Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pozytywny

Firma staczała się na dno aż tu nagle z "pomocną dłonią" przyszła spółka W.E.G Polska i szybkim ruchem dobiła do dna przebijając jeszcze z 10 Warstw mułu! To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nowe kierownictwo na jeden okres (urlopowy) (usunięte przez administratora)magazynierów przenosinami magazynu, zmianą oprogramowania, wprowadzeniem zatowarowania STD (co zwiększyło stany magazynów oddziałowych syfnym towarem) w rezultacie magazyn się zapchał i towar do klientów nie wyjeżdża. Zwolniono wielu długoletnich pracowników a zostawiono klakierów którzy albo się boją albo dali się podporządkować. Oddziały zrywają umowy i idą ko konkurencji, klienci również uciekają w popłochu. Oddziałom uniemożliwia się zamawianie towaru na półkę przez co półki oddziałowe świecą pustkami. Wprowadzono mnóstwo niepotrzebnej papierologi przez co obsługa klienta trwa 3x dłużej!.

K

Czy już w organizacji działa Manager HR? Jaka jest atmosfera?

Kandydat

Czy mógłby się pracownik magazynu odnieść to oferty pracy jaką oferują pośrednicy gdzie proponują 34zł brutto za godzinę? Takie zarobki są u was czy to tylko przy założeniu że będzie akord wyrobiony na 100%? KE był znany z niskich zarobków, czy po przejściu na WEG tak wam zarobki podskoczyły?

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest stawka początkowa w Kaczmarek Electric? 21 marca na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Czy w Kaczmarek Electric jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Miska Ryżu Nowy wpis

NIE

Beata Nowy wpis
@Miska Ryżu

A o co chodzi z tą miską ryżu? Czyżby niskie płace? :D

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kaczmarek Electric?

Igor
@Pytanie

Też bym chciał info na ten temat

KLAMKA123
@Pytanie

AGENCJA PŁACI 30ZŁ NA MAGAZYNIE, MAJĄ OGŁOSZENIA , WIEC MOZNA APLIKOWAC . PRACUJE OBECNIE PRZEZ NICH WIEC POTWIERDZAM

Kazimierz
@KLAMKA123

A PO CO TAK KRZYCZYSZ? :D Te 30 zł to na rękę już?

gdyby
@KLAMKA123

Nawet bym aplikował gdyby to była stała praca na umowie o pracę a nie sezonowa na zlecenie bez możliwości przedłużenia.

Olo

Brutto z tego co wiem

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magazynier?
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Park Home Sp. z o.o.
(55 opinii)
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(46 opinii)
logo firmy PRACA Zbrojarz/Betoniarz
Wolsztyn
Solgarden Construction Sp. z o.o.
(55 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
K

Czy już w organizacji działa Manager HR? Jaka jest atmosfera?

Aneta
@K

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników Kaczmarek Electric wypowie się na forum, dawno nikt nic nie pisał na temat sytuacji w firmie. Jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu?

@Aneta

Na chwilę obecną rekrutacja na to stanowisko jeszcze trwa. Jeżeli chcesz aplikować na to stanowisko to zapraszamy :) Co do atmosfery w firmie to wszystko zależy od ludzi :) Osobiście nie spotkałam się z nikim nieżyczliwym czy aroganckim i raczej jest przyjazna atmosfera.

Aneta
@Klaudia

Super! Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Atmosfera to bardzo ważny aspekt w każdej pracy, dlatego dobrze, iż ta w Kaczmarek Electric, jest dobra. A wiesz może, czy od kandydatów wymagają tam bogatego doświadczenia zawodowego?

@Aneta

Bogate doświadczenie nie jest wymagane. Najważniejsza jest znajomość procesów HRowych i umiejętność ich wdrożenia. Dopiero od niedawna powstała komórka zajmująca się ściśle "miekkimi" zagadnieniami z dziedziny HR.

Kunegunda
@Klaudia

@Klaudia osobiście brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na powyższe stanowisko i moja kandydatura została odrzucona właśnie z powodu braku doświadczenia, mimo że posiadam wiedzę na temat procesów. Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią.

@Kunegunda

Przykro mi z tego powodu że mimo wiedzy Twoja kandydatura została odrzucona. Trudno tak jednoznacznie określić stopień wymaganego doświadczenia. Komórka jest nowa więc pewnie Szefostwu zależało na kimś kto samodzielnie ją poprowadzi i wdroży wszystkie niezbędne procedury. Niestety wcześniej nie było to jasno określone.

Karol
@Klaudia

Być może pracodawca potrzebuje właśnie osoby, która będzie mogła samodzielnie poprowadzić nowo powstałą komórkę. Możecie napisać, w jaki sposób osoba prowadząca rekrutację weryfikowała umiejętności potencjalnych kandydatów?

@K

Strasznie długo rekrutują. Co jest tego powodem? Brak doświadczenia w samym procesie rekrutacji ze strony firmy czy brak sprecyzowanych oczekiwań co do profilu kandydata? Dobrze przygotowany projekt rekrutacyjny nie trwa tak długo. Obawiam się, że głównym powodem jest wynagrodzenie.

Ania
@Kunegunda

Ja też brałam udział w tej rekrutacji, mam doświadczenie w prowadzeniu procesów i też nie nadałam się dla tej firmy. No cóż.

Halina
@Ania

A powiedz coś więcej o tym, jak wyglądała Twoja rekrutacja do pracy w Kaczmarek Electric. I czy dostałaś jakąś informację zwrotną? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rekrutacja już zakończona.

Ron
Klient
@K

Tak, jest nowa osoba na stanowisku. Kolejny pasożyt KE. Wprowadza niemiłą, fałszywą atmosferę. Uwaga nosi dwie różne maski.

Z oddziału

Dużo prawdy piszecie, od czasu pojawienia się WEG praca stała się katastrofą, magazyn nie wyrabia, przyjęcie towaru trwa w nieskończoność, nie zamawiamy sami towaru tylko dostajemy kompletny (usunięte przez administratora) z magazynu (faroformy, xbt itp) my jako oddział jesteśmy od 2 miesięcy bez porządnego uzupełnienia półek, klienci uciekają, my po kilku latach dobrej roboty na oddziale nie wiemy co dalej robić, wiem że część handlowców chce odejść lub już to zrobiła, atmosfera na oddziałach jest katastrofalna, tak naprawdę WEG nas na ten moment jak wspomniał kolega dobił, zgłaszasz problem dyrektorom regionalnym a tu ot co się dzieje przecież są wzrosty, a no są jak to są inwestycje zamawiane 2-3 miesiące temu.... Był jak ktoś powiedział tonący statek teraz to już łódź podwodna na samym dnie

Pozytywny

@Pozytywny

Tak w skrócie. Jestem pracownikiem w tej firmie i niestety mogę to potwierdzić. Tak się niestety dzieje.

Elżbieta

Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka ofert pracy. Kaczmarek Electric szuka między innymi przedstawicieli handlowych. Czy ktoś z Was pracuje na tym stanowisku i mógłby opowiedzieć, jak to w praktyce wygląda? W ogłoszeniu jest napisane, że firma oferuje premie, ktoś wie, od czego są one zależne? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Jaki jest wkład kierownictwa Kaczmarek Electric w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rafał
@Pytanie

Wkład jest żaden , atmosfera generalnie jest budowana na oddziałach , na tym którym pracowałem , to kiepska !!!!! szkoda nawet się rozpisywać.

Aleksandra
@Rafał

A na którym dziale i kiedy pracowałeś w Kaczmarek Electricu? I dlaczego uważasz, że była ona kiepska? Z czego wynikała? Chodzi o relacje między pracownikami czy z przełożonymi? Opiszesz może jakieś sytuacje?

Michał

Dobrze wam się pracuje w firmie?

Mickey

@Nie wiedzieć czemu ? oraz @Arbeit Macie racje, że koledzy z Kaczmarka zobaczą jak się pracuje pod W.EG Oczywiście życzę powodzenia i by pracowało się dobrze. Też polecam zasięgnąć języka, wiele osób odeszło lub zostało zwolnionych.

Arbeit!

Jeśli dotychczas marudziliście na firmę, to teraz zobaczycie co znaczy brak kasy, socjalu i wieczne narzekanie na wyrabiane progi. U niemca nie będzie lekko. Witajcie w WURTH!!! To będzie jazda bez trzymanki. Prezes się wyżywi, wy pracownicy dostaniecie ostro.

@Arbeit!

Ha, ha, ha, bardzo śmieszne. Ubawiłem się. Nagle nie chcemy pracować u "Niemca" i wolimy Białoruś od Europy? Nie sądzę :)

@Radek

Popracujesz pod WURTH, pobiegasz bez premii, zobaczysz. To, że Kaczmarek zostanie wcale nie oznacza, że zasady się nie zmienią. Otóż zmieni się wiele. Od systemu premiowania, zasad pracy, systemu sprzedażowego, ładu i składu. Witamy w nowej rzeczywistości. Wpadnie do was Ulrich i zacznie arbeit, arbeit, arbeit.

@Arbeit

Gościu, jesteś mega poinformowany! Ciekawe, gdzie pracujesz?

W ZUSie ????

@Arbeit

A to bardzo ciekawe, skąd w ZUS-ie taka wiedza na temat przyszłości w "Kaczmarku". Bo mnie się coś wydaje, że kolega ma jednak innego pracodawcę. ????

@Arbeit

Ale jak komuś się nie chce pracować, to rzeczywiście najlepiej zatrudnić się w ZUS-ie :)

@Radek

To Wy w KC serio nie wiecie, że jesteście w WURTH?! No to boleśnie się przekonacie jak "antymonopol" zatwierdzi transakcję przejęcia. Nikt tutaj nie jest leniwy. Szkoda mi Was, tak po ludzku.

Nie wiedzieć czemu ?
@Arbeit!

Arbeit dobrze gada. Zaciągnijcie języka u ludzi z Fegi i Elektroskandii. Oni przeszli już tranformację

Marian
@Nie wiedzieć czemu ?

Sprawa jest bardzo prosta. Pracownicy zaczną sami sie zwalniać.

Pracownicy

Drogi Prezesie mamy nadzieję że skoro mamy takie piękne przychody to premie na święta będą ładne

Kazimierz
@Pracownicy

I jak, co możesz powiedzieć o premiach w Kaczmarek Electric w tym roku? Czy były wypłacone tak jak zakładałeś? Daj znać, jestem tego ciekaw!

Dżel
@Kazimierz

Tak, w tym roku były wypłacone premie. Jestem zadowolony.

Bic
@Kazimierz

Tak były wypłacone ale były to bardzo marne kwoty. Dodam że od premii został odciągnięty podatek... Żałosne...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kaczmarek Electric?

Lotek

Nie

Co się dzieje z tą firmą że ostatnio zwolniła się masa wieloletnich pracowników?

@Pytanie

w lublinie ? chyba nie trzeba mowic.

Dżel

Nadal to trwa...

Fizol z KE

Ciekawe czy kolejny rok z rzędu KE się pogrąży w premiach świątecznych. Nie wspominając nawet o tym że w innych firmach pracownicy dostają po 1000zl dla dzieci paczki a u nas wstyd się przyznawać co się dostało na premie świąteczną

George

Ktoś może wie co z tym złomem z podwójną podłogą? Może przerobić to na kręgielnie żeby chociaż trochę się zwróciło?

Mateusz

Kiedyś to była firma z rodzinną atmosferą, jednak wszystko się zmieniło po degradacji Jurka i mianowaniem nowego dyrektora który wyskoczył z kapelusza. Wówczas firma stała się marnym korpo z beznadziejnymi zarobkami, zerowym socjalem i anarchią w zarządzaniu. Kierując się zasada „szczupłego zarządzania” nastapily redukcje zatrudnienia dzięki czemu magazyn po prostu nie wyrabia z ogarnięciem bierzących zamówień lub rozkładaniem potrzebnego towaru. Ja rozumiem że to człowiek z tytułami i ze oficjalna wersja jest taka, że wyciągnął kilka firm z dołka, ale czy krótkie epizody w poprzednich firmach nie biorą się z odporności właścicieli na nawijamy przez niego makaron na uszy? Urszula i Cezary słuchają go jak świn*a grzmotu i łykają jego bajeczki przez co utrzymuje się tutaj trzeci rok, ale czy nie zauważyli, że pracownicy którzy budowali tą firmę od podstaw albo się buntują albo odeszli i zrobili kariery gdzie indziej? Zostali tylko chłopcy wychowani i mianowani kierownikami i dyrektorami przez Gibałe, co daje mu wpływ absolutnie na każdy proces. Niestety ale jeśli nic się nie zmieni to nadejdzie pora zwinąć interes. Współpraca z CLP to jest totalna porażka, a wlascicielom proponuje trochę spojrzeć trzeźwo na sytuację firmy

Robol
@Mateusz

Święta prawda. Brak słów. Pracowniczy z doświadczeniem kilku letnim nie mają co liczyć na żadną podwyżkę, słysząc "mam związane ręce", albo nowe stwierdzenie "mamy kryzys". Nowo zatrudnieni pracowniczy dostają lepsze ofertę i wypłaty. Nie ma z kim o tym porozmawiać, albo są krótkie rozmowy bez wyjaśnień. Prawdę zawsze ma kierownik. A wspomniany pan Gibała, co pół roku nowe auto, na premie świąteczne telewizory, a pracownicy z największym stażem jak dostaną 200 zl premii na Boże Narodzenie, to jeszcze z wielką łaską. Mówię wam magazynierzy zwijajcie się, wszędzie lepiej niż tam.

Czarek

@pracownik Ale ten wątek dotyczy firmy w Wolsztynie a nie w Lublinie

Agnieszka

To prawda , że ostatnio dużo pracowników się zwolniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kaczmarek Electric?

Liczba opinii klientów firmy Kaczmarek Electric, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn
  • NIP: 9151626618 KRS: 0000371343

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaczmarek Electric