MCS Job s. c.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o MCS Job s. c.

Karolina

@Łukasz pomorze - mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum, co sprawia, że jesteś zadowolony ze swojej pracy? Twoje doświadczenie może okazać się cenną wskazówką dla osób zainteresowanych ofertami pracy od MCS Job s. c.

Łukasz pomorze

Daję 5 !!! Już 3 rok pracujemy na drogach i jesteśmy zadowoleni.

kornel

Jako pracownik drogowy jestem zadowolony, daje 6

Janusz

Przyznam, że dla mnie aktualnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jest najważniejszym wyznacznikiem miejsca, gdzie będę aplikował, wiec tym bardziej cieszę się, że MCS Job taką docelowo zapewnia. Znam języki obce, więc tego się nie boję, powinno być ok :)

jurek

a jako murarz austria , jak z jezykiem trzeba dobrze znac , jezdzi sie samemu czy ekipa

wszoł

Oceniam na 6 za kolejny sezon pracy, 3 rok jesteśmy na budowie przez tą firmę. Polecam

kiellukasz

Wracamy na święta z pracy w Austrii, polecam firme.

kamKOZ

Fajne oferty są dla spawaczy, my pracujemy w okolicach Graz jako spawacze MAG. Fajna atmosfera, zero chamstwa i dyskryminacji. Kasa w terminie co miesiąc do 15 na koncie.

kamil81

Pracując w Austrii na budowie pierwszy raz mi się zdarzyło że jak padał deszcz to siedzieliśmy w sali śniadaniowej a nam za to płacili. Polecam, wszystko co było w ogłoszeniu o prace jest naprawdę.

Walcowy

Pracowałem z kolegami od marca do 4 grudnia na masie bitumicznej, żadnych zastrzeżeń nie mamy, mamy nadzieje ze po nowym roku jak pozwoli pogoda znowu po nas zadzwonią.

życzliwy

praca super polecam

HeroWalec

Na drogach w Austrii jest nas 3 i jest dużo godzin, kasa na czas, jest ok.

Hydraulik

Stawiam ocenę 5 bo jak na razie od 8 miesięcy jest ok, jak coś się zmieni napiszę ;-) Pozdrawiam

bedzieCO

Serio wszystkie opinie pozytywne ? :) Tu jest jakiś haczyk ? Czy jednak to jest naprawdę taka dobra firma. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć jakąś dobra i bezpieczną pracę za granicą, tak żeby traktowali jak człowieka, płacili i nie oszukiwali. No ale chyba zdam się na wasze opinie i spróbuję swoich sił w MCS Job s.c.

piotrek

Hej, a wyjeżdżał ktoś ostatnio przez MCS Jobs do pracy, czy tez organizują prace bardziej sezonowo typu w cieplejsze miesiące? Może ktoś napisać jak aktualnie wyglądają tutaj warunki jesli chodzi o zakwaterowanie, dojazd i tym podobne rzeczy? No i najwazniejsze ile człowiek zarobi na rękę po odjęcu kosztów?

Gienek

W Austrii pracuję jako spawacz już od 6 miesięcy i jestem zadowolony.

PATTII

Wyjechałyśmy z koleżanką przez tę agencje do pracy jako pracownik magazynu, potem pracownik przy pakowaniu zamówień. Obie oferty jak dla nas idealne, firma załatwiła busy, od razu jak przyjechałyśmy na miejsce czekał na nas hotel i koordynator z umowami, praca była codziennie bez przestojów jedynie weekendy wolne, pieniądze na czas. W tym roku w wakacje też się wybiorę z nimi do pracy.

rolandek

Jesteśmy z kolegą we Wiedniu w fabryce okien, super oferta i bardzo dobra firma.

Thor

Jestem zadowolony z współpracy z tą firmą, polecam

Bavaria

Pozdrowienia z Bawarii, polecam firmę mamy fajną pracę pod dachem, na głowę nie pada i zarobki dobre.

Malarz

Mają dobre oferty, pracuję jako malarz w Niemczech od roku mam pracę non stop bez przestojów kończy sie jedna budowa to od razu zaczynam następną.

Karl

Polecam, dobra firma, wszystko jest jak trzeba, mieszkania, terminowe wypłaty, legalne umowy.

robson

Jak na razie wszystko jest w porządku, pracujemy w Niemczech jako elektrycy od 5 tygodni i nie ma się czego przyczepić, praca jest non stop, zaliczki co tydzień i mieszkanie w fajnym pensjonacie.

Sosna

Nie chce się chwalić ale ja z kolegą jako hydraulik i monter C.O tez pracujemy od półtorej roku bez przerwy obecnie w Niemczech a w tamtym roku byliśmy w Austrii. Kasa pasuje umowy legalne i to się liczy.

Elin

Polecam, pracujemy jako elektrycy już ponad dwa lata i non stop mamy prace i wypłaty na czas.

Elin

pauli

Polecam firmę, pracuję od kwietnia i nie mam zamiaru zmieniać firmy.

Luzz72

Praca na domkach jako elektryk jesteśmy w 3 w Monachium. Mieszkania blisko pracy, zaliczki co tydzień umowa, o pracę niemiecka.Polecamy

Basta29

Potwierdzam mają bardzo dobre oferty, pracuję jako malarz oraz monter płyt gipsowo kartonowych od 5 miesięcy i podoba mi się. Pozdrawiam uprzejme Panie z biura w Kędzierzynie Koźlu

maler

Jesteśmy od lutego w Stuttgarcie jako malarze, praca pod dachem, mieszkania fajne, pieniądze na czas.Polecam

Zienio Poland

Firma obiecała co tydzień zaliczki i tak jest, wypłata co miesiąc do 15 jest na koncie, pracujemy w 3 jako elektrycy w Niemczech i robota jest bardzo dobrze zorganizowana.

Krajan10

A jak u was z jezykiem niemieckim trzeba dobrze znac jako elektrycy.

zibi

W tej firmie wszystko jest jak najbardziej porządku, zarobki co miesiąc punktualnie, mieszkania dobre no i praca cały czas.Jesteśmy jako elektrycy w Niemczech od listopada i pracujemy cały czas.

kostek

Pracujemy od 2 tygodni w Austrii, wszystko jest w porządku zaliczki co czwartek po 200 euro. Mieszkania też super.

Bolek Opole

jestesmy w 3 jako ślusarze spawacze na północy niemiec,praca jest non stop o 6 miesięcy.Żadnych problemów nie ma.

RysiekM

Pracuję z kolega jako spawacz, praca jest non stop byliśmy w domu na święta no i od 6 stycznia jesteśmy znowu w pracy.Warunki płacowe i mieszkaniowe bardzo dobre, jesteśmy zadowoleni.

BronekS

Świetnie się z nimi współpracuje,mają dobrze płatne oferty pracy,rozliczją podatki no i załątwili mi zasiłek rodzinny,niegdzie nie musiałem jeżdzić i nic załatwiać podpisałem dokumenty i zasiłek wpada na konto, a zwrot podatku z Ausrii miałem po 3 miesiącach.

Jorg Oppeln

Oferty pracy są bardzo dobre u tego pośrednika, jeżdzę od nich już prawie 17 miesięcy , pracowałem na 5 budowach.Polecam

Tadeusz 58

To jedna z lepszych firm w jakich pracowałem a mam już swoje lata więco mogę coś o tym napisać.Pacuję jako monter C.O obecnie w Niemczech a w tamtym roku w Austrii i nigdy się było żadnych kłopotów czy sytuacji typu nie ma wypłaty na czas czy mieszkanie do kitu.Naprawdnę polecam ich,są solidni w swoim fachu.

DanielG

Firma jest ok mielismy nie mieliśy samochodu żeby dojechac do pracy załatwili nam z wypożyczalni za dobrą cene a do stawki dodali nam fahrgeld.Jestesmy w Linz 4 miesiące jako slusarze nie zmieniłbym tej firmy na inną.

MarekM

Pracujemy w brygadzie 4 osobowej jako elektrycy już 3 lata we Wiedniu.Praca i mieszkania fajne no i wypłata bardzo dobra.Też polecam tego pośrednika.

EdiS

Bezproblemowo się pracuje przez tego pośrednika czy to w Austrii czy w Niemczech.Polecam

Kacper

Jesteśmy przez tego pośrednika Austrii jako elektrycy, pracujemy od roku.Polecam tą firmę.

Karolina F

Byłam w tamtym roku w pracy w logistyce, w niedzielę jadę znowu na 3 tygodnie.Firma jako Agencja Pośrednictwa jest godna polecenia w biurze Panie we wszystkim służą pomocą.Polecam.

RomekS

Pracuję jako elektryk i mam prace non stop, jeżdzę sam,dobrze się dogaduję z ludźmi na budowach.Polecam tego pośrednika.

TomaszH

Co do ofert pracy to naprawdę ta firma ma jedne z lepszych,no i profesjonalna obsługa w biurze,Panie pomocne przy wypisywaniu dokumentów jak i załawianiu spraw za granicą.

Ania68

Jeżdzimy przez tego pośrednika od 2 lat z mężem do pracy przy pakowaniu zamówień i polecam firmę.

Kasia
@Ania68 26.11.2012 13:18

Aniu, czy nadal jeździcie do tego pakowania?

Olek

Przed wyjazdem do pracy w biurze w czekały na nas wszystkie umowy razem z adresem mieszkania, budowy i telefonami kontaktowymi.Przyjechaliśmy na miejsce w Graz czekał na nas przedstawiciel z biura austriackiego, dał nam narzędzia i pracujemy już 2 miesiące jak narazie bezproblemowo

RikiM

BYłem 2 razy w czasie urlopu w pracy w Austrii jako monter wentylacji,praca było pod dachemgodzin dziennie 10 wiec było dobrze.Wypłatę dostałem nawet więcej niż liczyłem, firma dała mi premię za to że nie bumelowałem i pracowałem normalnie nie jak to niektórzy na dwóch gazach.

Evelincia

Byłam w pracy wciasie wakacji w firmie wysyłkowj pakowałam paczki,nie było żadnych wpadek i napewno latem też pojadę jeżeli tylko będą potrzebować ludzi do pracy.

Zostaw opinię o MCS Job s. c. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCS Job s. c.