Lis - Trans Damian Lisiewicz

Opinie o Lis - Trans Damian Lisiewicz

Busiarz

Wszystko pasuje, polecam!

Anonim

Wynagrodzenie zawsze na czas, z właścicielem da się dogadać w każdej sytuacji, nowe pojazdy i bardzo dobry sprzęt. Firma nie oszczędza na kierowcach, autach ani na wyposażeniu. Polecam w 100%!

Jan Kowalski

Jak najbardziej polecam rzetelna firma, dobry sprzęt, gotówka zawsze na czas, nigdy nie zdarzyło mi się zeby ktoś mnie zacokolwiek obciążył. Jak najbardziej POLECAM!!!!!

Bonifacy

Lis trans to najgorsza firma w kturej pracowalem nielicza sie z pracownikiem tylko patrza na jak najwiekszy dochud

Zostaw opinię o Lis - Trans Damian Lisiewicz - Adamowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lis - Trans Damian Lisiewicz