Golden Jobs

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Golden Jobs

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Jobs

maniek

ta firma to zespół doradców specjalizujących się w pozyskiwaniu najlepszych inżynierów w branży budowlanej wydaje mi się, że u nich nie ma obecnie ofert pracy, tylko pytanie jeszcze jak można u nich zarobić?

Mia

Kurcze, ja to nie kumam(usunięte przez administratora)do wszystkich adres biuro@.......... Czy Ci ludzie jak zakładają firmy to myślą !? Piszę, bo właśnie wysłałam swoją aplikację nie do tego golden co chciałam i babka mówi, że nic nie dostała. Paranoja.

Artur

Bardzo podejrzana firma. Jakaś osoba założyła sobie działalność, zatrudniła pracownika kolegę/koleżankę i udaje dużą firmę rekrutacyjną. Żadnych gwarancji, proszę uważać !!!!

Zostaw opinię o Golden Jobs - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Jobs