Opinie o Contimax Trade Sp. z o.o. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Contimax Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Contimax Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja toreb i walizek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contimax Trade Sp. z o.o. w Bochnia

A nie wiecie czasem jakie wychodzą warunki pracy przy produkcji? w większość pojawiają się tu komentarze odnoszące się do samych produktów w sieci natomiast odszukało mi oferty dla kierowców lub księgowych. A z produkcja gdzie się ogłaszają? Chce poczytać o zarobkach i tym co oferują

Eco

kupiłam śledź w wiaderku ala matijas - porażka, posmak sodu który nie można zminimalizować, a napisane że tylko ocet i sól. nie polecam. i nigdy więcej nie kupie żadnego produktu tego producenta. ile żyje takiego badziewia nie próbowałam.

@Eco

Dokładnie, masakra, Te śledzie były chyba zbierane z plaży. Nie idzie kawałka ryby wyłowić widelcem bo się wszystko rozsypuje. Te śledzie są w stanie rozkładu. Trują ludzi tym badziewiem!!!

Czy gdyby były w stanie rozkładu to właśnie nie powinny być takie jakieś wręcz lepkie? Może to mrożone było czy coś? Ale piszesz o konsystencji a co ze smakiem?

NIEZADOWOLONY KLIENT ???? Nowy wpis
@Eco

KUPILEM FILETY SLEDZIOWE Z SUSZINYMI POMIDORAMI. PRODUKT OCZYWIŚCIE (usunięte przez administratora) - NA ZEWNĄTRZ SŁOIKA WYGLĄDA JAKBY BYL NAPAKOWANY PEŁNY FILETOW SLEDZIOWYCH. PO OTWARCIU OKAZAŁO SIE ŻE WEWNĄTRZ NAPCHANO SAMA CEBULĘ. ZWYCZAJNE HAMSTWO I (usunięte przez administratora) !!!!!

Śledź Nowy wpis

Contimax Śledzie w słoiczku ale tylko z zewnatrz wygladające ze to cały słoiczek A w rzeczywistości upchana cebula Oj. Słabiutko za cebulkę płacić

Karolina Nowy wpis
@Śledź

A na tym wspomnianym słoiczku to jest opisany skład w ujęciu % ile czego się znajduje w środku? Zastanawia mnie obecność tej opinii na profilu o miejscu pracy. Sugeruje Pan, że pracownicy niepoprawnie wykonali swój swoje zadania czy o co chodzi?

XX

Jak wygląda praca w biurze?

Katy_maty
@XX

Jeżeli lubisz robić darmowe nadgodziny, to zapraszam do Contimaxu :) Wyzysk na każdym kroku.. Wychodź codziennie planowo, a będziesz mieć opinię wśród pracowników, że jesteś nierobem i nie dbasz o dobro firmy. Z resztą tam każdy jest obgadywany, nikt sobie dobrze nie życzy :) Praca zdalna? Szef uważa, że na zdalnej to się lenisz i nic nie robisz, bo lepiej siedzieć w pomieszczeniu z 6-8 osobowym zespołem, który jest głośny, ordynarny i nie szanuje swoich kolegów/koleżanek. Zero skupienia, motywacji i weny do pracy... w takiej atmosferze.

@Katy_maty

Ok z podejściem szefa do zdalnej to przegięcie. Nie było żadnej próby negocjacji o to z waszej strony? Ale czekaj, bo jak całkowity lockdown był to musieliście siedzieć chyba na zdalnym co nie? Czy całkowicie nie pracowaliście wtedy?

Abc
@Katy_maty

Pozdrowienia od byłych koleżanek i kolegów z pracy. My tutaj, w Contimaxie nadal jesteśmy! Życzymy powodzenia i sukcesów

Leszek
@Abc

To prawda z tymi nadgodzinami? Czy masz inne zdanie na ten temat?

PC
@Katy_maty

dodam że to delikatna opinia o panujących tam zwyczajach. Atmosfera fatalna, czarownica lizus szefa propaguje takie chamstwo,że ludzie zwalniają się non stop.

@PC

Jeśli to prawda to rozumiem, że nikt wpływu na to mieć nie może?

No to może trzeba sprawdzić? ;p A ile osób max tam może być?

xyz
@Abc

Abc tylko ty tam zostałaś a koleżanek ani kolegów tam nie masz i nie miałaś więc nikogo nie pozdrawiaj dziewucho

@xyz

Ogólnie to jakiś wyjątek od reguły czy atmosfera pracy między samymi ludźmi ogólnie tam jakaś taka słaba jest? Brakiem znajomych sugerujesz pełną rotację?

SZCĘŚLIWA BEZ CONTI
@Abc

Lata przepracowane w tej firmie to lata mobingu ,darmowych nadgodzin i fatalnej atmosfery w każdym z działów. Sam Prezes bardzo w porządku ,reszta zarządu porażka. Kilka znajomości i przyjaźni zachowałam do dziś i wiem ,że nic się nie zmieniło ,pozornie miłe osóbki potrafią za plecami obgadywać i donosić do szefa ,kumoterstwo lizusostwo ,jedni drugich warci:)

Teresa
@SZCĘŚLIWA BEZ CONTI

A dawno temu tam pracowałaś? Jestem ciekawa czy pomimo nieciekawej atmosfery jakieś dobre sumy można tu zarobić. Podasz jakieś widełki? Czy oprócz tego jakieś benefity się zdarzają?

Sama prawda
@SZCĘŚLIWA BEZ CONTI

zgadza się nic dodać nic ująć, ciężko normalnie funkcjonować ,nawet jeśli chcesz robić swoje to znajdzie się kilka osób aby Ci to uprzykrzyć i dołożyć więcej. Zazdrość o wszystko ....dosłownie o dobry humor ,o fajnie spędzony wolny czas....przecież powinieneś cały czas myśleć o conti ,lepiej cały czas narzekać i nie chwalić się niczym.

całaprawda
@SZCĘŚLIWA BEZ CONTI

Zgadzam się ze wszytkim co napisałaś. Zarobki marne, nadgodziny darmowe, atmosfera FATALNA, Pracowałam, odeszłam, odchodzą wszyscy dobrzy pracownicy. Zostają lizusy, podnóżki i osoby z bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Bajzel, nerwy, obłuda. Pracować trzeba wszędzie ale można być docenianym, wspieranym, godziwie wynagradzanym i szanowanym.

Czesław
@całaprawda

Jej to nie wygląda dobrze ;/ Na magazynie wiesz, czy podobnie? Bo magazyniera to nawet jakiś czas temu szukali. Tak mnie ciekawi, czy tam w ogóle można awansować na wyższe stanowisko, czy trzeba się podlizywać, aby karierę zrobić?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Contimax Trade Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gniewosz

Nie wiem, co mnie podkusiło, że po rocznej przerwie, kupiłem śledzie marynowane z suszonymi pomidorami. W pamięci miałem śledzie tej firmy z lat 1988-1990. W Starym Sączu te dawne śledzie rozchodziły się jak świeże bułeczki. Teraz to jest (usunięte przez administratora) w wielkiej kupie cebuli. Wracam do śledzi litewskich. A cena tej trucizny jest astronomiczna. Contimax nie pożyje długo!!!

Grzegorz

Zakupiłem śledzie Contimax Wawelskie. Trzy i pół śledzia w 600 gr słoiku resztę słoika wypełniła cebula. Proporcje skandaliczne. Czy tam ktoś kontroluje co jest zapodane konsumentom? Towar nie warty ceny. Nie polecam!

nana

najlepsze pierogi jakie w życiu jadłam .Pod marką Nowy Wiśnicz z serem , z mascarpone i czekoladą ,Pyszne

Agata
@nana

Pod warunkiem że ktoś lubi grube, twarde( jak zelowka) ciasto pierogowe. U mnie nikt nie chciał tego jeść!

Abcfef12345

Chyba macie problem. Cebula po 17zł:2

@Abcfef12345

Zwykła, goła i surowa? Raczej nie? Może to jakiś specjalny gatunek czy coś, sprawdzałeś?

Były klient

Kupiłem ostatnio produkt tej firmy - śledzie z ziołami. Beznadziejne. Jest cały słoik cebuli owiniętej kilkoma plastrami śledzia. Nie polecam!

jojo
@Były klient

masz rację też kupiłem słoik cebuli z kilkoma plastrami śledzia okradają klienta

Tak samo
@Były klient

Wiejskie w oleju z Cebulką???? 900g. Słoik a sześć filetów po ściankach reszta cebulką???? że wy jeszcze nie zbankrutowaliscie za to (usunięte przez administratora) to cód.

@Tak samo

Jezus serio aż tak źle z tymi ich produktami czy dramatyzujecie? Coś jeszcze od nich jedliście?

A to w składzie nie jest napisane przypadkiem ile % ryby a ile % cebuli? Bo chyba to jest bardziej istotne niż sam rozmiar? ;p

klient

Ostatnio kupiłem makrelę w oleju rzepakowym produkowaną dla Auchan. (usunięte przez administratora) jakich mało,Olej,olej i 3 kawałeczki-,dzwonki makreli. (usunięte przez administratora)

Pracownica

Proponuję aby , każdy piszący tu negatywne opinie zrobił rachunek sumienia i zadał sobie pytanie..." jakim byłem pracownikiem, skoro nawet nie wiedziałem gdzie byłem zatrudniony...?" Firma Contimax-Trade jest Hurtownią spożywczą, która nie ma nic wspólnego z produkcją. My nie produkujemy, nie mamy systemu zmianowego. W hurtowni pracuje kilkanaście osób, większość do długoletni pracownicy. Mylicie firmy. Jedyne co mamy wspólnego to adres , ponieważ wynajmujemy biuro i powierzchnię magazynową od firmy produkcyjnej.

Bożena
@Pracownica

Czyliw w waszej firmie nie ma dużej rotacji wśrod pracowników? :) Czy moze mozna podrzucić swoje cv?

Pracownica
@Bożena

Cv zawsze można podesłać :) ale tak jak pisałam u nas pracuje kilkanaście osób, mamy raczej stały zespół, w tym momencie poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera ( praca w warunkach chłodniczych).

@Pracownica

Raczej mężczyzna preferowany u was na takie stanowisko?

Misia xxx

Nie zgadzam sie z opinia ,super kierowniczka , miła , uśmiechnięta i zawsze pomocna wobec pracowników .Zazdrosc i jeszcze raz zazdrość . Ten kto to napisał niech sie w łeb walnie i następnym razem zanim coś napisze dobrze sie zastanowi bo ma sieczkę zamiast mózgu ????

Xxx
@Misia xxx

Zgadzam sięw 100% Pani Aniu takich ludzi szerokim lukiem omijać ,jakaś zakompleksiona baba napisała ten komentarz nic tylko współczuć .

Teresa
@Xxx

Ciekawe kto tak może zazdrościc? Chyba musicie mieć fajną i rodzinną atmosferę skoro kierowniczka jest taka fajna? :)

PRACOWNIK

JEDNO PYTANIE;;;; DLACZEGO BABĘ JAGĘ NIE CHCĄ ZATRUDNIĆ JAKO KIEROWNIK PRODUKCJI PRZECIEŻ JEST WSZECHWIEDZĄCA I WSZYSTKO WIE (zwłaszcza plotki );;;;

OWEN

Uwaga! Jeśli myślisz że to może być twój nowy pracodawca to koniecznie to przeczytaj. Przeszedłem proces rekrutacji ustaliłem z prezesem warunki zatrudnienia dostałem od niego ofertę pracy. Zadzwoniłem do kadr potwierdzając przyjęcie oferty. Poprosiłem o list intencyjny z wyszczególnieniem ustaleń z prezesem. Dostałem odpowiedź że oni tego nie praktykują. Ja głupi odpuściłem i poprosiłem o instrukcje co teraz mam zrobić. Dostałem instrukcje aby wyrobić książeczkę sanepidowską i w połowie miesiąca zgłosić się po skierowanie na badania. Tak zrobiłem i w tedy dostałem informację że oni mnie jednak nie zatrudnia bo nie spełnią moich wymagań. Przedstawione wymagania których nie mogą spełnić były omówione z prezesem. A ja tylko chciałem je mieć na piśmie pomijam fakt że były przekręcone a oczekiwania finansowe zawyżone. Nie wiem o co chodzi, może znaleźli kogoś za mniejsze pieniądze? Wiem jedno ewidentnie mają jakiś problem z komunikacją w firmie. Ludzi nie traktują poważnie. Zapytawszy dlaczego nikt mnie nie poinformował że jednak nie dostanę tej pracy (ja będąc już na okresie wypowiedzenia) Brak odpowiedzi..... Nie polecam tej firmy!

poszukiwacz

dlaczego firma kolejny raz poszukuje kierownika produkcji? Co jest przyczyną takiego obrotu spraw?

Kierownik od oddychania:)
@poszukiwacz

Firma po raz kolejny poszukuje kierownika produkcji ponieważ praca na tym stanowisku poniewaz, nie masz wpływu na nic, wszystko robisz źle no i na każdym kroku "pochwała":) jeżeli idąc do pracy nie zdawałes sobie sprawy z tego że jesteś kretynem :) to na pewno ktoś tam pomoże Ci sobie to uswiadomic:)) powodzenia!

Czy firma Contimax Trade Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia? :D :D :D Wg Contimax masz być już wszystkowiedzący

Aleksy

Praca w tej firmie to porażka, pracowałem na magazynie. Wygląda to tak, przychodzisz do pracy szybkie szkolenie typu co gdzie jak i prosto do pracy. Kierownik P.S oczekuję, że wszystko juz wiesz,inaczej. Musisz wiedzieć. Kierownik tez jest dobry, (usunięte przez administratora) używanie tekstów typu "trzeba" " kto to zrobi " " 10h tylko i juz chcesz iść?".Jeśli nie podpasujesz, to będziesz słyszeć jeszcze inne głupie powiedzenia. Norma jest mówienie, ze tego sie nie da , tego tez sie nie da załatwić, tak samo jak nierówne traktowanie, ale to jest chyba na całym zakładzie. Praca często po 10h i więcej, ale i tak zawsze jest źle, za wolno, za mało, można było zrobić więcej itp . Niby nikt nie trzyma siłą po te 10h, ale jest wywierana presja. Potrzebujesz urlopu ? Żaden problem masz 14 dni w wakacje i powinno Ci wystarczyć, potem jest duzo pracy i ciężko o urlop.Wspołpracownicy tez nie są jacyś super, ale widać że są przesiąknięci zakładem. Co ciekawe na magazynie używa paleciakow ręcznych do palet które ważą przynajmniej z 600kg zależy. Na magazynie asortmentu tyle, że głowa mała a magazny mini, człowiek potyka się o palety, czasami nawet nie da się przejechać paleciakiem. Kierownik nie widzi problemu,bo to norma. Góra chyba tego wszystkiego nie widzi, albo nie chce widzieć .Wytrzymałem aż 8 miesięcy

Nowochucka
@Aleksy

Warunki 15lat wstecz byly inne.

bajka

TO JAKAS PARANOJA I TOTALNA POMYLKA . Pierogi vege ala ruskie z tofu beznadziejne- ciasto grube a farsz to jakies nieporozumienie, jakas papka bez smaku. Jestem zawiedziona i zniesmaczona,opakowanie zachecajace ale nie polecam.

Marcel

Dobra firma , szanująca pracowników więc warto starać się o pracę mając chęci do pracy oczywiście!

kix

A czy jakaś normalna firma zwalnia i zatrudnia co chwile jednych i tych samych ludzi? ktoś się zwolni lub jego zwolnią złoży cv od nowa i znowu przyjęty,przecież to jakaś paranoja

Bat
@kix

Widocznie pracownik jest dobry a co w tym złego że ludzie chcą wracać do firmy gdzie pracowali dlugo ja na firme nie mogę ani złego słowa powiedzieć nawet powiem że dużo pomagają

kolo
@Bat

Owszem sa dobrzy pracownicy ale są też tacy którzy się żywcem opierniczają !!! i czemu firma trzyma takich nierobów?i mają na to przyzwolenie?i to przeważnie dobrzy pracownicy odchodzą a takie lesery ani myślą odejść!

Kolo
@kolo

Tak to racja ale moze starzy pracownicy wrócą i będzie tak jak dawniej wszystko jest możliwe

taki ja
@Kolo

Chyba żartujesz nikt ze starych pracowników juz nie wroci

Helena
@taki ja

Dlaczego @taki ja? Ktoś szukający pracy nie dowie się z Waszej dyskusji, czemu odradzacie. Ja na przykład szukam info, czy na pakowaniu ryb idzie zarobić trójkę? Dzięki wielkie za info.

Byk
@kix

Witam, szukają ludzi. Piszą o zakwaterowaniu. Jakie warunki są kwater? Pokoje jedynki?

Zostaw merytoryczną opinię o Contimax Trade Sp. z o.o. - Bochnia

• Jak się pracuje w Contimax Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contimax Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contimax Trade Sp. z o.o.?

Contimax Trade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Na Zakolu Wisły 2
    Bochnia
  • NIP: 6790066627 REGON: 8150549 KRS: 0000194516

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Contimax Trade Sp. z o.o.