Bdsklep.pl

Białystok

Opinie o Bdsklep.pl

bogus

praca jak w fabryce północno- koreańskiej, jakość zarządzania i płace

Paco

otrzymałem karmę z sklepu Bdsklep.pl przeterminowaną- w tym momencie mój pies walczy o życie.

pico
@Paco 05.05.2017 14:52

ja też, jak przeczytałem ten wpis

Basia

Dostawa szybka szkoda ze nie w terminie o ktorym prosilam ....poza tym chcialam dziecia zrobic niespodzianke I wyslac paczke swiateczna przed wysylka poprosilam by nie wsadac faktury /rozliczenia paczka byla zaplacopna nie widzialam potrzeby w tym by ktokolwiek podliczal moja paczke ile wydalam wszystko bylo ustalone do momentu w ktorym dzieci dostaly paczki...... oczywiscie z reklamami sklepu oraz faktura!!!!!!! no szlag mnie trafil ....czy tak trudno zrobic o co klient poprosi ?????!!!! wyszlo na to ze ja wyslalam facture po to by rodzice zobaczyli ile wydalam za paczke !!! bylo to niesmaczne dla obu stron poniewaz do mial byc prezent dla dzieci a nie podliczanie ile wydalam I gdzie kupilam wszytko !!!!

Lol
@Basia 19.12.2016 08:45

Straszne!

jaco

co tu pisać, jak prawda jest taka że ciągle szukają jeleni do pracy i nikt nie chce......

tomek

No pewnie, że odnośnie wypłaty to wszystko zależy od firmy, ale jeśli wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków, to dość dobrze o nich świadczy, bo dbają o niezłe warunki.

Zniesmaczona

Zostałam zaproszona na rozmowę do Bdsklep.pl w Białymstoku i to moja pierwsza i ostatnia styczność z tą firmą. Już na rozmowie było widać jaki szacunek do ludzi ma dyrektor handlowy pan Wojciech R., przywitał mnie słowami że to nie on dawał ogłoszenie to centrala mu kazała , mało tego do rozmowy kwalifikacyjnej wziął sobie "osobę towarzyszącą" pana Sławomira S., no i zaczęło się dwaj panowie na przemian zadawali mi pytania na początku co wiem o firmie, miałam powiedzieć coś o sobie, w miarę było ok.aż do momentu jak do pana R.zadzwonił kolega oczywiście był ważniejszy od rozmowy ze mną no i słyszę odpowiedź " no co? jajco" poczekałam aż pan R. łaskawie skończy rozmowę no i dalszy ciąg pytań już nie o moją osobę a o inne firmy w których pracowałam " i każde pytanie zaczynało się od "ciekawy jestem" - zwykłe badanie rynku, z racji że mam duże doświadczenie pan R.chciał sobie ułatwić pracę i spytał mnie co bym zmieniła w bd.sklep.pl no i pech chciał że zadzwonił znowu kolega więc pan R. znowu był zajęty rozmową telefoniczną podczas gdy pan S.dwoił się i troił żeby wypaść dobrze, na koniec stwierdził że to ja stoję za upadkiem firmy Bomi ( miło mi ) później już było tylko lepiej co raz bardziej "inteligentne"pytania na które non stop odpowiadałam nie wiem :) a najlepsze jest to że obaj w to uwierzyli :) w swoim dość dużym doświadczeniu zawodowym nie widziałam czegoś takiego co tutaj sama pracując na stanowisku kierowniczym rekrutowałam pracowników, często uczestniczyłam w komisjach rekrutacyjnych i nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem,zero kultury, zero szacunku do drugiego człowieka. SZCZERZE NIE POLECAM

bert
@Zniesmaczona 19.08.2016 21:05

No z kulturą w tej firmie to jest problem:)

Zniesmaczona
@bert 06.09.2016 19:48
No z kulturą w tej firmie to jest problem:)

To było bardzo ciekawe doświadczenie :) zapewniam :)

bodo

nieprawda

Ea

Jestem ciekawa, co oznaczają te narzędzia. Z doświadczenia juz wiem, że to nie koniecznie mu być tak kolorowo jak jest napisane. Ale to fakt - brak zapisu o rodzaju umowy jest dość niekorzystnie odbierany. Czyżby coś do ukrycia?

Janex 95

Pracowałem w BDSKLEP-ie i przyznam się, że dobrze wspominam pracę, ludzie mili i pomocni. Pracowałem na stanowisku bandowania paczek oraz dbania o porządek w hali magazynu, nie raz bywało tak że nie było czasu na przerwę, ale pomimo iż miałem umowę zlecenie mogłem skorzystać z przerwy 20. minutowej. Kierownik magazynu p. Rafał jest osobą dobrze zarządzającą, fakt że czasem trzeba było pracować dość szybko bo zamówień było sporo bo trafiłem na sezon czerwiec- Wrzesień i praca była ciężka ale przynajmniej płacili na czas. Natomiast jedyne co mnie rozśmieszyło w tejże firmie to to, że jak przyjeżdżał prezes p. Wiktor( Białorusin)to zawsze witał go "komitet powitalny".

Ea

Witam. Dostałam zaproszenie na rozmowę w spr. Kierownika działu obsługi Klienta... poczytałam opinie i obraz jest dość przerażający. Czy ktoś z Was obecnie tam pracuje i wie coś na temat aktualnej atmosfery, wynagrodzeń, przestrzegania zapisów w umowie?

grażyna

czy cos sie zmieniło w białymstoku?

spog

Firma jest zła. I pracownicy są źle traktowani. Poniżani i wyzyskiwani.

K4

Kochani! Niech 2016 przyniesie wszystkim pracownikom bdsklepu nową pracę i szybką ucieczkę z tego wszechogarniającego chlewu! Niech gotują się tu we własnym sosie ci, którzy zwą siebie menadżment i właściciel handlujący pokątnie proszkami do prania. Hejże ha, uciekajmy stąd!!! Nowej pracy i lepszych perspektyw w 2016!!! Na pohybel bdsklepowi!!!

finger-breaker

@Miśka, a może raczej powinno być Jacek, ależ to słabe jest, pisać samemu o sobie takie pamflety pochwalne. To tak jakbyś sam sobie próbować zwalić konia mordą, ty mały żałosny pedałku. Powinieneś się w końcu nauczyć, że zarządzanie firmą to coś więcej niż chodzenie w marynarkach, pieprzenie w kółko tych samych głupot i udzielanie wywiadów dla mało znanych vlogerów. Ale widzę, że ty wolisz jedynie dbać o swój wizerunek medialny i usilnie wpływasz na usuwanie tutejszych komentarzy. Trzymaj się biedaku, bo już wkrótce popłyniesz jak gówienko w kiblu.

ema

Pracowałem tam jakiś czas temu i to dość długo jak na tą firmę ;). Jak widać nic się nie zmieniło. Wychodzenie po 8h pracy nie jest mile widziane. Musisz być pod mailem, telefonem, skypem 24h. Wiktora Sawosza nie interesuje twoje zycie prywatne. Jeżeli nie będziesz sie wyrabiał to osobiście ci wręczy książkę jak zarządzać swoim czasem, a później z niej przepyta. Na początku podpisujesz mnóstwo papierów m.in. o zakazie konkurencji na przewalonych warunkach. Wyzyskiwanie, mobbing, wyścig szczurów, podkładanie jeden - drugiemu świń, zastraszanie przez sawosza. Polecam tę pracę jedynie młodziakom, którzy zaczynają przygodę z zarabianiem hajsów. Popracuj tam choć chwilę zeby dowiedzieć się jakiej pracy unikać w przyszłości i zrywaj sie stąd jak najprędzej. Dziwią mnie ludzie którzy narzekają na to, że w swoich pracach nie mogą wyrwać sie na poł godziny, albo ze nie mogą spoźnić się 5 minut. Popracuj tam a każda inna firma w promieniu 50km będzie lepsza. Pozdrawiam starą ekipę

Miśka

Finger-breaker, nawiązujesz często do naszego prezesa - Jacka. To niesamowity facet. Większość dziewczyn z firmy się w nim kocha. Jest przystojny, inteligentny, opiekuńczy. A przy okazji świetnie zarządza firmą. Jest 100%-wym facetem i 100%-wym biznesmenem.

niewiele

niewiele wymagają, niewiele oferują :)

klop

Nie warto! Nie warto! Nie warto!

2Shy

Jaca, bierz do buzi, nie wypluwaj! Na Białołęce wszyscy już wiedzą! :)

twoja stara

Jasiu widzę znowu skargę złożył, bo opinia zniknęła. A że chłopak lubi polatać to wiedzą wszyscy którzy go znają. Podobno na kolejnych rozmowach o pracy znowu fiasko :)

To nasz pilot tak dokazuje? :) W końcu jest samcem alfa :)

lelka

A widzicie, że opinie znikają? Pewnie postraszyli Goworka sądem albo już zapłacili...

demaskator

Patrzcie co wasza firma próbuje ukryć, lizusy i stare kapcie, co ze strachu słowa nie wyduszą. opiniowo(kropka)firmowo(kropka)net

pion

Ale poziom. Ziewam z nudów.. Stać cię na ciekawsze obrażanie ludzi.

NU-nu

UWAGA! Odradzam WSZYSTKIM pracy w tym czymś. Wyzysk, mobbing, brak współpracy, etc. Kandydaci do pracy w tym tworze popromiennym, nie dajcie się omamić! Niech nikt tu nie składa swojego CV bo jak zostanie przyjęty to będzie żałował!

inny

A ja zakupuje czesto w bdsklep.pl Wszyscy tylko krytykuja a niech ktoś powie dla mnie czy jest jakiś sklep bez wad? A tutaj ja na dostawe nie muszę długo czekać, zamiast tracić czas na zakupy mogę poświęcić go swojej rodzinie! Pasaż bdsklep.pl to wygodne zakupy, jedno konto pozwala na dostepność do wielu sklepów, jedno logowanie i jeden koszyk dla całego pasażu!! Zakupy są wygodne a wybór produktów na prawde duży. Na plus dla mnie należy zaliczyć dobrą obsługę klienta i możliwość zwrotu. Polecam!

serio?
@inny 23.10.2015 01:53

A co ma piernik do wiatraka? Tu ocenia się wnętrzne firmy, a nie sklep z perspektywy *klienta. *pracownika firmy/dyrektora/prezesa czy innego ktosia, który próbuje nieudolnie poprawić wizerunek firmy.

bla bla bla
@serio? 27.10.2015 08:08

o, i dotknęliśmy sedna sprawy. Dziękuję w końcu za trzeźwy osąd. Bo w tej dyskusji chodzi o to czy w tej firmie jest dobrze pracownikowi, a nie czy klient odzyskuje czas na rzeczy wazne czy mniej ważne, co usilne wciska na tym forum ktoś z tzw HR. Wszyscy ci mądrzy naczytali się Briana Tracy i podniecają się nim bez przerwy, a czytali Richarda Bransona? On chyba najlepiej wskazał jaka jest zależność między pracownikiem, klientem i sukcesem firmy. Tylko po co, nie? Najlepiej brać wygodny bełkot i żyć dalej we własnym świecie bajek i snów. Byle tak dalej, a zostaniecie pracodawcą dziesięciolecia na Podlasiu i Mazowszu.

anon

ja myślę, że to właściciel napisał, bo tak trochę nie po polsku ale na bank takie marketingowe nieobiektywne sranie, widać jak żywcem przepisane z jakiegoś bio firmy.

Aleksandra

Pika, coś mi się wydaje, że tak naprawdę pod tym nickiem kryje się dyrektor gen. bdsklep.pl Paweł P.

Andrzej

Adam Mickiewicz wielkim poetą BYŁ

Sirius

Witia! A ty szto? Poczemu ty piszesz opinie jako przypadkowy internauta? Ładnie to tak? NAUCZ SIĘ NAJPIERW ODMIANÓW BO SZKOŁÓW NIE POKOŃCZYSZ! O ile jakąś szkołę skończyłeś...!

iwona

ptaszki ćwierkają, że podobno prezes bdsklep.pl szykuje od nowego roku wielki plan zwolnień, redukcji i zaciskania pasa ;)

raval

bdsklep.pl w podsumowaniu: • bdsklep to marne płace, przeciętnie szeregowy pracownik biurowy w Białymstoku zarabia 1300 zł netto, czyli gorzej niż w Biedronce czy McD • bdsklep to niepłacenie za nadgodziny. Jeżeli pracownikom każe się przychodzić na inwentaryzację to nikt im później za pracę do 1:00 w nocy nie płaci ani grosza. • bdsklep to nieprzestrzeganie przepisów BHP i łamanie norm pracy. Na przykład kiedy pracownicy biurowi dostają polecenie pracy na magazynie, bez żadnych szkoleń, badań czy uprawnień. W czasie zimy kiedy firma robi przeprowadzkę magazynu pracownicy pracują po 14h przez cały weekend bez żadnych dodatkowych pieniędzy z nadgodzin, bez uprawnień do pracy w magazynie - całkowita samowola i bałagan. A kiedy indziej, również zimą, pracownikow zabrania się włączać ogrzewanie, tłumacząc to kwestiami oszczędności, na skutek czego wszyscy szczękają zębami siedząc w 10 warstwach polaru. • co oprócz tego? szantaże w pracy, groźby i mobbing. • Ponadto całkowity brak jakichkolwiek kompetencji u kadry kierowniczej, najbardziej barwny przykład stanowi tutaj dział marketingu, którego tzw "kierownik" to chłystek dbający bardziej o wygląd swojej koszuliny niż czegokolwiek innego, zupełnie nie bierze on pod uwagę działu sprzedaży, wymyśla pożal się boze warte "kampanie marketingowe", jego praca i działania przypominają marsz ślepego barana we mgle. Prócz tego prezes w przyciasnych marynarkach i aucie w leasingu, dyrektor zarządzający z zaburzeniami socjopatycznymi oraz nawiedzony właściciel, którego religia i coaching doprowadziły do poważnych zwyrodnień mentalnych. Jednym słowem - polecam! :)

szasza

W tej firmie nie ma LIDERA... W tej firmie jest KAPRAL...

Stille

Pracowałem w tej firmie sporo czasu. Byłem ofiarą mobbingu. Chodziło o przemoc psychiczną, znęcanie się słowne i poniżanie. Nigdy tego nie zgłosiłem. Teraz żałuję. Działo się to niejednokrotnie w obecności innych pracowników. Takie praktyki podchodzące pod mobbing zdarzają się samemu prezesowi [nie mylić z właścicielem firmy, ten jest w porządku]. Prezes natomiast jest pozornie osobą miłą i wyluzowaną, ale pod tą powierzchownością kryje się megaloman, tyran i kabotyn. Posługuje się on innymi ludźmi, wzbudza w nich poczucie winy, w razie niepowodzeń zrzuca odpowiedzialność na innych. To bardzo zły człowiek i przez niego musiałem korzystać z pomocy psychologa.

Melania

A ja się zastanawiam czy na jesieni i w zimę znowu będziemy marznąć tak jak ostatnio bo nie będzie zgody na ogrzewanie. Cóż, codzienność pracy w bdsklepie. Liczą się tylko koszty a to, że pracownicy marzną to się nie liczy. Oby do wiosny :)

n

syf, dupa i kamieni kupa

Trololo

Bdsklep to GROTESKA. To prezes (przez małe p), który pokątnie obgaduje pracowników i mówi, że zwolni ich za to czy za tamto. Nie mówi tego jednak samym zainteresowanym tylko osobom trzecim. Oczywiście nikogo nie zwalnia. Ten sam prezes obgaduje i wiesza psy na Dyrektorze Handlowym czy Dyrektorze Marketingu chociaż podczas rozmowy z nimi ceni ich profesjonalizm i oddanie... Dział Marketingu w tej firmie to państwo w państwie, które zależy od widzimisię jego szefa. Nic nie można zrobić bo blokuje wszystkie inicjatywy. A systemy non stop się wywalają... Szkoda tylko, że prezes nie mówi o tym Właścicielowi, któremu chyba jako jedynemu zależy na bdsklepie. Bo prezes czeka tylko na comiesięczny przelew na konto - on wie jak to jest być bez pracy i uprawiać aktorstwo udając coacha... przed Właścicielem bdsklepu... za kilka tysięcy miesięcznie. W sumie dzięki temu został potem prezesem. No i prezes blokuje przepływ informacji do Właściciela. Wszyscy pracownicy szukają pracy, podobnie jak prezes. Prezes potajemnie idzie od czasu do czasu na rozmowę kwalifikacyjną tylko nikt go nie chce... Aha - prezesowi trzeba pisać też teksty wypowiedzi czy wywiady do prasy bo sam skleca zdania na poziomie 5-latka...

Była
@Trololo 15.08.2015 08:12

Ohoo, widzę Michał poczułeś, że Twój koniec jest bliski. Taktyka donoszenia i rycia nie przynosi jednak efektów? Szkoda że postanowiłeś przy okazji obrzygać jadem wszystkich wokół, ale to chyba taki urok bycia szują. Kibicuję zmianom w bdsklep bo to bardzo fajna firma. Bez Ciebie będzie jeszcze lepsza.

Pedro z Biłgoraja
@Trololo 15.08.2015 08:12

michał, tym razem przegiąłeś. faktycznie bdsklep i jego atmosfera jest poniżej jakiejkolwiek krytyki ale nie obrażaj ludzi.

Shark

Właściciel każe nam robić różne niezrozumiałe i dziwne rzeczy. Prawi kazania, które nazywa coachingiem. Uwielbia Bryana Tracy i innych coachów chociaż nic z tego nie rozumie. Każe podejmować decyzje i zobowiązywać się do zrobienia czegoś, o czym dana osoba nie ma zupełnie pojęcia. Potem wywiera presję żeby to wykonać. Każe też nam robić zakupy do firmy i jeździć po nie własnym samochodem, za własne paliwo. Większość pracowników boi się jednak i siedzi cicho.

były

Szef - wlasciciel to nie jest normalny typ. Chce ludziom wodę z mózgu zrobić swoimi gadkami wprost od wszystkich trenerów personalnych do ktorych z uwielbieniem biega. Bełkot bełkot bełkot.

jajowata

Dramat. Dramat. Nigdy nie trafiłam do firmy, którą zarządzają tak niekompetentni ludzie, a równocześnie tak ślepo przekonani o swojej wartości. Szefostwo nie posiada jakichkolwiek zdolności motywowania, zarżadzania ludzmi. Brak decyzyjnosci. Szef nie szanujący pracowników.

M
@blabla 17.03.2015 08:57
Cześć Marta :)

Cześć Michał! Przypisałeś mi czyjeś słowa, dziękuję, w sumie to mogę się pod nimi podpisać :) Szkoda, że sam nie masz do tego odwagi - przecież masz o swoim szefostwie jeszcze gorsze zdanie niż ja! Pozdrawiam!

Michał
@M 03.07.2015 10:20

Taaaaak, międzynarodowe środowisko - właściciel z Białorusi i zastraszeni Polacy... Iście międzynarodowe środowisko...

qq

a jak tam nowy prezes? rozwalil torresa.. teraz rozwala bdsklep?

Artur

Znam osoby, które tam pracowały (jedna dalej tam pracuje). Nikt nie narzekał. Wręcz chwalą firmę za możliwości jakie oferuje. Praca wymagająca ale dająca satysfakcję i doświadczenie. A wypłata zawsze wcześniej niż u mnie, więc nie wiem o co chodzi.

serio?
@Artur 15.10.2012 14:34

O,a dlaczego już tylko jedna?

Ines
@serio? 27.10.2015 08:04
O,a dlaczego już tylko jedna?

No tak, wspólny koszyk dla całego sztucznie utworzonego pasażu o wiele poprawia sytuację pracowników... całe szczęście, że wystarczy jedno logowanie! Gdyby trzeba było logować się dwa razy, zapewne powstały związki zawodowe! Styl wypowiedzi propagujących wspaniałość Bdsklepu dobrze obrazuje, jak autor postrzega firmę. Nawet nie rozumie, na co tutaj inni komentujący narzekają. A wiele wniosków można wyciągnąć.

Zostaw opinię o Bdsklep.pl - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bdsklep.pl