Opinie o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaczmarek Electric. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaczmarek Electric na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczmarek Electric w Wolsztyn

Rafalala

Zdecydowanie nie polecam pracy w dziale sprzedaży! Nagonka wynikowa, reżim i tylko MARŻA! Brak etyki i kultury osobistej przełożonego, który potrafił w piątki zadzwonic o 14:00 i zepsuć cały weekend używając przy tym niecenzuralnych słów. Struktury typowego korpo. Jesteś komórka w excelu, jak swiecisz się na zielono-to nie usłyszysz nawet dziekuje, jak na czerwono- to zaczynaja się niemile telefony. Cieszę się, ze jestem byłym pracownikiem. Zdrowie psychiczne najważniejsze!

@Rafalala

Sugerujesz podziękowanie za współpracę? Tak z marszu by to było czy jednak są jakieś sygnały ostrzegawcze? W innych firmach prowadza programy naprawcze, tu też takie są?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kaczmarek Electric?

-*-
@*

Niestety nie Paint i excel, możesz liczyć tylko na wybrakowaną wersję mobilną lub w chmurze 365... No chyba, że awansujesz na dyrektora. Poza tym jest wiele i jeszcze więcej "przydanych" aplikacji, z których musisz korzystać.

Aktualnie w necie trwa rekrutacja w firmie i poszukują kogoś jako Specjalista ds. Projektów. Wiecie coś o tej pracy? Potrafi ktoś wyjaśnić, co to znaczy, że na liście dodatków są ciekawe wyzwania biznesowe. Co to znaczy? Szczególnie na tej posadzie. Czyli jakieś wyzwania, chodzi także o awans lub o projektach międzynarodowych?

Rafał Nowy wpis

Potrzebna jest im osoba umiejąca poruszać w DWG. Znająca rysunek elektryczny.

@Rafał

Rozumiem, dzięki za info, a podpowiesz mi ile wymają doświadczenia w takim razie? Rysunek ogarniam, ale nie wiem, czy jest po co brać udział w rekrutacji mając rok doświadczenia na stanowisku technicznym.

@Rafalala

kwestia komórek w Excelu zaciekawiła. Co konkretnie się dzieje w tej krytycznej sytuacji gdy już jesteś tym czerwonym ogniwem? Piszesz o telefonach, co z nich wynika? w jaki sposób można poprawić tu swoje efekty?

Rafalala

Czyżby komentarz od pracownika HR? :-) A co może się dziać jeżeli w danym miesiącu/kwartale ktoś ma niższą sprzedaż niż zakładał Excel? Niestety, ale nie mogę napisać tych niecenzuralnych słów gdyż komentarz zostanie usunięty. Niemniej, tego typu działanie było może modne, ale 30 lat temu.

Elektroplast Sp. z o.o. Nowy wpis

Hurtownia godna polecenia, ciągle rozwijająca skrzydła. Profesjonalne doradztwo, wzorowy poziom obsługi. Szeroki wybór asortymentu. Bardzo dobra współpraca, kontrahent wiarygodny i rzetelny.

Wcześniej ktoś pisał o aktualnej rekrutacji dla specjalisty ds. projektów. ja takiej niestety nie widzę. Widnieje za to na stronie opcja dla handlowca oraz magazyniera / kierowcy. W tym pierwszym przypadku jakie teraz są zarobki? podacie przy tym jeszcze jakieś targety i tym podobne?

magazynier98

Z tego co słyszałem to w ostatnim kwartale w całej grupie zwolniono 50 osób. Radzę uważać.

@magazynier98

Ale jednocześnie zwolnili tyle osób, czyli był zwolnienia grupowe? Dotyczyło to generalnie całej firmy, czy jakiegoś konkretnego działu? Wiecie, takie zwolnienia są z zachowaniem okresu wypowiedzenia, odpraw itd.?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaczmarek Electric? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Czy można liczyć w Kaczmarek Electric na prywatną opiekę medyczną?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kaczmarek Electric?

Paint i excel

@*

I jest to testowane na rozmowie rekrutacyjnej? Czy robią tu szkolenia? I tak już całkiem poważnie to na jaki zakres tych szkoleń można obecnie się tu nastawiać?

-*-
@*

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista ds. Przetargów w Kaczmarek Electric i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kaczmarek Electric?

Artur

Firma zamiata problemy zgłaszane przez pracowników pod dywan. Działa zasada zastraszania.(usunięte przez administratora)

Xxx

Niestety, ale firma wygląda tylko ładnie na papierze. Zero jakichkolwiek zasad, poszanowania drugiego człowieka. Liczą się tylko pieniądze. Firma tak dobrze sobie radziła, że aż musiała ulec pod naporem giganta i wsysneli ich jak przez słomkę. Nie liczą się w ogóle ze zwykłym pracownikiem.

Zxcvbnm

Jak wygląda atmosfera w powodowie i jak tam z wynagrodzeniem ? pozdrawiam

@Zxcvbnm

a może próbowałeś dowiedzieć się osobiście, wiesz już coś? wiesz jak w ogóle wygląda zakład, dużo ludzi zatrudnia?

Jak wygląda alktulanie praca w KE? Jaka jest atmosfera i jak przełożeni traktują swoich pracowników? I oczywiście jak wyglądają zarobki

Miska Ryżu

NIE

@Miska Ryżu

A o co chodzi z tą miską ryżu? Czyżby niskie płace? :D

Czy mógłby się pracownik magazynu odnieść to oferty pracy jaką oferują pośrednicy gdzie proponują 34zł brutto za godzinę? Takie zarobki są u was czy to tylko przy założeniu że będzie akord wyrobiony na 100%? KE był znany z niskich zarobków, czy po przejściu na WEG tak wam zarobki podskoczyły?

Igor

Też bym chciał info na ten temat

KLAMKA123

AGENCJA PŁACI 30ZŁ NA MAGAZYNIE, MAJĄ OGŁOSZENIA , WIEC MOZNA APLIKOWAC . PRACUJE OBECNIE PRZEZ NICH WIEC POTWIERDZAM

Kazimierz
@KLAMKA123

A PO CO TAK KRZYCZYSZ? :D Te 30 zł to na rękę już?

gdyby
@KLAMKA123

Nawet bym aplikował gdyby to była stała praca na umowie o pracę a nie sezonowa na zlecenie bez możliwości przedłużenia.

Olo
@Kazimierz

Brutto z tego co wiem

K

Czy już w organizacji działa Manager HR? Jaka jest atmosfera?

Aneta
@K

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników Kaczmarek Electric wypowie się na forum, dawno nikt nic nie pisał na temat sytuacji w firmie. Jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu?

@Aneta

Na chwilę obecną rekrutacja na to stanowisko jeszcze trwa. Jeżeli chcesz aplikować na to stanowisko to zapraszamy :) Co do atmosfery w firmie to wszystko zależy od ludzi :) Osobiście nie spotkałam się z nikim nieżyczliwym czy aroganckim i raczej jest przyjazna atmosfera.

Aneta
@Klaudia

Super! Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Atmosfera to bardzo ważny aspekt w każdej pracy, dlatego dobrze, iż ta w Kaczmarek Electric, jest dobra. A wiesz może, czy od kandydatów wymagają tam bogatego doświadczenia zawodowego?

@Aneta

Bogate doświadczenie nie jest wymagane. Najważniejsza jest znajomość procesów HRowych i umiejętność ich wdrożenia. Dopiero od niedawna powstała komórka zajmująca się ściśle "miekkimi" zagadnieniami z dziedziny HR.

Kunegunda
@Klaudia

@Klaudia osobiście brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej na powyższe stanowisko i moja kandydatura została odrzucona właśnie z powodu braku doświadczenia, mimo że posiadam wiedzę na temat procesów. Zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią.

@Kunegunda

Przykro mi z tego powodu że mimo wiedzy Twoja kandydatura została odrzucona. Trudno tak jednoznacznie określić stopień wymaganego doświadczenia. Komórka jest nowa więc pewnie Szefostwu zależało na kimś kto samodzielnie ją poprowadzi i wdroży wszystkie niezbędne procedury. Niestety wcześniej nie było to jasno określone.

Karol
@Klaudia

Być może pracodawca potrzebuje właśnie osoby, która będzie mogła samodzielnie poprowadzić nowo powstałą komórkę. Możecie napisać, w jaki sposób osoba prowadząca rekrutację weryfikowała umiejętności potencjalnych kandydatów?

@K

Strasznie długo rekrutują. Co jest tego powodem? Brak doświadczenia w samym procesie rekrutacji ze strony firmy czy brak sprecyzowanych oczekiwań co do profilu kandydata? Dobrze przygotowany projekt rekrutacyjny nie trwa tak długo. Obawiam się, że głównym powodem jest wynagrodzenie.

@Kunegunda

Ja też brałam udział w tej rekrutacji, mam doświadczenie w prowadzeniu procesów i też nie nadałam się dla tej firmy. No cóż.

Halina
@Ania

A powiedz coś więcej o tym, jak wyglądała Twoja rekrutacja do pracy w Kaczmarek Electric. I czy dostałaś jakąś informację zwrotną? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rekrutacja już zakończona.

Ron
@K

Tak, jest nowa osoba na stanowisku. Kolejny pasożyt KE. Wprowadza niemiłą, fałszywą atmosferę. Uwaga nosi dwie różne maski.

Z oddziału

Dużo prawdy piszecie, od czasu pojawienia się WEG praca stała się katastrofą, magazyn nie wyrabia, przyjęcie towaru trwa w nieskończoność, nie zamawiamy sami towaru tylko dostajemy kompletny (usunięte przez administratora) z magazynu (faroformy, xbt itp) my jako oddział jesteśmy od 2 miesięcy bez porządnego uzupełnienia półek, klienci uciekają, my po kilku latach dobrej roboty na oddziale nie wiemy co dalej robić, wiem że część handlowców chce odejść lub już to zrobiła, atmosfera na oddziałach jest katastrofalna, tak naprawdę WEG nas na ten moment jak wspomniał kolega dobił, zgłaszasz problem dyrektorom regionalnym a tu ot co się dzieje przecież są wzrosty, a no są jak to są inwestycje zamawiane 2-3 miesiące temu.... Był jak ktoś powiedział tonący statek teraz to już łódź podwodna na samym dnie

OLSEN

NIE POLECAM TEJ FIRMY ANI SIEDZIBY W LECZYCY

Pozytywny

Firma staczała się na dno aż tu nagle z "pomocną dłonią" przyszła spółka W.E.G Polska i szybkim ruchem dobiła do dna przebijając jeszcze z 10 Warstw mułu! To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nowe kierownictwo na jeden okres (urlopowy) (usunięte przez administratora)magazynierów przenosinami magazynu, zmianą oprogramowania, wprowadzeniem zatowarowania STD (co zwiększyło stany magazynów oddziałowych syfnym towarem) w rezultacie magazyn się zapchał i towar do klientów nie wyjeżdża. Zwolniono wielu długoletnich pracowników a zostawiono klakierów którzy albo się boją albo dali się podporządkować. Oddziały zrywają umowy i idą ko konkurencji, klienci również uciekają w popłochu. Oddziałom uniemożliwia się zamawianie towaru na półkę przez co półki oddziałowe świecą pustkami. Wprowadzono mnóstwo niepotrzebnej papierologi przez co obsługa klienta trwa 3x dłużej!.

@Pozytywny

Tak w skrócie. Jestem pracownikiem w tej firmie i niestety mogę to potwierdzić. Tak się niestety dzieje.

Elżbieta

Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka ofert pracy. Kaczmarek Electric szuka między innymi przedstawicieli handlowych. Czy ktoś z Was pracuje na tym stanowisku i mógłby opowiedzieć, jak to w praktyce wygląda? W ogłoszeniu jest napisane, że firma oferuje premie, ktoś wie, od czego są one zależne? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Jaki jest wkład kierownictwa Kaczmarek Electric w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rafał

Wkład jest żaden , atmosfera generalnie jest budowana na oddziałach , na tym którym pracowałem , to kiepska !!!!! szkoda nawet się rozpisywać.

Aleksandra
@Rafał

A na którym dziale i kiedy pracowałeś w Kaczmarek Electricu? I dlaczego uważasz, że była ona kiepska? Z czego wynikała? Chodzi o relacje między pracownikami czy z przełożonymi? Opiszesz może jakieś sytuacje?

Dobrze wam się pracuje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Kaczmarek Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarek Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarek Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaczmarek Electric
2.1/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Gajewskich 32
    64-200 Wolsztyn