Opinie o Metaal Flex Poland

Bronek

Podpowiedzcie proszę kilka informacji jakie miejsca są warte żeby się zainteresować ? Czy znajomość języka jest wymagana? Może wystarczy angielski, znam dość dobrze.

Zgred

Juzek jak nie wierzysz w opinie na forum to polecam metalflex .

Józek

@Zgred Po Twojej wypowiedzi sadzę, że masz jakieś złe doświadczenia z agencją? Z tego co mi wiadomo to mają opinię jako dobry pracodawca i jestem zdziwiony. Czy możesz napisać coś więcej w tym temacie? Nie powinno się tak pisać ponieważ inni nie wiedzą jak było

Patrycja

@max jeśli uważasz, że to niskie zarobki dla Ciebie to może warto przeczekać i awansować na jakieś wyższe stanowisko pracy? Aktualnie poszukują do pracy jako Monter – Mechanik w Holandii. Z ich oferty pracy wynika, że oferują oni atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne), umowę na warunkach holenderskich. Ktoś zainteresowany taką ofertą?

Zgred
@Patrycja 28.08.2017 13:05

Dobry bajer.

Kuba

Niestety niektórzy obwiniają agencje o brak opieki o złą pracę a prawda jest zupełnie inna. TYrzeba spojrzeć na siebie.

Tomos

wychodzi na to że ludzie chyba myślą że będą wypoczywać,powiem krotko jak sie chce pracowac to się pracuje, jak się nie chce to wypisuje się takie rzeczy, potem placz bo się za niechodzenie do pracy wylecialo

Mania

Czasami czytając opinie mam wrażenie , że niektórzy pracę traktują jak przedszkole. Jeszcze każą pracować!

Aklopak

Metaal Flex potrzebuje lakiernika i mam chęć złożyć cv. tylko proszę o kilka informacji w tym temacie? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają? Jak przedstawia się sprawa języka, jaki trzeba znać żeby móc startować? Będę wdzięczny za pomoc, może kiedyś ja się odwzajemnię.

Nikoś

@Krs Nie rozumiem Cię zupełnie. Za darmo nic nie ma, za łóżko trzeba płacić i to pewnie wiesz. Jak narozrabiałeś to pewnie teraz są kłopoty i chcesz zwalić na firmę.

LegiaWA

Po 2 latach pracy w Metaal Flex powiem jedno : Jest tak samo jak w każdym biurze. Znasz język,jesteś na czas w pracy i nie nadużywasz używek to wszystko gra. Są stałe kontrakty na fazie C,ludzie tu pracują latami. Nie ubliżając nikomu ale większość ludzi wyleciała za nadużywanie. Odnośnie zgłaszania choroby. Koordynatorzy umawiają wizyty do lekarza w miarę możliwości tego samego dnia i dodatkowo służą za tłumacza. Nie jest tak? A odnośnie czytania odcinków wypłat. Przecież pierwszego dnia każdy dostaje regulamin,instrukcję jak odczytywać odcinek z wypłaty w języku polskim. Więc ,gdzie jest problem? Może po prostu w braku chęci by usiąść ,zastanowić się i zrozumieć co jest napisane w ojczystym języku?!

Nikoś

Czy dowiem się coś więcej o pracy stajennego w Belgii? Czy ta oferta jest jeszcze aktualna, słyszałem, że agencja ma dobrą opinię. Może cos jeszcze w temacie warunków mieszkaniowych w Belgii i dojazd do pracy.

Patrycja

misiu, proszę o nie używanie wulgaryzmów w wypowiedziach.

misiu
@Patrycja 07.03.2017 13:11
misiu, proszę o nie używanie wulgaryzmów w wypowiedziach.

Ok

Patrycja

Jak obecnie wygląda współpraca z Metaal Flex Poland?

misiu
@Patrycja 28.02.2017 14:30
Jak obecnie wygląda współpraca z Metaal Flex Poland?

Zajebiscie

misiek

No tak @Megi, ale na jakim poziomie to są zarobki? Wydaje mi się, że też praca jako Monter maszyn budowlanych nie jest najgorsza.

Irek1975

Jack
@Irek1975 29.06.2016 17:27
Witam panów.Dostałem z Metal flex oferte pracy jako lakiernik maszyn bydowlanych w Hitachi Amsterdam-Westport.Ktoś coś?...

Ja polecam pracowałem tam rok .jest spoko .tylko fachowcy w lakiernictwo

cro

nie ośmieszaj się,pracownik planowania bez prawa jazdy,a i języka obcego też nie musisz znać - będziesz siedział i pił kawę

cha

Jak wygląda rozwiązanie takie kontraktu przed czasem. Gdybym to Ja rezygnował, to robią problemy ?naliczaja jakies kary?

adi

sa nie żetelni i mówią to co chca

adi

wiec zapytaj czemu dwie umowy czemu placisz za mieszkanie czemu musisz dojechac na wlasny koszt jak w takim wypadku przysluguje ci czesiciowy zwrot jak i do mieszkania dodatek wejdzi na holenderska strone prawa pracy jest po polsku pozdrawiam

adi

witam powiem krotko jak zaczniecie pytac szczegolowa o prace warunki umowy placy to odrazu was niechca uwazajcie ludzie

bobi

Tak,chodzi mi o tą oferte pracy jako monter maszyn budowlanych,oferta niby konkretna ale czy po przyjeździe nie okaże się że takiej pracy nie ma i wysyłają do byle jakiej roboty,bo tak przeważnie bywa

bobi

Może ktoś sie wypowiedzieć na temat pracy jako monter maszyn budowlanych?

miro

dajcie spokoj co chwila te same ogloszenia jakos nie wierze zeby bylo ok i za miesiac ludzie uciekali pewnie sami wywalaja po miesiacu i za nastepnych kase biora

co bedzie to bedzie

no ja mam jechac ponoc w niedziele, z tego co mi babka gadala to pokoje 2-3 osobowe i 290 ojro na miesiac a warunki no niestety nie wiem, napisz jak bedziesz na miejscu jak to wyglada, btw ile Ci zaproponowali?

RadoPlay

Witam ja wybieram się jutro właśnie na magazyn meblowy. Orientujesz się jak wyglądają warunki mieszkaniowe?

co bedzie to bedzie

serwus, wybiera sie ktos do holandii przez ta agencje do pracy przy meblach? załadunek produkcja?, moze juz ktos byl na takiej robocie i moze cos na ten temat powiedziec?

Mr.T.

Witam i przepraszam za zwloke, brak internetu. Praca w metalfex.. hmm . Nie mam doswiadczenia z innymi posrednikami ale opisze jak to wygladalo w moim przypadku. Zostalem bardzo milo przyjety przez opiekunke pania U. dostalem sluzbowy samochodzik w bardzo dobrym stanie, tankowanie i obsluga na koszt firmy. Mieszkanie sluzbowe przestraonne wygodne, Pokoje jedno lub dwu osobowe, 290 euro miesiecznie. I to tyle dobrego co moge powiedziec o Metalflex. Placa miala byc 2200 euro miesiecznie przy 10iu nadgodzinach a wyszlo 1860euro przy 14 nadgodzinach. Przy czym wszystko jest zgodne z umowa (2200 to wersja optymistyczna, jedna z trzech w systemie 3zmianowym). Rozliczen za dojazdy i nadgodziny trzeba pilnowac bo ksiegowi z firmy nie potrafia liczyc (5 x 0,75 to dla nich 2,75). Dwie soboty zamieniaja sie w jedna i takie tam drobiazgi (heh). To tyle w wielkim skrocie. Jesli ma ktos pytania to odpowiem na nie w styczniu po ostatniej wyplacie, wtedy tez bede wiedzial czy zostaly uwzglednione korekty wyplat.

Mr.T.

No to przekonam sie w praktyce. Napewno wstawie tutaj swoja opinie za miesiac.

halo

jeśli nie macie już czasu czekać na odpowiedź @mr.t. to polecam samemu zaaplikować do metaal flexa . Przekonacie się na własnej skórze czy warto czy też nie. Firma ma obecnie kilka ofert nad którymi chyba warto się zastanowić. Szukają obecnie spawaczy , mechaników maszyn i urządzeń oraz chociażby elektryków

ja teraz pracuje w metalflex i jest git wyplaty na czas praca ok a zeby zarobic to trzeba cos zrobic a komenty negatywne wystawiaja same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieroby i zlodzieje robilem juz w wielu agencjach pracy a ta jest najlepsza jaka do tej pory trafilem

Megi

Nie zgadzam sie z tym co tu Pani pisze!!! Moj partner tam jest i jest zadowolony z pracy mieszkania i zarobkow

softino

Witam pracuję w metaal flex 5 lat i nie jest OK.Płacą na czas praca jest więc nie niem z kąt te negatywne opinie.

ODP. SEBA

A jak można być negatywnie zadowolonym? Nie zachęciłeś mnie.

seba

jestem pozytywnie zadowolony jedna z najlepszych agencji pracy tymczasowej

koleś

Pytanie fundamentalne - jeżeli zarabiam 2200 netto/miesiąc na stanowisku operatora lasera do blach Trumpf i do lasera do rur Adige w Polsce czy się jeszcze opłaca wyjeżdżać do niepewnej pracy za granicą bytując w kiepskich warunkach mieszkaniowych.

eddie

tak próbujcie w metaal flex . Trzeba przejechac ponad 1000 km zeby sie przekonac na wlasnej skórze za jakie pieniadze i w jakich warunkach pracuja rodacy . A jak ktos napisze jak tam jest to i tak skasują

Wesoly

MOze ktos cos wiecej o tej firmie napisac

januszek
@Wesoly 05.02.2014 16:12
MOze ktos cos wiecej o tej firmie napisac

Pracowałem półtora roku i co moge powiedzieć-metaalflex jest jedną z lepszych agencji pracy jeżeli chodzi o kooperacje polska -holandia.Wyplaty na czas-zawsze. Wszystko zalezy do jakiego zakładu pracy się trafi i jakim jest się dobrym w swoim fachu-jak mówiłem pracowałem półtora roku w jednej firmie no i powodem zakonczenia był brak roboty.Jakby nie to że mieszkam w innej części holandii i na własny rachunek to pewnie podbijałbym do nich znowu. Pozdrawiam

koleś

Akurat jest oferta pracy na maszynach których znam ale znowu negatywne opinie o agencji ? Czy jest jakakolwiek agencja o której się nie pisze negatywnie ? Bo jak nie to ja nigdy nie wyjadę za granicę. oferta pracy : (usunięte przez administratora)

omen

Opowiedz coś więcej

Zostaw opinię o Metaal Flex Poland - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metaal Flex Poland