Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle

...

W firmie co drugi podpierdalacz. Kierownictwo ma swoich "pupilkow" którzy zawsze maja luzy a Ci którzy sa niewygodnie zawsze musza (usunięte przez administratora) Ogólnie nie ma osoby ktora potrafiłaby ogarnac cala ta smieszna produkcje Cnc i.inne dzialy. Wyplaty niskie jak na wykonywana prace (chyba ze (usunięte przez administratora) żadnych premii a o podwyżkach mozna pomarzyć. Firma dobra dla kogoa kto jest pod kreską.

Robot

Poprzedni szef wyforował obecnego a ten myśli że jest królem "zwierząt", nie tacy despoci musieli oddać władzę.

Bogdan

@Wszechwiedzacy. Jeszcze raz bardzo serdecznie Ci dziękuję za to, że zechciałeś wypowiedzieć się na wątku dotyczącym firmy Magna NT Cosma Casting. Możesz być pewien, iż pomogłeś wielu osobom zainteresowanym tym pracodawcą. Może ktoś jeszcze chciałby coś powiedzieć na temat pracy w Magna NT Cosma Casting? Jeśli posiadacie jakieś aktualne informacje, to podzielcie się nimi.

Wszechwiedzacy.

Od biedy idzie przeżyć. Jak komuś robić się nie chce to zawsze będzie narzekał. Nie pracuje tam już, ale przepracowalem tam trochę czasu jeszcze za dawnych lat. Trzeba być silnym psychicznie i oprócz roboty mieć wszystko w 4 literach. Ogólne rotacje na stanowiskach każdego szczebla. Od robola po szefostwo. Pozostało sporo kontaktów i często dziwi mnie zachowanie osób na stanowiskach, którzy brzydko mówiąc,, Konspiruja przeciw firmie '' z osobami które z jakiegoś powodu kiedyś poleciały stamtąd. A w firmie uznawani są za bozyszcze. A przecież podpisywali lojalke w dość obszernej umowie o pracę. Ogólny fałsz i załamanie. I tych powinno się pozbyć na początek.

Bogdan

@Wszechwiedzacy. Bardzo się cieszę, że zechciałeś wziąć udział w dyskusji dotyczącej specyfiki pracy w firmie Magna NT Cosma Casting. Jednak Twoja wypowiedź może mało mówić szczególnie nowym użytkownikom forum, więc dobrzy by było, jakbyś napisał coś jeszcze o samym pracodawcy. Co nam powiesz na przykład o warunkach zatrudnienia w tej firmie?

Wszechwiedzacy.

I ludzie na stanowiskach spisują y potajemnie z osobami które zostały z jakiegoś powodu zwolnione z tej firmy. I to nie rozmowy o blahostkach, tylko o strategiach, koncepcjach, planach, technologiach panujących w firmie,zarobkach itp. Dosłownie wszystko. Narazie bez nazwisk, ale jak zajdzie potrzeba to i będą nazwiska. A najlepsze ze te osoby uważane za nieskazitelne. Ach te pozory.

Bogdan

@anonymous Yes, I can help you. What job is you interested in? Do you have any experience at all? I saw on one of the websites that Magna was looking for a warehouseman. Would you be interested? Please, let as know.

Bogdan

@michał Twoja opinia może być niezrozumiała. Co miałeś na myśli pisząc, że to praca nie dla wszystkich? Czy chodzi o wymagane kwalifikacje i zakres obowiązków w firmie Magna NT Cosma Casting, a może o warunki pracy? Dlaczego negatywnie oceniłeś szefa tej firmy, czy myślisz, że inni pracownicy zgodzą się z Twoim zdaniem?

michał

Firma nie dla wszystkich, płaca w firmie nie dla wszystkich a w dodatku szef ignorant.

Bogdan

@aut @Niewiadomy Same oceny bez uzasadnień, ani nawet kilku zdań niewiele wnoszą do poznania pełnego obrazu o firmie. Użytkownicy forum najbardziej cenią osobiste opinie poparte przykładami. Czy wasze oceny dotyczyły całokształtu firmy czy jakiegoś konkretnego zagadnienia, na przykład wynagrodzenia? Czy nadal pracujecie w firmie Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle?

aut

2/10

Niewiadomy

firma 3/5

Robot

Popieram opinię "pracownicy", na wszystkim się zna i słucha klanu głupców którymi się otacza. Chyba długo nie zagrzeje miejsca?

Pracownica

Witam, firma z dużymi możliwościami tylko aktualny szef pan Hejne jest nieobjektywny i msciwym czlowiekiem, tak mówi większąsc firmy.

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Mon.

Nie polecam!!!!!!!!!

tjestooo

Magna sie bawi w firme.Jak naprawde potrzebujesz pracy i jestes zdesperowany to magna cie przyjmnie nawet bez ukonczonej szkoly.Czasami mam wrazenie ze pracuje na Ukrainie.Wiecej kolegow ze wschodu niz polakow.W lato temperatury siegajace do 50 stopni.Obiecywano nam podwyzki za robiona norme ,to tylko byla sciema z ich strony.Zrobili podwyzke ale normy gdzie mowiono nam ze jej nie bedzie.Rotacja ludzmi bardzo duza.Co chwile ktos nowy przychodzi.Brak czasu na przeszkolenia pracownikow bo detale wazniejsze.O kierownictwie nie wspomne buraki jakich malo.Magna nie zwalnia ludzi z tej firmy ludzie sami uciekaja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

Firma dobrze się prezentuje z zewnątrz, jako nowoczesna, z programami dla pracowników itd. itp, Niestety to zwykły "kołchoz" chamstwo i buractwo. Niejawne zarobki, premie a podwyżkę dostaniesz dopiero jak przyniesiesz wypowiedzenie. O standardach BHP można zapomnieć do dwóch wypadków miesięcznie a do tego zatajane bo licznik z dniami bez wypadku dalej naliczany jakby nigdy nic.

pracownik-2

Ukraińcy dookoła, dosłownie wszędzie. Konfidenci tak samo. Powiedz albo zrób coś podejrzanego - masz ciężkie życie. Istna dyktatura. młodzi ludzie przed 30 rokiem życia szkolą Ukraińców po 50-tce. Haha! Latem w lipcu 50 st. C. że udar cieplny murowany a jeszcze zmuszają do nadgodzin. W 2016 kierownik produkcji poprosił swojego pracownika (mojego kumpla) czy mógłby wziąć tylko tydzień urlopu bo zdaniem kierownika detale są ważniejsze niż odpoczynek pracownika.

W firmie konfidentów więcej niż normalnych ludzi. Czy to na stanowisku,fizycznym czy umysłowym. A co najlepsze że pewne osoby które są na stanowisku,spiskują przeciw firmie z osobami,które z różnego powodu musiały się z firma rozstać. Zarobki takie sobie. Bywało gorzej.

OMG

Firma dobra dla świezakow, brak odpowiedzialności i osób rzetelnych z kompetencjami. Duża rotacja i brak przestrzegania standardów. Gorszej firmy nie znam.

Zostaw opinię o Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna NT Cosma Casting Kędzierzyn-Koźle