Kaczmarek Electric

Wolsztyn

Opinie o Kaczmarek Electric

szczerze.o.KE

Oceniam tylko i wyłącznie dział logistyki, bo tylko tam miałam/miałem (nie)przyjemność pracować. Na rozmowie kwalifikacyjnej szefowa wraz z dyrektorem swoimi pięknymi monologami o tym, jakim to zaszczytem jest pracować w KE przekonali mnie do podpisania umowy na okres próbny na najniższej dozwolonej w Polsce stawce wynagrodzenia. Kolejna umowa na czas określony miała wyglądać dużo lepiej w zakresie podstawy + wysokie premie uznaniowe wypłacane kwartalnie. Czar pryska, gdy okazuje się, że ta podwyżka podstawy w zasadzie wystarczy tylko na zakup odpowiedniego zapasu (usunięte przez administratora) higienicznych potrzebnych do otarcia łez, gdy na konto wpływa wspomniana "wysoka" premia uznaniowa. Cudzysłów użyty nie bez powodu. Praca w rzeczywistości w godzinach 7:00-16:00, na listach obecności wszyscy pracownicy są zgodni, że ostatnią godzinę pracy traktują jako wolontariat i wpisują 7:00-15:00. Z atmosferą w pracy bywało różnie. Dyrektor ma swoich "pupilków" wśród pracowników i trzeba mocno uważać żeby nie powiedzieć takiej osobie o dwa słowa za dużo. Sposób szkolenia nowego pracownika woła o pomstę do nieba. Na plus wolne wszystkie weekendy i zawsze wypłata na koncie w terminie

Anna

Rzadko zamieszczam swoje opinie i komentarze w Internecie, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać. Przed przyjściem do Kaczmarek Electric też zajrzałam na tę stronę i czytałam komentarze. Wiem jednak, że ludzie zawsze przede wszystkim hejtują i narzekają, więc nie brałam sobie tego za bardzo do serca. No i całe szczęście. Pracuję w tej firmie już jakiś czas (prawie dwa lata) i uczciwie mogę powiedzieć, że nie spotkała mnie dotąd ani jedna rzecz, na którą mogłabym się poskarżyć . Wręcz przeciwnie, często myślę o tym, że dobrze się tu czuję i lubię tu pracować. Pierwszy raz piszę o tym na jakimś forum, ale moi znajomi to wiedzą, bo często im o tym mówię. Zapewne w różnych miejscach i w różnych działach pracują różni ludzie, ale nie wylewajmy pomyj na firmę, bo mamy jakieś pretensje do ludzi w swoim dziale. W moim dziale jest super atmosfera. Powiedziałabym, że chyba najlepsza ze wszystkich miejsc, w jakich dotychczas pracowałam. Znam też trochę osób z różnych innych działów w tej firmie i robią wrażenie zadowolonych. W poszczególnych działach ludzie mają spotkania integracyjne, wyjazdy, które sami organizują, bo chcą. To chyba znaczy, że dobrze czują się w tej pracy i w swoim towarzystwie. Wolsztyn czy Powodowo, to miejsce, w którym nie tak łatwo o pracowników na pewne stanowiska . Myślę, że firma czasem nie ma zbyt wielkiego wyboru i nie zawsze obie strony będą zadowolone. Jakaś rotacja jest nieuchronna, ale mam wrażenie, że część osób, które tu napisało, przedstawia firmę w krzywym zwierciadle. Mogę mówić tylko za siebie, ale moja ocena tego pracodawcy jest bardzo dobra.

@Anna 20.10.2017 16:09

Każdy sądzi podług siebie jeśli ktoś jest dobrze traktowany przez tą firmę i pracowników to będzie miał dobre zdanie a jeśli ktoś jest źle traktowany to napewno będzie mówił negatywnie o tej firmie ponieważ czuje się nie doceniany i poniżany przez innych pracowników.

Agata

@M1234 może warto porozmawiać na ten temat z Waszymi przełożonymi? Pamiętajcie, że im więcej sygnałów dociera do osób szefostwa, tym większa szansa na pozytywne zmiany w firmie. A z tego, co widzę najbardziej nie podobała Ci się atmosfera i relacje pracownicze, więc może warto zawalczyć o atmosferę w Kaczmarek Electric?

@Agata 20.10.2017 13:40

Tam nie ma już o co walczyć skoro na dniach doszło do rękoczynów pracownik uderzy drugiego pracownika w twarz za to że ten chciał wziąść wózek widłowy aby móc iść wykonać swoją pracę.

M1234

Kaczmarek to firma bez przyszłości ludzie się zmieniają jak rękawiczki w tej firmie nie ma co się uczyć imion pracowników , ponieważ co chwilę się zwalniają atmosfera jest po prostu nie doniesienia ponieważ pracownicy przeważnie płeć męska Kaczmarka w Powodowie zachowują się gorzej niż starsze Panie pod koscialem której klekraja jedną na drugą sa po prostu gorsi , ponieważ potrafią pisać do osób po za firma w celu weryfikacji spraw obowistych danego pracownika potrafią tagrze oczerniac osoby , które nigdy na oczy nie widzieli potrafią z takiej osoby zrobić kur... , dziwk..., i tym podobne poniewa ta osoba ma przyjazne relacje z pracownikiem Kaczmarka dla mnie to jest chore jeżeli pracownik ma większą władzę niż kierownik zmiany ponieważ pracownicy ustalają sobie zmiany i osoby które mają być na ich zmiany w tej firmie ponuje chorą atmosfera skoro pracownicy potrafią sobie znaleźć kozła ofiarnego i się to cały czas czepiają obniżają taką osobę i każą robić najgorszą robotę moim zdanie nie polecam tej firmy ponieważ szkoda zdrowia i nerwów na taką firmę niby mają dobrą rekomende ale dzięki takich chorym akcja pracowników ta firma traci i będzie traciła dalej jeżeli prezes się nie dowie o takiej atmosferze jak i o zachowaniu pracownikow to ta firma bardzo dużo straci

Agata

@Magda12 a ile czasu trwa taki dzień testowy w Kaczmarek Electric? Firmy dość często nie płacą za takie dni. Ale czy Twoim zdaniem oni nie przyjmują w ogóle po takich dniach do pracy czy tylko Tobie się nie udało?

Magda12

Zapraszają na dni testowe podczas ktorych pracujesz za darmo, oczywiscie bez umowy i jakiegokolwiek rozliczenia, oczywiscie nic do reki nie dostaniesz zeby sie wykazac, ale to i tak wystarczy aby Cie ocenić. Uscisk dloni i "zadzwonimy".

Agata

Dla osób zainteresowanych pracą w Kaczmarek Electric polecam przeczytanie wywiadu na GoWork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14180,wywiad-cezary-kaczmarek, by dowiedzieć się więcej o tym pracodawcy.

Mona

Ja miałam doświadczenia z firmami, niby porządnymi, a jednak szara strefa, płacą Ci najniższą krajową, a reszta pod stołem. W Kaczmarku wszystko jest legalnie, uczciwie i człowiek wie na czym stoi. No i firma rozwojowa, z przyszłością, daje stabilizację. Tego szukałam.

jack
@Mona 19.05.2017 11:52

To możesz już dalej stać w miejscu i pracować tam do końca życia i jeden dzień dłużej.

velek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak sie pracuje i jak wygladają wynagrodzenia w tej firmie?

Bizon.

Rodzinna atmosfera to już wspomnienie... Teraz jest kołchoz za marną kasę. Dziwnie rozliczane nadgodziny i soboty. Pod pretekstem poprawienia zarobków zmienili system premiowy i zamiast więcej to jest o około połowę mniej. Spryciarze.Pole do popisu dla Inspekcji Pracy. No i pensje stoją w miejscu a wszystko drożeje. Praktycznie co tydzień odchodzi jakiś pracownik. W planie mają zatrudnienie Ukraińców. Czyli taki początek końca. A wszystko z chciwości i krótkowzroczności...

Falownik
@Bizon. 27.04.2017 12:56

Teraz jeszcze zatrudniają jakiegoś chudego gościa z konkurencji. Jeszcze nie pracuje a już jeździ po oddziałach, ustawia ludzi i opowiada taki głupie historie swojego życia. Skąd w tym kołchozie takie pomysły?

Były
@Falownik 05.05.2017 11:35

Ten odział i w Komornika i jego kierownictwo to jakaś masakra, porażka dla firmy. Liczy się ilość nie jakość

Jan

Warto. Warunki bardzo dobre jak i kontakt z centralą. Pozdrawiam. Jan

Hejka

Chciałbym się dowiedzieć jak oceniają franczyzobiorcy jeśli chodzi o współpracę z Kaczmarkiem? Czy warto jakie są problemy ?

bronek

chciałem współpracować z tą firmą ale nie warto napisałem kilka maili i odpisali że ktoś się skontaktuje i tak czekam od miesiąca na kontakt chyba jednak im nie zależy na zdobywaniu klientów. Program Z NAMI WARTO powinien brzmieć wręcz przeciwnie bo NIE WARTO skoro już na początku lekceważą potencjalnego klienta

Kamil
@bronek 28.11.2016 22:01

Zapraszamy do firmy Asaj Radom :-)

ehe

W końcu taki przedstawiciel handlowy ma szansę na dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia doliczana jest do podstawy? Z gory dziękuję za szybką odpowiedź.

Maniek

Jak wygląda podział marży z firmą prowadzącą oddział KE? Z bonusa też coś spada?

taki
@Maniek 18.10.2016 16:54

Coś wiesz o jaka marża, ja słyszałem ze 30% bonusy tez są dzielone.

gazela

Tak gazela a ty jak pójdziesz tam to bedziesz łoś Pozdrawiam

byly

obiecuja premie i inne rzeczy a potem jak cie złapia to sie rakiem wycofują

byly

Pracowalem powodzenia stary żebys tylko nie żałował

byly

Najniższa krajowa i obietnica gruszek na wierzbie w przyszłości nieokreślonej

Horn654

Co oddział to inna bajka. Zależy gdzie trafisz, ale zarobki średnie. No chyba, że masz badane, jesteś obrony za dwóch i świecie to Cię docenia.

xxx

Kierownictwo dobrze wie co sie tam dzieje ale póki to nie ich robią w bambuko to sami sie nie odezwą

emol

to, że w lublinie była hała nie znaczy, że w każdym oddziale tak jest. Ja pracuję nie narzekam, jak komuś nie odpowiada to niech szuka czegoś innego. Narzekają przez internet, a gęby nie otworzą przy kierownikach i tam gdzie trzeba

Pawel
@emol 23.05.2015 14:46

Ja nie mówie że hała jest wszedzie mówie tylko że była w Lublinie

Pawel

Pracowalem nieco ponad 3 miesiace w lublinie (usunięte przez administratora) unikajcie tej firmy jak ognia

Zambia

W zasadzie ja byłbym zainteresowany pracą w Wolsztynie gdyby jeszcze przynajmniej było wiadomo co oferuje w zamian właściciel. Bo wiedza i doświadczenie jakie się posiada to jedno a drugie to warunki drugiej strony jakie może zaoferować. Za mniej niż 2000 na rękę raczej nikt się do nich nie wybierze...

ninko

witam, ja wysłałem swoją aplikację i mam nadzieję iż nadejdzie informacja zwrotna...A tymczasem prosze mi udzielić info na temat tego jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa,jakie sa zarobki i jaka umowa dla nowo zatrudnionych -- potrzebuje rady więc proszę o wpis na ten temat.

benek

No jest system motywacyjny za nad godziny . Jak nie zostaniesz po godzinach to cię zwolnią . A jak się będziesz nie wyrabiał zawsze mogą tobie powiedzieć że robisz podwójnie to samo.:)

benek

Atmosfera na magazynie hmm non stop nowi magazynierzy to chyba nie świadczy o dobrej atmosferze. Niedługo przy takiej rotacji to ludzi nowych zabraknie. Zawsze Kaczmarek może kontener chińczyków ściągnąć.

benek

Ta firma zaczyna działać jak korporacja. Plusy wypłata na czas i to by było na tyle. Premie hmm są ale zawsze nie wiadomo kiedy. Co do wypłaty hmm ludzie pracują po kilka lat w tej firmie i nie mają podwyżek żadnych a jak mają to znikome wręcz śmieszne. A wypłata pracownika biurowego do kierowniczej czy już dyrektorskiej wypłaty to przepaść już nie wspomnę o magazynierach. Kiedyś była atmosfera rodzinna teraz hmm trudno to nazwać rodzinną. Godziny pracy są zróżnicowane ale na pewno niema tu żelaznych 8 godzin "pracujesz dłużej uwzględniają ci to w premii niby" - czyli robisz ale nie wiesz za ile "ciekawe rozwiązanie". Nad godziny nigdzie nie są pisane. Niby firma z przyszłością ale niema elektronicznej rejestracji godzin pracy.-oczywiście bo jak by była to by ludziom za uczciwie przepracowane nadgodziny się nie wypłacili Firma się rozwija i to widać ale nic po za nią jeżeli chodzi o wypłaty w centrali jak i w Wolsztynie. Pod tym względem oddziały to inna bajka.

pati

nie polecam tej firmy, praca 10h umyslowej harowki. Te dobre opinie, to niewiem kto tam pisze. Przestancie sciemniac.Nie ma roboty to kazdy lapie to co jest, ale dajcie zyc.Pracowalam tak rok i dobrze wiem jak tam jest.

jino

jest ok Jak ktoś jest wartościowy to będzie doceniony.

mila

..... zmienić Pania zarządzającą.., ale nie chodzi o Panią Prezesową.ż pozoru cichą , szarą mysz

z

Jestem handlowcem w jednym z oddziałów, nie jest mi źle, gorzej mają kierownicy którzy sprzedają po 20 tys/m-e.

Gwozdziu

Karola - 2012-02-20 16:54:39 Cześć, Co do atmosfery to napewno jest dobra w Wolsztynie, pracowałam tam 8 miesięcy i wiem że wszystko ok. Firma ogólnie dobra, byłam na stanowisku handlowca, zmieniłam pracę ponieważ warunki premiowania mi nie odpowiadały. Na start dobra firma, natomiast na dłuższą metę odradzam.ZGADZAM SIĘ Z KOLEŻANKĄ, PRACA DOBRA NA START ALE JAK JUŻ CHCESZ ZARABIAC KASE TO KŁODY POD NOGI

Karola

Wojak

Atomosfera jest ok, straszne parcie jest na marże od której jest 15% na oddział..... oczywiście po tym jak oddział jest na plus. Premia w/g mnie jest uznaniowa... bo nigdy nie zgadzały mi się moje rozliczenia a kierownika oddziału.

j

strach w firmie ale nie przed Panem Prezesem i nie przed panem Dyrektorem .Dla wtajemniczonych napewno nie trudno sie domyślić o kogo chodzi

monini

...najciekawiej podobno jest w wolsztynie w biurze.., wiem z dobrego źródła ......tylko zazdrościć

kama

... wcale tak nie jest jak pierwszy opis ..., wręcz przeciwnie ..., wiem ,bo tam pracuje i już szukam,. Kto dostaje kase to dostaje ......zależy kto

p

.... z tą atmosferą w firmie to bardzo różnie słyszałem od kolegi.Moze zamierzenia dobre , Pan Prezes ok ,ale są pewne osoby ,że naprawdę ......

jac.d

polecam tą firme kazdemu Super atmosfera kasa moze byc Premie jak sa to widac ją od razu na pasku Praca 8h czasem dłużej ale bardzo rzadko a jak nawet to zostaje sie z przyjemnością Mozliwosc zdobywania doświadczenia od specjalistów pracujacych w różnych oddziałach ogólnie mowiac jest bardzo fajnie

Zostaw opinię o Kaczmarek Electric - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczmarek Electric