietami nie było już nic do sprzedaży w święta.niektore towary są w trakcie pakowania tydzień,ludzie czekają na wymianę lub zwrot pieniędzy miesiąc i dłużej, oczywiście telefonu nie ma do nich,olewają sprzedawców z których żyją.brak wyczucia towarów to fakt,zmiana ceny w ciągu dnia nagminna,opisy byle jakie czyli ble ble ble np.do czego służy glosnik- jakby mieli (usunięte przez administratora) przed sobą,którzy nie wiedzą do czego jest głośnik a nie ma podanych np.wymiarów bądź innych parametrów , które są ważne.niekyórzy mają też fory bo mają inne zdjęcia robione w firmie niż cała reszta,mają też towary które są wystawione np.3 dni później a oni już je mają.ciekawe

Kamil

Czy ktos obecnie wspolprace z Picher.pl w formie zdalnej?

Nana

Pracować zaczęłam jakiś miesiąc temu, ogólnie jest w porządku, nie miałam jak na razie większych nieprzyjemności, aczkolwiek od jakiegoś czasu piszę o tym, że klient dostał uszkodzony produkt i chce zwrot pieniędzy i nagle cicho się zrobiło. patrząc z perspektywy kogoś "na froncie", akcja jest nieprzyjemna, bo to mi się obrywa za opóźnienia... poza tym, jak wspominałam, nie miałam żadnych komplikacji.

Olek

Czy zmieniła się praca od momentu ogłoszenia pandemii?

Endri

Wszystko OK! Polecam

@Endri

Ok :) Rysiu nie płacz !!!

@Piotr

Praca fajna życiowa

Zostaw merytoryczną opinię o Picher Konrad Piszczek - Laskowa

• Jak się pracuje w Picher Konrad Piszczek?

Zobacz opinie na temat firmy Picher Konrad Piszczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Picher Konrad Piszczek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Picher Konrad Piszczek
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 566
    34-602 Laskowa