NTP Group - Work Service

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o NTP Group - Work Service

Iza

@Pracownik nie możesz nikogo obrażać na forum. Przed przystąpieniem do wystawienia komentarza zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin. Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie NTP Group - Work Service?

Firma dobrze się prezentuje z zewnątrz, jako nowoczesna, z programami dla pracowników itd. itp, Niestety to zwykły "kołchoz" chamstwo i buractwo. Niejawne zarobki, premie a podwyżkę dostaniesz dopiero jak przyniesiesz wypowiedzenie. O standardach BHP można zapomnieć do dwóch wypadków miesięcznie a do tego zatajane bo licznik z dniami bez wypadku dalej naliczany jakby nigdy nic.

Henryko

Wlasciwie to chcialem tylko zapytac....Kochani, jak tam wyglada sytuacja dzisiaj, 4 lata pözniej, w MAGNIE w Kedzierzynie-Kozlu. Jest lepiej? Poprawilo sie cos? Pozdrawiam wszystkich uzytkowniköw portalu.

guydt

firma porażka . nie polecam

W firmie konfidentów więcej niż normalnych ludzi. Czy to na stanowisku,fizycznym czy umysłowym. A co najlepsze że pewne osoby które są na stanowisku,spiskują przeciw firmie z osobami,które z różnego powodu musiały się z firma rozstać. Zarobki takie sobie. Bywało gorzej.

demon

ja mam podobnie.. osobom zadowolonym z pracy nie chce się tracić czasu na pisanie, a zbyt wylewne negatywnie wpisy są podejrzane.

pracownik15

Podaj imię i nazwisko a także okoliczności zaistnienia sytuacji. Obrażanie kierownictwa jest zachowaniem nagannym w naszej organizacji. W spółce panuje sprawiedliwy system wynagradzania który jest adekwatny do wkładu pracy, doświadczenia i zaangażowania. Adresy i tożsamość osób takich jak Ty zostaną ustalone i zostaną wyciągnięte konsekwencje za wpis który nie ma pokrycia w rzeczywistości

Dziadykiewicz T.

ZLODZIEJEEEEEEEEEEE! NIE WIERZCIE W NADGODZINY ! RUDY GAWLIK TO TYPOWY SZCZUR WIEC TAK CZY OWAK I TAK WAS OPIERDOLA! ZDROWKA A TYM GNIDA NAJGORSZEGO ;D

Pracownik Magny

To może z innej beczki, pracuję w firmie Magna na zachodzie i tak jak większość z Was napisała zatrudniają oni również i u nas przez Randstat czyli typowe pośrednictwo pracy. Na początku masz przez pośrednika 8,50E później co 3,6,9 miesięcy podwyżka którą dopłaca Magna. Jak się sprawdzisz dostajesz umowę Magny zazwyczaj na trzy zmiany i tu pensja na początku z dodatkami to ok.1900E po pół roku podwyżka i zależy którą masz Ere możesz dostać nawet ok.2500-2800E, szefowie to idioci, noszący głowę wyżej niż im się wydaje ludzie którzy awansowali z wózka widłowego, ale reszta kadry ok, bez problemu z forsem, urlopami etc.

karton

Pare slow o CNC. Nie polwcam pracy na tym dziale. Bedziecie robic na kilku maszynach oczywiscie za glodowa stawke, na reke +/- 1550zl. Niektorzy pracownicy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownika, kabluja jak leci o bele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie musze mowic o czynnikach szkodliwych jak chemia itp. Przyjmuja kazdego jak leci, zero wymagan. Rotacja ogromna

Pawlik

warunki niezaciekawe, ale powiedzcie mi gdzie teraz jest dobrze? jeżeli nie ma innej pracy to trzeba cieszyć się ze w ogóle jakaś jest- mi rachunki same się nie opłacą więc szukam cokolwiek aby tylko miećza co żyć. Skoro wypłacają na czas i umowa jest o pracę to chyba nie jest najgorzej. kiedyś ludzie pracowali głównie fizycznie i przeżyli.

Siera

Pracowałem na tej odlewni 2.5 roku. Nikomu nie polecam zatrudniać się tam przez Randstad. Zapierniczasz jak beduin na wyzysku zagranicznym i jeszcze uważają cię jako śmiecia który na niczym się nie zna w sytuacjach kiedy jest rozmowa na temat pracy maszyny czy bądź nawet jakiejś usterkowości, kiedy to odlewnik stoi przy maszynie codziennie przez 8 godzin czy to dzień czy w nocy. I ciesze się ze już tam nie pracuje. POZDRO dla starych ziomków którzy tam dalej trwają bądź już zrezygnowali.

daro

Przejechałem się do tej firmy na rozmowę o pracę. Miałem nadzieję na coś normalnego, ale kiedy przedstawiono mi warunki pracy, miałem ochotę wysmiac gościa w twarz. Praca nie jest nawet bezpośrednio w firmie Magna, tylko u pośrednika randstadt. Daremne pieniądze i jeszcze ktoś będzie zbierał % za mnie? Wynagrodzenie to 9 zł/h BRUTTO + dodatek zmianowy 400 zł i uwaga... też brutto! Która firma reprezentuje sobą takie dno? To jest praca na produkcji, przy maszynach, gonią jak psa i w zamian za to mam dostać to kieszonkowe? Niech sobie sami obsługują swoje maszynki i z niecierpliwością czekam aż im ten cały cyrk upadnie :)

Praktykant

Siemanko. :D szkoła zaproponowała mi praktyki w Magma i dzis na spotkaniu powiedziano mi ze Firma sie bardzo dobrze trzyma i nic złego sie nie dzieje a z komentarzy wynika ze jest strasznie :/ . Propozycja wyglada obiecujaco widziałem maszyny itp ale chodzi mi o opinie pracowników Magma S.A w K-Koźlu typu jak sie pracuje jaka atmosfera panuje itp. Pozdrawiam i dziekuje z gory za info :D

operator

Odradzam pracę w Magnie, z prostego powodu nie wypłacają sumiennie wynagrodzenia. Mi już wiszą kilka stów, a Pani z biura nie robi nic żeby to zmienić. Kasa też marna, 9zł a obowiązuje system czterobrygadowy więc się zastanówcie czy warto.

Poszukiwacz

Witam, Czy może mi ktoś podać adres e-mail na który można wysyłać CV? Pozdrawiam!

wszystkojedno

Ogólnie wg mnie...cała ta pseudo firma;D powinna zakończyć żywot bo lepiej nie będzie. Kadra ''kierownicza'' za bardzo trzyma się stołka a to ona jest rakiem w kręgosłupie...zwalnianie zwykłych ''pocisków'' nic wam nie da , macie maszyny zmontowane ze starych rowerów i pralek ;D odlewników macie najlepszych ale tego nie doceniacie.

?

A ja sie tam cieszę że nie pracuje już w tej firmie:-)mam inne zajecie i z bananem na twarzy witam nowy dzień:-) i tego samego życzę wam kochani:-)pozdrowienia dla bylej ekipy z magnezu....

Pracownik Magna

Niekompetetni ale mogą zwolnić więc lepiej nie krytykujących tylko pracojmy dla naszego dobra.

ruda DG

gość z DG - 2013-05-01 16:45:22 no,wreszcie będzie można normalnie powymieniać się newsami,bo na naszym forum [usnięto przez administratora] Fajnie,że odzywają się pracownicy z Magna Tychy, jak u Was wygląda praca,zarobki? Też tak musicie [usnięto przez administratora] nadgodziny? U nas w DG nie mamy wolnych weekendów! w sobotę do roboty,w niedzielę na noc do roboty...o urlopy trzeba żebrać... Może niektórym to pasuje,bo wiadomo,kasa jest większa,ale jakim kosztem,do cholery?!!! Co produkujecie w Magna Tychy?Wiesz z jednej strony dobrze, bo mamy pracę, było by gorzej jakby nie było zamówień i na siłę wysyłali na urlopy albo postoje...albo zwalniali ..tfu...

gość z DG

no,wreszcie będzie można normalnie powymieniać się newsami,bo na naszym forum[usnięto przez administratora] Fajnie,że odzywają się pracownicy z Magna Tychy, jak u Was wygląda praca,zarobki? Też tak musicie[usnięto przez administratora] nadgodziny? U nas w DG nie mamy wolnych weekendów! w sobotę do roboty,w niedzielę na noc do roboty...o urlopy trzeba żebrać... Może niektórym to pasuje,bo wiadomo,kasa jest większa,ale jakim kosztem,do cholery?!!! Co produkujecie w Magna Tychy?

ktosik

zapraszam do lektury praca jako kontroler jakości-wyssali z nas wszystkie soki pozbyli się zbędnego balastu a teraz szukają naiwnych [usnięto przez administratora]

Err

magna D.G - 2013-04-26 16:39:24 he,he...ciekawie tu macie! tylu poetów...u nas jakoś brak weny...a przydałoby się kilka poetyckich wierszy paru osobom z kadry kierowniczej... Po za tym jak wszędzie -norma,[usnięto przez administratora],NORMA!!! a normy[usnięto przez administratora] w kosmos,ręce odpadają,tak czasem bolą i robienie nadgodzin do padnięcia na ryj... super! i jak tu mieć czas na życie prywatne?ciekawie? raczej nieciekawie wyrzucają z pracy samych ludzi zaangażowanych, którzy w swojej pracy wypruwali sobie żyły nieraz, by maszyny i produkcja szła sprawnie tylko się likwiduje wydziały i szuka miejsca dla kolesiów z likwidowanych (czytaj: z magnezu bądź budowy maszyn) na jeden jedyny - odlewnia aluminium ogólnie żenada przyszli nowi ludzie co mieli wyciągnąć spółkę na prosto a się chyli ku upadkowi... [usnięto przez administratora]

magna D.G

rozbawiony były robol

to z wami będzie że was w końcu [usnięto przez administratora] bo ile można tolerować łebków, co zielonego pojęcia o uczciwej robocie nie mają tylko czekać aż Niemcy się wyleją na całe NTP bo przecież ile można znosić wałów, niewdzięczności i nieprzygotowań mają możliwości, sprzęt i kadrę przez duże K

ona

Co z nami będzie??? :(

co za niedorzeczne brednie nowa hala jak i inne zresztą są wybudowane zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym z zachowaniem i poszanowaniem aktualnych norm odpowiednich dla tego zakresu prac

ttttttttttttttttt

a hala jest w porządku? ma odbiory? miała trafo? posadzka ma właściwą grubość? ułożono wszystkie kable? jest wentylacja? grunt pod halą utwardzono właściwie? [usnięto przez administratora] [usnięto przez administratora]

xxxxxmenagerxxx

chce na najblizszym zebraniu zobaczyc te madre osoby ktore tu ponizej wypisuja te pierdoly takie kozaki z was to powiedzcie to samo co tu wypisujecie na zebraniu

vvv

ale 2016 a co do tego czasu?

xxxxxxxxxxx

od marca rusza nowe projekty

yyyyyyyyyyyyy

to może byś zorganizował jakiś projekt a nie pisał frazesów żeby wziąć się do roboty, ludzie są chętni tylko nie mają co robić

xxxxxxxxxxx

wezcie sie do roboty a nie tylko narzekacie od narzekania lepiej nie bedzie. Sa zebrania to nie ma kuzwa chetnych do powiedzenie co mu nie pasi wszyscy cicho siedza tylko tu na forum potraficie o wszystkim gadac.

lewak

tam i kadrowa i wszyscy kierownicy są do wymiany jeszcze nie widziałem tylu niekompetentnych ludzi w 1 miejscu

chester*

dostaniesz na pewno ja dostalem po 13-stu latach pracy w ntp i nie mam pretensji w magnie brak jest persnalego [usnięto przez administratora]

ciekaF

ciekaw jestem co zrobią z nami z magnezu robote se pokończyli szans na nowe roboty nie widać naszego managera od magnezu jakby odstrzelili wielka mi firma roboty na kilka maszyn nie umieją załatwić najprościej wszystkich zwolnić ale kto na górę będzie wtedy pracował zresztą mi już nie zależy, kiedyś się starałem, robiłem normy i inne głupoty co szefostwo wymyślało, liczenie, sprawdzanie, układanie, sortowanie, przebieranie a teraz czas zapłaty nadzeedł

Error

menager - 2013-02-03 19:57:29 Ja nie wiem tylko w tym zabitym dechami Kędzierzynie ludzie zamiast robić tylko filozofują W innych zakładach magny tego nie ma wszyscy [usnięto przez administratora] miło i wszyscy są wdzięczni, że mogą w takiej dużej firmie pracować i zarabiać a tu ja nie wiem filozofowanie i robienie bubli - tyle potraficie ale to się zmieni jak jeszcze ze 100 wyleciwłaśnie. w innych zakładach Magny da się ZAROBIĆ a tutaj nie.

anty

Nic się nie zmieni . Wy nie potraficie zmieniać . Sukcesy przypisujecie sobie porażki robolom. My filozofujemy bo wy nic nie potraficie . Powiedz co ci da że zwolnisz 100 reszta na pewno cię oleje już to robi . Jakbyś był inteligentny i to co mówisz o ludziach z kędzierzyna było prawdą to juz dawno byś zamknął ten zakład. A tak dalej kaparzysz nieudolnie i zwalniasz ludzi bo tylko to właściwie umiesz jako tako robić .Nawet nie umiesz zamknać firmy ,ogłosić upadłaśći czakasz na szefa z Austrii żeby kierowników takich jak wy wyręczał i za was decydował Bo wy w tym czasie ze strachu o stołki[usnięto przez administratora]. wielka mi magna . równość i sprawiedliwe traktowanie - paranoja

menager

Ja nie wiem tylko w tym zabitym dechami Kędzierzynie ludzie zamiast robić tylko filozofują W innych zakładach magny tego nie ma wszyscy [usnięto przez administratora]aż miło i wszyscy są wdzięczni, że mogą w takiej dużej firmie pracować i zarabiać a tu ja nie wiem filozofowanie i robienie bubli - tyle potraficie ale to się zmieni jak jeszcze ze 100 wyleci

Mesjasz

Hej pikusiu z odlewni . Jedziesz po obróbce ? Idź do swego inzyniera jakości i zapytaj na jaka kwotę macie w tym miesiącu reklamację . Jak ochłoniesz to zapytaj z jakiego powodu . )))) Zacznij więc dobrze pracowac na swoim wydziałe to może dostaniesz karpiowe w przyszłym roku.

info

słuchajcie jest tak galwanikę już przejęto [usnięto przez administratora] Biuro mają koło restauracji Meksykańska na mieście tam gdzie jest NTO od marca będą rekruttować ludzi na budowę maszyn, starą obróbkę i odlewnie magnezu Biura mają przenieść do biurowca na szkolnej trzeba rękę na pulsie składać podobno już niektórzy składają papiery

realista

obróbka ciągnie nas na dno zlikwidować będziemy lać detale strukturalne niewymagające obróbki dawno trzebabyło sie pozbyc tego wydziału

informator

[usnięto przez administratora] wraca na Blachownie Będzie dobrze odżyje stara obróbka i budowa maszyn mówią też o tym, że odlewnie magnezu bierze pod swoje skrzydła i znowu będzie się wszystko opłacać

z aluminium

Panie dyrektorze Nareszcie dobre decyzje Przegonić całą tą obróbkę na aluminium sami sobie obrobimy oni tam same straty i buble robili

szary

[usnięto przez administratora] . Zrobiliście taką atmosferę w robocie że wisi nam czy [usnięto przez administratora] kogoś czy nie . Mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na te wasze decyzje zwolninia polityke jakości i wskaźniki.

zegarmistrz

drogi panie mm nie wystarczy mówić do roboli pracujcie nie róbcie bubli bądźcie kreatywni starajcie się ,angażujcie. Organizm korporacji to nie tylko robole które wypracowywują zysk to również trafne decyzje ciała kierowniczego . Poprawne zarządzanie które stwarza warunki pelnego rozwoju firmy. zgodnie z zasadą zarzadzania przez jakość najwieksze straty przynoszą błędne decyzje. błąd robola nie jest takim dużym uszczerbkiem dla korporacji, ale błąd zarządu może doprowadzić do upadku firmy. Najważniejsze pytanie Dlaczego za błędy poczynione przez kierownictwo nikt nie odpowiada. Ileż to juz nowych projektów zostało zawalonych, odwleczonych w terminie . zaniechanych. Popularne jest teraz hasło że to Canada nie odpowiedziała Canada podejmuje decyzje Canada zwleka itp. Więc traktujmy korporację jak jeden organizm w którym wszystkie narządy pracuja poprawnie . A nie jeden niszczy drugiego bo ma władzę . Władza to odpowiedzialność. A wy kerowniki i managery za co odpowiadacie? za zwolnienia . Resztę waszych porażek zwalacie na roboli . Odnośnie waszych wskaźników . Jak [usnięto przez administratora] ludzi właściwie obojętnie kogo bo liczy się tutaj sztuka to wskaźnik podskoczy . ale tylko na jeden miesiąc . w drugim w najlepszym układzie będzie taki sam a w kolejnych spadnie. Trzeba bedzie więcej sztuk poświęcić aby utrzymać zakład i tak do ostatniego robola . Cel takiego przedłuzania agoni jest jeden odwlec nieunikniony upadek firmy aby jeszcze wychapać dużą wypłate z nadzieją że jeszcze uda sie w kolejnym miesiacu. Ściemka o jakimkolwiek poprawnym odruchu z góry = kłamstwo.

mm

nic panie [usnięto przez administratora]nie jest prawdą [usnięto przez administratora] Ci tz. pracownicy to niedouczone lenie, robią same buble, są niezdyscyplinowani, donoszą jeden na drugiego Korporacja potrzebuje posłusznych wykształconych i kreatywnych pracowników którzy będą stanowić wartość dodaną spółki a my mamy w większości samych hamulcowych. Ciekawe co ty byś zrobił na miejscu zarządu obecnego też wszystkich na bruk pewnie. Pamiętajcie, że mamy to dzięki czemu dzisiaj jesteśmy potęgą - wskaźniki regulacyjne i to one w zasadzie odpowiadają za politykę kadrową. Będziecie więcej produkować wasi koledzy będą mieli pracę Dalej będziecie buble robić kolejni pójdą do zwolnienia za to opdpwiada wskanik nie Zarząd wpływ na wskanik mają sami pracownicy więc.....albo albo

alex

W Polsce na kłopoty jest prosta metoda. Prowadzi się firmę do upadłości by za ułamek jej wartości, później można ją było z powrotem wykupić. A żeby wszystkiego wcześniej nie rozkradziono zatrudnia się do pilnowania ochroniarzy. Ci którzy o tym postanowili z politowaniem pewnie patrzą na te słowne przepychanki tu na forum między pracownikami a zarządzajcymi zwanymi trędy menadżerami. Były zarząd rozdmuchał firmę przyjmując na potęgę nowych pracowników. Po sprzedaży firmy, kierunek odwrócono, czyli do plajty. Jeszcze tylko stare zobowiązania zostaną zrealizowane i będzie po sprawie. Taki oto mechanizm jest. O tym, że pracownicy nie są do kitu można było się przekonać we wrześniu, gdy trzeba było zwiększyć produkcję. Można? pewnie że można, tylko celowe zaciemnianie się wprowadza by niewygodne fakty ukryć.

co to jest??

komedia!

A teraz idź i zrób mu dobrze pod stołem, bo dzięki temu pewnie Magna fan jeszcze pracujesz!

Zostaw opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTP Group - Work Service