Opinie o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder w Piła

Majka

W Żabce kupiłam wypasiona zastawę stołową, idealna na rodzinne obiady i święta. Ceny adekwatne do jakości. Jest w czym wybierać.

Alina

Sklep okazał się super. Zrobiłam tutaj duze zakupy, dodatkowo kupilam piekna zastawe stołową wprost idealna na swieta :)

Kamila

Żabke ostatnio odwiedzilam. Kupilam sporo akcesoriow kuchennych i niewielki serwis kawowy. Zakupy bardzo udane, spedzilam tu fajnie czas.

Majka

Bardzo sympatyczny sklep. Obsługa jest miła i pomocna. Wybór jest taki, że nie da się raczej wyjść z pustymi rękami :)

Kamila
@Majka

Czyli chęć zakupu wynika z dostępności różnorodnego towaru czy jednak sprzedawca ma tu realny wpływ na jakiś obrót? Wiadomo czy przy tym przysługują jakieś premie od sprzedaży? Co jeszcze może wchodzić w skład wynagrodzenia prócz samej podstawy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca od zaraz Cukiernia
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Martyna

Zamówienie udało sie bezproblemowo. Porcelana dostarczona w nienagannym stanie. Serio polecam :-))

Tomasz

Ostatnie zakupy w Żabce bardzo sie udały. Wyszedlem z pelna torba zakupów, a najwazniejsze, ze znalazlem piekny serwis obiadowy, idealny na rodzinne obiady.

Krysia

Zestaw porcelany, który kupiłam jest piękny, sklep warty polecenia :) w

małgosia

Jestem zadowolona z zakupu porcelany w żabce, świetny asortyment w sklepie i można było liczyć na miłą obsługę ze strony pracownika sklepu

Tomasz

Polecam, zestaw porcelany w dobrej cenie i jakości, obsługa bardzo pomocna i fachowa. Takt trzymać.

Magda

Zakupy stacjonarne w Żabce bardzo się udały. Wszystko od ręki co potrzebowałam to kupilam z akcesoriow kuchennych. POLECAM :)

Jagoda

Polecam sklep ze względu na dobry wybór i niezłe ceny. W Żabce dodatkowo znalazłam najładniejszą zastawę stołową :-)

Agata

Sklep z bardzo dobrymi cenami i duzym asortymentem do wyboru. Robilam tu zakupy nie raz i co jakiś czas wracam by dokupić coś do kuchni.

Robert

Kupiłem tutaj zestaw porcelany i mogę polecić ten sklep. Wysokiej jakości porcelany a wybór bardzo ciekawy. Kupowałem przez sklep internetowy i dostawa była bardzo szybka a przesyłka porządnie zabezpieczona.

Jolanta

Bardzo fajny wybór porcelany w korzystnych cenach, jestem zadowolona takze z obsługi sklepu, która zna się na rzeczy i umie bardzo dobre doradzić w wyborze :) polecam serdecznie

Tadeusz

Bardzo fajne miejsce na zakupy. Kupowałem i do siebie do domu trochę akcesoriów kuchennych i również troszkę rzeczy na upominki świąteczne dla bliskich. Polecam.

To mój ulubiony sklep z akcesoriami kuchennymi pod wzgledem i wyboru i ceny. Kupowalem tu juz kilka razy i moge smialo polecic. Warto zajrzeć :-)

Sylwia

Sklep oceniam na prawdę bardzo pozytywnie! Zrobiłam tu udane zakupy. Ceny na każdą kieszeń i przy tym spory wybór. Tylko polecać ;)

Wanda

Lubie ten sklep. Mialam okazje kupowac i stacjonarnie i przez stronę internetową. Oba warianty zakupów spoko. Mają świetny asortyment!

Barbara

Jestem bardzo zadowolona z ostatnich zakupów w Żabce! Byłam w sklepie stacjonarnym , który okazał się dobrze wyposazonym miejscem, panie z obslugi, ktore były na zmianie - bardzo profesjonalne podejscie i miłe dla klienta. Przyjemne zakupy, bez kolejek

Jarek

Miło mi ten sklep polecić. Najlepsze miejsce na zakupy akcesoriów kuchennych, a przede wszystkim serwisów obiadowych , czy kawowych, dużo renomowanych marek.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder - Piła

• Jak się pracuje w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żabka Hurtownia Porcelany Monika Fluder
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wapienna 30
    64-920 Piła