Opinie o ISPRZET.PL w Brzesko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ISPRZET.PL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ISPRZET.PL o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISPRZET.PL w Brzesko

Edzia Nowy wpis

Liczę, że opowiecie coś o firmie i o pracy jako specjalista ds. sprzedaży (sprzedaż online). Zawsze patrzę na benefity i tu oferują inicjatywy dobroczynne czy brak dress codu. Ale to oznacza, że nie ma takich dodatków dla pracowników do użytku prywatnego, jak opieka medyczna, karta sportowa, dodatek finansowy do wakacji? Czy po prostu nie zostało to wymienione.

Asystent księgowości Nowy wpis

Witam , bardzo proszę o opinie odnośnie pracy na stanowisku asystent księgowości . Czy jest to praca nie do przerobienia ? Czy często zdarzają się nadgodziny ??? Jakie są warunki płacowe ???

Bardzo wiele ofert udało mi się namierzyć przeglądając zawartość strony internetowej ISPRZET.PL https://www.isprzet.pl/kariera.html Czy jest to oznaka rozwoju i rozrostu tej firmy? Proszę Was o przedstawienie aktualnej sytuacji występującej w tym przedsiębiorstwie w tym momencie.

Adrian Nowy wpis

O jakim zwijaniu mowa i skąd takie info? Strasznie mnie zaciekawiłeś tematem. Na ich stronie jest sporo ofert pracy, przyjmowaliby w takim wypadku?

Beznadziejna obsługa klienta / reklamacji. Uszkodzna paczka po reklamacji została odesłana w jeszcze gorszym, stanie.

@Paweł

Problem jednak był i przewoźnika, cofam negatywną opinię, faktycznie bardzo dobrze dbają o klientów, wysłali nową paczkę bezpłatnie pomimo to że nie ich wina... Polecam :)

Adrian Nowy wpis

No choćby taki, że pracownicy firmy wykonują dobrze swoją robotę. Miło byłoby więc wiedzieć, skąd czerpią motywację i ile zarabiają za trud pracy? Możesz coś napisać na temat warunków pracy, o ile je znasz?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ISPRZET.PL spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
iSPRZET.

Dzień dobry, zależy nam sprawnym na wyjaśnieniu sytuacji, dlatego będziemy wdzięczni za kontakt bezpośredni na maila bok@isprzet.pl wraz z podaniem nr zamówienia. Pozdrawiamy, Zespół iSPRZET.

Janusz

Nie polecam kasa pod (usunięte przez administratora)

Łukasz

Polecam

Zadowolniony

Niespotykany pracodawca w branży budowlanej! Zawsze uśmiechnięty, pomocny, zaradny - do rany przyłóż oby więcej takich! Niestety musiałem zakończyć prace u tego Pana ponieważ warunki płacowe w Polsce nie pozwoliły mi spełnić moich marzeń ale za kilka lat jak tylko dopnę swego na pewno chciałbym wrócić!!!

Ewelina
@Zadowolniony

Czyli poczekasz aż podwyżki większe tutaj będą? Można się tego tak właściwie spodziewać?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w ISPRZET.PL? Chętnie zatrudniają?

iSPRZET

Jak najbardziej! Chętnie zatrudniamy zarówno studentów jak i absolwentów szkół średnich. Dodatkowo dla tych, który wciąż się uczą mamy dedykowane programy stażowe i konkursy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. :)

Iwona
@iSPRZET

Super. A jakiego typu konkursy? Można coś zdradzić :)?

@Iwona

Oczywiście! W tym roku zorganizowaliśmy dla uczniów i absolwentów z Bochni konkurs, w którym do wygrania był wakacyjny, płatny staż w naszej firmie. Z pewnoscią to nie ostatnia taka inicjatywa

Iwona
@iSPRZET

Za poza takim konkursem gdzie wygrywa się płatny staż jest opcja na bezpłatne praktyki?

gruby11

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć handlowcy?

@gruby11

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. :) Wynagrodzenie uzależnione jest od wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowania kandydata.

Ewelina
@iSPRZET

A jak konkretniej je wyliczacie? Jeśli przyjdzie ktoś bez doświadczenia to zaproponujecie mu na start mniej niż osobie z doświadczeniem i jako zaangażowanie dorzucacie tę samą stawkę premii dla obydwu? Czy jak to u Was działa?

@Ewelina

Szczegółowe informacje na temat wynagrodznia można uzyskać podczas rekrutacji. Serdecznie zapradszamy do aplikowania na https://www.isprzet.pl/pl/kariera.html

Jaki jest wkład kierownictwa ISPRZET.PL w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ola

Myśle, że na to pytanie najlepiej odpowiedzą zapisane relacje na Instagramie @isprzet.pl „A w biurze…” oraz filmy na TikToku firmy ???? Tego, czego nie widać to czwartkowe obiady, wyjazdy integracyjne, wspólne świętowanie urodzin oraz innych ważnych dla pracowników świat.

Ola

Cześć :) W czym mogę pomóc?

Jak szefostwo w ISPRZET.PL traktuje ludzi?

Pracuję tu od 2018 roku i powiem tak: wszyscy pracujemy na wspólny sukces firmy. Zarówno kierownictwo jak i pozostali pracownicy działają razem i z szacunkiem podchodzą do swoich obowiązków. Tyle w mojej opinii.

Nick nie może być pusty

A ja myślę, że dla kierownictwa, które jak wszyscy w okolicy doi tylko dotacje unijne na kolejne spółki i spółeczki mnożąc internetowe "byty"a Ty jesteś jego zasobem na najniższej krajowej na umowie - pracuj zatem dalej w pocie czoła - pieniędzy z tego nie zobaczysz. Mogą sobie pozwolić bo w okolicy nie ma pracy i każdy przyjmie te badziewne warunki.

Wiktoria

Firma ISPRZET.PL z tego, co widzę, obecnie oferuje pracę na stanowisku grafik, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej czy kierownik oddziału a na forum cisza. Z chęcią bym się dowiedziała czegoś więcej na temat pracy na wyżej wymienionych stanowiskach. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Jak wygląda rekrutacja? Jaką proponują umowę, wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera pracy i obowiązki? Czy jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Al
@Wiktoria

Cześć! Współpracuję stacjonarnie z firmą iSPRZET od dobrych kilkunastu miesięcy i powiem tak: patrząc na warunki pracy w podobnych miejscach to zdecydowanie polecam. Nie musisz nawet przejmować się obszarem działania, który jest dość specyficzny (maszyny przemysłowe, budowlane itp) bo mega szybko wdrożysz się w temat. To w sumie kolejny plus bo zespół jest mocno zgrany i możesz spytać dosłownie każdego o dosłownie cokolwiek. Co do warunków zatrudnienia to chyba wedle Twoich potrzeb, możesz mieć klasycznie UoP albo kontrakt B2B - co wolisz. Wynagrodzenie jak na pracę na tych stanowiskach i lokalizację jest można powiedzieć dosyć satysfakcjonujące. Wszystko zależy od Twojego wkładu w rozwój firmy i jak bardzo przykładasz się do zleconych zadań. Nikt na szczęście nie stoi Ci nad głową, ale musisz wykazać się własną inicjatywą i pomysłami. Generalnie osobiście polecam i od razu pozdrawiam cały zespół iSPRZET!

Aj Waj
@Al

Koleżanka chyba pomyliła firmy :) Nie polecam - instrumentalne podejście do pracownika - najniższa krajowa plus na waciki w kopercie. Ta firma to 4 kontenery narzędzi na wynajem i to wszystko. Nawet sprzątaczki nie wynajmą tylko pracownicy czyszczą biuro na "ochotnika" bo szkoda parę groszy wydać.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ISPRZET.PL? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

K

Uzależnione od stanowiska na jakim pracujesz. Laptop, telefon raczej standard. Natomiast samochód z tego co się orientuje osiągalny w przypadku kiedy jest on również narzędziem pracy dla pracownika.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ISPRZET.PL?

Ola

Co dokładnie masz na myśli?

Filip

Szkoda , że nikt z pracowników nie korzystał z forum. liczyłem, że dowiem się coś

wyzej
@Filip

niczego raczej sie nie dowiesz bo nikt tu nawet nie chce odpisac z aktualnych pracownikow, ale z tego co pisza osoby, ktore tam pracowaly to wiele obiecuja a niewiele daja.

@Filip

Powiedz czego chciałbyś się dowiedzieć. Postaram się pomóc i odpowiedzieć na pytania ????

Czy ISPRZET.PL organizuje staże dla studentów?

Krzysztof

Z tego co wiem, to jak najbardziej tak :)

Robert

Świetna firma, zbiera bardzo dobre opinie w internecie i tak też się tu pracuje.

Jaka umowa obowiązuje w ISPRZET.PL podczas okresu próbnego?

isprzet

Podczas okresu próbnego zawierana jest umowa o pracę na okres próbny, a czas trwania takiej umowy najczęściej wynosi od 1 do 3 miesięcy.

K.

Pracowałem w isprzet.pl przez 2 lata, niestety musiałem się zwolnić, ze względu na wyjazd za granicę. Pracę ceniłem sobie przede wszystkim za bardzo zgrany i pozytywnie nastawiony zespół oraz nowoczesne biuro. W kwestii wynagrodzenia to uważam, że było adekwatne do posiadanych umiejętności oraz poziomu zaangażowania. Pozdrawiam

jan
@K.

w jakich miesiacu pracowałes i latach bo ja tam długo pracowałem i nie kojarze takiej osoby jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o ISPRZET.PL - Brzesko

• Jak się pracuje w ISPRZET.PL?

Zobacz opinie na temat firmy ISPRZET.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISPRZET.PL?

ISPRZET.PL
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Adama Mickiewicza 58
    32-800 Brzesko