IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Kędzierzyn-Koźle

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kosmokwak

Zatrudnia sie obecnie ludzi bez WIEDZY I MÓZGU. W wiekszosci tak jest. W 2016/17 do jesieni byl o wiele wiekszy poziom. Ciezko teraz sie dogadac z tymi pracownikami.

Xd
@kosmokwak 17.06.2018 14:39

czyli biorą jak leci :)

kosmos
@Xd 18.06.2018 18:09

Teraz jest masakra, od jesieni 2017 naprawde zatrudniani sa ludzie ktorzy nie potrafia nawet liczyc!

Chetni

Zrobicie dojazd to mam dużo chętnych

X

Może ktoś napisać coś o kontroli jakości ?

@X 14.09.2018 18:37

W tej firmie jakosc leży i kwiczy. Zadnego kontrolera na hali nie zobaczysz . Chyba ze zbliza sie audyt wtedy chodzą i naklejaja naklejki kontrolne na sprzęt pomiarowy ze jest sprawny a tak naprawde maszyny pokazuja co chca i kazda co innego.

@X 14.09.2018 18:37

Czyli nie ma działu kontroli jakości jak w innych firmach ?

Nowy

Jak się pracuje w ifa?

@Nowy 22.08.2018 20:47

Tak łatwej i przyjemnej pracy to z gromnica szukac . Czasem siedzisz 8 godz i nic nie robisz .

Andrzej

Co te Managery zmieniają się jak skarpetki na nogach?

Anonim

Jeszcze trzeba wyeleminowac tych ktorzy przychodza po alkoholu i narkotykach osobiscie wyczulam takich.

polonez
@Anonim 31.07.2018 13:29

to niestety prawda

@Anonim 31.07.2018 13:29

Tam sie czasem nie da inaczej. I trzeba sobie cos zapodac ????

Pracownik po 10miesiacach.

Pracuje w IFA i jestem zadowolony,pracowalem juz w innych zakladach i ten jest najlepszy spokojna praca pracownicy bezproblemowi nikt sie nie czepia zarobki fajne dodatki w postaci obiadow super sprawa w innych zakladach mozna zapomnieć o takich dodatkach i dochodzi jeszcze do obiadow dotacja za transport do pracy.Ja w kazdym razie polecam mi sie robi dobrze w tym zakladzie mistrzowie kierownicy sa ok sa ludzie ze zawsze bedzie im cos przeszkadzalo i pisza bzdury .Ten zaklad naprawde mozna pochwalic.

wakacje

Hej! Polecam prace na wakacje! 2400 brutto + dodatki za nocki i dodatek na stołówke :) Umowa o prace a nie jakieś śmieciówki :) Praca lekka i przyjemna :)

Pracownik letni
@wakacje 08.07.2018 01:47

Mam 16 i szukam pracy na wakacje jest jakaś ???

niestety
@Pracownik letni 16.07.2018 01:52

jako nieletni nie możesz pracować na nocki

Maja

@Nick i w końcu zdecydowałeś się wysłać swoje cv do IFA POWERTRAIN POLSKA? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, proszę podziel się z nami swoją opinią i przemyśleniami. Każda konkretna, sprawdzona informacja jest niezwykle pomocna dla użytkowników forum.

Nick

Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku inżynier jakości ds. Pomiarów? Interesuje mnie ta oferta pracy.

galaxy
@Nick 11.07.2018 11:28

Wg mnie jedno z mądrzejszych zajęć jakie można dostać w ifie choć szału nie ma. Czasem sporo na głowie, praca w klimatyzowanym pomieszczeniu, maszyny typu Zeiss dura max itp. Nie wiem jak jest teraz ale czasem ekipa miała sporo do mierzenia, generalnie w koło to samo.

@galaxy 13.07.2018 11:53

A jak z zarobkami na takim stanowisku?

koskos

nie polecam, bylo fajnie tylko na poczatku 2017. ludzie ktorzy zakladali ta firme sami zaczeli odchodzic. to o czyms swiadczy. jak nie masz poza na gardle a zalezy ci na porzadnej firmie to uciekaj jak najdalej!

Gość

Nie polecam. Wypłaty nie wypłacane na czas. Firma wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Ja
@Gość 10.07.2018 12:14

Chyba robisz w innej firmie bo ja zawsze mialem wylate 10, tylko raz sie zdarzylo ze byla pozniej.

ann

Może ktoś coś powiedzieć na temat pracy operatora CNC w IFA? dzięki

Co tu napisać.. Kierownictwo to jedna wielka grupa oszustów. Obiecanki cacanki że wycofią od nowego miesiąca czterobrygadowke. Zbliża się koniec maja a tu nagle decyzja że system czterobrygadowy jeszcze zostaje. Szkoda nerwów i sił na tą firme

po
@Pracownik 18.05.2018 07:43

To ze jest 4bryg to bylo wiadomo od zawsze bo to mowia na rekrutacji i jest w UMOWIE, przynajmniej u mnie - a wiem co podpisuje i radze innym sprawdzac! A to ze w firmie jest balagan to prawda, Niemcy przyniesli go od siebie, bo u nich też jest taki chaos.

Generał Pioter Kiełbasa Śląska

Jest 11 dzień miesiąca a wypłaty nadal nie ma

Endrju
@Generał Pioter Kiełbasa Śląska 11.05.2018 12:56

Ciekawe kto za to odpowie - pewnie nikt.. jesli wyplaty ida z niemiec to dlaczego nie w €?

xD
@Generał Pioter Kiełbasa Śląska 11.05.2018 12:56

nowa firma a juz nie ma kasy na wypłaty??? to co będzie za rok :) śmiech na sali

Były

Jest ta 4-brygadowka dalej???

Maja

@Snam , @Nick a powiedzcie proszę jak wygląda komunikacja z pracodawcą? Może wina braku organizacji idzie po stronie złego kierownictwa i tu należałoby zgłosić swoje uwagi komuś kto kieruje całą załogą? Czy mimo faktu braku organizacji w firmie IFA są tam jakieś zalety, mam na myśli wszelkiego rodzaju benefity, a może możliwość rozwoju?

@Maja 13.04.2018 12:02

Beneifty są, ale żadne nie zastąpią stylu pracy. Jak się popracuje tak minimum rok to widac.

Nick

Pracuje w IFIE od nie dawna i fakt faktem jest, że niektóre decyzje kierownictwa są dość chaotyczne, nagłe i chyba nie do końca przemyślane. Jednak ogólnie, nie jest źle, pomijając dość niską kulturę niektórych osób na produkcji...

@Nick 08.04.2018 19:14

Kierownictwo wysokiego szczebla stracilo kontakt z rzeczywistoscia.

Snam

Nie polecam! Zmienne decyzje i bałagan. Nie można o to winić polskich pracowników. Przykład idzie z góry razem z tym bałaganem. Przychodzisz do pracy i nie wiesz co cię czeka i co znów danego dnia będzie źle, albo kto z centrali wpadł na jakiś chory pomysł. Nie ma sensu tracić nerwów na ta firme bo pracownik się w niej nie liczy!

Gniewko

Niby 4-brygadowka jest na jakis czas

Miro

Jeśli komuś jest tak bardzo źle to przecież może zmienić pracę i jak to ktoś napisał będzie się cieszył.

marty

Zwykly pracownik ifa w pracy cieszy sie dwa razy. Pierwszy jak sie do niej dostanie. Drugi jak z niej z ulga odchodzi. Na rozmowach kwalifikacyjnych jest rozmowa o pracy w firmie. A na koncu okazuje sie ze pracujesz delikatnie mowiac w bajzlu made in germany.

oberbanleiter piter kabanos
@marty 14.03.2018 07:12

Ida swieta, jako pracownicy ifa polska pamietajmy: Albeit macht free und jedem des seine. A teraz koniec gadania- do roboty w firmie rodzinnej na cztery zmiany 24h na dobe! Das ist ordnung polaken!

robol

dużym minusem jest kadra biurowa, niedługo ich liczba osiągnie taką samą ilość jak pracownicy na produkcji, nie chce się wierzyć, że w Niemczech jest tak samo.

Pracownikprodukcji

Firma dość rodzinna. Problem w tym, że taka patologiczna.

Nowy

A jak zarobki na produkcji?

operator
@Nowy 05.02.2018 21:05

2400 brutto + 500 za 4 brygady ;p czyli 2900 brutto. po pół roku dostałem podwyżke na 2600 brutto. oczywiście żadnych premi (bo nie produkujemy), na święta nic

p32
@operator 06.02.2018 16:06

nieprawda, ja jako operator mam okolo 3 na reke samej placy plus dodatek za cztery brygady. nie jest zle, ale szalu nie ma, ludzie w pracy sa ok, niestety kierownictwo ma swoj dziwny sposob zarzadzania i nie chce dogadac sie z ludzmi, robia tak aby tylko jak najwiecej produkowac, licza sie maszyny, nie ludzie!

On
@p32 06.02.2018 22:02

zarobki nawet ok, jak masz doświadczenie... ale narazie brak premii oraz nie wypłacalność nadgodzin.

@operator 06.02.2018 16:06

przecież za 4 brygady jest 600 brutto, poza tym, kto się stara, awansuje z 2400 na 3000

Jadymy durch
@anonymous 20.02.2018 20:31

Po awansie na mlodszego operatora mam na umowie 2800 brutto . A sa osoby na tym samym stanowisko co maja 3000 a nawet 3300.

Hsgshahahahs

Dyrektor to totalny psychopata i traktuje ludzi jak smieci.

Robol

Nie polecam! Dużo obiecywania mało czynu. Zero premii na święta Nie wypłacają nadgodziny

rekim
@Robol 18.01.2018 17:53

To czy będzie premia to akurat wiadomo jak dostaje sie oferte pracy wiec tez nie wiem na co niektorzy licza. Firma nie jest zła, ale idealnie tez nie jest. Jak kto chce mozna probowac.Zawsze to jakies doswiadczenie

kokos

Finanse są w porządku, ale sposób organizacji pracy już mniej. Ciągła presja, nacisk na ilość, liczą się cyferki i tabele, a nie pracownik.

Ja
@kokos 23.02.2018 13:14

Tak jak w kazdej firmie.. wazne ze sie kasa zgadza ;)

Kokos
@Ja 23.02.2018 15:33

Jeśli w każdej tak jest to współczuję poprzednich pracodawców. Niektórzy mają inne doświadczenia.

iza hajdjuk

Albo stabilizacja, praca w firmie gdzie mozna zaufac sobie wzajemnie, albo wyglupy typu czterobrygadowka bez zaplecza w ludziach. Stare maszyny, ciagle kombinowanie jak tu sie wykazac przed klijentem, traktowanie ludzi jak latwowierne dzieci -za dodatek brutto. Tlumaczenie ze to ciagle poczatek...ciekawe ile osob kombinuje odejsc na wiosne? Moim zdaniem dla firmy ifa liczy sie sztuka. Sztuka piaru i aktorstwa, sztuka pracownika-nie ten to nastepny,oraz sztuka z maszyny-wiecej/lepiej, niewazne byllle jakiej!

nie ma wielkiej tragedii, jest chwilowo czterobrygadówka, jednak z dość małym dodatkiem. jest dodatek za paliwo, kantyna z posiłkami finansowanymi przez firmę. kierownictwo podejmuje czasem dziwne decyzje, które potrafią się zmienić o 180 stopni w ciągu 24 godzin. pozostali pracownicy ok. mam nadzieję, że zmieni się chociaż troszkę na dobre, gdy firma się rozkręci.

Zostaw opinię o IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.