Acus Med Sp. z o.o.

Opinie o Acus Med Sp. z o.o.

p_magda

Pracę w Acus Med polecam każdemu! ♥ Młody i ambitny zespół, dobra organizacja pracy i przede wszystkim możliwość rozwoju. Świetna atmosfera a sam czas spędzony w pracy to czysta przyjemność! :)

@p_magda 15.11.2018 08:46

Skoro polecasz każdemu to jeszcze napisz jak się tam dostać.

p_magda
Zweryfikowany użytkownik
@greg 09.12.2018 19:29

Wystarczy wysłać nam swoje CV na adres: info@acusmed.pl Właśnie rekretujemy na kilka stanowisk więc może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie! :)

@p_magda 15.11.2018 08:46

Wysłałem niedawno ale bez odzewu. W takim razie wyśle jeszcze raz.

@greg 11.12.2018 19:43

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Maciej

Jedna z lepiej zarządzanych firm jakie znam. Przyjazna pracownikowi, o jasnej ścieżce rozwoju zawodowego a przy tym rzetelny partner w biznesie. Nigdy mnie nie zawiedli, oby więcej takich firm na polskim rynku. Lubię atmosferę w Acus Med Sp. z o.o. za: Dobry kontakt pracodawca-pracownik.

Justyna
@Maciej 22.11.2018 14:58

Wspomniane przez Ciebie dobre relacje na stopie pracownik-pracodawca na pewno będą ważną informacją dla osób, które planują podjąć pracę w Acus Medzie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są kursy podnoszące ich kwalifikacje? Jeżeli tak, jakiego rodzaju są to kursy/szkolenia?

v.

Acus Med to szybko rozwijająca się firma, z młodym i ambitnym zespołem. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia i szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości. Przyjazna atmosfera, Szefowie na 6+. Lepiej trafić nie mogłam ♥ POLECAM!

Aga

Świetny sklep dla fizjoterapeutów i indywidualnych klientów. Znajdziecie tu produkty wysokiej jakości - szybka realizacja zamówień oraz wysoki profesjonalizm w podejściu do każdego klienta. Trzy razy na tak. Polecam! :)

Janek

Bardzo profesjonalny zespół pracujący w przyjaznej atmosferze. Organizacja pracy, usługi, produkty sa na wysokim poziomie. Warto pracować u tego pracodawcy.

a.

Świetna firma! Dobrze dobrany zespół i rodzinna atmosfera przekłada się na zadowolenie klientów, a co za tym idzie satysfakcję pracowników. Zdecydowanie dobry wybór!

Kasia

Acus Med to najszybciej rozwijająca się firma jaką znam . Praca w bardzo młodym i ambitnym zespole sprawia, że codzienne obowiązki wykonuje się z ogromną przyjemnością. Profesjonalna obsługa , szeroki asortyment produktów, bardzo szybka realizacja zamówień przekłada się na to że Klienci wracają z uśmiechem i zadowoleniem. Nie zmieniłabym mojej pracy ! :)

Kasia

Paulla
Zweryfikowany użytkownik

Zdecydowanie najlepszy sklep dla fizjo, nawet tych bardziej wymagających i nie tylko! Mega profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia - zamawiasz dziś a już jutro kurier jest u Ciebie :)

Cecylia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

slavko
@Cecylia 10.07.2018 16:08

Zawsze warto wysłać CV ;-)

Kama

Miałam okazję pracować w wielu firmach, ale Acus Med zdecydowanie bije jest wszystkie na głowę. Wspaniali ludzie, świetna atmosfera, a przede wszystkim szefowie, którzy dbają o ciebie i pomagają piąć ci się w górę. Pracuję w Acus Medzie już ponad rok i nigdy nie wstałam z myślą " Znowu trzeba iść do tej pracy". Taka praca to przyjemność, lepiej nie mogłam trafić :)

kubamokrzycki
@Kama 10.07.2018 08:16

@Kamila Sakowska

Budzia

Acus Med - sklep dla fizjoterapeutów, jest szybko rozwijającą sie firmą, ze świetnym podejściem do pracownika. Pracowałam już w kilku firmach i śmiało mogę powiedzieć, że tacy świetni szefowie to rzadkość ???? nie myślałam, że kiedyś to powiem, ale aż chce się chodzić do pracy! ????????

Diana

Pracuję tu od kilku miesięcy i mogę stwierdzić, że firma bardzo szybko się rozwija, szefowie są świetni - dbają o pracowników ;)) Ekstra plusy dla Acus Med za rewelacyjną atmosferę w młodym zespole, możliwość rozwoju i najlepsze godziny pracy. W mojej opini Acus Med - Sklep dla fizjoterapeutów jest godny polecenia :D

ylonka

NAJLEPSZY sklep dla fizjoterapeutów! Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zamówienia, duży wybór produktów. Zdecydowanie POLECAM! :)

Zostaw opinię o Acus Med Sp. z o.o. - Kolbuszowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acus Med Sp. z o.o.