2 Dodaj opinię
2 157 146 5 1

Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Adrianoo Nowy wpis

Aplikowałem o pracę, a jakaś pani zadzwoniła w piątek że ok mam być na lokacji w niedziele tam i tam (meijel), z tym że nawet nie powiedziała że pójdę do innej pracy (musiałem sam się dopytać bo przecież nie o to aplikowałem co mi przedstawiała), pojechałem zobaczyć zakwaterowanie, nie było za dobre, a byłem już na kilku lokacjach, nawet się nie wypakowałem. Możliwe że miałem pecha i mają lepsze lokacje, bo z pracą nie wiem jak jest i płatnością, ale taką miałem przygodę z tym biurem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie wartości są cenione w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Mn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda praca operatora CNC ? Ktoś coś wie ?

Maciek Nowy wpis

@RadekB czyli śmiało tutaj mogę się zgłaszać, i mieć pewność, że agencja faktycznie mi pomoże znaleźć i pracę i zakwaterowanie, a nie jedynie będzie chciała na mnie zarobić?

Ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w firmie van veghel w eindhoven. Jak jest z nadgodzinami?

RadekB

Pracowałem przez metalflex dla VDL w miejscowości Hapert. Nie mam nic złego do zarzucenia. Dostałem pracę blisko zakwaterowania. Zakwaterowania nic dodać nic ująć. Poza swoją lokacją byłem jeszcze na dwóch innych zobaczyć jak jest. Normalne, fajne lokacje, zwykłe że człowiek czuje się jak w domu - swobodnie. Nie tak jak w Axidusie np. W metalflex zarobki nie najgorsze. W czasie urlopu bez problemu znaleziono pracę dla innego zleceniodawcy. Pracownicy bardzo pomocni. Zawieziono mnie do lekarza i zrobiono badania podczas złego samopoczucia. Wydaje mi się, że z uwagi na pracę w metalu bądź dobrą organizację wew. agencja nie pobiera opłat od pracowników za transport do i z pracy tak jak w niektórych agencjach pobiera się ją bezwzględnie np Axidus. Potwierdzenia oddelegowania, dokumenty, paski itp. wszystko jasno, elegancko na kolorowym papierze

Pracodawca

@RadekB

Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy jest możliwość w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. pracy na część etatu?

GREGOR

Jaka opinie wystawic,ludzie sami sobie wystawiaja.Niektorzy jada faktycznie zarobic a ini poto zeby chlac,cpac,okradac itp.Mialem przyklad na domku w DIESSEN.Firma naprawde godna polecenia,niewiem jak teza .Cofnac sie o 10 lat to w biuze naprawde byly baki,ktore sie staraly sie o wszystko.Bylem zadowolony z tej firmy pracowalem w VDL Eindhoven,pieniazki na czas byly ,nie bylo sie o co martwic.Chcialbym podziekowac za wspülprace,idzekuje za to ze firma pomogla mi w szpitalu na samym poczatku przyjadu do pracy,choc nie zaczolem pracowac.Pozdrawiam biuro i DZIEKUJE RAZ JESZCZE:

Agata
@GREGOR

Wow super, że firma tak dba o swoich pracowników. Nie często możemy zobaczyć tak pozytywne opinie. Jak długo nie pracujesz w firmie? Interesuje mnie wynagrodzenie jakie firma oferuje dla nowych pracowników. Czy do wynagrodzenia zasadniczego pracodawca dolicza premie uznaniowe?

Zuza

Jak z zarobkami na rękę? Zastanawiam się nad wyjazdem ale obawiam się że zarobię mniej jak to warte. Pozdrawiam

@Zuza

Podjęłaś już może jakieś rozmowy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? Ciekawi mnie, czy masz doświadczenie w pracy za granicą, czy może byłaby to Twoja pierwsza praca za granicą? Chciałbym zweryfikować, czy masz jakieś doświadczenia z agencjami pracy.

RONI

Robie przy meblach nic trudnego ludzie fajni

@RONI

Na czym polega Twoja praca? Jak układa Ci się wpółpraca z firmą? Jesteś zadowolony z wypłaty, przelewy dochodzą zawsze na czas? Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy, napisz coś więcej na jej temat, taki wpis na pewno pomoże wielu osobom poszukującym zatrudnienia w Metaal Flex Poland.

Luka

Pracowalem na produkcji praca nawet fajna tylko ze wyplaty miesieczne Mogę polecic

Tak1Nie1
Andrzej
@Luka

Pod Eindhoven?

Gerwazy

Witam. Znajdę kogoś kto jest w stanie przybliżyć warunki i atmosferę panującą w Smit Visual w Geldrop?

:D

Pracuje ktoś jako frezer CNC w Nieuw Bergen? Jakieś szczegóły?

Tak4Nie
Poliglota

Bardzo dużo ofert pracy więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wypłaty są zawsze wypłacane na czas, nie ma problemów z godzinami. Lokacje jak na Holandię są w porządku, pokoje dwuosobowe, hotel albo domy jednorodzinne, ja mieszkałem w hotelu, warunki ok, jak dbasz tak masz. Co do współpracowników jak to wszędzie, zależy na kogo się trafi i z kim się robi. Prace są różne , ja pracowałem przy rozładunku mebli praca nie lekka ale nie przyjeżdża się by leżeć i pachnieć. Mogę polecić tą agencję bo wszystko było jasno powiedziane, ile za opłaty, i ile mniej więcej dostanę wypłaty i najważniejsze pieniądze są na czas.

Tak3Nie1
Keli

Prace najbardziej dla spawaczy, szlifierzy, pracownikow technicznych, są godziny pracy nie siedzi sie na domkach. Wyplaty na czas, prace chyba z tego co wiem w Holandi. Wszystko jasno powiedziane, jak na prace w Hoalndii moge polecić.

MagdA

Mój partner tam pracuje i stara sie o prace dla mnie. My polecamy

TakNie1
TomeKK

cudów nie ma... ale przynajmniej wszystko przed wyjazdem powiedza

Dziki dzik

Jak tam spawacze zarabiają? Za mieszkanie ile się płaci???

@Dziki dzik

Chciałbyś zatrudnić się za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex na stanowisku spawacza? Widziałem, że aktualnie firma poszukuje spawaczy do pracy w Holandii. Pracodawca w ogłoszeniu nie przedstawił poziomu zarobków, ale można dowiedzieć się, że pracownik zapewnioną ma umowę o pracę na warunkach holenderskich, dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), pracę w godzinach nadliczbowych oraz bezpłatny dojazd do pracy. Czy wszystko sprawdza się w rzeczywistości? Rzeczywiście można liczyć na takie dodatki?

Tak4Nie2

WąskiZbyszek
@Dziki dzik

Spawacze zarabiaja w zaleznosci od doswiadczenia i znajomosci jezyka. W niektorych ofertach sa fajne stawki, trzeba dzwonic na biezaco i sie pytac jakie oferty sa bo sie to zmienia. Oplata jest nie pamietam jaka , ale zadzwon i sie dowiesz. Praca ogolnie ok.

Zbiro

Witam, czy ktos pracuje w Bergen na cnc? Jakies opinie na temat pracy, warunkow mieszkaniowych itd. bym prosil o krotkie streszczenie i opinie, z gory dzieki.

Tak5Nie
T
@Zbiro

Też mnie ciekawi jak tam jest

Mietex
@Zbiro

Prosta praca z frezarkami cnc - nie programujesz - ogólnie ok, wypłaty na czas, godziny są.

Torque
@Mietex

A jakie warunki mieszkaniowe? Daleko od miejsca pracy?

@Torque

Mieszkam w hotelu w Meijel i warunki sa, ze tak sie okresle znosne i da sie funkcjonowac. Te pokoje to nie apartamenty, ale jak sobie "zadbasz" tak bedziesz mieszkac. Pokoje w wiekszosci z lazienka oddzielna i dwuosobowe. Co do dojazdu to roznie, bo w zaleznosci do jakiej firmy trafisz. Od kilkunastu do kilkudziesieciu kilometrow dojezdza sie samochodami sluzbowymi.

Torque
@pracownik

Okej w porządku. No to jadę do Was. Będę w niedzielę po południu

@Torque

Widzę, że podjąłeś decyzję i już rozpocząłeś pracę poprzez Agencję Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Z Twojego posta wynika, że pracujesz już prawie dwa tygodnie. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Znalazłam informację, iż firma ta zapewnia kompleksową organizację wyjazdu do pracy. A czy masz tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

@Honorata

za ubezpieczenie sie placi, jest to prywatne i obowiazkowe ubezpieczenie, ktore odciagaja z wyplaty. niecale 90e, ale jest to raczej najtansze ubezpieczenie w razie jakiegos wypadku czy cos...

@pracownik

Rozumiem, bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Jednak trzeba pochwalić Agencję Zatrudnienia Metaal Flex Poland za to, że je w ogóle zapewnia. Dzięki temu możecie czuć się bezpieczni w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Widziałam, iż w chwili obecnej rekrutują między innymi pracowników produkcji, spawaczy, monterów, a także lakierników. Orientujesz się, czy na te stanowiska wymagane jest jakieś doświadczenie?

TakNie1
YR1

Heh. Pracowałem przez tą agencję w Holandii. Co do ludzi pracujących w Happert nie mam zastrzeżeń. Szczególnie "Ciocia Ula" jest pomocna. Tak jak jest na papierze - tak jest w rzeczywistości. Posiadając Holenderskie konto bankowe pieniądze są po godzinie 12.05 jak w umowie. W Holandii jest przesiewa, to co Polska tam wyśle, to nie jest tak, że już się pracuje. Po pierwsze, należy umieć komunikować się w języku: Dutch, Englisch albo Deutsch. Po drugie: Należy umieć to, co sie namazało w CV Po trzecie: Należy być osobą ogarniętą, otwartą na widzimisie innych osób, tolerancyjną i elastyczną. Po czwarte: Nie należy rozmawiać o pieniądzach, i tak wszyscy zarabiają mało. Agencja pomaga w znalezieniu pracy, co za tym idzie? Współpraca. Ty masz być fachowcem w swojej dziedzinie, oni Ciebie skierują do kontrahenta. Tam wykonuj swoją pracę rzetelnie i nie będzie zgryzów. Nie jestem jakimś przydupasem firmy. Pracowałem tam 2-3 lata temu - kilka miesięcy, dokładniej dla Vencomatic Elektro (poleciałem z roboty, bo robiłem lepiej niż Holendrzy). Polecam agencję. Znam z stamtąd ludzi, którzy przez Metaalflex pracują już ponad 10 lat. Nie są to jacyś thebeściaki, którzy to w rękawie mają ASA, bo mają znajomości. Firma traktuje wszystkich równo. Jest dyscyplina, ale jeżeli jest się OK (dotyczy "małolatów") to firma często idzie na rękę. Żeby nie było, że jestem nasłany. Tadeusz Remesz +45 522 979 54

Tak11Nie
yorg
@YR1

Wyleciales bo chlałeś jak glupi

Tak8Nie
Honorata

@Onomatopeja, rozumiem, że masz pozytywną opinię o swoim zatrudnieniu w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Co konkretnie wpływa na Twoje zdanie o tym pracodawcy? Czy mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi wszystkimi spostrzeżeniami na ten temat?

Cynamonek

Biuro jedno z lepszych, zapewniony nocleg, miła atmosfera, jasno powiedziane jak ma wyglądać praca, miejsce zamieszkania to już w zależności od wymagań, nie ma tragedii i można liczyć na pomoc tych ludzi. Naprawdę polecam bo sam wcześniej skakałem z miejsca na miejsce i myślę że zostanę tutaj na dłużej ;) zdecydowanie ludzkie podejście, a uwierzcie ze po tylu przejściach znam się na ludziach ;)

Tak4Nie

Garbaty
@Cynamonek

Nie wiesz co piszesz

Onomatopeja
@Cynamonek

@Garbaty sam Pan nie wiesz co piszesz praca jest ok dla kogoś kto pracuje a nie baluje

Kamil

Na temat pracy za granicą wiele powiedziano. Ale tak bardzo skrajnie różne opinie piszecie, że zupełnie nie wiem co sądzić!

Honorata

@Garbaty, to ważne, żeby w osobach koordynatorek mieć swojego sprzymierzeńca. Czy w takim razie możesz liczyć na ich wsparcie na każdym etapie swojej współpracy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat, będzie ona istotna dla osób rozważających ubieganie się o zatrudnienie za pośrednictwem tej agencji.

bobi

Jak wygląda obecnie sprawa z pracą jako monter maszyn budowlanych?oferują teraz niby taką pracę

kędzior
@bobi

Bo to musisz raczej tam ma miejscu zgłaszać. Oni podpisują z tobą umowę na warunkach holenderskich i podlegasz bezpośrednio pod kodeks pracy w Holandii, a tym samym pod ich biurokrację. Krótko - bez języka ani rusz.

kędzior
@kędzior

Oj, to nie do bobi, tylko wyżej odpowiedź miała być.

Garbaty
@kędzior

Miłe koordynatorki

Honorata

@Cynamonek, napisałeś, że planujesz kontynuować współpracę z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Świadczy to raczej o Twoich pozytywnych odczuciach względem niej. Przedstawiłeś opinię o warunkach pracy, jak natomiast wyglądają warunki zatrudnienia, które są podstawą Twojej pracy?

Honorata

@Don Korleon, a czy firma zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy? Czy pobierane są za to dodatkowe opłaty? @Maniek, planujesz jeszcze wyjechać do pracy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? @Jakier, rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

Tak8Nie

Don Korleon

Dobra Agencja. Jest wypłacalna. Nie kazdy przyjezdża aby zarobić, niektórzy myślą że przyjechali na wakacje i potem oburzenie że za picie zostają bez pracy. Ja tam sobie chwalę.

wyjazd
@Don Korleon

A gdzie pracujesz/ praxowales?

Maniek

Jest ok wiadomo ze się robi a nie leży i pachnie. Robiłem w zeszłym roku, wypłaty na czas, nadgodziny jak są i chcesz to się robi. Jak ktoś myśli że za to ze w pracy jest i stoji dostanie pieniążki to się myli. Dla osób które chcą wyjechać i pracować to ok.

Honorata

@Jaskier, rozumiem, że współpracujesz z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Długo już jesteś związany z tą firmą? Na jaki rodzaj umowy można w niej liczyć? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland?

Jakier
@Honorata

Pracowałem 2 kontakty zjechałem z powodów rodzinnych, nie wiem jak inni ja polecam !!!

Tak2Nie

Zostaw opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie