Mariusz Klimek - Edmar

Siedlec

Mariusz Klimek - Edmar

Opinie o Mariusz Klimek - Edmar

oszukani

To jest zwykły złodziej i cwaniak.Nie wywiązuje się z obietnic i jest zwykłym chamem. Dziwię się tylko że jednostka wojskowa w Kłaju korzysta z jego usług.Nic dziwnego że tak kiepsko z WP. Najwyższy czas rozerwać tę pajęczynę kumoterstwa na jednostce.Jak nie chcecie mieć problemów nie korzystajcie z usług niby firmy Edmar Mariusz Klimek-Siedlec.

jozefik

Przeciez Pan wie, ze stan idealny to pic na wode. Nie ma z Panem po zakupie żadnego kontaktu. Obiecuje Pan a potem sobie pogrywa. Jesteś Pan nierzetelnym sprzedawcą, takim cwaniakiem który sobie robi hece z kupującego. Ale obiecałem Panu dużo opinii i gdziekolwiek będę mógł to będę pisał o Pańskiej rzetelności i wiarygodności. Nie jesteś Pan sprzedającym jako osoba fizyczna, gdyż Pan to sprzedaje jako podmiot prowadzący działalność.Pozdrawiam Pana serdecznie.

Zostaw opinię o Mariusz Klimek - Edmar - Siedlec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Klimek - Edmar