Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Gerwazy

Witam. Znajdę kogoś kto jest w stanie przybliżyć warunki i atmosferę panującą w Smit Visual w Geldrop?

Poliglota

Bardzo dużo ofert pracy więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wypłaty są zawsze wypłacane na czas, nie ma problemów z godzinami. Lokacje jak na Holandię są w porządku, pokoje dwuosobowe, hotel albo domy jednorodzinne, ja mieszkałem w hotelu, warunki ok, jak dbasz tak masz. Co do współpracowników jak to wszędzie, zależy na kogo się trafi i z kim się robi. Prace są różne , ja pracowałem przy rozładunku mebli praca nie lekka ale nie przyjeżdża się by leżeć i pachnieć. Mogę polecić tą agencję bo wszystko było jasno powiedziane, ile za opłaty, i ile mniej więcej dostanę wypłaty i najważniejsze pieniądze są na czas.

Keli

Prace najbardziej dla spawaczy, szlifierzy, pracownikow technicznych, są godziny pracy nie siedzi sie na domkach. Wyplaty na czas, prace chyba z tego co wiem w Holandi. Wszystko jasno powiedziane, jak na prace w Hoalndii moge polecić.

MagdA

Mój partner tam pracuje i stara sie o prace dla mnie. My polecamy

Spawacz

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Generalnie pytania bardzo proste. Miła pani z biura w kozlu przeprowadziła krótki i bardzo prosty test języka obcego zadając kilka najprostszych pytań i tyle.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
TomeKK

cudów nie ma... ale przynajmniej wszystko przed wyjazdem powiedza

Dziki dzik

Jak tam spawacze zarabiają? Za mieszkanie ile się płaci???

Artur
@Dziki dzik

Chciałbyś zatrudnić się za pośrednictwem firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex na stanowisku spawacza? Widziałem, że aktualnie firma poszukuje spawaczy do pracy w Holandii. Pracodawca w ogłoszeniu nie przedstawił poziomu zarobków, ale można dowiedzieć się, że pracownik zapewnioną ma umowę o pracę na warunkach holenderskich, dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), pracę w godzinach nadliczbowych oraz bezpłatny dojazd do pracy. Czy wszystko sprawdza się w rzeczywistości? Rzeczywiście można liczyć na takie dodatki?

WąskiZbyszek
@Dziki dzik

Spawacze zarabiaja w zaleznosci od doswiadczenia i znajomosci jezyka. W niektorych ofertach sa fajne stawki, trzeba dzwonic na biezaco i sie pytac jakie oferty sa bo sie to zmienia. Oplata jest nie pamietam jaka , ale zadzwon i sie dowiesz. Praca ogolnie ok.

Zbiro

Witam, czy ktos pracuje w Bergen na cnc? Jakies opinie na temat pracy, warunkow mieszkaniowych itd. bym prosil o krotkie streszczenie i opinie, z gory dzieki.

T
@Zbiro

Też mnie ciekawi jak tam jest

Mietex
@Zbiro

Prosta praca z frezarkami cnc - nie programujesz - ogólnie ok, wypłaty na czas, godziny są.

Torque
@Mietex

A jakie warunki mieszkaniowe? Daleko od miejsca pracy?

@Torque

Mieszkam w hotelu w Meijel i warunki sa, ze tak sie okresle znosne i da sie funkcjonowac. Te pokoje to nie apartamenty, ale jak sobie "zadbasz" tak bedziesz mieszkac. Pokoje w wiekszosci z lazienka oddzielna i dwuosobowe. Co do dojazdu to roznie, bo w zaleznosci do jakiej firmy trafisz. Od kilkunastu do kilkudziesieciu kilometrow dojezdza sie samochodami sluzbowymi.

Torque
@pracownik

Okej w porządku. No to jadę do Was. Będę w niedzielę po południu

@Torque

Widzę, że podjąłeś decyzję i już rozpocząłeś pracę poprzez Agencję Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Z Twojego posta wynika, że pracujesz już prawie dwa tygodnie. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Znalazłam informację, iż firma ta zapewnia kompleksową organizację wyjazdu do pracy. A czy masz tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

@Honorata

za ubezpieczenie sie placi, jest to prywatne i obowiazkowe ubezpieczenie, ktore odciagaja z wyplaty. niecale 90e, ale jest to raczej najtansze ubezpieczenie w razie jakiegos wypadku czy cos...

@pracownik

Rozumiem, bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Jednak trzeba pochwalić Agencję Zatrudnienia Metaal Flex Poland za to, że je w ogóle zapewnia. Dzięki temu możecie czuć się bezpieczni w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Widziałam, iż w chwili obecnej rekrutują między innymi pracowników produkcji, spawaczy, monterów, a także lakierników. Orientujesz się, czy na te stanowiska wymagane jest jakieś doświadczenie?

YR1

Heh. Pracowałem przez tą agencję w Holandii. Co do ludzi pracujących w Happert nie mam zastrzeżeń. Szczególnie "Ciocia Ula" jest pomocna. Tak jak jest na papierze - tak jest w rzeczywistości. Posiadając Holenderskie konto bankowe pieniądze są po godzinie 12.05 jak w umowie. W Holandii jest przesiewa, to co Polska tam wyśle, to nie jest tak, że już się pracuje. Po pierwsze, należy umieć komunikować się w języku: Dutch, Englisch albo Deutsch. Po drugie: Należy umieć to, co sie namazało w CV Po trzecie: Należy być osobą ogarniętą, otwartą na widzimisie innych osób, tolerancyjną i elastyczną. Po czwarte: Nie należy rozmawiać o pieniądzach, i tak wszyscy zarabiają mało. Agencja pomaga w znalezieniu pracy, co za tym idzie? Współpraca. Ty masz być fachowcem w swojej dziedzinie, oni Ciebie skierują do kontrahenta. Tam wykonuj swoją pracę rzetelnie i nie będzie zgryzów. Nie jestem jakimś przydupasem firmy. Pracowałem tam 2-3 lata temu - kilka miesięcy, dokładniej dla Vencomatic Elektro (poleciałem z roboty, bo robiłem lepiej niż Holendrzy). Polecam agencję. Znam z stamtąd ludzi, którzy przez Metaalflex pracują już ponad 10 lat. Nie są to jacyś thebeściaki, którzy to w rękawie mają ASA, bo mają znajomości. Firma traktuje wszystkich równo. Jest dyscyplina, ale jeżeli jest się OK (dotyczy "małolatów") to firma często idzie na rękę. Żeby nie było, że jestem nasłany. Tadeusz Remesz +45 522 979 54

yorg
@YR1

Wyleciales bo chlałeś jak glupi

Honorata

@Onomatopeja, rozumiem, że masz pozytywną opinię o swoim zatrudnieniu w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Co konkretnie wpływa na Twoje zdanie o tym pracodawcy? Czy mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi wszystkimi spostrzeżeniami na ten temat?

Cynamonek

Biuro jedno z lepszych, zapewniony nocleg, miła atmosfera, jasno powiedziane jak ma wyglądać praca, miejsce zamieszkania to już w zależności od wymagań, nie ma tragedii i można liczyć na pomoc tych ludzi. Naprawdę polecam bo sam wcześniej skakałem z miejsca na miejsce i myślę że zostanę tutaj na dłużej ;) zdecydowanie ludzkie podejście, a uwierzcie ze po tylu przejściach znam się na ludziach ;)

Garbaty
@Cynamonek

Nie wiesz co piszesz

Onomatopeja
@Cynamonek

@Garbaty sam Pan nie wiesz co piszesz praca jest ok dla kogoś kto pracuje a nie baluje

Kamil

Na temat pracy za granicą wiele powiedziano. Ale tak bardzo skrajnie różne opinie piszecie, że zupełnie nie wiem co sądzić!

Honorata

@Garbaty, to ważne, żeby w osobach koordynatorek mieć swojego sprzymierzeńca. Czy w takim razie możesz liczyć na ich wsparcie na każdym etapie swojej współpracy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat, będzie ona istotna dla osób rozważających ubieganie się o zatrudnienie za pośrednictwem tej agencji.

bobi

Jak wygląda obecnie sprawa z pracą jako monter maszyn budowlanych?oferują teraz niby taką pracę

kędzior
@bobi

Bo to musisz raczej tam ma miejscu zgłaszać. Oni podpisują z tobą umowę na warunkach holenderskich i podlegasz bezpośrednio pod kodeks pracy w Holandii, a tym samym pod ich biurokrację. Krótko - bez języka ani rusz.

kędzior
@kędzior

Oj, to nie do bobi, tylko wyżej odpowiedź miała być.

Garbaty
@kędzior

Miłe koordynatorki

Honorata

@Cynamonek, napisałeś, że planujesz kontynuować współpracę z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Świadczy to raczej o Twoich pozytywnych odczuciach względem niej. Przedstawiłeś opinię o warunkach pracy, jak natomiast wyglądają warunki zatrudnienia, które są podstawą Twojej pracy?

Honorata

@Don Korleon, a czy firma zapewnia swoim pracownikom zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy? Czy pobierane są za to dodatkowe opłaty? @Maniek, planujesz jeszcze wyjechać do pracy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? @Jakier, rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

Don Korleon

Dobra Agencja. Jest wypłacalna. Nie kazdy przyjezdża aby zarobić, niektórzy myślą że przyjechali na wakacje i potem oburzenie że za picie zostają bez pracy. Ja tam sobie chwalę.

wyjazd
@Don Korleon

A gdzie pracujesz/ praxowales?

Maniek

Jest ok wiadomo ze się robi a nie leży i pachnie. Robiłem w zeszłym roku, wypłaty na czas, nadgodziny jak są i chcesz to się robi. Jak ktoś myśli że za to ze w pracy jest i stoji dostanie pieniążki to się myli. Dla osób które chcą wyjechać i pracować to ok.

Honorata

@Jaskier, rozumiem, że współpracujesz z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland. Długo już jesteś związany z tą firmą? Na jaki rodzaj umowy można w niej liczyć? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland?

Jakier
@Honorata

Pracowałem 2 kontakty zjechałem z powodów rodzinnych, nie wiem jak inni ja polecam !!!

Jaskier

Agencja w porzadku wyplacanie pensji na czas, jak komus sie chce pracowac bedzie pracowac dlugo ja polecam !

Honorata

@Bijna Weekend, planujesz związać się z tą firmą na dłużej? Jak oceniacie warunki oferowane przez Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? Czy cały czas prowadzone są jakieś ciekawe rekrutacje? Aplikował ktoś z Was ostatnio?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.