IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z prośbą o zamieszczanie postów, które mieszczą się w kanonach kultury wypowiedzi. Jesteśmy otwarci na krytykę, pod warunkiem, że ma ona charakter konstruktywny. Niejednokrotnie wypowiedzi zamieszczane na portalu obrażają osoby pracujące w firmie, naruszają godność pracowników i naszych współpracowników oraz naruszają dobre imię i wizerunek firmy.
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie kierowane do nas sprawy rozwiązywać na bieżąco. Kreujemy środowisko, gdzie możecie Państwo bezpośrednio składać uwagi do Dyrektora Zakładu, bezpośredniego przełożonego oraz Przedstawicieli Załogi. Jeśli chcecie Państwo podzielić się zauważonymi naruszeniami i zachować anonimowość, możecie Państwo przekazywać informacje na adres mailowy opinion.uja.service@ifa-group.com.
Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że sposób w jaki wyrażacie Państwo opinie na temat firmy IFA Powertrain Polska prowadzi do naruszenia dobrego imienia firmy. Chcielibyśmy podkreślić, że zgodnie z art. 100 § 2 pkt 4 Kodeksu Pracy, pracownik jest obowiązany w szczególności dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę.
Apelujemy o to, aby sprawy wewnętrzne poruszać na spotkaniach temu dedykowanych. Sprawy dotyczące wewnętrznego porządku i organizacji pracy w IFA Powertrain Polska, nie mogą być poruszane na forum publicznym.
Pozdrawiamy
IFA Powertrain Polska
@Właśnie

zgodza sie z ta opinia bo tak jes, liczba maszyn nie adekwatno do liczy pracowników zwłaszcza IR.

Mążswojejżony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam. w Ifie nie pracuję lecz coraz częściej mam wrażenie, że na swoje nieszczęście pracuje tam moja żona wraz ze swoimi koleżankami. Postaram się opisać kilka zastrzeżeń. Tych które przewijają się najczęściej w ich rozmowach a rozmów tych często jestem mimowolnym świadkiem.Dlaczego ja o tym piszę a nie same zainteresowane? Jak same przyznają, nie wierzą, że to coś da. Jak będzie zobaczymy. Chodzi o dział (usunięte przez administratora) i osobę (usunięte przez administratora). Czas przerwy na tym dziale to 15min. Niby wszystko zgodne z prawem ale do kantyny idzie się prawie 4min w jedną stronę. Więc cześć leci biegiem nie zdążając dojeść a druga część zjada co przyniosła z domu w szatni w towarzystwie śmierdzących butów. Często sypią się L4 bo ludzie nie wyrabiają nerwowo. Wymyślona został dziwna lista na którą należy wpisać osobę, która ma zastąpić tego, który chciałby z róznych powodów na krótko opuścić stanowisko pracy. Tyle, że nie ma takich ludzi bo każdy ma swoją pracę. No i na koniec chciałyby być traktowane jak inne działy lub niech inne działy były traktowane tak samo jak ten ich. To na razie tyle. Wydaje się niewiele ale wierzcie, że wystarczająco by obrzydzić pracę.

Rekruter Nowy wpis

Ludzie czy wy juz tak nisko upadli ze idziecie do pracy u siebie w kraju poprzez agencje pracy?? Agencja pracy jest dla cudzoziemców nie dla Polaka qe własnym kraju,pracowałem w Anglii poprzez agencje ale nie spotkałem się żeby Anglik przyszedł do łączenia we własnym kraju poprzez agencje pracy hahaha IFA to kpina wobec Polaków żałosne co sie dzieje, my Polacy juz we własnym kraju jesteśmy traktowani jak cudzoziemcy

Stop Nowy wpis
@Rekruter

Składałem tam CV i powiedzieli ze mam jechac do randstadt do agencji, usmialem się pod nosem i babka do mnie ze to nie jest śmieszne, roześmiałem się jeszcze głośniej złapałem CV i więcej mnie tam nie widzieliśmy, poszedlem do normalnej firmy przyjęli beż problemu, pracuje za normalna godziwą stawkę, tak jak mówisz jest to poniżenie Polaka we własnym kraju dziękuję IFA za takie traktowanie

Ona Zazdrosna Nowy wpis

W tej firmie gwiazd i gwiazdorów nie brakuje, są tacy jak para co z ze sobą romansuje .. tak zwani "kierownicy zmiany" (usunięte przez administratora) Opinię to maja świetną chyba znaną już w całej firmie :D

w sieci można znaleźć ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. utrzymania ruchu . firma wymaga od pracownika znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację . poziom B1 będzie wystarczający , czy jednak lepiej , aby był on wyższy ? widzę , że jest tutaj możliwa premia miesięczna . za co się ją dostajesz ? wiecie ? napiszcie .

Kierownik Produkcji

Jedyne co utkwiło mi z rozmowy kwalifikacyjnej to pracownik w płaszczu z notesem pod pachą rzucający kurw...i na recepcji, co uświadomiło mi poziom firmy. Cieszę się, że moje 20 letnie doświadczenie w branży zostało zignorowane i nie zostałem przyjęty.

od groma lecz nie dotyczące stanowiska na które aplikowałem

Czym w IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Były Pracownik log

Szczerze to Ci nie polecam tej firmy jak masz inne oferty to się nie zastanawiaj mnie po 4.5 roku pracy potraktowali jak (usunięte przez administratora) pozdrawiam.

Teresa
@Były Pracownik log

A co się wydarzyło po tych ponad czterech latach? Możesz opowiedzieć? Tak to przez cały czas było wszystko okej? Daj coś więcej o tej współpracy, bo szukam stabilnego zatrudnienia...

...
@Teresa

A to nie Ty przestawiles wozkiem widlowym filar przy rampach, ze malo sie konstrukcja nie poskladala i nikomu nic nie powiedziales, dopiero jak ktos inny zauwazyl to zglosili?

Magda

Dlaczego pan kierownik z (usunięte przez administratora) ze zmiany (usunięte przez administratora) wychodzi sobie wcześniej z pracy a wpisane ma 8 godzin w Ecp to jest niedopuszczalne chłop robi co mu się podoba kiedy to się skończy... Na zmianie burdel nic nie ogarnięte zlecenia nie ogarnięte muszę chodzić szukać zleceń do wysyłki .... A najgorsze jest cały czas wysłuchiwanie jaki to on nie jest fajny @Pracodawca liczę wkoncu na wyciągnięcie jakiś konsekwencji wobec tego delikwenta to się musi skończyć

BP

Znacząca część negatywnych opinii w mojej ocenie jest wyolbrzymiona, bez przesady, nie znajdziecie idealnego pracodawcy, każdemu zdarzają się wpadki ale tu akurat są na bieżąco naprawiane/poprawiane warunki pracy. Z mojej strony o pracodawcy; Przejrzyste warunki zatrudnienia, Stabilne zatrudnienie, Konkretny zakres obowiązków, Wynagrodzenie na czas, Jasno sprecyzowane możliwości rozwoju, System premiowania - który w tym roku mocno wzrósł, Możliwość wykazywania się kreatywnością - Kaizen, I najważniejsze, atmosfera w pracy. Pozdrawiam i widzimy się w pracy ;)

Grazia
@BP

A w jaki sposób działa ten system premiowania od czego on jest uzależniony i czy można łatwo osiągnąć wyniki ? Jeśli wzrósł to ile tak plus minus można do wypłaty dorobić ? Będę wdzięczna za konkrety

qwe
@BP

Dlaczego hala nie jest wietrzona? W środę jest już widoczna mgła olejowa. Przecież są okna dachowe ,które można otwierać.

Jakie godziny pracy obowiązują w IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.?

Każdy przychodzi jak mu się podoba zwłaszcza kierownik z cvj przychodzi o której chce i wychodzi o której chce dodatkowo zasadne normy czasu nie obowiązują pracownicy zostają do godziny 2 w nocy a kolejnego dnia każe im się przyjść na 9.00 @Pracodawca dlaczego jest to tolerowane !!!

@Anonim

To w firmie nie macie żadnych identyfikatorów do odbijania się po przyjściu do pracy czy np. chcąc wyjść na przerwę? Trochę tu się posypało negatywów o pracy na produkcji, czas przerwy chociaż jest przez firmę przestrzegany?:p Kilka miesięcy temu było wspomniane o łamaniu zasad bhp, może do szefostwa doszły jakieś głosy na ten temat i coś się zmieniło? Chciałem już tu dawno aplikować, ale raz miałem wypadek w pracy właśnie przez brak przestrzegania bhp i dlatego odpuściłem. Ale chyba zaryzykuje i podeśle cv na produkcje. Jakie teraz macie tu stawki? Idą jakieś podwyżki w tym roku?

Anonimowy

Firma jest totalnie niepoważna w swoich działaniach. Na hali miejscami ponad 30 stopni, ogólna duchota. Podczas gdy w biurze mają klimatyzacje na produkcji mamy: - Może kilka wiatraków na dział gdzie nie wystarczy nawet dla połowy pracowników - Zamknięte okna dachowe przez co jest jeszcze bardziej duszno niż normalnie Są trzy bramy otwarte i jakaś wentylacja co nie daje żadnego efektu po odejściu na kilka metrów od wiatru. Na weekendy gdy nie na produkcji to bramy nie są otwierane żeby np schodzić trochę halę produkcyjną. Miejscami na dachu się skrapla też woda i spada nam na głowę dzięki czemu można się poczuć w jakimś lesie deszczowym, mokro i duszno

Ina
@Anonimowy

No a taka prawda, że gdyby nie pracownicy, którzy obejmują takie stanowiska jak na produkcji, to firma by nie funkcjonowała... nie macie związków zawodowych, które wyszłyby z postulatem o zmianę warunków? Jak tam oceniasz oprócz tej kwestii inne rzeczy, np. stawkę? Płacą chociaż dobrze? Czy przyjmują tam do was na produkcję kobiety lub osoby bez doświadczenia?

Drektor
@Anonimowy

30°C to byłby luksus. Pomiędzy maszynami gdzie pracownicy produkcyjni spędzają najwięcej czasu jest 36°C do 39°C i do tego ta wilgotność powyżej 70%, a nawet 75%. Takie warunki stwarzają realne zagrożenie dla zdrowia osób przebywających, niejednokrotnie ciężko pracujących w takich warunkach. Do tego dosłownie wszędzie z maszyn leje się olej, z instalacji pod dachem skrapla się woda więc kałuże wody + olej+ wycieńczeni skrajnymi temperaturami pracownicy, aż się prosi o tragedię, dlaczego? Raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć (chyba, że "zimnym rączką" z biur albo szanownemu "DREKTOROWI"- sarkazm, który jakby się mogło wydawać nie może wpaść już na bardziej idiotyczny pomysł. @Pracodawca Niestety swoimi decyzjami o zabraniu krzeseł, całkowitym zakazie siadania na produkcji, zabraniu zwykłych biurek i zastąpieniu ich tymi z blatem pod kątem 45° żeby przypadkiem ktoś nie posadził na nim swoich czterech liter udawania, że sobie nie radzi. A teraz zakaz otwierania okien na nad parkiem maszyn- tylko jedno słowo ciśnie się na usta(usunięte przez administratora) Aż chciało by się przytoczyć wpis na firmowym forum (drzwi w toalecie) ale i tak zostanie nałożona cenzura! @Pracodawca Ale jest to człowiek zarozumiały, który przecenia swoje umiejętności i wiedzę, jest nadmiernie pewny siebie i rzeczywistość zaczyna go przerastać. Zawłaszczył przyszłościową firmę i traktuje ją jakby był zwykłym "Januszem" biznesu Mam nadzieję, że pracownicy odwdzięczą się zarządzającym za warunki jakie im stworzyli i doprowadzą do usunięcia takiego nieodpowiedzialnego człowieka z tej firmy. @Pracodawca I jeszcze jedno pytanie do działu BHP: Gdzie jesteście jak w firmie panują naprawdę skrajne warunki na produkcji? Dlaczego nie ma interwencji w sprawie zakazu otwierania okien? Może trzeba mieć ja.. i zamówić 100 wentylatorów- może prosta kalkulacja spowodowałaby cofnięcie zakazu otwierania okien. A co Wy robicie? @Pracodawca Siedzicie na krzesełkach w klimatyzowanych biurach więc problemu nie ma(dla Was) albo go poprostu nie widzicie! Jesteście jak nasz rząd- mierni ale wierni "prezesowi"! Firma właśnie osiągnęła (usunięte przez administratora)totalne!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy mają jeszcze siłę ciągnąć ten wóz, ja już nie mogę...

Anonimowy
@Drektor

Dodam jeszcze, że ostatnio jegomość z wyższego szczebla rzucił się na pracownik, bo ten miał podpięty wentylator pod maszynę! Jak ten fizol śmiał mieć podłączony wentylator jeszcze by się w maszynie coś zepsuło XD Jeszcze dodam, że brakuje ludzi a zatrudniają tylko przez Ramstadt. Nasi sąsiedzi jakoś potrafią się rozwijać a my jak mamy uruchomić dodatkowych kilka maszyn dla produkcji małoseryjnej to już jest problemy

Wiki
@Anonimowy

Przez co zatrudniają? To jakaś agencja pracy czy co? Czemu jest problem z uruchomieniem tych maszyn? Właśnie przez to, że ludzi brakuje?

@Drektor

Przez cały rok na produkcji takie temperatury?? Firma nie ma kogoś od BHP? Te cieknące oleje itp co opisujesz to brzmi niebezpiecznie, zdarzył sie jakiś wypadek przez to? Odpukać oczywiście. Dają chociaż zarobić? Bo może pensja czy jakieś dodatki są dobre i to jakoś wynagradzają?

Beata

Witam. Odradzam każdemu podjęcia pracy w tej tzw. firmie, rekrutacja i szkolenia na poziome 100 procentowym. Wszystko okazuje się na hali produkcyjnej, przeszkolenia brak jakiegokolwiek, nie pracujesz na jednej maszynie, pracujesz na dwóch a nagminnie na trzech, kierownictwo nie ma pojęcia o produkcji, o pracy nie ma pojęcia, liczy się to, że jak jest 21 maszyn a operatorów brak to należy obciążyć ludzi by były wyniki to takie piekiełko na ziemi, podziwiać ludzi, którzy tam pracują.

Stanowczo odradzam aplikowanie do tej firmy - celem procesu rekrutacyjnego w moim przypadku była wyłącznie próba pozyskania informacji z rynku.

@Adam

Na jakie stanowisko aplikowałeś. Na rozmowie nic nie powiedzieli ci o warunkach tylko wypytywali cię o jakieś dane wrażliwe? Byłeś tylko na jednej rozmowie? Pewnie z feedbacku nici, co?

Vvxx

(usunięte przez administratora) pracy. Na hali 40 stopni C. Okna pozamykane. Bardzo duży nacisk na ilość produkowanych części. Maszyny do produkcji - wraki. Zgłaszanie awarii - często ignorowane , a potem pretensje , że mało wyprodukowanych sztuk. Oprócz darmowych dojazdów do pracy , firma nie ma nic szczególnego do zaoferowania , nic co by zachęcało do pracy W tej firmie. Nie robią odpowiednich szkoleń, a potem mają pretensje, że nie wykazujesz się wiedzą i nie radzisz sobie z obsługą maszyn. Bardzo dużo Ukraińców ma etat w tej firmie. .

Ile zarobi operator wózka widłowego w ifie?

Robol

(usunięte przez administratora) łobuzie wsadzimy Ci półoś w buzie za te zamknięte okna dachowe, stań baranie na maszynie i(usunięte przez administratora) w takim upale

Banderowiec

@Pracodawca Moze wytlumaczy czemu jeden chochoł dostaje (usunięte przez administratora)dodatku (usunięte przez administratora) a drugi tylko (usunięte przez administratora)? Nowi Ukraincy dostaja mniej niż inni. Prosze o odpowiedz.

Jak się pracuje z ludźmi z IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.?

xxx

Zależy od zmiany i od działu, jako osoba pracująca na zmianie C mogę powiedzieć, że wszyscy są do pogadania, pożartowania i pomocni ????

Grzesiek
@xxx

Czyli można powiedzieć, że atmosfera pomiędzy pracownikami jest na plus, a jak to wygląda na linii pracownik - 'góra', też jest okay, nie ma żadnych 'spięć', problemów z komunikacją, etc.? Możesz jeszcze podpowiedzieć jaką umowę firma oferuje na start? Będę baaardzo wdzięczny :))

Aga

Zastanawia mnie co tak naprawdę wpływa na to czy dany kandydat zostanie zatrudniony. Rekrutacja na zwykłe stanowisko , wymagania firmy wobec kandydata praktycznie minimalne, gdzie na rozmowie oczekują jakby ktoś aplikował na co najmniej kierownika. Rozmowa bardzo długa i zimna. Sprawiają wrażenie że są zainteresowani po czym i tak zero odzewu. To, że człowiek w jednej dziedzinie nie ma doświadczenia to nie znaczy że nie może się tego nauczyć. Tym bardziej że nie była to konieczność w wymaganiach. Chyba bez znajomości się nie da.

Psss
@Aga

Moja rozmowa byla mila i przyjemna. Konkretna, momentami zarotwalismy. Luzno i normalnie. Firma nie ma wymagan z kosmosu i dobiera pracownikow pod katem zarowno kompetencji jak i osobowosci. Wiele przyjmowanych osob nie ma dostatecznych kompetencji, ale checi i potencjal na ich zdobycie. Moze warto przylozyc sie do rozwoju osobistego i popatrzec na siebie krytycznie zamiast isc w bezpodstawne oskarzenia o przyjmowanie po znajomosci?

Tak,bez znajomości /
@Aga

Słyszałem od wielu już osób,że tam bez dobrych znajomości możesz popracować ewentualnie parę miesięcy i to przez pośrednika ,zwłaszcza gdy mają nawał roboty ,potem chocbyś nie wiem jak dobrze pracował i tak ci podziękują bo już nie jestes potrzebny,wielu znajomych tam pracowało i to bardzo dobrze a i tak umów nie przedłużyli.nie warto się tam starać o pracę,TAAAK,bez znajomosci się tam nie da..a obiecują gruszki na wierzbie,na rozmowach.Szkoda czasu na tę firmę jak nie masz_ pleców_

Rafał
@Tak,bez znajomości /

Naprawdę bez poparcia nie ma pracy? A na te kilka miesięcy to przyjmują sezonowo? Tylko na zleceniu? Przez pośrednika dają gorsze warunki niż bezpośrednio pod firmą?

Maniura

Witam. Niedawno przyszłam do firmy jako nowy pracownik na produkcji, byłoby wszystko fajnie pięknie jakby nie napastował mnie jeden taki osiłek który atakuje wszystkie kobiety jak przychodzą do pracy. Jest to irytujące. My z kolerzankami z daleka widzimy jak podchodzi i atakuje kobiety jak jakiś niewyżyty samiec. Jestem nowa i pierwszy raz spotkałam się z takim czymś, nie każda kobieta sobie tego zyczy

@Maniura

@ Maniura Jeżeli tego typu sytuacje mają miejsce w firmie IFA Powertrain Polska prosimy o kontakt z działem HR lub pod adresem mailowym OpinieUJA.Service@ifa-group.com. Dział HR wspiera wszelkie sytuacje, które będą wymagały wyjaśnienia, ustalenia i wesprze w podjęciu stosownych działań.Ponadto firmie IFA Powertrain Polska obowiązuje Kodeks Postępowania Etycznego, który reguluje zasady postępowania i komunikacji wewnątrz organizacji. W Zakładzie została również wdrożona polityka antymobbingowa oraz antydyskryminacyjna. Nie ma tolerancji i zgody na wszelkie tego typu zachowania.

Ktos
@Maniura

Pewnie na rozmowie mówił ze jest pomocny, koleżeński i bez konfliktowy tak jak mnie na rozmowie o pierdoły pytali np: co robi firma, czy jestem konfliktowy, czego oczekuje i o perypetie za granicą jakby nie wiedziała że agencyjne życie jest na spontanie dziś robisz jutro nie, a stawki w IFA są tajemnica także więcej niż 24 nie można mówić bo nie zatrudnią… żadnego obchodu po hali by pokazać środowisko. Nie pozdrawiam.

Piękny
@Maniura

Witam Wiem, że jestem najprzystojniejszy w firmie i że wszystkie o mnie zabiegacie. To, że Ciebie nie wybrałem to nie moja wina, nie musisz mnie obrażać na forum. Nie martw się jeszcze znajdziesz swojego mężczyznę. :)

hahah
@Piękny

hahaha,mocny wpis i wszystko na temat hehh

OSIŁEK
@Maniura

Witam. Jeżeli Panie notorycznie pracują w ciuchach, niezgodnych z BHP, a mianowicie legginsy, stringi które wrzynaja się w tyłek,to nie dziw się (usunięte przez administratora) że jesteście adorowane przez mężczyzn z wyższym poziomem testosteronu. Proponuję zmienić ubiór.

Staf

Witam , pani kadrowa i panie dyrektorze takie pytanko ? Czy lepiej mieć managera (usunięte przez administratora) jak karabin który strzela do swoich ludzi już o etyce nie wspomnę , czy managera który buduje zespół , wspiera , motywuje wprowadza spokój ? Na prawdę tego nie chcecie widzieć ? Niby pan (usunięte przez administratora) dostanie czasem pstryczka w grzywkę ale czy to pomaga czy powoduje większe tiki ? Może warto reagować ?

@Staf

Prosimy o kontakt z działem HR lub pod adresem mailowym OpinieUJA.Service@ifa-group.com. Dział HR wspiera wszelkie sytuacje, które będą wymagały wyjaśnienia.

Staf
@IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

A to coś zmieni ? przecież dział kadr i dyrekcja widzi na co dzień co ten nieokiełznany człowiek wyprawia, są spotkania więc widzimy wszyscy co się dzieje, idźmy w kierunku reakcji natychmiastowej , wyciągania konsekwencji . Bardziej mi się wydaje że ten sposób "rozmowy" i traktowania swoich podwładnych Państwu odpowiada .

@Staf

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której staramy się wyciągać wnioski. Jesteśmy otwarci na kontynuację rozmowy wewnątrz zakładu. Opisy wszelkich niewyjaśnionych i problemowych sytuacji prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: OpinieUJA.Service@ifa-group.com

Rysiu

Do firmy przyjmują ale zwykle dają stawkę Około minimalnej +/-stówka, dwie bo zawsze znajdzie się ktoś zdesperowany. Jak bedziecie na rozmowie to lepiej powiedziec że za darmo będziecie pracować to macie fuche jak w banku. Aktualnie czatują zeby ktoś podszedł pod nóż, bo wolą zwolnić/nie przedłużyć umowy pracownikowi z powodu jakiejś gafy i zatrudnić nowego za 300 pln mniej, tak samo traktują paroletnich pracowników tzn, lepiej zmienić doświadczonego człowieka na nowego dla paru groszy oszczędności.

Halina
@Rysiu

Coś mi Rysiu nie styka w Twoim wpisie. Jeśli płacą minimalną a do tego stówkę, max dwie, to jak mogą zatrudnić nowego za 300 zł mniej? Od minimalnej żaden pracodawca stówy nie odetnie, bo by miał kontrolę. Więc gdzie tu się pomyliłeś? :)

Zostaw merytoryczną opinię o IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O. - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 12 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.