Aco Engineering Sp. z o.o.

Adres: Mostowa 30 lok. 703, 47-223 Kędzierzyn-Koźle

NIP: 5272708827 KRS: 0000462500

Aco Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Aco Engineering Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Halina
 Opinia

@suhar, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w obraźliwym tonie lub te łamiące zasady naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Aco Engineering? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Aco Engineering Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous
 Opinia

ja również nie polecam hoc pieniądze ok reszta tragedia

Rzyczliwy
 Opinia

Ja równierz nie polecam nie szanuje sie tam ludzi pracowałem tam i napewno nie wruce ,pierwszo przyjmuje sie pracownika a jak jest trohe luzu to wypad

Inkognito
 Opinia

Firmy Aco nie polecam na hali majstrem jest gej wojtek i nie szanuje ludzi az dziw ze ma zeby chlop ale pieniadze sa ok ale jakim kosztem...tylko za granice jechac podobno jest dobrze.W skrócie kolesiostwo i dziadostwo

Welder 141
 Opinia

Widziałem ich ogłoszenie do Pracy na portalu Spawalnictwo ..Praca w Irlandii .Zainteresowało mnie to ale Nic nie wiem temat tej Firmy ?

Zostaw opinię o Aco Engineering Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aco Engineering Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.