Opinie o Acus Med Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Acus Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acus Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acus Med Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Klient

Chciałem zakupic w sklepie produkt wiec podjechalem do siedzimy firmy i to co zobaczylem to przeszlo ludzkie pojęcie. Nie ma gdzie zaparkowac, nie ma oznaczenia gdzie sie udać do sklepu w celu zakupienia towaru, wszystko otwarte widać jak na tacy, ze towar jest źle magazynowany wydaje mi sie ze produkty medyczne nie powinny lezec w dziurawym namiocie. Widzialem wiele siedzib firm ale takiej amatorki nigdy.

XD Nowy wpis

2 rozmowy pierwsza 5-7 miesięcy temu była ok teraz ponowna aplikacja, rozmowa byla i słabo słabo polecam jakieś szkolenia może elo

Klient Nowy wpis

Acus med porażka Nowy wpis

Z tego co sie dowiedzialem od bylych pracowników magazynu to państwa firma nie posiada (usunięte przez administratora). Osobiście bylem i widzialem jak to wyglada.Chciałbym tu poprosić opinie właściciela\ wlascicieli. Czy panstwa firma posiada syatem wms ? Czy panstwa firma posiada magazyn zgodny z panującymi zasadami bhp ? Z tego co wiem wszystko trzeba robic ręcznie bo nawet wózka widłowego nie ma i przestrzeni przystosowanej pod niego. Czy państwa firma szanuje czas pracowników ? Z tego co slyszalem to jest duża ilosc nagdodzin do ktorych sa zmuszani. Czy państwa firma stawia na rozwoj i automatyzacje magazynu ? Czekam na odpowiedz

Szatynka

@kandydatka ja też bylam na rozmowie w tym tygodniu. Wspominam ja do dziś dnia ponieważ szukam pracy od dluzszego czasu i mialam rozmowy w wielu firmach a AcusMed mnie ogromnie zaskoczyl. Nie zostałam potraktowana przedmiotowo jak (usunięte przez administratora) bądź rzecz która się zmienia. Młody Pan który prowadzil rekrutacje spawil, ze ta rozmowa nie byla przesluchaniem, czulam się bardzo komfortowo i pierwszy raz usmiechnelam sie wychodząc po rozmowie kwalifikacyjnej. Mała prośba by rozmowy kwalifikacyjne trwały dużo dłużej niz 20 min bo potrafia one poprawić humor i wywoływać uśmiechy na twarzy. Dzięki takim małym rzeczą będę wspominać waszą firme jako mega profesjonalne podejście do ludzi. Ja też pozdrawiam Pana z rozmowy jesteś the best. @kolbuszowianin nie byłeś nie wiesz, nie wypowiadaj się.

kolbusz a może i nie. Nowy wpis
@Szatynka

klakierku nie szalej tak, bo nie masz pojęcia gdzie byłem a gdzie nie i nie powielaj bzdur jakich i tak nie mało. Raczej podejrzewam ze te twoje opowieści narodziły się tam gdzie światło nie dochodzi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Acus Med Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Kandydatka

Bylam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AcusMed jestem zachwycona samym spotkaniem. Pan który przeprowadzał rozmowe bardzo dobrze opisal mi wszystkie aspekty pracy w waszej firmie. Niespotykane podejście przez niego do osób których się rekrutuje. Pierwszy raz byłam na tak symatycznej rozmowie o prace. Uzyskalam wszystkie niezbędne informacje. Poprostu rewelacja gdyby tak wszyscy profesjonalnie podchodzili do tematu rozmów z przyszylmi pracownikami było by świetnie. Po tak milej rozmowie moglabym zaczac prace na magazynie od zaraz. Pozdrawiam Pana z którym dziś rozmawialam i dziękuję za zaproszenie na tak wspaniała rozmowe która na dlugo zostanie w mej pamieci z racji profesjonalnego podejscia firmy do osob ktore chca zatrudnic.

Czy Acus Med Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Acus Med

Tak, w swojej ekipie mamy również kilka osób, które studiują ;)

Weronika

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Acus Med. Młody zespół przyjaznych ludzi sprawia, że chce się przychodzić do pracy. :) Pozytywna atmosfera, świetna organizacja i profesjonalne podejście. Cieszę się, że tu trafiłam! :)

Zuzanna
@Weronika

czyli firma wymaga żeby osoby które chcą się zatrudnić tutaj były młode? czy to czysty przypadek, że zespół o którym piszesz jest młody? :)

Weronika
@Zuzanna

Absolutnie nie wymaga. :) W moim odczuciu pracują z nami ludzie młodzi, a także młodzi duchem

Zuzanna2
@Weronika

No tak. Jak dobrze opowiedziana bajka ale zawsze ktoś to łykanie… byle tylko sie nie zadławił.

Paulina
@Zuzanna2

@Zuzanna2 Zapraszamy do wizyty w naszej firmie, chętnie oprowadzimy i opowiemy co nieco :) Będziesz też miała okazję poznać cały zespół :)

Zuzanna2
@Paulina

A jaki w tym interes, co to wieczorek zapoznawczy?

informatyk
@Weronika

Skończ już bocie bredzić.

Oz
@Weronika

Ok, ale jak jest w wykształceniem? Skoro medycznie podobnie nie potrzebne to jakie jest potrzebne? Co jest brane pod uwagę w czasie rekrutacji?

K.

Acus Med to zespół osób zaangażowanych w rozwój firmy oraz kompetentnych przełożonych z dobrym podejściem do pracowników. Nowe wyzwania i przyjazna atmosfera sprawiają, że chęci do pracy nie brakuje ;) Praca w tej firmie to super szansa na rozwój, szczególnie dla młodych osób!

Leszek
@K.

Super szansa na rozwój czyli co, szkolenia? Czy coś innego?

Jak długo trwa proces awansu w Acus Med Sp. z o.o.?

Do końca życia.

Jagoda

Czy żeby pracować w tym sklepie trzeba mieć jakieś wykształcenie związane z medycyną?

@Jagoda

Hej Jagoda :) Nie wymagamy wykształcenia związanego z medycyną :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Acus Med

Team Acus Med

Nie mamy pojęcia na jakiej podstawie Pan/Pani tak uważa, wszystkie osoby (oprócz szefostwa) nie mają wykształcenia medycznego. Pozdrawiamy, zespół Acus Med

ree
@Team Acus Med

Oczyścicie ze wymagacie. Proszę nie pleść bzdur. A jeśli nie, to sami nie wiec czego wymagacie.

Asia AcusMed
@ree

Dlaczego Pani/ Pan tak twierdzi? :) Nie mam żadnego wykształcenia związanego z fizjoterapią/ medycyną i bez problemu dostałam w tej firmie pracę.

bee
@Asia AcusMed

Widocznie masz chody. Inaczej tego wytłumaczyć nie można.

Asia AcusMed
@bee

Co znaczą chody w Pańskim mniemaniu? Z 15 osób, które pracują w Acus Medzie, tylko szefostwo ma wykształcenie kierunkowe :) Ciężko, żeby 15 osób miało "chody" w tej samej firmie. Także śmiem twierdzić, że Pańska opinia jest totalnie bezpodstawna.

bee
@Asia AcusMed

Inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Fakty są faktami.

Martyna

@greg dlaczego beznadziejny ?

@Martyna

Zatrudnij się tam a się przekonasz. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie. Może wg ciebie będzie rewelacyjny

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Acus Med Sp. z o.o.?

Beznadziejny.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Acus Med Sp. z o.o.?

Team Acus Med

Aby zostać członkiem naszego zespołu należy przede wszystkim wysłać do nas swoje CV, które przekażemy do działu rekrutacji ;)

Tomasz

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje handlowca?

Kama
@Tomasz

Hej :) Wyślij swoje CV na (usunięte przez administratora)

Czy trudno dostać się do pracy w firmie? Świetne opinie pod każdym względem to pewnie nie jest łatwo?

nn
@Andrzej

Naiwnyś jak but. Byle klakier zrobi ci wodę z mózgu.

p_magda

Pracę w Acus Med polecam każdemu! ♥ Młody i ambitny zespół, dobra organizacja pracy i przede wszystkim możliwość rozwoju. Świetna atmosfera a sam czas spędzony w pracy to czysta przyjemność! :)

@p_magda

Skoro polecasz każdemu to jeszcze napisz jak się tam dostać.

p_magda
@greg

Wystarczy wysłać nam swoje CV na adres: info@acusmed.pl Właśnie rekretujemy na kilka stanowisk więc może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie! :)

@p_magda

Wysłałem niedawno ale bez odzewu. W takim razie wyśle jeszcze raz.

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Slawek Mokrzycki
@greg

Dzien dobry (usunięte przez administratora) Łatwiej byłoby napisać do Nas maila, dlaczego nie został Pan wzięty pod uwagę. Wszystko byśmy Panu opisali. Jeśli woli Pan publicznie, to nie ma problemu. Spieszę z odpowiedzią. Mam ten komfort, że tylko dwóch (usunięte przez administratora)złożyło Cv, z czego jednego przyjęliśmy. Wychodzi na to, że Pana nie. Już tłumaczę dlaczego. 1. Zdjęcie nie jest kluczowe, ale daje bardzo dużo informacji. Zachęcam do dodawania zdjęcia kolorowego i wyraźnego. Zamiast jak w przypadku Pana- pełnego pixeli, czarnobialego, krzywego i niewyraźne wydrukowanego. To świadczy o Pana estetyce, która dla Mnie jako osoby rekrutującej jest bardzo ważna. 2. Bardzo często zmienia Pan pracę? Dlaczego? Z perspektywy osoby rekrutującej wyglada to na brak umiejętności komunikacji z zespołem, albo brak określonego celu zawodowoego. 3. Od 2009roku nie zrobił Pan ani jednego szkolenia. To również mówi o tym, jaki ma Pan stosunek do pracy. 4. Do tej pory zajmował się Pan branżą technologiczną i drzewną. Pana doświadczenia oraz wykształcenie nie są w żadnym stopniu związane z naszą branża. Pozdrawiam serdecznie. Sławek Mokrzycki

@Slawek Mokrzycki

No cóż. Polecam jeszcze raz zweryfikować sobie stan faktyczny względem tego co Pan tutaj wypisuje. Zdjęcie czarno białe, krzywe i niewyraźne ? Jedyne z czym mogę się zgodzić to że nie jest super wyraźne ale warto wziąć pod uwagę ze nie każdy dysponuje najlepszym sprzętem do tego typu prac. Bardzo często zmieniam prace co świadczy o braku umiejętności komunikacji z zespołem oraz braku określonego celu zawodowego ? Bardzo pobieżne wnioski, niczym nie podparte poza własnym widzimisię. Nie branie pod uwagę jakiego typu były to prace, w jakim charakterze i w jakim okresie czasowym. Nie uwzględnianie tego co jest obecnie. Innymi słowy pisanie teorii na piasku. Od 2009 roku brak szkoleń ? Szkoły jednak Pan jednak nie zauważa ? Jakiego typu szkoleń Pan oczekuje ? Może moja obecna praca nie daje mi takiej możliwości ? Zresztą moje doświadczenie życiowe nauczyło mnie ze szkolenia są niczym jeśli nie ma możliwości zdobywania doświadczenia w konkretnej pracy. Moje doświadczenie oraz wykształcenie nie są związane z branżą ? Jednocześnie piesze Pan o braku określonego celu zawodowego ? Jak w takim razie osiągnąć cel zaworowy skoro przekreśla Pan kandydatów nie pozwalając im tego celu określić ? Same sprzeczności i oczekiwanie ze teoria stanie się sama z siebie praktyką. Na przyszłość polecam mniej snucia teorii a bardziej skupianiu się na faktach. Myślę także ze w dobrym tonie będzie odpisywanie na maile, tym bardziej jeśli jak Pan wspomniał tym maili nie jest wiele a konkretnie jedynie dwa. Czy świadczy to o lenistwie i lekceważeniu ? Być może. Akurat to moja teoria. Czy słuszna ? Proszę sobie samemu odpowiedzieć.

Kamil

Jestem tu krótko, ale mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że w firmie panuje super atmosfera. Jest miło i sympatycznie, nie ma żadnych spin. Właściciele mają dobre podejście do pracowników. Wszystko odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach. Polecam

Grzegorz

Pozytywna atmosfera w pracy, możliwości rozwoju. Zgrany zespół nastawiony na usatysfakcjonowanie klienta, super organizacja. Polecam.

Aneta

Praca w Acus Med to przyjemność! Miła atmosfera, możliwość rozwoju i super kontakt z pracodawcą.

katarina24

Polecam z czystym sumieniem! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Acus Med Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Acus Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acus Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acus Med Sp. z o.o.?

Acus Med Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Mielecka 105
    36-100 Kolbuszowa