Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, opieka
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • jazda samochodem dostawczym do przewozu koni
  • obsługa wózka widłowego i traktora
  • praca na farmie i w stajni przy młodych koniach i innych zwierzętach (owce, lamy, kury)
  • karmienie zwierząt
  • sprzątanie stajni, różne prace fizyczne na farmie oraz przyjmowanie np.: kowala, weterynarza itp.
  • obsługa różnych narzędzi m.in. młotka

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na farmie oraz w pracy przy koniach
  • doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego/traktora

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjną stawkę
  • możliwość nadgodzin
  • umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bezpłatny transport i dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych
  • wysoki standard zakwaterowania, w pełni wyposażonego w AGD
  • bezpłatny dostęp do pralnio-suszarni
  • program poleceń pracowniczych

Benefity

Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Mieszkanie służbowe

Dodatkowe informacje

  • Zakład oferuje szeroką gamę metod obróbki blachy. Dzięki ich technikom i maszynom mogą kompleksowo przetworzyć stal, stal nierdzewną, miedź, tytan i aluminium według życzeń klienta. Firma jest partnerem w zakresie skomplikowanej technicznie obróbki blach w średnich seriach. Zajmują się tez obróbką końcową, taką jak malowanie proszkowe i lakierowanie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1