Opinie o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bdsklep.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bdsklep.pl Sp. z o.o. w Białystok

ciekawostka

Taka ciekawostka http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci/czytaj,26434,komunikat-w-sprawie-cateringu.html Jak piszą na Goworku, Sports Hospitality Sp. z o.o. jest również w trudnej sytuacji! Czy wiecie że właścicielem jest jeden z udziałowców bdsklepu, WS INVESTMENTS LIMITED?

NIKO
@ciekawostka

WS INVESTMENTS LIMITED to jest podejrzana spoółka wedlug mnie

Uwaga na bandyckie fundusze
@ciekawostka

które przejmują i rozkładają spółki bdsklep, tba express, delta city i kilkanaście innych spółek

Aleksandra
@Uwaga na bandyckie fundusze

@Uwaga na bandyckie fundusze Firma jednak nadal prowadzi swoją działalność, nie widzę żadnej info o jej zamknięciu. Zostałeś zwolniony z bdsklep.pl? Z jakiego powodu?

nowy

czy to prawda co piszą o tej firmie? bo planuję złożyć CV do pracy.

@nowy

PRAWDA!!!!! Ludzie... kto Cię tam przyjmie jak firma już praktycznie nie istnieje

@nowy

Co ty chcesz skladac jak juz firmy nie ma

nowy
@Facepalm

do pracy w magazynie myślę ze wezmą

@nowy

Firma juz nie dysponuje magazynem

Nie na już magazynu XD

Hej, czy w firmie bdsklep.pl Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Facepalm

Ludzie, czy Wy czytacie co tu piszą? Czy robicie sobie jaja?

Jurek

Co tam słychać w firemce?

XyZ
@Jurek

Jakoś ucichło... Cisza przed burza

Biedaszop

Asortyment się powiększa i ekipa bdszopu również hahaha Chyba się kurczy i to znacznie....

Facepalm

Tak tak, a wynagrodzenie za grudzień i styczeń się zgadza? Podwyżką chyba w Twoim mniemaniu nazywasz wyrównanie do najniższej krajowej hahahha. Pracuj pracuj, szerokości, bo pieniędzy nie zobaczysz przez najbliższe 3 miesiące XD

Aleksandra
@Facepalm

Na jakich stanowiskach jest najniższa krajowa? Pytam, bo pojawiło się ogłoszenie dla Specjalisty ds. Współpracy z Partnerem Biznesowym. Wiecie, jakie są zarobki na tym stanowisku?

Hahah
@Aleksandra

Gdzie się pojawiło? Przecież firma upadła i pozwalniała pracowników

@Aleksandra

Chyba żartujesz? Wybacz, ale firma jest w trakcie ogłaszania upadłości i nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, a Ty myślisz o podjęciu tam pracy? To chyba jakaś pomyłka, ze pojawiło się jakiekolwiek ogłoszenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
xD

Kto mi wytłumaczy o co chodzi spółka z kapitałem 26 milionów robi obroty 44 miliony ? Przecież to nie ma najmniejszego sensu - czy przypadkiem oni nie wyłudzili olbrzymiego kredytu np. z banku lub nie wypuścili na rynku obligacji ?

Jurek
@xD

Spółka w 2019 się chwaliła się podniesieniem kapitału zakładowego. W KRS widać ze kapitał popłynął od jednego z właścicieli. Ciekawe skąd taka wiara w powodzenie biznesu - nowy czyt. „były prezes”?

Ex

PREZES? Jaki prezes, najpierw to on musi być w tej firmie. Hejt!? Jaki Hejt!?? Przecież to jest sama prawda w 1000% Prawda w oczy kole? Jakby było normalnie, ludzie by tu nie pisali tutaj jak jest. Jest dużo "normalnych" firm o których opinii tu nie znajdziesz, bo nie ma takiej potrzeby aby ludzie opisywali.

... w tym przypadku to nie hejt tylko pisanie prawdy. A co do prezesa ... pozostawię tylko ;) bo skłonny nam się jeszcze obrazić :)

Kogo firma ma niby wywalic, skoro 75 procent zalogi sama odeszla

Tom

Tak to jest jak janusze biorą się za biznes... Proszę uregulować wynagrodzenia pracownikom a zwłaszcza dla Pana Andrzeja! Zburzyć ten cyrk

Fred

Zapraszamy do gloselu pakowac ksiazki dobra atmosfera , szacunek do pracownika ze strony kierownictwa i wyplaty na czas .

Hihi

Raczej firma nie płaci skoro nie stać ja na opłacenie pracowników XD

Snaz

Brak slow na ta firme. Cynizm w najczystszej postaci

Ex

CENZURA CENZURA I JESZCZE RAZ CENZURA... Większość postów usunięta, ale tak czy tak większość ludzi zapoznała się z problemem. Żal.pl

xD
@Ex

Kasa poszła ludzie zamykają usta do następnej wypłaty :)

Sks
@xD

Do jakiej następnej wypłaty? Haha nie będzie ani grosika ale dalej niech chodzą pracują za darmo ????

Patryk

Dostaliście kasę :) !!!

xyz
@Patryk

tak dostaliśmy kasę :)!!!! tylko nie całą, ale będzie dobrze :) reszta potem...

Mka
@Patryk

O super dziękujemy kochana firmo za połowę wypłaty. Na kolejną połowę poczekamy nie wiadomo ile ale oczywiście się cieszymy ???? Przecież to jakiś żart kto normalny jest zadowolony z takiego czegoś? No tak przecież można jeszcze nic nie dostać ale takim tokiem myślenia to mamy ich całować po stopach za te marne grosze?

Waldek
@Mka

Zastanawiałem się nad podjęciem pracy w tej firmy ale w takich okolicznościach muszę zrezygnować.

Lol
@xyz

Fundusz gwarancyjny nie gwarantuje wypłaty wynagrodzeń. Na moje oko już nic nie dostaniemy

patryk
@Mka

przynajmniej mam ciekawą pracę, a wypłata będzie w/g obietnicy

jan
@Lol

ale p.prezes mówił że dadzą....resztę później jak staniemy na nogi

Wiki
@jan

Kto formalnie reprezentuje firmę? W KRS nadal widnieje Marcin M. który jak wiemy pożegnał się ze spółką. Jeżeli spółka formalnie złożyła wniosek upadłościowy, musimy poczekać na ogłoszenie tego faktu przez sąd - co niestety nie nastąpi zbyt szybko! Pytanie: w jaki sposób firma ma stanąć na nogi przy comiesięcznej kilkusettysięcznej stracie, ogromnym zadłużeniu, aktulanie braku sprzedaży przez najbardziej popularną w kraju platformę sprzedażową, oraz ogromnymi kosztami utrzymania infrastruktury IT ... ? Jedyna wartość to baza klientów. Czy jej sprzedaż zaspokoi wszystkich wierzycieli? Wątpię.

patryk

nie wierzysz szefom , twoja sprawa, ja przynajmniej mam pracę i się rozwijam,a i gratis jakiś wpadnie czasami a wypłaty będą! albo z firmy albo od syndyka wiem co muwię

Haha
@jan

Pan prezes jest tam tylko pionkiem, podstawionym jeleniem. Ani on sie zna na byciu prezesem ani prawdy nie mówi. Zobaczycie ;)

Wiki
@Haha

... niestety traci się samodzielność z chwilą bycia zależnym od kogoś finansowo. Tym sposobem przedsiębiorstwo sterowane jest z tzw. "tylnego fotela".

@xdxd

Obecny prezes to tylko marionetka. Sam o niczym nie jest w stanie zdecydować. Kasę trzyma dyrektor finansowy a raczej to czego nie zdołali jeszcze wyprowadzić z firmy przez te lewe spółki. Dla pracowników pieniędzy nie było ale sobie to wypłacili pewnie z nawiązką za super zarządzanie. Tymczasem kolejni ludzie jak na szpilkach czekają na swoje wypowiedzenia. Zapewnienia o pieniądzach z FGSP to tylko mydlenie oczu. Nikt już tych pieniędzy nie zobaczy!!!

Formalnie ...

... co do zasady Sąd powinien wydać postanowienie w sprawie ogłoszenia upadłościw terminie dwóch miesięcy od dnia złożenia wniosku. Zażalenie na postanowienie w sprawie ogłoszenia upadłości sąd drugiej instancji rozpoznaje w terminie miesiąca od dnia przedstawienia mu akt sprawy (art. 27 ust. 3 p.u.). Są to jednak jedynie terminy tzw. instrukcyjne dla Sądu, dlatego nie można z góry zakładać,że sprawy o ogłoszenie upadłości są przez Sąd tak szybko rozpatrywane w każdym przypadku.

Xd

Nie jestem pracownikiem wiec nie wiem co sie dzieje w spilce. Ale jesli spolka zlozyla wniosek o upadlosc I sad go zatwierdzi to pracownicy etatowi dostana kase ale z duzym opoznieniem okolo 6-8 miesiecy. Pod warunkiem ze sie nie zwolnia musza czekac az ich syndyk zwolnia. Syndyk to zrobic bardzo szybko. Niestety pracownicy na inne umiwach zalecenie itp nie dostana nic.

zzy

Cenzura na gowork'u widać w formie :) ładnie to tak kasować niewygodne posty dla firmy?

elo

Firma nie wyplacila w calosci wynagrodzen za grudzien

@elo

Skandal!!! Szkoda mi ludzi, co oni są winni, że nie otrzymali wynagrodzenia w całości. Mam nadzieję, że znajdziecie coś lepszego i bardziej wiarygodnego pracodawcę.

xyz
@elo

Ciekawe czy zarząd oraz świta (dyr operacyjna i dyr finansowy) też nie otrzymali wynagrodzenia....

@Ex

Nie wypłacili wynagrodzenia - haha czyżby ludzie z funduszu chcieli kolejną spółkę doprowadzić do bankructwa ?

XyZ
@xyz

Oni to w pierwszej kolejności zapewne pieniążki dostali i to nie małe!!!!!!!!!!!!!

Handlowiec
@xyz

Z dobrego źródła wiem że nie dostali

Exex

O jak pięknie został usunięty post o tym, że powinny być zarzuty Prokuratorskie. Brawo Wy!

Mmi

Ale tylko pracownikom;-)

Duda Andrzej

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Zostaw merytoryczną opinię o bdsklep.pl Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bdsklep.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy bdsklep.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w bdsklep.pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

bdsklep.pl Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 206 ocen.

bdsklep.pl Sp. z o.o.