counter
2 81 122 5 1
Czarek Nowy wpis

@pracownik Ale ten wątek dotyczy firmy w Wolsztynie a nie w Lublinie

TakNie

Co się dzieje z tą firmą że ostatnio zwolniła się masa wieloletnich pracowników?

Tak6Nie
pracownik Nowy wpis
@Pytanie

w lublinie ? chyba nie trzeba mowic.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kaczmarek Electric odbywa się również w języku angielskim?

Agnieszka Nowy wpis

To prawda , że ostatnio dużo pracowników się zwolniło?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaczmarek Electric?

@Pytanie

Myślę, że bardzo dobre. Kierownictwo jest dostępne dla pracowników, nie wychodzą z pozycji "Szef ma zawsze rację". Sami dbają o dobre relacje w zespole. Szybko rozwiązywane są wszelkie konflikty żeby zapobiec frustracji wśród pracowników. Zawsze jednak zdarzają się wyjątki i wszystko zależy od sytuacji ale nie zdarza się żeby pracownik został sam ze swoim problemem. W relacjach z pracownikami zawsze starają się ich wysłuchać i uzgodnić wspólne stanowisko.

TakNie3
Ajent
@Aneta

Aneta jestem dyrektorem oddzialu i raczej Twoja myśl nie jest na czasie, chodzi o zdanie kierownictwo jest dostepne dla pracowników to chyba żart, AS ogarnia tematy co do reszty nie mam kontaktu od kilku lat.....

Tak3Nie
K

Czy już w organizacji działa Manager HR? Jaka jest atmosfera?

TakNie2
@K

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników Kaczmarek Electric wypowie się na forum, dawno nikt nic nie pisał na temat sytuacji w firmie. Jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu?

@Aneta

Na chwilę obecną rekrutacja na to stanowisko jeszcze trwa. Jeżeli chcesz aplikować na to stanowisko to zapraszamy :) Co do atmosfery w firmie to wszystko zależy od ludzi :) Osobiście nie spotkałam się z nikim nieżyczliwym czy aroganckim i raczej jest przyjazna atmosfera.

@Klaudia

Super! Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Atmosfera to bardzo ważny aspekt w każdej pracy, dlatego dobrze, iż ta w Kaczmarek Electric, jest dobra. A wiesz może, czy od kandydatów wymagają tam bogatego doświadczenia zawodowego?

@Aneta

Bogate doświadczenie nie jest wymagane. Najważniejsza jest znajomość procesów HRowych i umiejętność ich wdrożenia. Dopiero od niedawna powstała komórka zajmująca się ściśle "miekkimi" zagadnieniami z dziedziny HR.

Kunegunda
@Klaudia

@Klaudia osobiście brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na powyższe stanowisko i moja kandydatura została odrzucona właśnie z powodu braku doświadczenia, mimo że posiadam wiedzę na temat procesów. Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią.

@Kunegunda

Przykro mi z tego powodu że mimo wiedzy Twoja kandydatura została odrzucona. Trudno tak jednoznacznie określić stopień wymaganego doświadczenia. Komórka jest nowa więc pewnie Szefostwu zależało na kimś kto samodzielnie ją poprowadzi i wdroży wszystkie niezbędne procedury. Niestety wcześniej nie było to jasno określone.

Karol
@Klaudia

Być może pracodawca potrzebuje właśnie osoby, która będzie mogła samodzielnie poprowadzić nowo powstałą komórkę. Możecie napisać, w jaki sposób osoba prowadząca rekrutację weryfikowała umiejętności potencjalnych kandydatów?

@K

Strasznie długo rekrutują. Co jest tego powodem? Brak doświadczenia w samym procesie rekrutacji ze strony firmy czy brak sprecyzowanych oczekiwań co do profilu kandydata? Dobrze przygotowany projekt rekrutacyjny nie trwa tak długo. Obawiam się, że głównym powodem jest wynagrodzenie.

Ania
@Kunegunda

Ja też brałam udział w tej rekrutacji, mam doświadczenie w prowadzeniu procesów i też nie nadałam się dla tej firmy. No cóż.

Halina
@Ania

A powiedz coś więcej o tym, jak wyglądała Twoja rekrutacja do pracy w Kaczmarek Electric. I czy dostałaś jakąś informację zwrotną? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rekrutacja już zakończona.

obserwator

Jakie zarobki w dziale księgowości? Kilka miesięcy temu na stronie urzędu pracy była kwota 2500 brutto dla księgowego i to chyba nie był 1 kwietnia

@obserwator

Ta kwota była podana chyba dla osób bez doświadczenia i bardziej miała to być osoba która będzie wsparciem dla księgowej. Wiadomo, w trakcie rozmów kwalifikacyjnych każdy z kandydatów podaje swoje oczekiwania i zwykle firma się do nich przychyla. Oczywiście jeżeli są adekwatne do kwalifikacji :) Ale tak to chyba w każdej firmie bywa.

TakNie

W lublinie tragedia jesli chodzi o atmosfere pracy.

Tak7Nie1
Przemysław
@pracownik

Czy problemy dotyczą relacji miedzy współpracownikami, czy przełożonym. Myślałeś jak mógłbyś poprawić te stosunki? Może wspólne integracyjne wyjście sprawiłoby, że relacje byłyby bardziej koleżeńskie. A jak inni postrzegają atmosferę w Kaczmarek Electric. Napiszcie o tym.

Wanda

Kaczmarek Electric dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój firmy nie dziwi fakt, że chcą zatrudnić kilka nowych osób do swojego zespołu. Szukają między innymi Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży Przemysłowej czy też HR Managera. https://ke.pl/oferty-pracy/ - na tej stronie macie szczegółowe informacje na ten temat. Czy brzmi to dla Was zachęcająco? Czekam na Wasze opinie!

TakNie12
Przemysław

Te uśmiechy oznaczają, że byłeś zadowolony z zatrudnienia, a Twój nick jest odzwierciedleniem stanowiska, na którym pracowałeś? Fajnie byłoby gdybyś rozwinął swoją wypowiedź i w ten sposób pomógł innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji o aplikowaniu. Każda informacja będzie cenna.

TakNie2

NIE KE
@Wanda

Niech szuka . Proponuje ukrainców. chińczyków itp. - za taką kasę to chyba i ich nie zwerbujecie.

Tak2Nie

A może by tak słowo o kierownictwie?

Bennyy
@Pracownik

Z tego co wiem to jest tam jakiś Piotrek i jest spoko

Tak9Nie
Pawel

Nie polecam obsługa przy kasie olewa klienta są tak zajęci sobą że przez pół godziny stania przy kasie nikt nie raczył obsłużyć klienta więcej moja noga tam nie powstanie(usunięte przez administratora)

Tak5Nie2

Nickt
@Pawel

A która noga ci tam powstała?

Ala

Nie ma jak roboty :)

Tak1Nie

Prywatna opieka medyczna kosztem premii świątecznych? P O R A Ż K A wizerunkowa. W takiej dużej firmie jak KE, opieka medyczna (jak i multisport) powinna być co najmniej moralnym obowiązkiem pracodawcy, a nie "świątecznym prezentem". To tylko świadczy o sytuacji firmy. Zresztą.. z comiesięcznymi premiami zawsze był problem i nawet najbardziej sumienni pracownicy nie byli z nich zadowoleni. Ciekawe za co rodzice kupią prezenty swoim dzieciom, za te śmieszne stawki które są oferowane w Powodowskim Łagrze? Ludzie, obudżcie się i skończcie się tak dawać robić w konia! Jest tyle firm dookoła, które o niebo lepiej traktują pracownika.

Tak110Nie

Robol KE
@pracownik

Proponuje masowe L4 ????????????

Tak58Nie

@Robol KE

pieniążki na wakacje w alpach same się nie odłożą!!

Tak46Nie

Igor
@pracownik

Ciekawi mnie komentarz "Agaty" do braku premii świątecznych.

Tak15Nie

Prezesik
@pracownik

Moze zarabia tyle ze ma na to wy*****e hehe :)

Tak12Nie

Szara myszka KE
@Prezesik

Świadczeń socjalnych dla pracowników na premie chociażby świąteczne nie ma... No a o Alpy się czepiacie, proszę was właśnie jakoś ten socjal trzeba rozliczyć. Robole niech robią, a my sobie posmigamy na nartach haha

Tak11Nie

Szara myszka KE
@pracownik

Przecież Multisport jest, ale tylko dla wybranych. Tylko głośno nie mówić bo robole z magazynu się dowiedzą.

Tak10Nie

Kroll
@Szara myszka KE

Z tego co wiem to w firmie nie ma i nie było funduszu socjalnego więc piszecie bzdury... ale tak to jest jak się nie sprawdzi informacji tylko słucha opinie niezorientowanych...

Kostek
@Szara myszka KE

Jesteś w stanie to udowodnić?

pracownik juzbyly
@pracownik

Odkąd odszedłem 2 lata temu to słyszę i widzę że nic się nie zmieniło. Nie polecam jej. Kasa już lepsza w biedronce, premia( pracując w tej firmie) A co to jest premia?????. ŻENADA.

Tak13Nie

Benek

Ta firma promuje już szczyt hipokryzji, teraz firma zachęca do oddawania krwii gdy wcześniej ucinała premie właśnie za takie typu akcje myśląc, że pracownik specjalnie idzie oddać krew po to by mieć wolne.

Tak14Nie1

Benek2
@Benek

zazwyczaj tak jest, gnębią pracowników, póki coś się nie stanie wewnątrz :)

Kostek
@Benek

a nie jest tak, jak w każdej firmie że premie otrzymuje się za frekwencję i wyniki? Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby premię wypłacało się za nieobecność w pracy. Dajcie namiary na takiego pracodawcę który za to płaci :)

Oddzialowiec

A ja pracuje na jednym z oddziałów już ładne kilka lat i powiem jedno. To co się w tej firmie dzieje to nieporozumienie, aktualnie w centrali kompletny brak osób decyzyjnych nikt nic nie wie. Problemem staje się wszystko co wymaga decyzji kierownictwa nie chodzi tylko o magazyn w księgowości jest dokładnie to samo. A i ustalmy sobie jedno nie mam absolutnie zastrzeżeń do szeregowych pracowników centrali/księgowości/logistyki /magazynu szczerze bardzo ich lubię i wiem ze od nich nic nie zależy. Pamietam czasy kiedy oddziałów było 20 dzwoniło się do „Zenka” a ten na centrali ogarnął towar nawet o 20 teraz? Korporacja- Zapomnij nie ma szans wszystko przez helpdesk (na jego temat bez komentarza- dziewczyny się starają ale i tak nic nie mogę, chodzi o jego działanie) To ze w Ke są oddziały i ODDZIAŁY które mogą wszystko bo są naj wiedza wszyscy ale nikt głośno tego nie mówi. Tak naprawdę wyrzynamy się powoli sami z centrali jest przyzwolenie na podbieranie sobie klientów między oddziałami (twierdzą ze to nie możliwe) ta jasne. Na temat przerzucania wszystkich możliwych kosztów na oddziały nie będę się wypowiadał to to już jest przesadaa, za chwile będziemy płacić nawet za to ze ktoś odebrał telefon no ale narty rozbudowy i mtb samo się nie spłaci.Skomentuje dwoma słowami- tonący statek a szkoda bo pare lat temu z przyjemnością chodziliśmy do pracy

Tak45Nie

Roman

Sama prawda co tu piszecie jest coraz gorzej nie chce sie juz nawet jezdzic jak to napisaliscie do tego Lagru....ludzie ktorzy naprawde pracuja sumiennie nie maja wogole szans na jakies dodatkowe wynagrodzenia pozdrowienia dla tych ktorzy sie wybieraj w alpy...

Tak37Nie

Agata

@Benek2, Twoja opinia jest krótka i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj informacji o pracodawcy. Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Kaczmarek Electric. Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń i premii?

Benek
@Agata

Agatko kochana, nie wiem czy podpisywanie umów w połowie lub pod koniec miesiąca, z datą pierwszego (za śmieszną stawkę) można nazwać stabilnym zatrudnieniem i poważnym traktowaniem pracownika :) Benefity pozapłacowe i premia to tematy o których się nie rozmawia, tak samo jak nie rozmawiało się o Katyniu za PRL :)

Tak8Nie
Bogdan
@Benek

Pracodawca ma siedem dni na podpisanie umowy z pracownikiem, więc nie jest to nic dziwnego, że umowy są przygotowywane później. Jeśli chodzi o stawkę, to zapewne jest ona ustalana wcześniej z pracownikiem. Napisz proszę, jaka według Ciebie jest atmosfera w firmie i jakie panują relacje ze współpracownikami. Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca dla pracownika. Czy tak jest w przypadku firmy Kaczmarek Electric?

Agata

@Kol Strona ta ma służyć wyrażaniu wszelkich opinii, ważne, żeby były merytoryczne. Czy posiadacie informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Kaczmarek Electric? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Agata

@Jakotako ten wątek ma dotyczyć firmy Kaczmarek Electric, warunków, jakie można tam zastać oraz odczuć pracowników i przyszłych kandydatów. Jeśli nie zgadzasz się z odczuciami innego użytkownika, uargumentuj to w sposób obiektywny i merytoryczny. Na tym polega wolność słowa, dyskusja z poszanowaniem innych na pewno będzie przydatna dla wszystkich zainteresowanych.

Kol
@Agata

No to jak widac nie ma chętnych do wyrażania opinii a ty nakręcasz temat jakbys miała w tym interes.... każdy wie do czego ta strona służy.

Tak9Nie

benek

Witam ostatnio się wypowiedziałem jak miałem szczęście rozstać się z tą firmą. Na tą chwilę przeczytałem wszystkie te wypowiedzi i widzę że zarząd firmy nic z tego sobie nie robi. Że Czarek tego nie widzi co w centrali się dzieje dobrze że tu niema gwiazdek bo by żadnej nie było. Czarek pora odstawić rower i zabrać się za polepszenie komfortu pracy ludzi i morale pracowników którzy z tego co wiem i słyszę od ludzi co odchodzą nadal słabo zarabiają, a dobrych piarowców firmy KE Ule i Jerzego wysłać na urlop niekoniecznie razem, żeby łysy nie miał złego wpływu na małżonkę. Ogólnie pracowników z KE oczywiście dobrze wspominam ale nie rządzących, ich obiecanki. Tak to prawda i nadal tak jest do 15 pracownicy piszą a 1h na rzecz firmy piszą. Czarek z Ulą wreszcie docencie ludzi których macie. A Jerzy widzę że nadal ludzi ma za nic pewnie jego motto to "Czarek przestań przecież to tylko ludzie" - tylko pamiętajcie że to też ich zasługa że firma się rozwija. To by było na tyle na razie, ale jeszcze tu zaglądnę.

Tak20Nie

Wwo
@benek

Jakie to prawdziwe....

Agata

Macie wiedzę na temat tego jak wygląda praca w firmie Kaczmarek Electric? Być może ktoś z Was pracuje lub pracował u tego pracodawcy i posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy, a także mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami na jej temat?

Jakotako
@Agata

A ty co Agata wysłannik zarządu ke ze cie tak wszystko interesi od drugiej strony?

Tak5Nie

ja

Proszę coś napisać o oddziale w Chorzowie

Tak5Nie
ja

Napiszcie coś o oddziale Chorzów

Tak3Nie

Agata

@Miro, na głównej stronie firmy, w zakładce Oferty Pracy, są aktualne oferty na poszczególne stanowiska. Możesz przeczytać więcej na ten temat na stronie: https://ke.pl/oferty-pracy/. Jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? @Magazynier, a czy mógłbyś powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Kaczmarek Electric?

Miro

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

TakNie

Możecie opisać nową sytuację Kaczmarek Electric? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Magazynier
@Administrator

Nowa sytuacja jest taka sama jak stara. Nie zmienia się nic ;)

Eryk

Czyżbyście mieli coś na sumieniu, że tak bardzo przeszkadza wam kierownik. To jest jego praca, pilnowanie pracowników!

Bizon

Do tego robi się kierowników z coraz większych (usunięte przez administratora) bez jakiegokolwiek przygotowania i wykształcenia. Byle był posłuszny i kapował na ludzi. Najlepszy przykład to te dwa koślawe spaślaki z jednej zmiany. Jeden umie ledwo czytać drugi ledwo pisać ale kapować obaj potrafią. Dochodzi do tego, że w jedną sobotę było pięciu kierowników i pięciu roboli na zmianie... Chore.

Tak28Nie

nieważne
@Bizon

Niestety, choć to smutne i niezrozumiałe, ale jak najbardziej prawdziwe. "Koślawy" Kierownik chodzi z miną jakby miał zaraz kogoś zabić, głupio i chamsko odpowiada na zadane pytanie, noo chyba, że akurat ma dobry humor to "lecą sipki" . Firma w mediach przedstawiona jak najbardziej na PLUS, ale niestety rzeczywistość tam " w środku" jest zupełnie inna..

Tak17Nie

Waldi nie bądź żałosny.

Agata

Czyli za jedną godzinę pracy pracownicy nie mają płacone? Czy o co chodzi? Co powinien dokładnie zrobić pracodawca, jakim jest firma Kaczmarek Electric, żeby pracownicy czuli się docenieni? Czy to tylko wzrost płac czy coś jeszcze? @Waldi ty jesteś zadowolony z pracy. Czy możesz to jakoś uzasadnić?

Zostaw opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kaczmarek Electric
2/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gajewskich 32