Opinie o Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz w Kędzierzyn-Koźle

Polski prywaciarz - człowiek, który posiada pomysł na biznes, jednak poszukuje osób mniej przedsiębiorczych w celu wykorzystania ich pracy niskim nakładem finansowym, co podyktowane jest egoizmem i chęcią szybkiego wzbogacenia się. Jednostki te często mają przeświadczenie, że osoba pracująca na ich konto jest pasożytem, złem koniecznym, powinna być wdzięczna za stworzenie miejsca pracy, za szansę zarobienia na przysłowiowy chleb. Pensje oferowane przez polskich prywaciarzy oscylują w dolnych granicach utrzymania pracownika w wegetatywnych warunkach życia od strony finansowej, co trzyma potencjalną ofiarę w matni współczesnego niewolnictwa, egzystencjalnej beznadziei i co za tym idzie, wzmaga w niej przeświadczenie niskiego poczucia własnej wartości, prowadzi do depresji, frustracji, innych chorób psychicznych, alkoholizmu i szeroko pojętych zachowań patologicznych.

Danuta
@Adam

Strasznie to wszystko zawile napisałeś - to jakie tu są wypłaty? Najniższa krajowa czy co?

Kaligula Nowy wpis
@Adam

Byłem tam na przyuczeniu na busa kat c. Po 4 godz. osoba która mnie przyjmowała powiedziała że się nie nadaje sugerując się opinią kierowcy z którym się przyuczalem .Za 3200 to sobie poszukaj murzynów w Kongo w między czasie ich szef zwrócił mi uwagę że raz popatrzyłem na telefon twierdząc że tutaj się pracuje o nie na tel .siedzi Pracuje się wtedy jak jest umowa ja jej nie miałem konkluzja jedna szef cwaniaczek ,pracownika wydojć najlepiej za 3000 wróciłem do Norwegii zarabiam pięć razy tyle i nikt mi łaski nie robi.

Elżbieta Nowy wpis
@Kaligula

Czy ja wiem czy z tym telefonem to taka tragedia? W sensie widać, że szef tu mocnej dyscypliny się trzyma i tego właśnie oczekuje od swoich ludzi chyba. Ale co tak konkretnie z Twoją jazda było nie tak, że takie zdanie sobie wyrobili o Tobie?

Kaligula Nowy wpis
@Elżbieta

Ja u was nie przepracowałem na szczęście ani minuty a jaką prywatnie opinie ma wasz kierowca o mnie mam w d-pie Po 4 godzinach pracy to możesz dziwce w (usunięte przez administratora) wystawiać opinię a nie mi

2500zł na rękę na magazynie, zero premii, zero dodatków na święta. Wątpliwe warunki sanitarno-epidemiologiczne ( szatnia połączona z jadalnią, obok toaleta z której śmierdzi - smacznego przy śniadaniu) Praca w większości na dworze, deszcz, mróz czy upał. Brak ciepłych posiłków, brak napojów. Masa dźwigania, kręgosłup i łokcie po roku wysiadają. Na terenie Opola są znacznie lepsze oferty na lepszych warunkach finansowych i pod względem ergonomii pracy również. Ogólnie nie polecam, chyba że ktoś jest masochistą i lubi pracować za grosze.

Elżbieta Nowy wpis
@Marcin

Faktycznie dochodzi do takich poważnych urazów tego kręgosłupa i łokci tutaj? A to co jest do dźwigania to ostro przekracza ustalone normy? Bo takie rzeczy to lepiej zgłosić jednak przecież chyba można to w lepszy sposób zorganizować?

NK

Witam, obecnie robię garderobę w sypialni i chcę zamontować system przesuwnych drzwi. Mój znajomy też taką robił i bardzo polecał mi sklep stacjonarny w Opolu. Byłem tam ostatnio i w sposób jaki zostałem potraktowany….powiedzmy, że ma wiele do życzenia. Przed 10 minut rozglądania się po sklepie nikt z pracowników się mną nie zainteresował. W końcu sam podszedłem do jednego pracownika, aby mi pomógł w wyborze i odpowiedział na kilka pytań. Pani objaśniała to jakby z wielką łaską, wszędzie widziała problemy, a na koniec dała mi dwie kartki jak to sobie wszystko wymierzyć. Byłem zdecydowany kupić u nich cały sprzęt do garderoby (system przesuwny, obicia, płyty), ale po całej tej rozmowie nie ma szans, żebym u nich coś kupił czy komuś ten sklep polecił.

Elżbieta
@NK

Ja wiem, że być może to nie jest dobre wyjaśnienie, ale ja osobiście nie lubię nachalności ze stroni obsługi i cenię sobie to, że nikt nie zawraca mi głowy, gdy tylko chcę coś pooglądać, raczej wolę sama zagadać. Nie chcę również tłumaczyć tej Pani, bo nie byłam świadkiem zdarzenia, ale może jej nastawienie zostało niestety jakoś niedobrze odebrane? Bo co to znaczy dokładnie, że wszędzie widziała problemy? Doprecyzujesz?

waldek

jakie zarobki ?

Prawdomówny
@waldek

2200 magazyn 2100 oklejarka i piła. Nie ma rewelacjii. Obiecywane premii których nigdy nie ma, na święta też wielkie 0.

RB.
@Prawdomówny

O czym Ty piszesz??? HAHAHAH. Pracuję w tej Firmie już ponad 5 lat i nikt nie startuje z takiego poziomu. Oczerniać jest łatwo. Powodzenia.

Iza
@RB.

No to w takim razie jakie są tam prawdziwe stawki? Bo zdaje się, że wiesz o zarobkach wszystkich w firmie :D

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Prawdomówny

Dzień dobry, moja opinia na temat tej firmy jest negatywna, nikomu nie polecę pracy u tego pracodawcy, obiecywane premie których nigdy człowiek nie otrzymał za prace, praca fizyczna w pocie czoła (w zimie odwrotna sytuacja) dlatego że praca jest cały dzień na zewnątrz,czy deszcz czy śnieg trzeba nosić 280x207 płyty lub blaty 1200 x 4100 po ok 100-180kg nie mówie o płytach MDF 28,38 bo one ważą ok 300 kg i cały dzień się nosi tego rodzaju towar albo ładuje klientowi na samochód. Lekarz medycyny pracy daje zaświadczenie tylko jako magazynier (bez czynników szkoliwych takich jak : praca fizyczna,czy praca na wysokości powyżej 3m)

@Prawdomówny

Dlaczego nie ma słowa o wózkach widłowych??? O regałach przeznaczonych do składowania towaru?? To ile w końcu ważą te blaty 100kg, czy 180 kg??? CZŁOWIEKU jestem Klientem Firmy STOLARZ i dawno nie widziałem lepiej rozwijającej się Firmy w okolicy. Pisanie bzdur pozostaw dla siebie, bo nie zgodzę się z Twoją opinią. Oczywiście jako Pracodawca powiem, że każdy chciałby zarabiać więcej.... ja też.

Viva

Dokładnie, Stolarz dusigrosz, już stracił połowę klientów, (usunięte przez administratora)w ogóle nie jest osoba kompetentną, nie potrafi zarządzać niczym w domu rządzi jego kobieta hahahaha... Ten miał z piasku wiór metalu, tak zwane płyty to kpina. Nadchodzi wielki upadek Ikara. Ileż można się zapożyczać?

Niewidzialmy

Miś. Skąd ty się urwales.????

Magazynier

Jakieś opinie na temat tej firmy? Widoczny jest wątek w wyszukiwarce ?

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krzysztof Domiański Skład Materiałów Drzewnych Stolarz
  • Xawerego Dunikowskiego 28