Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wystarczy przeczytać komentarze i wszystkiego się dowiesz. Pozdrawiam

Ewelina
@Borys

I Ty nie masz już nic do dodania od siebie? Zawsze mi sie wydawało że każdy ma inny pogląd na daną sprawę

Pracownik Nowy wpis
@Ewelina

Jaki bezsensowny komentarz

Borys Nowy wpis
@Borys

Szukajcie. Podpowiedź nie na montażu ????????

HG Nowy wpis

dalej nie wiecie kim jest Bo..rys?

Natalia Nowy wpis
@HG

A nawet jak już by wyszło na jaw to co to da?

Borys

Powiem tak dla wszystkich pytajacych o pracę. Praca nie jest zła ale gdyby nie całe kierownictwo A tym bardziej ci wyżej siedzący byłoby nawet w miarę normalnie. A i jeszcze zarobki które się nie zmieniają od powstania firmy (oczywiście mówię o pracownikach) bo co niektórym pensje wzrosły. Dziękuję pozdrawiam

@Borys

To prawda praca nie jest najgorsza tylko matoły firma rządzą, wymienić całe biuro bo wszyscy są tam z przypadku bez umiejętności i znajomości swojej pracy i zatrudnić kogoś co się zna i mu zależy i byłaby dobra firma

Pracus
@Pracownik

Boze, tak to prawda. Szczególnie liderzy , to jakaś porażka. Zero wiedzy, na każde pytanie nie znają odpowiedzi No i kolesiostwo. A panoszą się jakby firma ich była. Żenada.

Leszek
@Pracus

Zawsze możesz awansować i samemu się "panoszyć", nie?

Liderka
@Pracus

Bardzo chętnie się z Tobą zamienię, możesz zostać liderem na moje miejsce. Skosztuj miodu!!

Lider
@Pracus

Skoro porażka to wyjdź przed cała załoga i powiedz nam prosto w oczy. Usiądź na tydzień czasu na krzesełku i pokieruj cała produkcja. Pokaz jaka masz wiedzę sam a wtedy możemy porozmawiać o naszej "niewiedzy" o produkcji. Od kolesiostwa tam nie siedzimy także daruj sobie zbędne słowa. Chętnie ustąpię stanowisko.

Zibi

Biuro odpowiedziało....hehe

Grzegorz
@Zibi

Przynajmniej tutaj mają odwagę odpowiedzieć.

Natalia
@Grzegorz

Serio między działami się aż tak nie lubicie?

@Liderka

Chętnie się zamienię. Ale wydaje mi się że skoro na stołku nie dajesz rady to tym bardziej przy maszynach lub montażu. Pozdrawiam

Natalia
@Borys

Ok Borys, co jak co ale zdissować kobietę to umiesz. ;p A tak z ciekawości to opowiesz o swojej pracy tutaj przy tej maszynie i na montażu?

@Lider

Chłopcze jak ja Cię uczyłem wszystkiego. Więc mam dużo większe pojęcie niż ty. Dostałeś się na stołek tylko dzięki znajomością. Dziękuję pozdrawiam

HG
@Borys

Z tak wielką wiedzą, którą podobno masz - zawsze możesz ubiegać sie o stanowisko lidera. Co najbardziej ciekawe w tym wszystkim jest to, że wypisywać opinie potrafisz (oczerniać wszystkich) ale w pracy wyjść przed ludźmi nie potrafisz i ocenić pracę liderów jak i pracowników.

@HG

Nie oczerniam wszystkich po pierwsze i nie oceniam pracy pracowników. Czytaj ze zrozumieniem.

Chce się zatrudnić

Czemu tak źle się słyszy o tak małej firmie i sumie nowej???

@Chce się zatrudnić

A czemu ma się dobrze o niej pisać jak jest źle?

@Chce się zatrudnić

Kadra zarządzająca jest bardziej zainteresowana romansowaniem, niż dbaniem o interesy pracowników :) Praca za przysłowiową „(usunięte przez administratora)”. Więc nic dziwnego, że źle się słyszy o firmie.

@Były pracownik

Co masz na myśli romansowanie??? Czyżby jakieś takie sytuacje miały miejsce?

Łucja
@Asim

o, też z chęcią posłucham plotek :D opowiadasz?

@Łucja

Zapytaj wyżej byłego pracownika on coś sugerował

@Łucja

Przecież każdy wie, kto z kim

@Borys

Chyba nie wszyscy wiedzą kto z kim Możesz uchylić troszku tajemnicy?

Naświetl temat

Maria
@Pracownik

Tzn co według ciebie jest źle? Takie hasełka to wiesz za dużo nie mówią

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Supplier Quality Engineer/SQE. Jaki był jej rezultat?

Ile można zarobić na Pracownik Produkcji w mieście Zimna Wódka?

Ciekawy
Klient

Kto jest administratorem strony Bito Technika Magazynowa ?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy w firmie Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

To sen ja

Jak to jest że kierownik o intenegencji mundurka klasowego może zarządzać brygada. Miałem z nim nie wygodną rozmowę. I gdzie zaczęło mu brakować słów więc pierw straszył. A później (pewnie z braków słów) zaczął wypominać słowa o których nawet nie ma pojęcia. Jak się to dalej potoczyło

Monika Bělaková
Kandydat

Dzień dobry chciałam się zapytać na pracę w waszej firmie i na dojazd zależy mi na jakieś pracy

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Specjalista ds. Logistyki w Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Męczy wszystkich w koło,każdy ma go dosyć nikt nie chce z nim pracować ,a góra ma w (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Były pracownik

Wielki kolega, R szkoda słów

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Operator. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Zimna Wódka zatrudnia na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

jokero

Jakie są tu warunki pracy?jakie zarobki??bo właśnie dzwonili do mnie chcąc umówić się na rozmowe kwalifikacyjną

Czytelnik

Borys !! Co to znaczy "pewna firma niechcący już wie "z naciskiem na "Niechcący"???? Niechcący to można "'dziewkę na czorakach zbrzuchacić"' jak to było w pewnym kabarecie. Miej człowieku odwagę i powiedz to na forum zakładu a nie ukrywaj się w internecie . Przecież to już czwarty piątek który będzie wolny a Tobie dopiero teaz się przypomniało ?! Na pewno łatwiej jest pisać w internecie bez strachu o konsekwencje swoich wypowiedzi .

Borys jeżeli tak Ci źle to zwyczajnie zmień pracę i nie wypisuj bzdur że - ktoś kogoś do czegoś zmusza. Może opisz jak wygląda owe " zmuszanie". Ktoś wciska Ci długopis w rękę? Czy może mają jakieś bardziej wyrachowane sposoby ,o których nikt oprócz Ciebie nic nie wie. Dawaj konkrety albo zamilcz.

@Czytelnik

Nawet nie chce mi się wypowiadać na twój daremny komentarz Bartku

@Pracownik

Ktoś mówi po prostu prawdę jak tam jest. A że nie znacie się na swojej robocie to już nie moja spawa

@Pracownik

Nie będziesz pracować po 12 godz to jesteś zwolniony. Coś jeszcze?

@Czytelnik

A czemu wolny bo nie ogarniesz swojej roboty. I tyle na temat. I pracujejemy za grosze. A Ty masz pewnie swoją stałą wypłatę plus premuś

@Pracownik

A Niby nie zmuszanie. Pod pretekstem zwolnienia. Mam podać przykłady? I jakie ciche rozmowy były.

Leszek
@Borys

Pracujesz w Bito, tak? W takim razie powiedz mi proszę jaka atmosfera tu panuje? Dogadujecie się dobrze między sobą? Zastanawiam się czy tu aplikować, a kwestia atmosfery zawsze jest mega ważna. :D

@Leszek

Atmosfera panująca w tym "zakładzie " jest skrajnie dziwna. Zacznijmy od samych pracowników: wszyscy udają że się bardzo lubią i szanują . Niestety przy pierwszej lepszej okazji nie zostawią na Tobie suchej nitki. Brygadzisci: była taka sytuacja ze jeden drugiego chciał się pozbyć , więc zbuntował/ła całą załogę i jednogłośnie jako "przedstawiciel" wszystkich pracowników poszedł do samego prezesa!( wtedy jeszcze dyrektora) i zakmunikował/ła ze albo wyrzucą w/w "delikwenta" albo nikt nie będzie zostawał na nadgodzinach. Oczywiście oficjalnie brygadzisci kochają się jak rodzeństwo, w rzeczywistości jedno nieustannie utwierdza resztę załogi w przekonaniu że drugie, jest na tym stanowisku tylko dzięki znajomosciom. Dyrekcja: nawet nie przestrzegają przepisów kodeksu pracy. Dyrektor zasługuje na szczególną uwagę: próbował przekonać pracowników że kodeks pracy,jasno określa wynagrodzenie za soboty o 50% wyzsze od podstawy XD. A tak zupełnie na marginesie do jednego z brygadzistów ,czy ten ciąg nieszczęść to nie tak czasem KARMA ?

@Pracownik

Zapraszam do rozmowy ,czy brak Ci odwagi żeby normalnie rozmawiać? Chyba czas żebś pomyślał/ pomyślała o pracy a nie tylko o plotkach!!

Mariusz
@Pracownik

To słabo, że takie są relacje między pracownikami. Nie macie żadnych imprez firmowych żeby się zintegrować? A tak na marginesie za prace w sobotę faktycznie płaci się 50%, a dopiero za nadgodziny 100% podstawy.

@Mariusz

Imprezy firmowe dla biura są jedynie. A to w Opolu a to na strzelnicy, a (usunięte przez administratora)z hali sobie mają sami organizować za swoje pieniądze. Zabawa tylko dla wybranych

Maria
@Borys

Tzn prawdę o czym? Co według ciebie jest prawda? Bo chyba ten komentarz to się odnosi do niego to został już usunięty :/

Czytelnik
@Mariusz

Ty Mariusz poczytaj sobie w internecie tylko że zrozumieniem,zobaczysz jak się płaci za soboty, są tam podane przykłady

@Pracownik

Dzięki za info! W takim razie chętnie postaram się o pracę w biurze! Byleby być jak najbliżej prezesów i koryta :D

@Zuzanna

Niezły troll z ciebie, który z kierowników się za tym imieniem kryje kierowniczka logistyki czy kierownik produkcji?

Waldek
Kandydat

Dzień dobry czy warto aplikować do Bito? Czytam opinie i widać zdania są podzielone Jaka atmosfera pomiędzy pracownikami? Czy warto pracować na weekendy ? Jak jest traktowany pracownik oraz czy wypłata jest uczciwie wypłacana? Czy jest wyzysk ?

Pilna pracownica
@Waldek

Tak,warto. Jedyny minus to taki,że trzeba dopłacać do wynagrodzenia, ale reszta jest ok!

@Waldek

Idź na rozmowę to się dowiesz jakie kokosy zarobisz. I ile możesz stracić.

Waldek
@Pilna pracownica

Co masz na myśli pisząc ze trzeba dopłacać do wynagrodzenia? Czyżby wynagrodzenie nie było atrakcyjne? Zapoznałem się z informacjami na temat firmy to chyba jest to niemiecka firma ?

@Waldek

Co z tego że Niemiecka jak polacy tym zarządzają. Nie licz na dużo chyba że masz masz zamiar być przy korycie

@Borys

Chyba każdy chciałby być przy korycie, nie uważasz? :D Tak najlepiej, ale to trzeba mieć stalowe nerwy. Może też się zatrudnię.

@Zuzanna

Nie trzeba wcale mieć stalowych nerwów. Wystarczy mieć (usunięte przez administratora) Na pracowników mieć znajomości i przede wszystkim (usunięte przez administratora)Pozdrawiam i powodzenia życzę

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nie

@Pracownik

No jak to nie, jak wyżej czytam że organizują imprezy dla biura, że jeżdżą na strzelnicę itd. więc super :)

Co koledzy i koleżanki? 200 zł BRUTTO (bo w tej firmie operujemy tylko kwotami brutto jak to prezesik powiedział) dali podwyżki i nagle wszyscy na stronie zamilkli.. ale dobrze że na palarni nic się nie zmieniło i tradycyjnie co drugi się zwalnia lub nie przedłuża umowy, Firma stworzona dla takich pracowników, a znacie to powiedzenie że niektórzy potrafia zrobić z wesela pogrzeb a z pogrzebu cyrk? To ta firma w całej okazałości zaczynając na zwykłych robotnikach a konczac na prezesie

@Pracownik

Po ilości komentarzy widać że ludzie bardzo aktywni, więc nie rozumiem o jakim milczeniu Ty mówisz. A czemu prezes używa tylko zwrotów brutto? :D

Kierowca Tira
Klient

W tej firmie rozładunek i zaladunek to kolosalna różnica,panowie wózkowi robią wszystko tylko nie to co powinni - rozładunek trwał ok trzech godzin,nie wspominając o czekaniu w kolejce ponad godzinę ,to jakaś porażka , natomiast na załadunku gdzie też byłem wszystko szybko i sprawnie ,oczekiwanie może 20 minut i sam załadunek szybki, ludzie sprawnie i z uśmiechem robią co do nich należy ( pozdrawiam Panią w (usunięte przez administratora)- zawsze uśmiechnięta) Ogólnie załadunek super ,rozładunek kompletna klapa,

Borys

Czy kiedykolwiek Będą tam jakieś konkretne podwyżki?????

Zostaw merytoryczną opinię o Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o. - Zimna Wódka

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bito Technika Magazynowa Sp. z o.o.