Contimax Trade

Bochnia

Opinie o Contimax Trade

JAGA

SZA CICHO SZA ---do roboty ;)

jaga

BABA JAGA LECI do roboty,,

A.

Do roboty nie gadać !

DawnoDawnoTemu

Contimax Karosek. Każdy Bochnianin słyszał jak wygląda praca w Contimaxie. Myślałem że ludzie przesadzają, w końcu plotki przeniosą nawet największe kłamstwa. Ale to nie plotki. Contimax to kompletna paranoja jeśli chodzi o organizację pracy i 'kierownictwo'. Rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie kłamstwo - praca po 10h dziennie to norma. Nikt nie pyta czy możesz, Ty musisz pytać czy możesz wyjść po 8 godzinach ;) Jeśli nie musisz, nie składaj CV. Nie warto sobie szargać nerwów. A jeśli musisz.... Dużo pytaj, i mało mów. Tutaj ściany mają uszy.

ann

chyba żartujesz ,to co tam się wyprawia to patologia.......z daleka od tej firmy!!!!

olo

he he chyba żartujesz ,ktoś ci placi za tą wypowiedz? bardziej niesolidnej firmy pod Każdym wzgledem to nie uświadczysz....wiec nie bredż i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Zostaw opinię o Contimax Trade - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contimax Trade