Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Cała obróbka

łakomik Grzegorz - 2013-01-08 00:32:09 Znajde tego wieśniaka co mnie obraża i sie policzymy Przedstaw się (usunięte przez administratora) a nie z anonima bedziesz mi tu zasuwałZwolnili najlepszych? hmmm skoro tak uważasz :) Jesteś najlepszy :) Zielony guzik hehe i na tym konczy sie Twoj zakres wiedzy.Pajac z Ciebie najwiekszy na obróbce który myśli ze jest śmieszny a tak naprawde najbardziej żałosny :) Można zrozumieć Twoje zażenowanie górą (usunięte przez administratora)

łakomik Grzegorz

hahahaha

obserwator - 2012-12-22 23:29:16 a szanowna pani kierownik logistyki, troche pokory, wiecej obiektywizmu, nie zaszkodzi też troche wiecej znajomosci prawa pracy(usunięte przez administratora)

realista

Było NTP i był Roland (usunięte przez administratora) też nie było ani na ciuchy ani na narzędzia ani na ZUS tylko trzeba było (usunięte przez administratora) za bezcen Przyszli inwestorzy i dalej nendza teraz to nie ma nawet projektów Stare pokończyli a nowych nie widać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
...

zarządzający - 2012-12-27 23:59:03 Oygen Polanski - 2012-12-22 19:59:55 P (usunięte przez administratora) ona Firma jednym słowem :) Mówicie cały czas o górze a co się na hali dzieje to już nikt nie napiszę prawdy :) Pracowałem tam swojego czasu i mam trochę do powiedzenia :) A więc jest tak ludzie są super zwykli pracownicy ale tak naprawdę to są wyjątkowi ludzie a najlepszych wyrzucili no ale to szczegół :( dobra dalej... każda brygada ma swojego niedorozwiniętego "lidera" jeżeli tak to można nazwać jeden głupszy od drugiego :) Lider nr.1. (usunięte przez administratora)ogólnie da się zizmana przeżyć :) Drugi "kamienna twarz" jest chyba najbardziej spoko z tej głupiej czwórki wytłumaczy pokaże ale pogadać to z nim nie idzie za bardzo :) bo się nie uśmiecha i jest drętwo w jego towarzystwie:) Lider nr 3 S(usunięte przez administratora) po studiach nic nie umie ale to kompletnie nic ... Aha sorry s (usunięte przez administratora) ić to on potrafi :)(usunięte przez administratora) swoich ludzi żenujące a jego kobieta ... Masa :) takie brzydactwo jak sam(usunięte przez administratora) :) Lider number 4 Rumun (usunięte przez administratora)r to jest dopiero (usunięte przez administratora)myśli że jest fajny a jest tak zakłamany fałszywy zawzięty płytki głupi pusty dwulicowy że ja tego nie umiem zrozumieć robi wszystko żeby ludziom udowodnić że to on tu jest jakimś Guru a jest zwykłym ciciem którego nikt nie lubi tylko udają bo obawiają się o pracę ... Zapomniałbym o panu inż bez studiów z kontroli jakości PAPARATZI (usunięte przez administratora)Zakłamany fałszywy impotent po trzydziestce :) Może sobie przebić piątkę z liderem nr 4 (usunięte przez administratora)

obserwator

...

(usunięte przez administratora) załatw Pan jakąś robote dla ludzi Kiedyś jakoś szło robić na obróbce z tego co pamiętam głowice, OMR-y, Ursusa, schody, przyrządy i to nawet dla samego VW brali jeden za drugim, jakieś takie wielkie śruby ludzie robili. Pan Pamie Maras nic nie umiesz zrobić tylko w ślepo wykonać polecenie przełożonych a że przełożeni to większe jełopy od Pana to w Panu by chcieli jakiegoś doradzctwa, jakieś inicjatywy a Pan co każą zwolnić to Pan zwalnia a można przecież zaproponować, że wrócimy do starych klientów, do starych projektów. Ale to trzeba dupsko w auto wsadzić i załatwić a Panu sie nie chce

zdyskryminowany

zorientowany - 2012-12-21 22:08:57 ludzi z exact systems zatrudni agencja pracy tymczasowej na 7/8 etatu i będą tańsi od TQS Wiadomo dla korporacji liczy się zysk a ci z exact systems mają być podobno o niebo lepsi od tych nierobów i umowe mają podpisaną że za każdy bubel potrącają im z pensji exact systems uzdrowi tą spółkęIQS i TQS takze potrąca/ł z pensji. ES uzdrowi tą spółke? nie, nie zrobi tego. rekrutując pracowników postawi zapewne na tych samych. dlaczego? maja najbogatsze CV, postąpią jak TQS. Ciekawostką bedzie to że żaden z pracowników przechodzących z IQS do TQS nie miał na siebie zwrot, osoby te były wcześniej polecone przez kierownika jakości.

zniesmaczony

Robus klasy A nic dodać nic ująć. Pamiętam jak było zebranie z (usunięte przez administratora)pytali co z Valeo i ludziom obiecali, że będzie i będzie praca tu proszę ludzie dostali karpiowe przed świętami w postaci braku pracy... A to, że Pan (usunięte przez administratora) minął się z powołaniem jeżeli chodzi o bycie kierownikiem to już chyba wszyscy wiedzą. Gdyby były zwolnienia za buble, to ok ale co to wina ludzi, że Valeo się na nich wypięło, ale wiadomo najbardziej cierpią pracownicy a Ci tam na górze grzeją (usunięte przez administratora) na stołkach.

Robuś klasy A

I co z tego że jakieś nowe głubki bedą sprawdzać jak nie ma już co . Maras tak zaplanowal produkcję CNC że nie mamy co robić . Taki z niego kierownik. Wiedzial że kończy sie valeo to jełop nie potrafi nic innego zorganizować . Na czyiś pomysłach panie Dawid daleko nie zajedziesz. Zamkną CNC a ty na bruk bo gdzie taką beznadzieje zatrudnią . Co tylko wykonuje polecenia a nic sam nie wykombinuje. A ludzie tracą pracę . Jak menadżery nie umią żadnych projektów nagrać to sam się weź do zorganizowania roboty . Wieki kierownik się znalazł. Ciekawe jak ty zostałeś tym kierownikiem chyba przez pomyłkę. Szyt hamstwa zwolić ludzi a potem ślinić się i życzyć wesołych świąt. Dwulicowiec.

...

głupoty piszesz za 900 zł nikt nie będzie(usunięte przez administratora) brał na siebie taką odpowiedzialność. Jakoś kiedys w tej spółce i robotnik mógł zarobić 5000 zł teraz jak nibyinwestorzy przyszli chcieli by to jak mają minimalną dać to przepuszczą człowieka przez jakieś agencje, każą pracować na 7/8 etatu a w pracy trzeba siedzieć ponad 8 godzin i bez ubezpieczenia zdrowotnego Porażka

zorientowany

w TQS co rusz są jakieś zwroty, wiem, bo mam tam sporo znajomych, ale z 2 strony za taką kase co oni tam mają nie dziwie się zero urlopów, za l4 zero płacone każdy miał by wywalone...

zainteresowany

słyszałem że TQS miał reklamacje, jakieś spore buble, czy coś lżejszego? w ogóle jest ktoś kto może opisać ich? wyrazić swoje zdanie na ich temat

...

są tańsi to i robić będą przynajmniej bubli nie puszczą dalej W korporacji lizy się 1 zysk

.....

ostatnio był widziany samochód exact systems przed biurowcem, to konkurencja np. TQS, jakieś zlecenie im się szykuje? co mieli by robić i gdzie?

wkurzony pracownik

mahnez tylko do lutego bedzie robił, potem Magna zamyka a ludzi w większości na bruk. W Fiacie 18 miesięczną odprawę dają a w Magnie kopa w (usunięte przez administratora) e o to co jest warta obietnica prezesa korporacji. Kocieniewski obiecywał, że jak nas kanadyjczycy wezmą to i zarobki będą lepsze i pieniędzy więcej i dużo roboty no to mamy. Wszyscy tylko na nas z tej dziury z tego kędzierzyna chcą się dorobić.

Przyszła(usunięte przez administratora)i okazało się co i jak obiecywali gruszki na wierzbie, a ludziom nie przedłużyli umów i to przed świętami. Na hali CNC już nic nie będzie tam dosłownie kilka maszyn chodzi a resztę ludzi, albo zwolnią w najbliższym czasie, albo przeniosą na aluminium bądź magnez. Innej możliwości tam nie widzę

zainteresowany

już teraz obrabiają tylko e36, wiecie coś o jakiś nowych projektach? podobno obróbkę mają do końca lutego przenieść :o

hala jest ino prądu nie ma ape obróbka i tak do góra maja bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle