P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.

Brzesko

Opinie o P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.

Agnieszka

Przypominam, że wszystkich użytkowników forum obowiązuje regulamin portalu. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające wulgaryzmy. Chętnie dowiemy się więcej o tym, jakim pracodawcą jest P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Agnieszka

@Darek o warunkach pracy na jakim stanowisku piszesz? Wspominasz o warunkach pracy, które według Ciebie są fatalne. Dlaczego tak uważasz? Czy możesz przybliżyć je nam? Twój komentarz może być pomocny dla przyszłych kandydatów.

Sebek

@darek, piszesz, że cały czas wiszą ogłoszenia. Ja w internecie nic nie mogę znaleźć, możesz mi podpowiedzieć gdzie szukać?

dziewczyna

Sluchaj . Ja nie wiem ,nie znam osoby ,ktora zarabia tam 50zl dziennie . Nie ,nie siedze w biurze i zapierniczam na równi z wami . Pewnie sie znamy hehehe ! :-)

Darek

Do Tomek nie zwalnia to prawda bo ludzie sami z tej firmy uciekają po pierwszej wypłacie, warunki fatalne,praca ciężka, wypłata nędza.

darek

Caly czas wisza ogloszenia o przyjeciu do imexu. Wiec nie pisz glupot ,a na dworcowej nadrabiaja ukraincami bo juz niema chetnych.

kurczakmały

Do dziewczyna ty to chyba w biurze siedzisz te 8 godzin i się po d, , ie drapiesz i dlatego tak ci dobrze. Pracuje 3 lata na UMOWĘ ZLECENIE, codziennie mobing i zastraszanie ,za dzien pracy mam 50 zł , Ukraincy więcej zarabiają, do tego limit do wykonania, jeśli nie zrobisz to siedzisz po godzinach, jeżeli uda się wyrobić wcześniej to i tak musisz siedzieć 8 godzin a co ją mam umowę o pracę czy zlecenie Warunki fatalne, wieczny brak środków do dezynfekcji. Można tak więcej pisać ale po co .NIE POLECAM TEGO DZIADOSTWA.

dziewczyna

Słuchaj . Ja uważam ,ze jest to bardzo porzadna firma . Pracuje w niej juz prawie 2 lata i jestem zadowolona . Praca po 8h a i zarobki sa super :-) ogolnie polecam ! Sa wyplacalni ,zawsze jest wyplata na czas i zawsze sie zgadA :-)

zainteresowany

no tak gdyby nie ukraińcy może stawka byłaby wyższa

adam

Teraz jest troszkę lepiej. Wprowadzili zmiany, nie trzeba już zapieprzać po 20h, są nowe maszyny i mniej awarii, ma być podwyżka na 10zł/h, fakt przyjmą każdego nawet jak ktoś przychodzi do pracy nawalony,

igor

Na sezon dodaj !! A potem je zwalnia!!! To o tych miejscach pracy mowa!!!! Ha ha ha

fifi

Tam jest masakra. Mam nadzieje ze ktis zrobi z ta firma porzadek.

TOMEK

JEDYNY ZAKLAD KTORY ZATRUDNIA I NIE ZWALNIA

czy ciezko pracuje sie w imeksie

ANIA
@pracownik 22.09.2014 10:47
czy ciezko pracuje sie w imeksie

tam sie nie pracuje tam sie ..... po prostu

Zostaw opinię o P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o. - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U. "Imex Marek-Sala" Sp. z o.o.