Opinie o Acus Med Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Acus Med Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acus Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acus Med Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Weronika

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Acus Med. Młody zespół przyjaznych ludzi sprawia, że chce się przychodzić do pracy. :) Pozytywna atmosfera, świetna organizacja i profesjonalne podejście. Cieszę się, że tu trafiłam! :)

K.

Acus Med to zespół osób zaangażowanych w rozwój firmy oraz kompetentnych przełożonych z dobrym podejściem do pracowników. Nowe wyzwania i przyjazna atmosfera sprawiają, że chęci do pracy nie brakuje ;) Praca w tej firmie to super szansa na rozwój, szczególnie dla młodych osób!

Pytanie Nowy wpis

Czy Acus Med Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Acus Med Nowy wpis
@Pytanie

Tak, w swojej ekipie mamy również kilka osób, które studiują ;)

Anna Nowy wpis
@Acus Med

Ale chodzi o studentów dziennych czy zaocznych? Jestem ciekawa czy można pogodzić studia dzienne z godzinami pracy tutaj?

Zuzanna
@Weronika

czyli firma wymaga żeby osoby które chcą się zatrudnić tutaj były młode? czy to czysty przypadek, że zespół o którym piszesz jest młody? :)

@Zuzanna

Absolutnie nie wymaga. :) W moim odczuciu pracują z nami ludzie młodzi, a także młodzi duchem

Zuzanna2
@Weronika

No tak. Jak dobrze opowiedziana bajka ale zawsze ktoś to łykanie… byle tylko sie nie zadławił.

Paulina
@Zuzanna2

@Zuzanna2 Zapraszamy do wizyty w naszej firmie, chętnie oprowadzimy i opowiemy co nieco :) Będziesz też miała okazję poznać cały zespół :)

Zuzanna2
@Paulina

A jaki w tym interes, co to wieczorek zapoznawczy?

informatyk
@Weronika

Skończ już bocie bredzić.

Oz Nowy wpis
Kandydat
@Weronika

Ok, ale jak jest w wykształceniem? Skoro medycznie podobnie nie potrzebne to jakie jest potrzebne? Co jest brane pod uwagę w czasie rekrutacji?

K.

Leszek
@K.

Super szansa na rozwój czyli co, szkolenia? Czy coś innego?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Acus Med Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Acus Med Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik ds. obsługi klienta w języku czeskim wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
(1403 opinii)
logo firmy Pracownik ASO MAN w Zgorzelcu
Kolbuszowa
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(11 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Medyczny
Celon Pharma
(307 opinii)
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(57 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy Acus Med Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jak długo trwa proces awansu w Acus Med Sp. z o.o.?

Do końca życia.

Jagoda

Czy żeby pracować w tym sklepie trzeba mieć jakieś wykształcenie związane z medycyną?

@Jagoda

Hej Jagoda :) Nie wymagamy wykształcenia związanego z medycyną :) Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Acus Med

Team Acus Med

Nie mamy pojęcia na jakiej podstawie Pan/Pani tak uważa, wszystkie osoby (oprócz szefostwa) nie mają wykształcenia medycznego. Pozdrawiamy, zespół Acus Med

ree
@Team Acus Med

Oczyścicie ze wymagacie. Proszę nie pleść bzdur. A jeśli nie, to sami nie wiec czego wymagacie.

Asia AcusMed
@ree

Dlaczego Pani/ Pan tak twierdzi? :) Nie mam żadnego wykształcenia związanego z fizjoterapią/ medycyną i bez problemu dostałam w tej firmie pracę.

bee
@Asia AcusMed

Widocznie masz chody. Inaczej tego wytłumaczyć nie można.

Asia AcusMed
@bee

Co znaczą chody w Pańskim mniemaniu? Z 15 osób, które pracują w Acus Medzie, tylko szefostwo ma wykształcenie kierunkowe :) Ciężko, żeby 15 osób miało "chody" w tej samej firmie. Także śmiem twierdzić, że Pańska opinia jest totalnie bezpodstawna.

bee
@Asia AcusMed

Inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Fakty są faktami.

Martyna

@greg dlaczego beznadziejny ?

@Martyna

Zatrudnij się tam a się przekonasz. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie. Może wg ciebie będzie rewelacyjny

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Acus Med Sp. z o.o.?

Beznadziejny.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Acus Med Sp. z o.o.?

@Pytanie

Aby zostać członkiem naszego zespołu należy przede wszystkim wysłać do nas swoje CV, które przekażemy do działu rekrutacji ;)

Tomasz

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje handlowca?

Kama
@Tomasz

Hej :) Wyślij swoje CV na (usunięte przez administratora)

Andrzej

Czy trudno dostać się do pracy w firmie? Świetne opinie pod każdym względem to pewnie nie jest łatwo?

nn
@Andrzej

Naiwnyś jak but. Byle klakier zrobi ci wodę z mózgu.

p_magda

Pracę w Acus Med polecam każdemu! ♥ Młody i ambitny zespół, dobra organizacja pracy i przede wszystkim możliwość rozwoju. Świetna atmosfera a sam czas spędzony w pracy to czysta przyjemność! :)

@p_magda

Skoro polecasz każdemu to jeszcze napisz jak się tam dostać.

p_magda
@greg

Wystarczy wysłać nam swoje CV na adres: info@acusmed.pl Właśnie rekretujemy na kilka stanowisk więc może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie! :)

@p_magda

Wysłałem niedawno ale bez odzewu. W takim razie wyśle jeszcze raz.

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Oj firma chyba jednak mnie nie potrzebuje. Przykre :(

Slawek Mokrzycki
@greg

Dzien dobry (usunięte przez administratora) Łatwiej byłoby napisać do Nas maila, dlaczego nie został Pan wzięty pod uwagę. Wszystko byśmy Panu opisali. Jeśli woli Pan publicznie, to nie ma problemu. Spieszę z odpowiedzią. Mam ten komfort, że tylko dwóch (usunięte przez administratora)złożyło Cv, z czego jednego przyjęliśmy. Wychodzi na to, że Pana nie. Już tłumaczę dlaczego. 1. Zdjęcie nie jest kluczowe, ale daje bardzo dużo informacji. Zachęcam do dodawania zdjęcia kolorowego i wyraźnego. Zamiast jak w przypadku Pana- pełnego pixeli, czarnobialego, krzywego i niewyraźne wydrukowanego. To świadczy o Pana estetyce, która dla Mnie jako osoby rekrutującej jest bardzo ważna. 2. Bardzo często zmienia Pan pracę? Dlaczego? Z perspektywy osoby rekrutującej wyglada to na brak umiejętności komunikacji z zespołem, albo brak określonego celu zawodowoego. 3. Od 2009roku nie zrobił Pan ani jednego szkolenia. To również mówi o tym, jaki ma Pan stosunek do pracy. 4. Do tej pory zajmował się Pan branżą technologiczną i drzewną. Pana doświadczenia oraz wykształcenie nie są w żadnym stopniu związane z naszą branża. Pozdrawiam serdecznie. Sławek Mokrzycki

@Slawek Mokrzycki

No cóż. Polecam jeszcze raz zweryfikować sobie stan faktyczny względem tego co Pan tutaj wypisuje. Zdjęcie czarno białe, krzywe i niewyraźne ? Jedyne z czym mogę się zgodzić to że nie jest super wyraźne ale warto wziąć pod uwagę ze nie każdy dysponuje najlepszym sprzętem do tego typu prac. Bardzo często zmieniam prace co świadczy o braku umiejętności komunikacji z zespołem oraz braku określonego celu zawodowego ? Bardzo pobieżne wnioski, niczym nie podparte poza własnym widzimisię. Nie branie pod uwagę jakiego typu były to prace, w jakim charakterze i w jakim okresie czasowym. Nie uwzględnianie tego co jest obecnie. Innymi słowy pisanie teorii na piasku. Od 2009 roku brak szkoleń ? Szkoły jednak Pan jednak nie zauważa ? Jakiego typu szkoleń Pan oczekuje ? Może moja obecna praca nie daje mi takiej możliwości ? Zresztą moje doświadczenie życiowe nauczyło mnie ze szkolenia są niczym jeśli nie ma możliwości zdobywania doświadczenia w konkretnej pracy. Moje doświadczenie oraz wykształcenie nie są związane z branżą ? Jednocześnie piesze Pan o braku określonego celu zawodowego ? Jak w takim razie osiągnąć cel zaworowy skoro przekreśla Pan kandydatów nie pozwalając im tego celu określić ? Same sprzeczności i oczekiwanie ze teoria stanie się sama z siebie praktyką. Na przyszłość polecam mniej snucia teorii a bardziej skupianiu się na faktach. Myślę także ze w dobrym tonie będzie odpisywanie na maile, tym bardziej jeśli jak Pan wspomniał tym maili nie jest wiele a konkretnie jedynie dwa. Czy świadczy to o lenistwie i lekceważeniu ? Być może. Akurat to moja teoria. Czy słuszna ? Proszę sobie samemu odpowiedzieć.

Kamil

Jestem tu krótko, ale mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że w firmie panuje super atmosfera. Jest miło i sympatycznie, nie ma żadnych spin. Właściciele mają dobre podejście do pracowników. Wszystko odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach. Polecam

Grzegorz

Pozytywna atmosfera w pracy, możliwości rozwoju. Zgrany zespół nastawiony na usatysfakcjonowanie klienta, super organizacja. Polecam.

Aneta

Praca w Acus Med to przyjemność! Miła atmosfera, możliwość rozwoju i super kontakt z pracodawcą.

katarina24

Polecam z czystym sumieniem! :)

Sylwia

Acus Med to najlepszy sklep dla fizjoterapeutów. Bardzo duży asortyment i mega szybka realizacja zamówienia. Praca w młodym i zgranym zespole oraz możliwość rozwoju! Zdecydowanie polecam! :)

Kasia

Acus Med to najszybciej rozwijająca się firma jaką znam . Praca w bardzo młodym i ambitnym zespole sprawia, że codzienne obowiązki wykonuje się z ogromną przyjemnością. Profesjonalna obsługa , szeroki asortyment produktów, bardzo szybka realizacja zamówień przekłada się na to że Klienci wracają z uśmiechem i zadowoleniem. Nie zmieniłabym mojej pracy ! :)

zatroskana
@Kasia

Nie chwal się tak bo osobom które nie maja takiej "super pracy" może być przykro.

Maciej

Jedna z lepiej zarządzanych firm jakie znam. Przyjazna pracownikowi, o jasnej ścieżce rozwoju zawodowego a przy tym rzetelny partner w biznesie. Nigdy mnie nie zawiedli, oby więcej takich firm na polskim rynku. Lubię atmosferę w Acus Med Sp. z o.o. za: Dobry kontakt pracodawca-pracownik.

Justyna
@Maciej

Wspomniane przez Ciebie dobre relacje na stopie pracownik-pracodawca na pewno będą ważną informacją dla osób, które planują podjąć pracę w Acus Medzie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są kursy podnoszące ich kwalifikacje? Jeżeli tak, jakiego rodzaju są to kursy/szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Acus Med Sp. z o.o. - Kolbuszowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Acus Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acus Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acus Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Acus Med Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mielecka 105
    36-100 Kolbuszowa
  • NIP: 8141687196 REGON: 366216370 KRS: 0000656445

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Acus Med Sp. z o.o.