Opinie o P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. w Brzesko

kurczakmały

Do dziewczyna ty to chyba w biurze siedzisz te 8 godzin i się po d, , ie drapiesz i dlatego tak ci dobrze. Pracuje 3 lata na UMOWĘ ZLECENIE, codziennie mobing i zastraszanie ,za dzien pracy mam 50 zł , Ukraincy więcej zarabiają, do tego limit do wykonania, jeśli nie zrobisz to siedzisz po godzinach, jeżeli uda się wyrobić wcześniej to i tak musisz siedzieć 8 godzin a co ją mam umowę o pracę czy zlecenie Warunki fatalne, wieczny brak środków do dezynfekcji. Można tak więcej pisać ale po co .NIE POLECAM TEGO DZIADOSTWA.

Kheed
@kurczakmały

Jak kto się szanuje to tak ma...

Izka Nowy wpis

Witam. Zastanawiamy się z partnerem czy pracownicy na ubojnię są teraz przyjmowani. Nie mogliśmy odszukać aktualnej oferty a może by się podjął pracy, bo ma doświadczenie. przydałyby się jednak aktualne opinie. jakie są zarobki teraz?

miejmy też nadzieję , że Pani Alinka jak idzie po schodach do góry to zaczyna zamykać drzwi nie udając jak bardzo jej sie spieszy a jedynie co robi to mobbinguje bez podstawnie i znajomosci wiekszosc ludzi.

Nowa Nowy wpis

Czy ktoś może opisać aktualne warylunki zatrudnienia w imecie ?

Honorata Nowy wpis

Z jakich powodów? Słabe zarobki? Złe godziny pracy? Czy może przez coś innego, o czym jeszcze tu nie napisano albo co mi umknęło? ;x

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.?

o

Miałem propozycję pracy w tym zakładzie na odbiorze,ale to było 7 z 8 lat temu.Nie przyjąłem ze względu na dojazd.Byłem tam na delegacji,pracowałem tydzień i nie narzekałem.

metyl
@o

To prawda. Wielu ludzi właśnie z tego powodu nie che tam pracować. Każdy normalny zakłady pracuje o 6.00 lub 7.00. Na te godziny dojazd jest. Oni sobie ubzdurali od 5.00 a nawet wczasniej. Na tą godzinę dojazdu nie ma żadnego. Właśnie z tego powodu o tym zakładzie nawet nie myślę. Pozdrawiam

@metyl

Kurcze ale może nie tyle, że sobie ubzdurali, tylko po prostu może taki tryb pracy mają w zakładzie? Wiesz procesy, przygotowanie itp? W sumie dobry biznes dla jakiegoś przewoźnika by był w tych godzinach jakby więcej osób się uzbierało.

Postronny
@metyl

Niee No wiadomo przecież nie ma żadnego problemu kurczakom na nocnej lapance powiedzieć że bierzemy je teraz Ale na miejscu będzie trzeba że dwie godzinki poczekać więc niech wymyśla sobie coś na umilenie czasu. Ani tam nie pracuje na produkcji ani nie dostarczam kurczakow, jedynie co jakiś czas odbieram głęboko mrożony odpad A ten wiaodmo może poczekać 'chwilkę' dłużej o ile jest miejsce w mrozni. Kolego sympatyczny ten start o 5 nie oni sobie ubzdurali A jest to element łańcucha więc może nalezoby podumac logicznie i przeanalizować ten cały proces o początku do końca bądź ewentualnie 'z ciekawości' dopytać kogoś czemu akurat w taki sposób się to odbywa A nie od razu wypowiadać się jaki to zły jest ten zakład i odradzac podjęcia tam pracy :) Czy to w ubojni swin czy gdziekolwiek mniej więcej tak to się właśnie odbywa. Swinke od hodowcy trzeba odebrać pod wieczór i zawieźć jak najszybciej prosto do ubojni żeby cały proces odbywał się sprawnie i na przewozie żywca nie po to w większości przypadków kierowcy jezdza po dwóch i podlegaja trochę innym przepisom żeby noca jak najszybciej dostarczyć świnie na miejsce aby tam mogła poczekać godzin dwie trzy no bo jak to tak wcześnie przed świtem pracownicy naubojni mają zaczynać robotę?!?!

Postronny- kontynuacja
@metyl

A pozwolę sobie poruszyć temat np piekarni. Czyli to już w ogóle nie to że nie jest normalny zakład A jakieś centrum ( nie wiem jak to nazwać pod kątem kryterium twojej oceny) schorzenia umysłowego? Jak ktoś w ogóle mógł sobie ubzdurac żeby piekarze zaczynali robotę pod wieczór i nieraz kończyli nad ranem? Przecież mogliby zacząć w południe skończyć pod wieczór A pieczywko na spokojnie by sobie czekało ze my kierowcy rozwiezli je na drugi dzień rsno. Ludzie Twojego pokroju raczej by nie widzieli różnicy idąc rano do sklepu między pieczywem wypieczonym dzień wcześniej A tym które nieraz jeszcze jest lekko cieple. Piekarnie to już w ogóle (usunięte przez administratora) pracy w których właściciele planują pracę według swoich chorych wymysłów.. jak można być piekarzem ? Przecież oni chyba w ogóle nie myślą i sami siebie nie szanuja godząc się na tski wyzysk i strasznie dziwne godziny pracy. Kooolezko nie każdy zakład działa np na zasadzie sklejki która produkuje płytę wiorowa której ma cale sterty na.magzynach i mogą to sobie robić na spokojnie jak już się wyspia i kończyć przed wieczorem bo tski system. Niczego nie zachwieje. Podumaj czasami to nie jest aż takie bolesne Ale niestety w tych czasach większości ludzi głowę ma po to żeby było na czym nosić czapkę ;)

ANONIM

nie ma zadnych dodatkow pracujesz za 15 zł netto i jesteś dla nich nikim zero poszanowania ludzie zapi*** po dwie zmiany na hali panuje nieogar zamiesznie zamieszanie jeszcze raz zamieszanie

@ANONIM

Cyferka Ci się nie pomyliła może? Bo nie żeby coś ale to najniższa nawet nie jest... Na jakiej zasadzie niby miałoby to być?

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie, jakie zarobki jaka atmosfera i jak współpraca z kierownictwem. Mam opcje się przyjąć ale chce wcześniej zaczerpnąć wiedzy

Weronika

Widzę coś w komentarzach, że ludzi przewożą, jak coś się stanie w innym zakładzie, w sumie fajna opcja, zarząd wie co robi. Czy inne rzeczy tutaj też tak pomysłowo organizują, żeby jak najmniej tracić?

Niepolomice

Ciekawe wypowiedzi tu czytam. Ja pracuję w Niepołomicach. Dzisiaj pracownicy z Brzeska przyjechali do zakładu w Niepołomicach bo u was rzekomo instalacja się spaliła. I rzekomo panie z zakładu z Brzeska opowiadaly w Cedrobie jak to jest wspaniale u was i jakie piękne zarobki....

Steven

Podpowiedzcie czy aktualnie są jakieś szanse na pracę w firmie, potrzebujecie ludzi?

Jaki jest wkład kierownictwa P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Takie jak inni się wypowiedzieli. Raczej wprowadzanie złej atmosfery. Nie ma tam czegoś takiego jak dobra atmosfera. (usunięte przez administratora) brak urlopów (dostać więcej jak dzień wolnego to świętość), praca 6 dni w tygodniu, często więcej jak po 8 godzin. Ktoś ogólnie powinien zainteresować się warunkami pracy w tej firmie... Ogólnie przekręty straszne tam są.

Małaczarna

Nie polecam tej firmy pracownicy (usunięte przez administratora) jak bure osły robią czasem po 14 godzin i łaskę robia żeby dać wolne bo nie ma kim robić!!! skandal w biały dzień!!!!

Obserwator

(usunięte przez administratora) firma zatrudnia samych specjalistów z Ukrainy ??? (chyba lumpów spod sklepu), k........y i złodziei . Niewolnicza praca , chamskie kierownictwo a ta pani co robi wypłaty patrzy tylko urwać kase bo może ktoś sobie godzin niepoliczy bo robole to matoły ! w biurach przecież to ELITA. Szkoda się tam pchać do pracy. Niepolecam.

Sylwia
@Obserwator

Mimo wszystko - na forum raczej nie wypada wypowiadać się o nikim w tak obraźliwy sposób. Warto mieć to na uwadze. Nie polecasz nam pracy w P.H.P.U. Imex, ale tak naprawdę niewiele powiedziałeś o warunkach pracy w tej firmie. Powiesz zatem coś jeszcze, oprócz tego, że praca jest tam trudna?

Odra

Przypadkiem trafiłem na ten blog przeczytałem parę komentarzy i była Mowa o pracownikach z Ukrainy. Jak już wiemy z wiadomości o epidemii Odry która była w tym roku odnotowana w jednym z zakładów w Białystoku gdzie pracowali też pracownicy z Ukrainy . Stało się tak gdyż nie mieli możliwości zaszczepienia się przeciwko temu. To jeżeli w tym zakładzie pracują tacy pracownicy to najpewniej mają podrobiona książeczkę sanepidu bo jak nasz sanepid sprawdzi czy Ukrainiec jest szczepiony?

Ryszard
@Odra

Przed podjęciem pracy, każdy z pracowników ma zapewne obowiązek przejść badania medycyny pracy. Czy wzięłaś to pod uwagę? Jeżeli wzbudza to twoje obawy, może warto skonsultować swoje wątpliwości z przełożonym i dopytać go o te kwestie. Jak myślisz?

Agnieszka

@Tomasz, Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i zależy jej na dobrej współpracy. Rozumiem, że jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Imex? Na jakie warunki pracy może liczyć przyszły pracownik tej firmy? Czy oferowane wynagrodzenie możesz uznać za konkrecyjne?

Tomasz

Chyba przesadzacie z tym narzekaniem. Firma jest dobra i tyle w temacie.

kurczakmały

Kheed
@kurczakmały

Jak kto się szanuje to tak ma...

zyczliwy zwolniony

PANOWIE PANIE TAM NAWET CIEC MA PRRZESRANE BO JEST NAPIERDZIELANY TYLKO NIEWIADOMO ZA CO TAK POWIEDZIALY KOBIETY KTORE TAM PRACUJA

zyczliwy zwolniony

W IMEXIE ROBOTA JAK ROBOTA KIEROWNIK UPIRDLIWY INICJALY NA LITERE CH JAK COS MU N NIEIDZIE TO DO KAZDEGO SIE DOWALI I TO JEST W TEJ FIRMIE CALEY (usunięte przez administratora) GNEBI LUDZI I SIEDZI NA KAMERACH JAK BY SIEDZIAL NA SEX KAMERKACH A MY PRACUJEMY JAK NALEZY KIEROWNIK DAJEMY CZADU JEDZ DO ZONY MASZ DZICKO ZAJMIJ SIE NIM BO ZOSTANIESZ SAM ///

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. - Brzesko

• Jak się pracuje w P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.?

P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.
  • Dworcowa 12
    32-800 Brzesko

P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.