Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Honorata

@Luzer, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Szczerze mówiąc forum działa właśnie po to, by najpierw przeczytać co mają do powiedzenia na temat danej firmy inni, doświadczeni pracownicy by po ich opiniach samemu zadecydować czy jest sens pójścia na rozmowę rekrutacyjną, czy też nie. Było by mi bardzo miło, jakbyś powiedział coś więcej

Tonik

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencja z granicą?

Luzer
@Tonik 22.03.2018 23:11

Przyjdz to zobaczysz,moze ci sie spodoba.

Ewa

wszystko ok!

Olek

W tym celu powstały różne fora żeby od pracowników znać sytuację .

byk

Zastanawia mnie dlaczego agencja ma 2 na 6 pkt w ocenach skoro piszecie, ze w sumie to dobra agencja....? a na E&A jada niemilosiernie i ma wiecej zlych opinii a ma 4 na 6....? Czy moze ktos napisac jak to z ta agencja jest?

byk

panowie ale wy pier...lita ze uszy wiedna, przciez 90% agencji nie sprawdza czy kandydat byl karany a wy sie rozwodzicie czy komus w pokoju odbije bo moze byl karany.Czy wy macie po 13 lat i byliscie chowani pred swiatem>?Czlowieku wyjdziesz na ulice w wiekszym miescie holenderskim i cie moze jakis muzulmanin nozem posiekac na 100 paskow a ty sie o wspolokatora martwisz, ze moze karany? .... Ja bylem przez AB i biora patologie jak leci, kto chce byle nie byl starszy niz 60 lat i chce mu sie robic, ani be ani me ani kukuryku po angielsku, nawet slowa nie mowia i jada, pracuja...a jesli robia burdy to zglaszasz do agencji i go nie ma , sa wyrzucani . Zamiast rozwodzic sie nad bzdurami napiszcie lepiej czy firma jest rzetelna czy jak proponuja mi 11 euro w fabryce to czy sa godziny i chodze do pracy 5 x w tyg i wyrobie 40 godzin, czy sa nadgodziny, jaka jest atmosfera w pracy, jakie sa konsultantki czy pomagaja w problemach, czy sa auta na dojazdy i trzeba za nie placic , dla jakiej agencji w holandii rekrutuje metal flex w polsce, czy dowalaja za byle co kary np nieposprzatane lozko albo nie pozmywane naczynie itd To sa wazne sprawy. Jadac do Holandii godzisz sie na bardzo ciezka prace za mala kase, w innych krajach zazwyczaj p[racuje sie lzej i czesto zarabia wiecej ale maja wymogi co do wyksztalcenia, znajomosci jezyka, chca certyfikatow, robia badania lekarskie itd a w Holandii nie zadaja najczesciej niczego, nic ich nie obchodzi tylko masz tyrac i mieszkasz w takich warunkach a nie innych z takimi ludzmi a nie innymi. Chcecie mieszkac w super warunkach to wynajmijcie sobie mieszkanie sami i szukajcie roboty na wlsna reke...zapewniam, ze to wcale nie takie proste, nie twierdze ze niemozliwe czy trudne ale nie takie proste jak pozostawienie wszystkiego agencji...iec piszcie konkretnie. Druga sprawa...Jesli juz tak narekacie na wszystko i na takie nieistotne bzdury psioczycie to troche watpie w wasz obiektywizm, moze nie nadajecie sie do pracy skoro placzecie jak panienki Ja tez ne chcialbym mieszkac z kryminalistami ale tak jak pisalem wyzej, jesli ktos stanowi zagrozenie , robi burdy, ubliza komus, uderzy kogos to tel na policje i do agencji i ma taki syf ze zapamieta taki wyjazd na dlugo ale nie ma co przesadzac, mieszkalem kiedys z kolesiem po wyroku i spoko czlowiek , pracowal byl ok dla innych a w polsce poszukiwali go w calym wojewodztwie i co malem go moze podkablowac na polska milicje?

pikolo

Panowie a ile kasuja za mieszkanie,ile za dojazdy do pracy (bo s aagencje,ktore zapewniaja auto słuzbowe albo rower za darmo, inne za kase a jeszcze inne w ogóle) .Głównie interesuja mnie koszty pobierane przez agencje Flex, bede wdzieczny za info. Czy maja "zaprzyjazniona " firme busiarska ktora trzeba jechac do Holandii tak jak np E&A ?

bumblebee

ktos byl w holandii na cnc? pytam glownie o warunki zakwaterowanie

Miał

Ktoś pracuje w Eindhoven jako operator CNC? Jakieś doświadczenia zarobki itp?

rurek

Kasa na czas? Wlasnie wczoraj miala byc i echo .

Były

Wygląda to tak: Sama agencja jest OK. To znaczy, że z umów wywiązuje się, schody zaczynają się gdy się chcemy przenieść na swoje, zameldować się i takie inne. Kasa na czas, stawki w zależności od wykonywanego zawodu. Jedyną rzeczą jakiej nie ogarnęli... to sprawdzanie potencjalnych pracowników, moim zdaniem powinni mieć tam zatrudnionego psychologa i psychiatrę, czasami takich idiotów zatrudniają, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Co do wykonywania samej pracy, zależy gdzie się idzie pracować. To nie zależy już od agencji, ale od samego siebie i "Wiatraków" z którymi się pracuje. Najgorzej jest w firmach rodzinnych, bo tam pracując możesz poznać dobrze Holendrów. To jest banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w, tak. Ty jesteś pracownikiem z wypożyczalni, a inni chociaż nic nie umieją - rodziną. I dzieje się następująca rzecz: jeśli umiesz więcej, wykonujesz swoje zadania lepiej, nie daj Boże masz coś lepszego - to masz przes...e. Wracając do opinii na temat Metaalflex - firma OK - ( to co podpiszesz, to będziesz miał), pod warunkiem że nie jest się jakimś olewusem, ćpunem, alkoholikiem, degeneratem. Żeby nie było, że jestem podstawiony. Owszem pracowałem tam, ale moja opinia jest obiektywna.

DZIKSON

dla mnie dobra agencja pieniadze na czas, narzekaja same lesery w NL pracuje 4 lata moja 2 agencja tu praca nigdy nie jest latwa.

Duży Dzon

Przecież nikt nikogo do pracy nie zmusza jak się komuś nie podoba to niech szuka innego pracodawcy . Ja jestem spawaczem i jestem zadowolony z tej pracy którą mam dzięki pani Marchewce :)A co do mieszkańców domku w Achel to są całkiem normalni ludzie nie ma kradzieży , awantur itp Franek trzyma tam wszystko twardą rękom :)

@zooro 08.09.2016 16:33

mamut to lachociag

bobi

Jak wygląda obecnie sprawa z pracą jako monter maszyn budowlanych?oferują teraz niby taką pracę

kędzior
@kędzior 09.03.2016 22:35

Oj, to nie do bobi, tylko wyżej odpowiedź miała być.

znam to

witam agencja Metal flex jest jedna z agencji które maja w miarę dobre warunki mieszkalne. prace zazwyczaj sa z godzinami a wypłata na kącie jedn i największym minusem są panie które pośredniczą miedzy wami a pracodawcami.(usunięte przez administratora)

andrzej22

pracowaliscie cały czas czy mieliscie dużo wolnego ? Kto sie wybiera w najblizszym czasie do pracy z MF??

Matrix

witam a ktos moze cos wie o obecnej ofercie pracownik techniczny branza metalurgiczna??? do obslugi frezarki cnc... w firmie zajmujacej sie produkcja czesci motoryzacyjnych....warto jechac???kasa to niby 10.50 brutto

Anonim

Jaro pracowałeś zapewne w diffuthermie :] Też taam pracowałem w zeszłym roku, co do eersel zrobiła sie patola, nie wspomne już o durnych pomówieniach zmówionych ludzi przez których wylatuja bogu ducha winni ludzie... Ja nie bawem kończe kariere w MF bo dalsza współpraca raczej nie wchodzi w gre... Ładnie pieknie jest zawsze na początku a potem panie mają wszystkich głęboko w poważaniu!

weld

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy w okolicach Amsterdamu spawacz aluminium?

Laser

A czy ktoś pracuję na wykrawarkach laserowych i może się wypowiedzieć? Zaoferowano mi pracę w firmie która zajmuje się produkcją kurników itp. Czy ktoś tam pracował i może opisać warunki pracy itd? Z góry dziękuje :)

andrzej22
@mixer 07.11.2015 09:09

Powinno jeszcze byc 8% wakacyjnego :)

Kazik

Jak słysze te wieczne narzekanie na Habufe to mi się aż cofa śniadanie. Te wasze 100 kg paczki ok są...Ale na plecach ich nie nosisz. Masz wózki do tego. W dodatku nie masz żadnej normy ile czego trzeba zrobić. Na rozładunku grupy są po 3 osoby więc jeżeli nie jesteś dupkiem to się dogadasz razem wyciągasz ciężkie elementy. Montaż znowu to śmiech na sali. 4 srobki, rama siedzisko i składasz krzesło. Malpa sobie poradzi. A wypłaty. Skąd ty żeś wytrzasnal 700e? Najmniej to około 1000e po odliczeniu mieszkania(około 300 e), ubezpieczenia( 82 e) no i podatków składki emerytalnej itp więc nie narzekaj. Bo to wychodzi 1400e na czysto jak znajdziesz swoje mieszkanie. Za taką pracę :) 38h w tygodniu. Ale wiem jacy ludzie ostatnio przychodzą...nic nie potrafią, ledwo po polsku mówią a już nie wspomnę o języku obcym... Byle się napić, zajarac. A domki, hotele- jak jesteś brudas to będziesz miał syf. Hotel w eersel jest całkiem nowy, jest tam wszystko łącznie z aneksem kuchennym i łazienką w pokoju, tv, Internetem. A że z pokoi bije smrodem- to już wina mieszkanca danego pokoju. Auta służbowe, za paliwo nie płacisz jak mądrze podchodzisz do sprawy to spokojnie zakupy zrobisz jadąc autem no chyba że dzień w dzień "nadrabiasz" po 50km "bo cię zepchneli na Amsterdam"-autentyk- i zanim ktoś napiszę że nie można na wycieczki jeździć autem.- to jest służbowe-do pracy. Na wycieczki masz autobus, pociąg albo kup swoje. Metaal flex nie jest zła firma- są sprawy które mogły by być inaczej rozwiązane Ale nie oszukujmy się- jesteś normalnym człowiekiem to masz dobrze jak chcesz się zabawić- luz- Ale nie płacz ze dostaniesz karę za to co zniszczysz po pijaku.

Kazik

dean27

Skoro Jesteś taki zadowolony z ich usług to dlaczego pracowałeś dla nich tylko rok jak piszesz Panie Strzyb? Holandia dla Polaków tak jak ''rollo'' pisze i też się z tym zgadzam skończyła się kilka lat temu Polacy są traktowani coraz to gorzej a zarobki brutto to ładnie może w nie których przypadkach wygląda jak jesteś specem w jakiejś dziedzinie a reszta to zwykli pracownicy produkcyjni znający kilka słów po angielsku pracujący za 6 euro netto na godzine mający prace raz 3dni w tygoniu raz 4 a w umowie pisze co innego przecież a za mieszkanie ubezpieczenie itp trzeba płacić noi Jeść trzeba przecież- masowo wysyłają ludzi do Holandii a potem okazuje się że nie ma dla nich pracy- oto cala prawda o NL.Agencja Pracy.

adam strzyb

Ja pracowałem W Metaal flex cały 2014 rok i nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie

dean27

Obawiam się że nie bo chyba dla kobiet nie posiadają żadnych ofert pracy ale chcesz to zapytaj. Ale ja radził bym Ci poszukać miejsca pracy gdzieś indziej są dużo lepsze Agencje Pracy niż ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Frog

Witam pracowałem przez ta firmę przez 3,5 roku i mieszkałem w Bladel można narzekać i można być zadowolonym . Po pierwsze Panie zapomniały że utrzymują się z naszych pieniędzy wiecznie pretensje . Po 2 mieszkania 290 euro za łóżko to zdecydowanie za dużo za tą kwotę można wynająć pokój i mieć go tylko dla siebie. Po 3 ma się 10 km do wykorzystania na zakupy ciekawe czy jedna z drugą zmieszczą się w tym limicie przez tydzień . Po 4 zarobki śmieszne spawacz mig/mag po 14 latach doświadczenia ma mniej niż ten co pracuje przy sortowaniu śmieci . Teraz dobre strony wypłata na czas nawet czasem jeden dzień szybszej , umożliwiają zrobić Vca nie wiem jak teraz . Kiedyś można było zrobić kurs języka holenderskiego bardzo przydatne .

zadowolony

Kasa na czas zarobki niezbyt rewelacyjne pracuje już ponad dwa lata ogólnie jest w porządku

wkqrwiony

łukasz Szczęśliwy: jak najbardziej prawda, ja sie rozstałem w dobrych stosunkach ale wielu dobrych rzeczy ne mogę powiedzieć

byly pracownik

Uwaga na(usunięte przez administratora) kopie dołki pod kazdym polakiem zeby sie wybic donosi do biura same kłamstwa polakom dla cholendrow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabie scierwo a pózniej czlowiek leci z roboty przez niego

Zostaw opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.