Opinie o Metaal Flex Poland w Kędzierzyn-Koźle Czerwińskiego 2

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Metaal Flex Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metaal Flex Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metaal Flex Poland w Kędzierzyn-Koźle Czerwińskiego 2

Kuba

Niestety niektórzy obwiniają agencje o brak opieki o złą pracę a prawda jest zupełnie inna. TYrzeba spojrzeć na siebie.

Tomos

wychodzi na to że ludzie chyba myślą że będą wypoczywać,powiem krotko jak sie chce pracowac to się pracuje, jak się nie chce to wypisuje się takie rzeczy, potem placz bo się za niechodzenie do pracy wylecialo

Mania

Czasami czytając opinie mam wrażenie , że niektórzy pracę traktują jak przedszkole. Jeszcze każą pracować!

Aklopak

Metaal Flex potrzebuje lakiernika i mam chęć złożyć cv. tylko proszę o kilka informacji w tym temacie? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają? Jak przedstawia się sprawa języka, jaki trzeba znać żeby móc startować? Będę wdzięczny za pomoc, może kiedyś ja się odwzajemnię.

Operator Maszyn

Tylko telefoniczna co juz dało do myslenia.

Podstawowe

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
Nikoś

@Krs Nie rozumiem Cię zupełnie. Za darmo nic nie ma, za łóżko trzeba płacić i to pewnie wiesz. Jak narozrabiałeś to pewnie teraz są kłopoty i chcesz zwalić na firmę.

LegiaWA

Po 2 latach pracy w Metaal Flex powiem jedno : Jest tak samo jak w każdym biurze. Znasz język,jesteś na czas w pracy i nie nadużywasz używek to wszystko gra. Są stałe kontrakty na fazie C,ludzie tu pracują latami. Nie ubliżając nikomu ale większość ludzi wyleciała za nadużywanie. Odnośnie zgłaszania choroby. Koordynatorzy umawiają wizyty do lekarza w miarę możliwości tego samego dnia i dodatkowo służą za tłumacza. Nie jest tak? A odnośnie czytania odcinków wypłat. Przecież pierwszego dnia każdy dostaje regulamin,instrukcję jak odczytywać odcinek z wypłaty w języku polskim. Więc ,gdzie jest problem? Może po prostu w braku chęci by usiąść ,zastanowić się i zrozumieć co jest napisane w ojczystym języku?!

Nikoś

Czy dowiem się coś więcej o pracy stajennego w Belgii? Czy ta oferta jest jeszcze aktualna, słyszałem, że agencja ma dobrą opinię. Może cos jeszcze w temacie warunków mieszkaniowych w Belgii i dojazd do pracy.

Patrycja

misiu, proszę o nie używanie wulgaryzmów w wypowiedziach.

misiu
@Patrycja

Ok

Patrycja

Jak obecnie wygląda współpraca z Metaal Flex Poland?

misiu
@Patrycja

Zajebiscie

misiek

No tak @Megi, ale na jakim poziomie to są zarobki? Wydaje mi się, że też praca jako Monter maszyn budowlanych nie jest najgorsza.

Irek1975

Witam panów.Dostałem z Metal flex oferte pracy jako lakiernik maszyn bydowlanych w Hitachi Amsterdam-Westport.Ktoś coś?

Jack
@Irek1975

Ja polecam pracowałem tam rok .jest spoko .tylko fachowcy w lakiernictwo

cro

nie ośmieszaj się,pracownik planowania bez prawa jazdy,a i języka obcego też nie musisz znać - będziesz siedział i pił kawę

cha

Jak wygląda rozwiązanie takie kontraktu przed czasem. Gdybym to Ja rezygnował, to robią problemy ?naliczaja jakies kary?

adi

sa nie żetelni i mówią to co chca

adi

wiec zapytaj czemu dwie umowy czemu placisz za mieszkanie czemu musisz dojechac na wlasny koszt jak w takim wypadku przysluguje ci czesiciowy zwrot jak i do mieszkania dodatek wejdzi na holenderska strone prawa pracy jest po polsku pozdrawiam

adi

witam powiem krotko jak zaczniecie pytac szczegolowa o prace warunki umowy placy to odrazu was niechca uwazajcie ludzie

bobi

Tak,chodzi mi o tą oferte pracy jako monter maszyn budowlanych,oferta niby konkretna ale czy po przyjeździe nie okaże się że takiej pracy nie ma i wysyłają do byle jakiej roboty,bo tak przeważnie bywa

bobi

Może ktoś sie wypowiedzieć na temat pracy jako monter maszyn budowlanych?

miro

dajcie spokoj co chwila te same ogloszenia jakos nie wierze zeby bylo ok i za miesiac ludzie uciekali pewnie sami wywalaja po miesiacu i za nastepnych kase biora

co bedzie to bedzie

no ja mam jechac ponoc w niedziele, z tego co mi babka gadala to pokoje 2-3 osobowe i 290 ojro na miesiac a warunki no niestety nie wiem, napisz jak bedziesz na miejscu jak to wyglada, btw ile Ci zaproponowali?

Zostaw merytoryczną opinię o Metaal Flex Poland - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Metaal Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Metaal Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metaal Flex Poland?

Kandydaci do pracy w Metaal Flex Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metaal Flex Poland