Opinie o Metaal Flex Poland w Kędzierzyn-Koźle Czerwińskiego 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metaal Flex Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metaal Flex Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metaal Flex Poland w Kędzierzyn-Koźle Czerwińskiego 2

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracodawca Metaal Flex Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ja Nowy wpis

Jak to Pani Anetka kiedyś powiedziała.... Jeżeli firma może a nie musi dać dodatku/premi to NIE DA. Urobic się trzeba ,jak nie wywalczysz to n i e będziesz miał. Wywalczysz tylko z dobrymi argumentami i później się ciebie pozbędą. Praca żeby się urobic i coś zarobić,ale nie na długo.

Aneta Nowy wpis

jak wyglada aktualnie sytuacja w firmie ? czy przez dwa lata od ostatnich komentarzy zmienilo sie cos odnosnie np zarobkow, byly jakies odczuwalne podwyzki ?

Niedźwiedź

Tragedia!!!

rob Nowy wpis
@Niedźwiedź

Dlaczego ? zastanawiam sie nad ta firma...

Operator Maszyn

Tylko telefoniczna co juz dało do myslenia.

Podstawowe

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Główna Księgowa
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
krk

Witam, czy ktoś obecnie może coś konkretnego napisać o pracy przez MF? jak u nich wygl sprawa z pracą budo-wykończ. Aplikowałem w zasadzie na prod. tech. Ale moje CV i natychmiastowy wyjazd no cóż, czekam ! Chciałbym dodać od siebie z doświadczenia wiem że chęci(do pracy) to nie wszystko!!!

Romek

Bardzo dobra firma , chce się pracować i iść do pracy. Polecam, polecam.

Sambuko

Osobiście mogę polecić prace w tej agencji. Pracowałem jako spawacz i wszystko było ok. Zarobki dobre, porównując z innymi agencjami. Żadnych problemów w biurze, wszystko da się załatwić. Trzeba pamiętać o tym że, by zarobić trzeba się chociaż trochę narobić. Jeśli znasz język i coś potrafisz to znajdziesz prace. Nie jest to żadna reklama, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to pisz mejla: k88@vp.pl

Gogol

Niestety nawet najlepsze firmy zawsze trafią na kogoś niezadowolonego. Generalnie są dobrzy!!

Grooby

Dobra agencja !

Bartosz

Każdy dba o swoje interesy. To sprytne, agencja daje sprawdzony namiar a za chwilę już nie ma pracowników!!

Stach

Może nie nadajemy sie do pracy w tej branży?

Były Pracownik

Dla mnie (usunięte przez administratora)agencja nie polecam!!

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!!

Arczi

Czy ktos cos wie o tej agencji Metaal Flex czy jest ok i czy jest wypłacalna itp

Igor

Podpowiedzcie jak współpracuje się z agencją?

Patrycja

@max jeśli uważasz, że to niskie zarobki dla Ciebie to może warto przeczekać i awansować na jakieś wyższe stanowisko pracy? Aktualnie poszukują do pracy jako Monter – Mechanik w Holandii. Z ich oferty pracy wynika, że oferują oni atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), umowę na warunkach holenderskich. Ktoś zainteresowany taką ofertą?

Zgred
@Patrycja

Dobry bajer.

Były_cnc
@Patrycja

Czy w końcu przestaniecie pisać bzdury typu "dodatki do pensji"? Nie ma w Holandii żadnych dodatków do pensji a już na pewno nie przez agencję. Rzeczy o których piszecie to składniki podstawowe pensji a nie dodatki.

Bronek

Podpowiedzcie proszę kilka informacji jakie miejsca są warte żeby się zainteresować ? Czy znajomość języka jest wymagana? Może wystarczy angielski, znam dość dobrze.

Zgred

Juzek jak nie wierzysz w opinie na forum to polecam metalflex .

Józek

@Zgred Po Twojej wypowiedzi sadzę, że masz jakieś złe doświadczenia z agencją? Z tego co mi wiadomo to mają opinię jako dobry pracodawca i jestem zdziwiony. Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Nie powinno się tak pisać ponieważ inni nie wiedzą jak było

Zostaw merytoryczną opinię o Metaal Flex Poland - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Metaal Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Metaal Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metaal Flex Poland?

Kandydaci do pracy w Metaal Flex Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metaal Flex Poland