Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

ruda DG

gość z DG - 2013-05-01 16:45:22 no,wreszcie będzie można normalnie powymieniać się newsami,bo na naszym forum [usnięto przez administratora] Fajnie,że odzywają się pracownicy z Magna Tychy, jak u Was wygląda praca,zarobki? Też tak musicie [usnięto przez administratora] nadgodziny? U nas w DG nie mamy wolnych weekendów! w sobotę do roboty,w niedzielę na noc do roboty...o urlopy trzeba żebrać... Może niektórym to pasuje,bo wiadomo,kasa jest większa,ale jakim kosztem,do cholery?!!! Co produkujecie w Magna Tychy?Wiesz z jednej strony dobrze, bo mamy pracę, było by gorzej jakby nie było zamówień i na siłę wysyłali na urlopy albo postoje...albo zwalniali ..tfu...

gość z DG

no,wreszcie będzie można normalnie powymieniać się newsami,bo na naszym forum[usnięto przez administratora] Fajnie,że odzywają się pracownicy z Magna Tychy, jak u Was wygląda praca,zarobki? Też tak musicie[usnięto przez administratora] nadgodziny? U nas w DG nie mamy wolnych weekendów! w sobotę do roboty,w niedzielę na noc do roboty...o urlopy trzeba żebrać... Może niektórym to pasuje,bo wiadomo,kasa jest większa,ale jakim kosztem,do cholery?!!! Co produkujecie w Magna Tychy?

ktosik

zapraszam do lektury praca jako kontroler jakości-wyssali z nas wszystkie soki pozbyli się zbędnego balastu a teraz szukają naiwnych [usnięto przez administratora]

Err

magna D.G - 2013-04-26 16:39:24 he,he...ciekawie tu macie! tylu poetów...u nas jakoś brak weny...a przydałoby się kilka poetyckich wierszy paru osobom z kadry kierowniczej... Po za tym jak wszędzie -norma,[usnięto przez administratora],NORMA!!! a normy[usnięto przez administratora] w kosmos,ręce odpadają,tak czasem bolą i robienie nadgodzin do padnięcia na ryj... super! i jak tu mieć czas na życie prywatne?ciekawie? raczej nieciekawie wyrzucają z pracy samych ludzi zaangażowanych, którzy w swojej pracy wypruwali sobie żyły nieraz, by maszyny i produkcja szła sprawnie tylko się likwiduje wydziały i szuka miejsca dla kolesiów z likwidowanych (czytaj: z magnezu bądź budowy maszyn) na jeden jedyny - odlewnia aluminium ogólnie żenada przyszli nowi ludzie co mieli wyciągnąć spółkę na prosto a się chyli ku upadkowi... [usnięto przez administratora]

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
magna D.G

rozbawiony były robol

to z wami będzie że was w końcu [usnięto przez administratora] bo ile można tolerować łebków, co zielonego pojęcia o uczciwej robocie nie mają tylko czekać aż Niemcy się wyleją na całe NTP bo przecież ile można znosić wałów, niewdzięczności i nieprzygotowań mają możliwości, sprzęt i kadrę przez duże K

ona

Co z nami będzie??? :(

co za niedorzeczne brednie nowa hala jak i inne zresztą są wybudowane zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym z zachowaniem i poszanowaniem aktualnych norm odpowiednich dla tego zakresu prac

ttttttttttttttttt

a hala jest w porządku? ma odbiory? miała trafo? posadzka ma właściwą grubość? ułożono wszystkie kable? jest wentylacja? grunt pod halą utwardzono właściwie? [usnięto przez administratora] [usnięto przez administratora]

xxxxxmenagerxxx

chce na najblizszym zebraniu zobaczyc te madre osoby ktore tu ponizej wypisuja te pierdoly takie kozaki z was to powiedzcie to samo co tu wypisujecie na zebraniu

vvv

ale 2016 a co do tego czasu?

xxxxxxxxxxx

od marca rusza nowe projekty

yyyyyyyyyyyyy

to może byś zorganizował jakiś projekt a nie pisał frazesów żeby wziąć się do roboty, ludzie są chętni tylko nie mają co robić

xxxxxxxxxxx

wezcie sie do roboty a nie tylko narzekacie od narzekania lepiej nie bedzie. Sa zebrania to nie ma kuzwa chetnych do powiedzenie co mu nie pasi wszyscy cicho siedza tylko tu na forum potraficie o wszystkim gadac.

lewak

tam i kadrowa i wszyscy kierownicy są do wymiany jeszcze nie widziałem tylu niekompetentnych ludzi w 1 miejscu

chester*

dostaniesz na pewno ja dostalem po 13-stu latach pracy w ntp i nie mam pretensji w magnie brak jest persnalego [usnięto przez administratora]

ciekaF

ciekaw jestem co zrobią z nami z magnezu robote se pokończyli szans na nowe roboty nie widać naszego managera od magnezu jakby odstrzelili wielka mi firma roboty na kilka maszyn nie umieją załatwić najprościej wszystkich zwolnić ale kto na górę będzie wtedy pracował zresztą mi już nie zależy, kiedyś się starałem, robiłem normy i inne głupoty co szefostwo wymyślało, liczenie, sprawdzanie, układanie, sortowanie, przebieranie a teraz czas zapłaty nadzeedł

Error

menager - 2013-02-03 19:57:29 Ja nie wiem tylko w tym zabitym dechami Kędzierzynie ludzie zamiast robić tylko filozofują W innych zakładach magny tego nie ma wszyscy [usnięto przez administratora] miło i wszyscy są wdzięczni, że mogą w takiej dużej firmie pracować i zarabiać a tu ja nie wiem filozofowanie i robienie bubli - tyle potraficie ale to się zmieni jak jeszcze ze 100 wyleciwłaśnie. w innych zakładach Magny da się ZAROBIĆ a tutaj nie.

anty

Nic się nie zmieni . Wy nie potraficie zmieniać . Sukcesy przypisujecie sobie porażki robolom. My filozofujemy bo wy nic nie potraficie . Powiedz co ci da że zwolnisz 100 reszta na pewno cię oleje już to robi . Jakbyś był inteligentny i to co mówisz o ludziach z kędzierzyna było prawdą to juz dawno byś zamknął ten zakład. A tak dalej kaparzysz nieudolnie i zwalniasz ludzi bo tylko to właściwie umiesz jako tako robić .Nawet nie umiesz zamknać firmy ,ogłosić upadłaśći czakasz na szefa z Austrii żeby kierowników takich jak wy wyręczał i za was decydował Bo wy w tym czasie ze strachu o stołki[usnięto przez administratora]. wielka mi magna . równość i sprawiedliwe traktowanie - paranoja

menager

Ja nie wiem tylko w tym zabitym dechami Kędzierzynie ludzie zamiast robić tylko filozofują W innych zakładach magny tego nie ma wszyscy [usnięto przez administratora]aż miło i wszyscy są wdzięczni, że mogą w takiej dużej firmie pracować i zarabiać a tu ja nie wiem filozofowanie i robienie bubli - tyle potraficie ale to się zmieni jak jeszcze ze 100 wyleci

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle