Opinie o Marcin Potyński Wielkimarket w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marcin Potyński Wielkimarket. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Potyński Wielkimarket na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Potyński Wielkimarket w Warszawa

Ja też nie znalazłem żadnej wzmianki o zatrudnieniu a w wątku brak żadnych opinii z perspektywy pracowników. Może coś się zmieniło na przełomie tego roku bo wątek zdecydowanie ucichł? Ktoś współpracuje z firmą i mógłby się wypowiedzieć co do pracy? Jest możliwość zatrudnienia na stanowisku sprzedawcy online? Jeżeli tak to jakie podstawy zatrudnienia jak umowa czy wynagrodzenie?

Przemek Nowy wpis

Na portalu sprzedajemy.pl ma 5.983 ogłoszenia jako osoba fizyczna. Też zastanawiam się, jak to wszystko ogarnia. Portal wymaga co ~2 tygodnie odświeżania ogłoszeń. Każde ogłoszenie odświeża się osobno, więc w przypadku tego "sklepu" to niezła zabawa.

Jakub

Miał ktoś jakieś doświadczenia z pracą w tej firmie? Prowadzi sklep internetowy z militariami. Tylko, czy właściciel sam to wszystko ogarnia, czy jak? Nie ma w Internecie ogłoszeń, na firmowej stronie też nie, a KRS dodaje tylko, że zaczynał w 2007 r.

R2D2 Nowy wpis
@Jakub

Tam jest właściciel który jest człowiekiem orkiestrą, chodzącym sklepem z magazynem na ramieniu, bardzo barwna ekstrawertyczna postać. Pracownika to on chyba nie potrzebuje ale może nie jestem na czasie :)

Jakub Nowy wpis
@R2D2

Dzięki za odpowiedź, mimo, że nadal w sumie niewiele wiem w temacie pracy u niego. Jest tu po prostu trochę wpisów, że są nieporozumienia z dostępnością towarów, zwrotami, czy odpisywaniem na maile. To pomyślałem, czy by mu się pomoc nie przydała? Tym bardziej, że robiłem już przy obsłudze sklepu internetowego i zamówień, więc temat bym ogarnął. Pytanie tylko, ile chciałby wydawać na pracownika i czy łatwo się z nim dogadać w pracy?

xxxx

Pan chyba sam nie wie jaki towar ma dostepny i w jaki sposob mozna zrealizowac przesylke. Po zrobieniu przelewu, otrzymalam wiadomosc ze towar jest niedostepny, zwrotu pieniedzy nie otrzymalam od dwoch tygodni. Pan najpierw odciagal w czasie przelew a potem probowal wyslac "co innego"w zamian. Nie polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marcin Potyński Wielkimarket? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Niko

W (usunięte przez administratora) walicie zamówiłem łuk do tej pory nie dotarł. Ile można czekać zwrot kasy będzie konkurencja jest kupię gdzie indziej niepierwszy raz oszukujecie tak się nie robi firma jesteście chyba nie zwykłymi sprzedawczykami (usunięte przez administratora) Się znacie

JO59

(usunięte przez administratora)Sprzedają towar, którego nie mają. Właśnie dzisiaj złożyłem zamówienie w tym pożal się Boże sklepie. Na szczęście wybrałem opcję za pobraniem. Sklep zamówienie przyjął i je potwierdził jakimś dziwnym mailem z linkiem do facebooka. Jak zacząłem się domagać informacji o stanie zamówienia to po kilku mailach łaskawie napisali, że nie mogą go zrealizować bo nie mają towaru (na stronie była informacja, że towar jest). Przypuszczam, że oni naciągają klientów na zapłatę za nieistniejący towar.

Smerf
@JO59

Pisałem o adres sklepu olali a miałem zakupić bratu młodszemu łuk bloczkowy 1200 zł ola ich konkurencja nie śpi

(usunięte przez administratora) zakupy przez internet. Przelew zrobiony towar nie dotarł. Sprzedawca twierdzi że wysłał ale nie jest w stanie przedłożyć jakiegoś dowodu wysyłki. Pieniędzy też nie zwrócił.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Potyński Wielkimarket - Warszawa

• Jak się pracuje w Marcin Potyński Wielkimarket?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Potyński Wielkimarket tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Potyński Wielkimarket?

Marcin Potyński Wielkimarket
  • Idzikowskiego 2 lok. 1