Opinie o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder w Piła

Natalia

Kupiłam zestaw porcelany konkretnej firmy. To co otrzymałam to po 1 nie ta firma która zamawiałam a po 2 To nie porcelana tylko Bone china !!!!! Porcelana miała być ręcznie robiona z zakładu w Polsce!!!! Odradzam tragedia

Ania T.
@Kamila

Hej Natalia, Ale Bone China nie znaczy że jest zrobione w chinach, tak jest oznaczana porcelana typu kostnego czyli najlepsza kremowa i delikatna przepuszczająca światło :) Trochę się pomyliłaś bo taka jest historyczna nazwa tej porcelany, najlepsze były właśnie produkowane w Anglii Niemczech i w Polsce a nie w chinach

Dominika Nowy wpis

Żabka to sklep z porcelana topowych producentów. Nie raz tu robiłam zakupy i dokupywałam sobie poszczególne elementy serwisu obiadowego i kawowego. Polecam :-)

Ulka Nowy wpis

Pracowałam kiedyś na obsłudze sklepu internetowego, znam się też na e-commerce. hurtownia ma chyba więcej komentarzy od klientów już samych osób pracujących. Nie ma jakiejś szczególnej rotacji? zastanawiam się czy specjaliści ds. e-commerce nie są przypadkiem przyjmowani. duże doświadczenie trzeba mieć żeby się dostać?

Jowita Nowy wpis

Transakcja zgodna z opisem na stronie. Od siebie polecam ten sklep internetowy. Wybór asortymentu genialny!

Jak pracownicy maja teraz z benefitami? Zbliżają się święta i zastanawiam się czy dostaje się wtedy jakiś bon na zakupy, o którym piszą tu sam klienci? Chyba ze po prostu wręczane będą paczki? Szukam zatrudnienia na obsłudze klienta stąd zainteresowanie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca od zaraz Cukiernia
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Zośka

Jako zadowolona klientka - polecam. Bardzo miła obsługa i ciekawy asortyment.

Basia

Transakcja zgodna z opisem ze strony internetowej. Żabka ma genialny wybór asortymentu, ceny są niewygórowane. Zdecydowanie zakupy warte polecenia.

Widzę, że co jakiś czas się tu komentarze pojawiają, teraz na przykład a już myślałam, że kogoś szukają. :) działalność jakby nie patrzeć trwa od 2008 roku, ciekawe ile przy tym średni staż kadry wyniesie?

Emilia

Bardzo pozytywne miejsce, duży wybór porcelany od czołowych producentów. Po swoich zakupach polecam

Obsługa jest jakoś specjalnie szkolona w kontekście obsługi klienta? chce się zorientować względem niektórych opinii, gdzie została pochwalona. Na podstawie czego wybierani są kandydaci, jaka jest kultura pracy?

Weronika

Odwiedziłam ostatnio ten sklep osobiście. Miejsce odrazu zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Asortyment do wyboru do koloru. Ceny nieprzesadzone. Obsługa dobrze nastawiona do klienta. Zrobiłam tu udane zakupy.

Ciekaw jestem jak przy tym e-sklepie się pracuje. już kiedyś widziałem, że sporo opinii pojawia się od samych klientów, czemu pracownicy aż tak bardzo się nie udzielają? Jest ich zdecydowanie mniej? ile osób na obsłudze musi teraz się zatrudniać, żeby wszystko działało jak trzeba?

Wanda

Żabka to mój ulubiony sklep online. Dobre ceny, super wybór akcesorii kuchennych. Każdy tu znajdzie cos dla siebie :)

Mia

Słuchajcie a o co chodziło teraz komuś z ta asystentką stomatologiczną? Chyba ze komuś słownik wyraz inaczej podmienił? Mimo wszystko czy na stanowisku asystenckim można faktycznie zarobić 3,600 zł? netto, tak? a asystentem od czego można zostać?

Alicja

Żabka to jeden z tych sklepów online do których lubię wracać na regularne zakupy. Ceny, asortyment, jakośc realizacji zamówienia - 5/5!

Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder szuka kandydatów na stanowisko asystentka stomatologiczna. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3600 ?

Paweł O.

Pracowałem w hurtowni ponad rok, wszystko było w porządku,wyplata na czas i zatrudniali na stałe na umowie o pracę. Pakuje się różne talerze, garnki i takie tam

@Paweł O.

Czy po pierwszym roku pracy proponowane są już inne warunki pracy? po jakim okresie czasu możesz już na spokojne otrzymać umowę o pracę na stale? Już podczas pierwszych miesięcy?

Mariusz

Robiłem zakupy ostatnio w sklepie stacjonarnym. Kupiłem dla siebie i rodziny swietna zastawe stołową. Polecam i chetnie tu wroce!

Ktoś widzę pytał jakiś czas temu o rozmowę rekrutacyjną. A powiedzcie mi, jeśli już to ona musi być zrealizowana właśnie w siedzibie czy jednak online tez da rade się zgadać? Chyba ze to od stanowiska zależy?

Jasiek

Swietny sklep internetowy. Duży wybór, spoko ceny. Nic tylko polecam!

Hej. : ) macie może dostęp do tych ogłoszeń o których ktoś wspomniał, że w sierpniu chyba był publikowane? mnie niczego teraz już nie wyszukuje, może zniknęły, ale ciekawi mnie przy tym to, na jakie stanowiska były wtedy prowadzone i czy praca będzie jeszcze dostępna?

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder - Piła

• Jak się pracuje w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wapienna 30
    64-920 Piła