Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

www

Posłuchajcie . Obojetnie kto by inwestował i pakował w firmę pieniądze czy NTP czy Magna bez rozsądnych kompetentnych ludzi którzy potrafią zarzadzać nic nigdy nie zbudujesz. Od samej góry można spotkać się z spychologią , aroganctwem , dupolizaniem. Pełno spychaczy ,ludzi którzy nie potrafią zarządzać firma ,projektami ,wdrożeniami. Menadżery to ludzie pozbawieni działania robia co im każą z góry . A góra nie ogarnia niczego. Z tego powodu wiele projektów odwlekanych jest w czasie, wiele nie jest realizowanych bo menadżery nie wiedzą jak wdrożyć coś nowego. Ludzie z działu nowych wdrżeń to wogóle jakaś paranoja. Nowe wdrożenia ciagną sie jak flaki z olejem. Nigdy przy tej kadrze kierowniczej nic nie będzie dobrze zorganizowane. Możecie sobie zwalać na ludzi że nieroby , konfidenci, popaprańce. Bo tak są traktowani zwykli pracownicy. To teraz popatrzcie co potrafią szefowie .Mija rok żaden nowy projekt za zarządu z Magny nie wszedł do produkcji . A te co miały wejść poprzedłużane w nieskończoność z powodu braku kompetencji zarządu i kierownictwa.

nn

mam 1 zasadnicze pytanie Gdzie są te miliony co piszą w internecie, że NTP dostało i kiedy Magna kogoś za to rzliczy. Z takimi inwestycjami bylibyśmy dzisiaj potęgą a tak jesteśmy szmaciarzami Inwestycja na papierze to nie to samo co inwestycja w maszyny

taki jeden

chyba nie jest tak jak mówisz bo gdzie tu sens, po co kupować zakład, spłacać długi za tego całego [usunięte przez moderatora] i go zamknąć. Patrząc na to co się dzieje wydaje mi się, że chcą przebranżowić zakład na inną produkcję. Nie chwal tak tego dziada bo ludzie ani ZUSU nie mają wypłacone do dziś, nie mają zapłacone za nadgodziny, za urlop a Magna kasę na to do Worka dała To [usunięte przez moderatora] pospolity jest a nie żaden bienesmen, bo prawdziwy biznesmen inwestuje długo falowo a ten tylko chciał się szybko nachapać i uciec, mam nadzieje, że dosięgnie go twarda ręka sprawiedliwości za krzywdę co ludzią zrobił

Odlewniku nie wiesz o co chodzi? To proste i było wiadomo jeszcze zanim magna weszła z buciorami w NTP! Chodziło tylko o to aby Magna była monopolistą i pozbyć się [usunięte przez moderatora]. Magna nie chce inwestować tylko doprowadzić do upadku bo po co zwalniają ludzi? Bez ludzi zakład przestanie istnieć bo to ludzie są tutaj podstawą. Mogą mieć trzydziestu menedżerów a bez ludzi których się pozbywają będą mogli sobie te projekty wsadzić wiadomo gdzie. Kędzierzyn jest małym miastem i tutaj wszyscy znają sytuacje w magnie więc ludzi za wielu już nie zdobędą a już na pewno nie tych konkretnych z doświadczeniem a za takie pieniądze nikt do Kędzierzyna nie będzie jeździł Bóg wie skąd! Wszyscy narzekaliście i narzekacie na [usunięte przez moderatora] który to stworzył a teraz przyszedł zbawiciel z kanady i zniszczy taki zakład! Aż żal że tak się to kończy. Ehhh mam nadzieję że Pan [usunięte przez moderatora] to odzyska. Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
odlewnik

Ej wy wielcy menadżerowie z tej całej MAGNY czemu zamiast zwalniać bogu ducha win nych ludzi nie ruszycie dupy i nie załatwicie jakieś konkretnej roboty a tylko wszystko rozpieprzacie. Piszą na necie, że macie 286 zakładów na świecie i w Kędzierzynie nie umiecie ulokować 5 porządnych robót na aluminium - przecież to chore jest To po co żeście ten zakład kupili? Bo jak tak ma być dalej to już lepiej teraz to zaorać i sie nie męczyć dalej. Pytanie jest jedno i zasadnicze Nie umiecie czy niechcecie ulokować tu roboty, bo jak chcecie a wam nie wychodzi to szkoda waszego czasu niech inni za was przyjdą i coś zrobią w końcu a nie tylko zwalnieć, zwalnieć straszyć i zwalnieć

stary obróbkowiec

ja też dymam tu ładnych parę lat i rówież stwerdzam że kiedyś wszyscy trzymali się razem. Pozdrawiam starą ekipę z wszystkich wydziaów a w szczególności Magnezowiankę..........

magnezowianka

święte słowa:-)wściekam się tylko jak czytam komentarze że na magnezie pracują same nieroby lesery itp itd,pracuje tam nie miesiąc nie dwa ani trzy tylko kilka lat i dużo się przeszło nie jedno widziało!ale zawsze wszyscy razem się trzymali:-)pozdrawiam stara ekipę:-)

byly pracownik

Ludzie za [usunięte przez moderatora] na pewno było lepiej!!! Śmieszą mnie te wypowiedzi ludzi którzy tak naprawde pracują krótko i niewiele wiedzą!!! Prawda jest taka że gdyby nie [usunięte przez moderatora] to nie było by NTP i wielu z was siedziało u mamusi. Pan [usunięte przez moderatora] jaki był taki był ale zawsze zwykłemu pracownikowi dzień dobry powiedział czasem nawet pierwszy jak ktoś go nie zauważył to samo Pan Kocieniewski. Pan [usunięte przez moderatora] zawsze był za ludźmi i dużo dla ludzi robił. [usunięte przez moderatora] to prawda mydlił wszystkim oczy, doprowadzał do nie miłej atmosfery itd. Dużo o [usunięte przez moderatora] wypisanych tutaj spraw to niestety prawda lecz bywały momenty że jak się wprost powiedziało swoje racje potrafił być człowiekiem. [usunięte przez moderatora] było dalecy od zwalniania ludzi i naprawde trzeba było zasłużyć sobie na zwolnienie. Pracowałem w NTP długo i powiem szczerze sporo konkretnych ludzi stracili ale jeśli [usunięte przez moderatora] otworzył by konkretną odlewnie ja i wielu ludzi z zamkniętymi oczami wrócili by do jego zespołu. Magna może zapomnieć o atmosferze jaka była w ntp jeszcze cztery pięć lat temu. Nie zgodzę się że za [usunięte przez moderatora] nie było bubli bo były i były problemy. Maszyny hmm… ludzie wy jeszcze nie widzieliście starych maszyn, pracowałem w odlewni gdzie laliśmy na starych Huberach kilkudziesięcioletnich, rozwalających się ale szły i zarabiały kwestia tylko dobrych mechaników i kumatych operatorów a nie ludzi z pierwszej łapanki. Dużo zależy od operatora jak maszyna idzie! Wy piekarze, tancerze i ogrodnicy którzy maszyne pierwszy raz widzieliście po przyjściu do NTP troszeczkę pokory, słuchajcie starszych operatorów i nie udawajcie odlewników bo nie będziecie nimi jeszcze długo! Sam fakt że potraficie obsługiwać maszyne nie robi z was odlewników bo maszyny do ntp może nie przyszły nowe ale na pewno po remoncie a to w jakim stanie są teraz to wina wasza i waszych kolegów którzy o nie po prostu nie dbają. Jeśli chodzi o aluminium to współczuję pracy z [usunięte przez moderatora] i jego dziewczyną [usunięte przez moderatora]. He He ten wydział lepszy ten gorszy masakra jakaś, zawsze były jakieś docinki między wydziałami ale to głównie Aluminium kontra Magnez lecz gdy trzeba było pomóc to się jechało i pomagało, magnez leje swoje aluminium swoje, kiedyś magnez był pupilkiem potem aluminium a to tylko przez ważniejsze dla spółki projekty, kiedyś magnez niósł na plecach aluminium potem role się odwróciły ale byliśmy spółką i każdy pracownik się liczył! Nie porównujcie obróbki CNC do aluminium czy magnezu, obróbka zawsze żyła swoim życiem i zawsze tak będzie. Dużo zależy od ludzi, kiedyś jeden drugiego krył teraz jeden na drugiego donosi. Pozdrawiam starą kadrę i powodzenia ludziska.

...

magneziak - 2013-01-12 13:24:52 przecież magnez [usunięte przez moderatora] przejmuje od Magny nic nie będzie zamknięte on pokaże tym nieudacznikom menagerom jak sie prowadzi taką odlewnie bez [usunięte przez moderatora] to nic na magnezie nie wychodzi jak on był to wszystko szło bubli było 0 bo pilnował a teraz same buble coś mi się widzi że on całą tą magne przejmie bo to mondry człowiek on potrafił 600 osób zatrudnić a magna potrafiła 400 zwolnić za rolanda były zyski a za magny same straty za rolanda dyrektorzy za 3000 robili a teraz majom menagerów jak psów i latają tymi samolotamihahaha jedna z najśmieszniejszych wypowiedzi jakie tu widziałem Obróbka CNC zawsze była, jest i będzie najgorszym syfem NTP pełno fałszywych pionków, co sobie nawzajem by powpychała noże w plecy a tak naprawdę mają gówno do roboty - wkładasz - oburącz - wyciągasz i proszę jakie to ważne, jak podskakuje, jak wsza na kołnierzu koszuli

kolo robol

kolo tutaj ma rację obiektywnie stwierdzam

WNRC

ludzie czy wy jesteście do tego stopnie durni i ciemni, że nie widzicie, że problem nie leży w tym, że ten wydział jest lepszy a ten gorszy Były właściciel [usunięte przez moderatora] dzięki malwersacją wyposażył z funduszu UE zakłady w środki produkcji - czytaj maszyny - w stare, zdezelowane, wyeksploatowane trupy, pokryte nową warstwą najtańszej farby. Maszyny miały być nowoczesnymi autorskimi projektami samego Pana [usunięte przez moderatora] Okazały się kupą nieprzydatnego złomu. Cześć z tych maszyn ukradł innym swoim wspólnikom a całość sprzedał za b. dobre pieniądze najpierw BDW a potem jak BDW sie połapało co za wrzoda kupiło musiało się sprzedać Magnie. Teraz śmierdząca [usunięte przez moderatora] jest własnością kanadyjczyków. [usunięte przez moderatora] stosując swoją zaawansowaną socjotechnikę do zkłócania ludzi teraz na tym forum dalej manipuluje wami jak dziećmi pisząc, że ten jest lepszy a ten gorszy. Wie, że jak w zakładzie wszyscy się kłócą to nie na spójności i łatwiej tego czy innego przekonać do sabotowania pewnych działać zmierzających do poprawy stanu rzeczy, obiektywnie [usunięte przez moderatora] zależy na tym, żeby wyniki spółki były jak najgorsze bo ma plan, żeby to przejąć za bezcen i znowu zacząć okradanie funduszy z pakietu 2014 i państwa polskiego.

magneziak

ja z obróbki

Na szczęscie dyrekcja widzi który wydział jest zły . Jak na razie to odlewnia magnezu pójdzie do zamknięcia bo tam są konfidenci i nieroby. Wydział obróbki nie może być zamknięty bo musi poprawiać gówniane detale odlane przez niedouczonych piekarników , malarzy ,kominiarzy ,i innych którym dano robić jako odlewnik a tak naprawdę to są ostatnimi popaprańcami życiowymi bo nikt do mordoru nie chdzi pracować tylko najwieksze nieudaczniki życiowe muszą dymać w tych oparach i pyle na alu. I zazdrościcie obróbce że ma porządek i czystość . Bo u nas pracują sami specjaliści którzy dbają o swoje miejsce pracy . I znają się na rzeczy.

do dyrekcji

pozbyc sie całej obróbki, nie umiom nic wykonac tylko maja petensje, rozgonic tych ludkow niech se ida do tego swojego bylego szefa lalusie i konfidenci ot kto tam robi tylko guziki umia wciskac

...

Pan [usunięte przez moderatora] przejmuje hale magnezu po Magnie przejecie reszty to kwestia czasu

aloy

bez emocji koledzy wszystkie wieśniaki z CNC pójdą out to wszystko są konfidenci tego starego właściciela oni buble tam szlifują na tych maszynkach co je wiecznie psują gdyby nie ich buble to mielibyśmy wskaźniki takie jak trzeba i nie byłoby teraz zwolnień

...

motłoch z obrobki stulic swoje krzywe ryje i do roboty - nie mozecie sie rownac zgraniem i fachowoscia pracy z zaloga aluminium u was sami konfidenci, wazniaki i narzekacze z najgorszej polki a potem sie dziwic ze zwroty

info

obróbka i tak w większości zostanie zastąpiona zdyscyplinowanymi pracownikami którzy nie robią bubli tyczy sie to i robotników i liderów i kierownictwa

Zdegustowani

(usunięte przez administratora) sądziłam, że jesteś inteligentniejszy, ale nie... żal. Ta Twoja rozprawka na temat liderów z obr. stek bzdur, w czym jestes lepszy ?w zakładanu detali na maszyne? (usunięte przez administratora) Przykry jestes...

t10

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle