Opinie o Ardoris Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ardoris Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ardoris Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardoris Sp. z o.o. w Tychy

Były pracownik magazynu

Picie w robocie to norma szczególnie na drugiej zmianie, kiero ma to w (usunięte przez administratora) chociaż ostatnio Mariusz i Zdzichu trochę odpuścili , Robert mega (usunięte przez administratora) , a Mariusz "Pogoda ducha" :) rucha jak tylko się nowe lalki pojawią :):). Dziewczyny z biura spoko.Ogólnie robota dla tych dla których pakowanie kartonów to szczyt marzeń.

Ferdek
@Franciszek

Jak coś więcej umiesz robić niż tylko pakować, to dostaniesz 100 zł więcej niż minimalna. W Ardorisie się nie dorobisz pieniędzy.

Robert

W komentarzu z tamtego roku ktoś napisał, że zarobki nie zmieniły się od lat, czy to prawda? Rzeczywiście w tym roku ani w poprzednich latach nie było żadnej podwyżki? Na ile tak właściwie można liczyć w tym momencie, mógłby ktoś podać orientacyjne widełki? Interesuje mnie także atmosfera, widziałem, że nie było za ciekawie, jak jest teraz?

@Mareczek

Czyli na magazynie sama podstawa? Jeśli mowa o biurze to jakie tam można wyrobić premie i za co konkretnie?

Roma Nowy wpis

Ktoś pisał w ubiegłym roku o 2900 zł, ale nie wiem czy na rękę miesięcznie? Powiedzcie ile teraz się zarabia na magazynie na kompletowaniu zamówień i czy przyjmują kobiety, bo w końcu produkty takie mało męskie sprzedajcie, co nie? :)))

Kandydat Nowy wpis

Czy w Ardorisie często zdarza się praca w soboty?

Była w tym roku jakaś podwyżka albo planowana jest na następny? W komentarzu z lipca ktoś napisał, że na początek oferują tylko 2800 ... To nie jest przypadkiem najniższa? Jak sytuacja z premią albo nadgodzinami?

Grzesiek
@Robert

2800 na początek i po jakimś czasie 2900 atmosfera nieprzyjemna, duże wymagania za cienkie pieniądze

@Grzesiek

Co z systemem premiowym? Jest jakiś, żeby można było dorobić do podstawy? Poza tym czy benefity pozapłacowe jakieś udostępniają dla pracowników?

Mareczek

Paniee jaka premia, jakie benefity. To jest magazyn tu się (usunięte przez administratora) Takie rzeczy to w biurze a nie tutaj.

@Mareczek

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ardoris Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Dorota

Jaka płacą tacy pracownicy. Nie ma nadzoru nad tym co się dzieje. Kierownicy już chyba odpuścili jak taka rotacja. I wcale mnie to nie dziwi że jest tak a nie inaczej

Edward
@Dorota

O, a to z czego ta rotacja wynika? Sorki, że tak pytam ale sam myślę nad złożeniem cv ale nie wiem, czy warto. Niepokojąco w sumie brzmi, że jest rotacja, bo coś tego powodem być musi. Czytałem tu, że płaca minimalna. Jakieś premie są, co zwiększają finalnie wynagrodzenie?

Morty
@Edward

Minimalna płaca i bardzo nieprzyjemny kierownik. A robota ciężka i dużo jej.

Mia
@Morty

A jakieś nadgodziny są, na których można byłoby dorobić do pensji? Albo dodatkowa praca na weekendzie?

Grzesiek

Czy ktoś z obecnych pracowników może wypowiedzieć się na temat zarobków oraz atmosfery na magazynie.

Andre
@Grzesiek

Atmosfera bardzo słaba. Płaca minimalna.

Maksiu
@Andre

Czemu atmosfera słaba? Ktoś napisał że kierownik źle zarządza. To przez jego decyzje ludzie się nie dogadują czy ogólnie brakuje zgrania? Nie ma szans że to się poprawi?

Janek

Nie polecam firmy. Oczekiwania duże a płaca minimalna. Do tego fatalne zarządzanie przez kierasa.

@Janek

Hmm a jak opiszesz atmosferę między pracownikami? Nie ukrywam, że aktualnie dla mnie to najważniejsze, mam trochę dość nerwowej atmosfery. Co to za duże oczekiwania? Do tej płacy minimalnej nie dochodzą żadne benefity czy szansa na podwyżkę/premię?

Daro
@Anna

Niestety tak jest od lat najniższa krajowa, wyzysk przez kierownika, wieczne pretensje czasem nawet nieuzasadnione, problemy z wzięciem urlopu bo są lepsi i kierownicy co mają po trzy urlopy w wakacje kosztem pracowników. Idąc po podwyżkę odbijamy się od muru. Coraz więcej obowiązków za coraz mniejsze pieniądze. Rozumiem jakby się zarabiało sporo to wtedy można coraz więcej wymagać a nie obowiązków za pięciu a kasa raczej ochłap. Tyle w temacie

Były pracownik magazynu

@Były pracownik magazynu

A skąd podejrzenia o picie w firmie? I jeszcze jakieś zaliczanie nowych dziewczyn? Z Mariuszem pracowałem i niczego nie zauważyłem. W firmie pracowałem krótko, ale każdy musi znaleźć dobre miejsce dla siebie.

@Dawid

Są w tej firmie osoby które przychodzą z butelką alkoholu do pracy

@Marek

Trudno pojąć taką sytuację. Przecież alkohol łatwo wyczuć. Chyba, że są tłumaczenia, że to kosmetyki ???? A co z tematem zaliczania nowych panienek? Ktoś coś widział czy to pomówienia?

@Dawid

Widać że ktoś ma ubaw z pisania komentarzy. Nie podoba Ci się praca to ją zmień. Po co siedzisz i wszystkie żale wylewasz. Są Widać w firmie ludzie z wieloletnim doświadczeniem i pracują tu lata. Jakby było tak źle to by chyba nie pracowali. Po prostu mlodzi mają wygórowane wymagania i nie chce się im pracować a Dawid to solidny pracownik i zawsze pomocny nie mogę złego zdania o nim powiedzieć i inni powinni brać z niego przykład

@Były pracownik magazynu

Jak pokazuje rzeczywistość w każdej opinii pojawia się jakieś ziarno prawdy.

Felek
@Monika

Każdy kto pracował wie jak jest i nie ma się co czarować. Pensje nieadekwatne do wykonywanej pracy. Obroty firmy dające możliwość normalnych pensji a nie ochłapów. Kadra zarządzająca plus kierownicy, którzy myślą że ludzie za takie poniżanie i traktowanie będą pracować

Grzegorz
@Były pracownik magazynu

Skąd pseudonim "pogoda ducha"? To prawda czy tylko przypuszczenia, że jakieś romanse w pracy są? Może faktycznie można w pracy poznać fajną pannę. I ciekawa praca i przyjemność w jednym

@Felek

ciekawa bym była jakie to co teraz tu piszesz ma dalsze konsekwencje obecnie w nowym roku. Sporo osób ostatecznie odeszło? Ile w sumie tak mniej więcej pracuje i czy warunki jakkolwiek mają ulec zmianie?

@Natalia

Podobno mają być podwyżki dla starych pracowników większe a dla nowych pewnie jakieś lipne. Wszyscy robią to samo a wynagradzani inaczej. Pewnie znów jak co roku rotacja

Franciszek
@Zbyszek

Podobno? Minęło trochę czasu to ciekawy jestem czy dali coś więcej pracownikom. Większe podwyżki dla starszych są ze względu na staż i doświadczenie? Jak to jest tłumaczone?

Ferdek
@Franciszek

Jak wygląda praca na magazynie? Mam ofertę tej pracy, ale czytając komentarze zastanawiam się, czy warto tu pracować

Momendo
@Marcin

Praca jest okej, ludzie też, chociaż zmiana Ryśka jest bardziej spoko. Poza tym nie sugerowałbym się na twoim miejscu negatywnymi komentarzami na forum , ponieważ w jakimkolwiek forum firmowym jest podobna sytuacja i ludzie zawsze demonizują negatywy. Pozdrawiam

Olga

Hejka, kilka miesięcy temu firma miała ogłoszenie dla Pracownika Magazynu. Napisali o tym że to praca na dwie zmiany. Wie ktoś czy można sobie dowolnie wybierać zmiany, czy jest jakaś narzucona rotacja?

Mery

Poświęciłam chwilę swojego cennego czasu ,przeczytałam "całe" to forum i powiem tylko, że trzeba być nieźle zakompleksionym i porytym dzbanem żeby obrażać innych na forum, zwłaszcza wpisy o Piotrku, Zdzichu, Sebastianie i Mariuszu są mega chamskie. Akurat pracuję z powyższymi chłopakami i aż przykro się to czyta. Przy okazji zdementuje: -nie trzeba uważać na tyły -nikt nikogo nie próbuję przelecieć -nikt nie zalatuje, ani się nie zatacza A do hejtera/ów powiem tak: Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie

doubleu
@Mery

Zgadzam sie. Mi sie pracuje dobrze, lubie ludzi z biura i magazynu. Jak ktos chce zglosic problem, to prosze zrobic to osobiscie, a nie smarowac w necie

Drako
@Mery

Ale ze Dawid to konfitura jednak prawda tego nie podważyłaś

Natalia

No w zasadzie o chyba zależy jakiego typu to problem miałby być. Bo tu poniekąd wyszło, że go chyba nie ma. A jakieś inne w firmie występują?

@Natalia

Problemów sporo Ślepe szefostwo Nędzne wypłaty Stres ze strony starszych pracowników Konfidentstwo Piractwo Zmowa milczenia kierowników Zimno na magazynie Brak odpowiednich szkoleń

@Dawid

Ok.. Mało tego nie wypisałeś... Faktycznie dość sporo. Dałoby radę z tym pokrótce plusy jakieś zestawić? Zawsze fajnie jest mieć kontrast do porównania warunków

@Natalia

Stałe godziny pracy Ładne dziewczyny w biurze

@Dawid

a skoro już o biurze wspominasz to czy znasz warunki takie tam mają? atmosfera i zarobki by mnie interesowały przede wszystkim

@Natalia

Wypłata najniższa krajowa. Atmosfera w miarę spoko. Roboty dużo.

Daniel

Bardzo dużo prawdy w tych opiniach jest.młodzi nie mają wygórowanych wymagań i chce im się pracować poza wyjątkami które znajdą się wszędzie ale każdy chce pracować za godne pieniądze a skoro uciekają z firmy to znaczy że da się w innej pracy docenic pracownika i mieć szansę na prawdziwy rozwój.

Są przyjęcia na magazyn?

Rihanna
@niki minaj

Tak. Tam mało kto chce pracować

rush

Nie warto, szkoda czasu.

@Rihanna

dlaczego?

@Rihanna

ale tam jeszcze pracujesz, dlaczego?

niki minaj

kolega, też widzę pracownik.Dlaczego tam pracujesz?

Pan Prezes
@niki minaj

Dla części osób to praca dorywcza. Popracuje się 1-2 miesiące aż znajdzie się coś lepszego. Ale nawet przez krótki okres czasu kierownik w tej firmie może ci zryć psychikę

Marlena
@niki minaj

Czy są przyjęcia na magazyn i czy firma zatrudnia kobiety?

Sylwia
@Pan Prezes

Co się dzieje że taki wpływ na psychikę ma praca tam niby? Daj znać bo szukam raczej czegoś spokojnego. No i czy zarobki takie że można przymknąć oko na atmosferę?

Don Pedro
@Sylwia

Wypłata to najniższa krajowa. Większość pracowników zatrzymała się za czasów komunizmu. Kierownicy potrafią tylko wyżywać się na pracownikach, nie wiem dlaczego mają takie stanowisko ci ludzie.

@Don Pedro

A nimi kto tu zarządza? wiadomo jakie relacje utrzymują w swoim pionie? bo faktycznie z powietrza pewne rzeczy brać się nie mogą

Justyna

Miałam dziś iść tam na rozmowę , ale chyba jednak podziękuję i zostane u siebie, bo czytając komentarze wychodzi na to,ze mam się jak pączek w maśle.

@Justyna

Nie idź nie warto. Szkoda czasu.

Gregor

Widać że u niektórych weekend owocny. Ja dostaje non stop po głowie za niby nieróbstwo ale to co się w tej firmie odwa przez starych pracowników to przesada. Porą szukać czegoś innego, normalnego, za normalne pieniądze. Gdzie nie musi użerać się z konfidentami i alkoholikami

Leonsio

Nie polecam pracy na magazynie. Mega niekompetentny kierownik i zmianowi, potrafią tylko wyżywać się na ludziach. Tylko emeryci wytrzymują w tej firmie. Niektórzy próbują tutaj bronić ardorisu ale prawda jest taka że praca i płaca jest chu#*$a

Romanek

Co do firmy praca taka se, część pracowników jest okej. Dawidek-konfident nie umie się powstrzymać i kiedy chop ma okazję to cię podkabluje, Sebastian to seksualny desperat-trzeba przy nim pilnować tyłów, Zdzisław jak chuchnie to % aż szczypią w oko.

Franc
@Romanek

Czyli nic się nie zmieniło w tej firmie. To nie umiecie zrobić z Dawidem porządku. Skąd wiadomo że Zdzisław pije widziałeś czy tylko przypuszczenia Twoje

Beatka
@Romanek

Czy to portal dla konfidentów internetowych czy opisujący pracę w danej firmie. Widać że nie umiecie swoich spraw załatwić na poziomie firmy tylko gorzkie żale w necie

Damian

A ja się zastanawiam że nikt nie umie zrobić porządek z Zdzisławem. Codziennie czuć od niego woń alkoholu. Nie jednokrotnie mam wrażenie że popija w pracy. Ten człowiek ledwo stoi czasem na nogach. Ale z braku pracowników chyba szefostwo ma to gdzieś

@Damian

A zgłaszałeś to tak wgl czy na wąchaniu się skończyło?

@Natalia

Wszyscy wiedzą nikt tego nie rusza wytyka się błędy młodym a stara kadra może wszystko. I tak będą tam pracować do końca swoich dni a nowi będą się zmieniać. Nicbich to nie uczy

@Zbyszek

No ale skoro nikt z firmy to przypadkiem jakaś inspekcja by się tym nie zainteresowała?

@Natalia

Jakby inspekcja pracy przyszła to cała firmę trzeba by zamknąć. Brak szkoleń BHP, nie działające gaśnice, stary piec i 10 stopni zimą

@Robert

No ale chyba nie na zawsze? Bo to co wypisujesz to chyba są rzeczy do szybkiej poprawki?

Niki
@Natalia

Po co jak się ma raki obrót to kto się przejmuje drobiazgami. Co tam kara zapłaci się i będzie git

@Niki

A to widzisz chyba do z biznesu to bym się nie nadawała w takim razie, bo tego nie rozumiem. To tak z ciekawości jaki obrót tu mają i o jaką karę przy tym może chodzić, że to takie błahe podejście jest?

uważajcie na największą konfidentkę Dawida. chłop robi na pierwszej zmianie tylko i każdemu (usunięte przez administratora) tak samo na niepełnosprawnego Piotrka, który śmierdzi i gada jakby miał 3 kluski śląskie w mordzie. od razu z ucha strzeli jak zobaczy, że na przerwie sobie siedzisz i na telefonie sobie siedzisz firma kogucik jakich mało a wymagania jak na jakimś amazonie

Zbyszek

To nie od dziś wiadomo że Dawid to wystrugana (usunięte przez administratora) od dżepetto i największą konfitura w firmie a co do Piotrka to był kiedyś problem że zostawiał śmierdzące skarpetki w jadalni i kiedyś dziwnym trafem w koszu wylądowały

Zbyszek

Ardoris stan umysłu. Widzę że przez lata nic się nie zmienia lipne zarobki. Dawid dalej przy ogonie kierownika. Starzy pracownicy donoszą na młodych. A szefostwo dalej nie wyciąga wniosków że cienką wypłatą nie zatrzymają ludzi.

Arek

Lepiej 2 razy zastanów się czy chcesz tu pracować. U Ryśka na zmianie jest naprawdę super atmosfera, robota dobrze idzie. Natomiast Roberta (kierownik) jest niekompetentny i nie umie zarządzać ludźmi.

Damian
@Arek

Dobrze mówi

@Damian

A to dalej to samo wyczynia? Bo już coś widziałam, że niby wyżywa się na ludziach strasznie

@Natalia

Niestety tak jest i nic się nie zmieniło

Łukasz
@Arek

Lepsza bo przymyka oko na picie w pracy

@Damian

Robert samozwańczy kierownik. Człowiek legenda przez ktorego wszyscy się zwalniają . Cóż ja osobiście powiedziałem mu swoje i miałem spokój. Robota fajna tylko wynagrodzenie śmieszne

@Mateusz

Osobiście mu powiedziałeś co i jak, wyleciałeś po tym i stąd en spokój? ;p Bo widzę, że były jesteś i to trochę w tym kontekście tak wygląda. ;)

@Natalia

Oczywiście nie pozwolę się traktować jak śmiecia. Pewnie jakbym dostał odpowiednie wynagrodzenie to bym do dziś pracował

@Mateusz

Czyli jakbyś większe pieniądze dostawał to byś jednak milczał? No bo zrozumiałam, że wyleciałeś za to, że po nim pojechałeś. Szkoda, że nie można tutaj otwarcie mówić tego co się myśli. Takiej fajnej skrzyneczki na anonimowe donosy pewnie tu brak? Może warto byłoby to wprowadzić?

Matteo
@Natalia

Dobry pomysł ale kto taką skrzynkę zrobi? Przecież to nie opłaca się ani staremu ani Łukaszowi ani Robertowi

@Natalia

Ja nie wyleciałem tylko się zwolniłem. Miną Roberta wtedy była bezcenna. I ta sugestia no tak odchodzą dobrzy pracownicy to szefostwo w ogóle nie umie zadbać o ludzi cóż powodzenia i tak pracuje parę lat w nowej firmie gdzie dobra robota i płaca godziwa

@Matteo

Taaa skrzynka i kamera kto wrzuca żeby wiedzieli kto donosi. Za te pieniądze firma nie warta uwagi

@Dawid

No skoro tak to skąd ludzie jeszcze w niej się biorą? Bo widzę, że serio warunki wam nie leżą, ale to znaczy, że nie każdy ma takie zdanie?

Lucjan
@Natalia

Przychodzą i odchodzą stara ekipa to emeryci lub blisko emerytury lub mają w miarę stawki a nowi chwilę popracują i odchodzą nawet szefostwo nic nie robi by ich zatrzymać. Cóż przyjdą kolejni

@Lucjan

Aha, no dobra może i przyjdą ale czy na dłuższą metę firma z takim podejściem wytrzyma? No bo limit chętnych chyba kiedyś się wyczerpie?

Don juan
@Natalia

Dziadki zostaną a zawsze się ktoś chętny na chwilę znajdzie

@Don juan

No to skoro tak to jednak nienajgorzej tutaj musi być, bo tak to nikt by nie przyszedł. A orientujecie się może jak jest w biurze, albo czy jest tu ktoś właśnie kto w nim pracuje?

Borys

Uwierz że jest

Zostaw merytoryczną opinię o Ardoris Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ardoris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardoris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardoris Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ardoris Sp. z o.o.
  • Objazdowa 13