bdsklep.pl Sp. z o.o.
counter
1 206 279 5 1
Marcin

Uwaga ,kolejnych(usunięte przez administratora)szukają , tym razem do działu Ekomerce, normalni już nie wytrzymali! odeszli! Jak wspominam pracę w tej firmie to do dziś mną "trzęsie":( zwłaszcza na wspomnienie o dyrekcji:(

Pomocna?
Tak88Nie
Zgłoś
Pracownik bdsklepu

Opiszę aktualna sytuację w bdsklepie. W 2018r pod koniec listopada, zamówione przesyłki przez cały tydzień co dziennie było od 3 do 5 tysięcy. Teraz aktualnie jedynie we wtorek i poniedziałek po weekendzie są jakie kolwiek zamówienia. Poniedziałku - 900 do 1100 zamówienia. Wtorek - 600 do 900 zamówień. A w pozostałe dni w tygodniu, przez 8 godzin pracy liczba zamówień, cały czas spada praktycznie do zera. A 2 zmiana od 14 do 22 nie ma co pakować, chodzi i sprząta cały magazyn. Umowa i zlecenie bardzo czesto w środę, czwartek i piątek musi isc po 4 godzinach do domu, ponieważ nie ma zamówień w systemie. Jedynie zostaje umowa o prace, która i tak ledwo parkuje zamówienia. Nowy dyrektor magazynu, wcale nie interesuje sie pracownikami, ani tym co sie dzieje na magazynie. Ponieważ co tydzień wprowadza zmiany, które sa na niekorzyść dla osób, pracujących tam jak i klientów. Wymaga ogromnego oszczędzania na materiałach, przez co paczki nie dojeżdżają do klientów całe, tylko uszkodzone. Najlepiej zauważalne jest to na przełomie lato - zima gdy na magazynie latem temperatura sięga blisko 40 stopni, a zimą do - 5 stopni. Magazyn nie jest ogrzewany, ani ochladzany przez co produkty fermentuja sie, w bardzo szybki sposób. Warunki pracy na magazynie sa okrutne. Tak samo wynagrodzenie i wymagane do niego obowiązki. Dla osób, które sie zastanawiają czy tam iść serdecznie odradzam. Tak samo zamawianie produktów, bo nie chcielibyście, aby wasze dzieci jadły rzeczy tam przechowywane, po których chodzą szczury. Bylam sama świadkiem jak szczur chodził po produktach. Nie pozdrawiam.

Pomocna?
Tak22Nie2
Zgłoś12
potencjalny

Jak tam teraz pracownikom pod nowym Zarządem? Koleś zdaje się mega wyluzowany i w porządku, ale czy na pewno? Pytam, bo poważnie zastanawiam się nad pewna ofertą... :-/

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Widzisz i nie grzmisz...

Czytając te mierne wypociny co poniektórych frustratów dochodzę do wniosku, że część z Was cieszy obecny stan rzeczy w bds. Nie pracuję tam już, mam to za sobą, więc niech to upadnie, a kilkadziesiąt osób wyleci na bruk, tak? Abstrahując już od tego, kto położył spółkę, kto jaką wyłożył kasę i kto komu (usunięte przez administratora) należy pamiętać, że byli też tacy, którzy nie traktowali tej organizacji jako dojnej krowy, a wkładali całe swoje serce w pracę. Gratuluję tym, którzy po odejściu z bd znaleźli od razu nową pracę, nie każdy miał takie szczęście. A wjeżdżanie wprost na konkretnych pracowników na tym forum świadczy tylko o niedojrzałości komentujących. Jakby większych problemów nie mieli, tylko żal i ból(usunięte przez administratora), że ktoś ustawił się lepiej. Masz problem, coś Cię boli - spotkaj się i powiedz w oczy, a nie jak to się mówi "kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie". Ja jako były pracownik bds nie narzekalam na warunki zatrudnienia. W stosunku do mnie nigdy nie były łamane prawa pracownika, a wynagrodzenie było zawsze na czas, a nawet kilka dni wcześniej. Jeżeli komuś się nie podobał hajs, to dlatego że taki sobie wynegocjował, proste. Teraz wiadomo, inna sytuacja. Życzę wszystkim jeszcze pracującym tam ludziom, aby nie ponieśli negatywnych konsekwencji błędów zarządzających, bo niestety, ale to najmniejsi zawsze najbardziej dostają po (usunięte przez administratora) A tych jadowitych komentujących proszę o wstrzymanie, chociażby przez wzgląd na pracowników, którzy teraz są w bardzo niepewnej sytuacji, a takie dyskusje wcale nie podnoszą na duchu, wręcz przeciwnie. Bo jak wiemy samo gadanie "uciekaj stamtąd" nie zawsze wystarcza, trzeba mieć jeszcze dokąd uciec. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak4Nie8
Zgłoś
KRS Nowy wpis
Były pracownik

Poz. 64757. BDSKLEP.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Białymstoku. KRS 0000293420. SĄD REJONOWYW BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23 listopada 2007 r., sygn. akt VIII GUp 86/20. [BMSiG-65667/2020] Sąd Rejonowy w Białymstoku, VIII Wydział Gospodarczy, ogłasza, że syndyk przekazał sędziemu komisarzowi w dniu 5.11.2020 r. listę wierzytelności w postępowaniu upadłościowym BDSKLEP.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, sygn. akt VIII GUp 86/20. Listę wierzytelności można przeglądać w sekretariacie Sądu Rejonowego w Białymstoku przy ul.Mickiewicza 103 (czytelnia akt). W terminie dwóch tygodni od dnia obwieszczenia i ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o przekazaniu listy sędziemu komisarzowi, każdy wierzyciel może złożyć do sędziego komisarza sprzeciw co do uznania wierzytelności, a co do odmowy uznania - ten, któremu odmówiono uznania wierzytelności. W tym samym terminie sprzeciw może wnieść upadły o ile projekt listy nie jest zgodny z jego wnioskami lub oświadczeniami. Sprzeciw powinien odpowiadać wymogom formalnym pisma procesowego, a ponadto wskazywać zaskarżoną wierzytelność oraz zawierać wniosek co do uznania albo odmowy uznania wierzytelności wraz z uzasadnieniem i wskazaniem dowodów na jego poparcie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Arnold Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

A to zależy czy jest z prądem czy pod prąd.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Nick Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Podobno prowadzą sprzedaż na Allegro z możliwością odbioru w Nieporęcie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Przetarg
Pracownik

Syndyk masy upadłości BDSKLEP.PL Sp. z o.o. w upadłości w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż wartości niematerialnych i prawnych w postaci znaków towarowych i domen internetowych należących do BDSKLEP.PL sp. z o.o. w upadłości w Białymstoku Cena wywoławcza netto wynosi 178 140,00 zł. Pisemne oferty zgodne z regulaminem przetargu należy składać do 04.08.2020r. do godz. 14.00 w siedzibie upadłego: ul. Bitwy Białostockiej 5, 15-102 Białystok. Regulamin przetargu, Lista znaków towarowych i domen internetowych, dodatkowe informacje w siedzibie upadłego oraz tel. 668 167 601. Syndyk masy upadłości BDSKLEP.PL Sp. z o.o. w upadłości w Białymstoku ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż całości zapasów towarów handlowych (chemia gospodarcza, kosmetyki, zabawki, pieluchy, karma dla zwierząt, art. higieniczne, spożywcze) Cena wywoławcza netto wynosi 250 875,00 zł. Towary znajdują się w Białymstoku, przy ul. Bitwy Białostockiej 5, 15-102 Białystok. Oglądać je można w dni robocze w godz. 9-14. Pisemne oferty zgodne z regulaminem przetargu należy składać do 04.08.2020r. do godz. 14.00 w siedzibie upadłego: ul. Bitwy Białostockiej 5, 15-102 Białystok. Regulamin przetargu, Załącznik(Spis towarów), dodatkowe informacje w siedzibie upadłego oraz tel. 500 031 405, 607 524 707, 668 167 601.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Władimir
Pracownik
@Przetarg

Trochę ubogi ten majątek. Kropla w morzu potrzeb.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Przetarg
Pracownik
 Pytanie
@Przetarg

Konkurs ofert nie został rozstrzygnięty! Czyżby brak zainteresowanych?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
KRS
Pracownik

Dane dostępne publicznie - SPRAWOZDANIE ZARZĄDU BDSKLEP.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za okres od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. Od taka ciekawostka Jednoosobowy zarząd pisze o sukcesie: "Udało się znacząco zredukować koszty logistyczno-magazynowe, co pozwalało Spółce na zwiększanie przychodów przy jednoczesnym niepowiększaniu strat." po czym dowiadujemy się: "Wynik finansowy - strata w wysokości 10.150.423,02 zł jest wyższa niż w roku 2018 o 38 %." Przeglądając sprawozdanie finansowe (również publicznie dostępne) dowiadujemy się że przychody R/R zmniejszyły się o 5%. Coś tu nie gra.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
KRS
Pracownik
 Pytanie
@KRS

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU BDSKLEP.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością za okres od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. "... problematyczne okazały się konflikty pomiędzy wspólnikami Spółki, przekładające się na trudności w podejmowaniu decyzji przez ówczesnego Prezesa Zarządu – Marcina Majznera." Kto zatem zarządza(ł) spółką?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Podekscytowana

Jak to dumnie brzmi BDSKLEP.PL SP. Z O.O. W UPADŁOŚCI

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
były pracownik
@Podekscytowana

I z czego ta ekscytacja? Z tego że ludzie potracili pracę? Że firma wisi ogrom pieniędzy swoim pracownikom? Że nie popłacone są faktury pomimo że usługi i towary zostały dostarczone? Czy może dlatego że ludzie musieli patrzeć na to jak upada firma i przeżywać horror?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
xyz

Czy ktoś z pracowników orientuje się czy mamy szansę odzyskać jakiekolwiek pieniądze?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kandydat

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w bdsklep.pl Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Fff
@Pytanie

Teraz nawet co 2 dni. Tylko juz firma nie funkcjonuje i to jest minus tej sytuacji

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Snaz

Oficjalnie zostala ogloszona upadlosc sadowa.

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś1
urabura

elo jako, ze na olx i innych stronach widac ogloszenia na magazyn na 1000lecia(XDDXDD) to czy firma dalej działa? nie interesuje mnie atmosfera wśród pracowników ani to czy kierownictwo jest spoko czy nie tylko same robienie grosza w tej firmie, pondro

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Bbb
@urabura

Firma juz nie dziala. Musi byc ogloszenie do innej firmy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Vvv

Czyli spolka oficjalnie dalej jest aktywna. Ciekawe xzy chociaz uregulowali pensje pracownikom

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
KRS

Sąd Rejonowy w Białymstoku, VIII Wydział Gospodarczy, zawiadamia, że w sprawie z wniosku BDSKLEP.PL spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku o ogłoszenie upadłości 26 lutego 2020 roku postanowiono: 1. na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe (Dz. U. z 2019 r., poz. 498 ze zm.) zabezpieczyć majątek dłużnika BDSKLEP.PL Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Białymstoku (nr KRS 0000293420), poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Józefa Glińskiego (nr licencji 100).

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
KRS
@KRS

W dniu 2020.03.26 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 45 następującej treści: Dział 1. Rubryka 2. Siedziba i adres podmiotu WYKREŚLIĆ 2. Adres miejscowość BIAŁYSTOK ulica UL. BITWY BIAŁOSTOCKIEJ nr domu 2AB kod pocztowy 15-103 poczta BIAŁYSTOK kraj POLSKA WPISAĆ 2. Adres miejscowość BIAŁYSTOK ulica UL. BITWY BIAŁOSTOCKIEJ nr domu 5 kod pocztowy 15-102 poczta BIAŁYSTOK kraj POLSKA

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Vvv

Czy ktos wie czy firma oficjalnie w stanie upadlosci?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ciekawostka

Taka ciekawostka http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci/czytaj,26434,komunikat-w-sprawie-cateringu.html Jak piszą na Goworku, Sports Hospitality Sp. z o.o. jest również w trudnej sytuacji! Czy wiecie że właścicielem jest jeden z udziałowców bdsklepu, WS INVESTMENTS LIMITED?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
NIKO
@ciekawostka

WS INVESTMENTS LIMITED to jest podejrzana spoółka wedlug mnie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Uwaga na bandyckie fundusze
@ciekawostka

które przejmują i rozkładają spółki bdsklep, tba express, delta city i kilkanaście innych spółek

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aleksandra
@Uwaga na bandyckie fundusze

@Uwaga na bandyckie fundusze Firma jednak nadal prowadzi swoją działalność, nie widzę żadnej info o jej zamknięciu. Zostałeś zwolniony z bdsklep.pl? Z jakiego powodu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
nowy

czy to prawda co piszą o tej firmie? bo planuję złożyć CV do pracy.

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś
Facepalm
@nowy

PRAWDA!!!!! Ludzie... kto Cię tam przyjmie jak firma już praktycznie nie istnieje

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Snaz
@nowy

Co ty chcesz skladac jak juz firmy nie ma

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
nowy
@Facepalm

do pracy w magazynie myślę ze wezmą

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Snaz
@nowy

Firma juz nie dysponuje magazynem

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Facepalm
@nowy

Nie na już magazynu XD

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie bdsklep.pl Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Facepalm
@Pytanie

Ludzie, czy Wy czytacie co tu piszą? Czy robicie sobie jaja?

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Jurek

Co tam słychać w firemce?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
XyZ
@Jurek

Jakoś ucichło... Cisza przed burza

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Biedaszop

Asortyment się powiększa i ekipa bdszopu również hahaha Chyba się kurczy i to znacznie....

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Facepalm

Tak tak, a wynagrodzenie za grudzień i styczeń się zgadza? Podwyżką chyba w Twoim mniemaniu nazywasz wyrównanie do najniższej krajowej hahahha. Pracuj pracuj, szerokości, bo pieniędzy nie zobaczysz przez najbliższe 3 miesiące XD

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Aleksandra
@Facepalm

Na jakich stanowiskach jest najniższa krajowa? Pytam, bo pojawiło się ogłoszenie dla Specjalisty ds. Współpracy z Partnerem Biznesowym. Wiecie, jakie są zarobki na tym stanowisku?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Hahah
@Aleksandra

Gdzie się pojawiło? Przecież firma upadła i pozwalniała pracowników

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Facepalm
@Aleksandra

Chyba żartujesz? Wybacz, ale firma jest w trakcie ogłaszania upadłości i nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, a Ty myślisz o podjęciu tam pracy? To chyba jakaś pomyłka, ze pojawiło się jakiekolwiek ogłoszenie

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
xD

Kto mi wytłumaczy o co chodzi spółka z kapitałem 26 milionów robi obroty 44 miliony ? Przecież to nie ma najmniejszego sensu - czy przypadkiem oni nie wyłudzili olbrzymiego kredytu np. z banku lub nie wypuścili na rynku obligacji ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jurek
@xD

Spółka w 2019 się chwaliła się podniesieniem kapitału zakładowego. W KRS widać ze kapitał popłynął od jednego z właścicieli. Ciekawe skąd taka wiara w powodzenie biznesu - nowy czyt. „były prezes”?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Ex

PREZES? Jaki prezes, najpierw to on musi być w tej firmie. Hejt!? Jaki Hejt!?? Przecież to jest sama prawda w 1000% Prawda w oczy kole? Jakby było normalnie, ludzie by tu nie pisali tutaj jak jest. Jest dużo "normalnych" firm o których opinii tu nie znajdziesz, bo nie ma takiej potrzeby aby ludzie opisywali.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Nick

... w tym przypadku to nie hejt tylko pisanie prawdy. A co do prezesa ... pozostawię tylko ;) bo skłonny nam się jeszcze obrazić :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Snaz

Kogo firma ma niby wywalic, skoro 75 procent zalogi sama odeszla

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Tom

Tak to jest jak janusze biorą się za biznes... Proszę uregulować wynagrodzenia pracownikom a zwłaszcza dla Pana Andrzeja! Zburzyć ten cyrk

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o bdsklep.pl Sp. z o.o. - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
bdsklep.pl Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 206 ocen.
bdsklep.pl Sp. z o.o.