SNAP Outdoor

Gliwice

Opinie o SNAP Outdoor

Edyta2

Blebleble - usunięty wpis zarzucał jedynie to, że GoWork dodaje swoje posty wyłącznie po to, aby tworzyć sztuczny ruch. Nie zmieniam zdania - GoWork służy wyłącznie frustratom. To również usunięcie?

Edyta

@Edyta2jeśli został usunięty jakiś wpis, oznacza to, że został on zarchiwizowany za naruszanie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Piszesz, że nie jest to miejsce w którym szuka się opinii. Jednak każda osoba, która wyszuka "SNAP Outdoor opinie" trafi właśnie na ten wątek. Warto by, te osoby mogły znaleźć tutaj odpowiedzi na swoje pytania oraz rzetelne informacje o potencjalnym miejscu pracy.

jk

Przeciez te teksty sa produkowane pod pozycjonowanie:)

Edyta2

A do tego usuwają posty, w których zwraca się km na to uwagę :-) Wiec powtórzę: gowork nie jest miejscem w którym szuka się opinii. To miejsce wyładowania się sfrustrowanych osób o niskiej samoocenie.

jn

To nie jest zenada tylko nabijanie ruchu:)

Edyta

@Edyta2nie jestem botem, jednak rzeczywiście, jestem pracownikiem gowork.pl. Pytam, ponieważ, ważne jest, by osoby, które są zainteresowane dołączeniem do SNAP Outdoor mogły znaleźć właśnie tutaj informacje, które będą dla nich pomocne. Potencjalni pracownicy szukający opinii o firmie trafią właśnie na ten wątek i to co mogą podpowiedzieć obecnie zatrudnieni będzie dla nich bardzo istotne. A jak Ty oceniasz SNAP Outdoor jako pracodawcę? Co warto wiedzieć o mocnych i słabszych stronach tej pracy?

Edyta2

A dlaczego robot GoWork tak się interesuje sytuacją w SNAP Outdoor? Żenada :-)

23er

no wiesz co akurat chyba na chwile obecna to w firmie nie prowadza zanej rektuacji nowej..tak sadze..

Mniejszaztym

Trollu z g-work - moze chcesz aplikować na konserwatora basenu zamiast pisac te bzdurne posty? Tego posta rownież usunięcie?

Watchdog

Oczywiście ze kłamiesz. Zasada była i jest czytelna - nie przyjmowanie dostaw z samochodu bez windy. Jeżeli jest nie przestrzegałeś, to nie miej pretensji. W tej chwili przyjmowanie dostaw z samochodu bez windy zostało zabronione. Pewno wlaśnie z powodu takich decyzji jakie były podejmowane przez m.in przez Ciebie. Bezsensownego zastępowania windy.

@Watchdog "Po pierwsze TIRy nie przyjeżdzają bo takich dostaw dużych nie ma. Po drugie transport musi byc na samochodach z winda. O tym wie kazdy dostawca, ze magazyn nie przyjmie dostawy bez windy i towaru na paletach." I kto tu kłamie? Sam z chłopakami biegałem w deszczu na ulicę po różne dostawy, bo TIR po 1. się nie mieścił i po 2. bez windy. Kilka palet z CTka czy dostawa z Deutera. Nie jest to zarzut co do samego faktu organizacji dostaw tylko do oczywistego kłamania, które Pan tu prezentuje. Który TIR był zawracany? "Chłopaki zawołajcie tam więcej osób, bo CT przyjechał. Który wchodzi na TIRa rozpakować palety?" Przecież to był standard przy dosłownie każdej dostawie.

Watchdog

Gowno prawda. Po pierwsze TIRy nie przyjeżdzają bo takich dostaw dużych nie ma. Po drugie transport musi byc na samochodach z winda. O tym wie kazdy dostawca, ze magazyn nie przyjmie dostawy bez windy i towaru na paletach. Po co tak kłamiesz, to nie wiem.

@bg 28.07.2016 17:48
Jak ktos klamie to Ty , chyba nie chcesz mi powiedziec ze dostawa sezonowa tnfa czy salewy wejdzie na jeden samochod z winda ha...

Jak nie wejdzie na jeden, to wejdzie na dwa albo trzy. Proste? Chyba nie sugerujesz, ze jest inaczej, bo (wg twojego nazewnictwa) kuriozalna teoria. Nie ma windy, samochód jest odsyłany. Jeżeli twierdzisz inaczej - kłamiesz. Ale rozumiem, ze masz kompetencje architektoniczne i logistyczne do oceny tego? Ze juz pewno sie nabudowales w życiu ze hoho :-) Pozdrawiam i życzę szczęścia. Żółć moze Ci wylać sie uszami i bedzie brzydko wyglądać :-)

Nie chce mi sie z tobą gadać
@bg 28.07.2016 17:48

Ktos kto nie potrafi wpaść na pomysł rozłożenia towaru na 2 -3 pieciotonowki próbuje pouczać o logistyce i architekturze. "Malutki" brak pokory :-) Ciekawe ze wiesz wiecej niz osoby po dziesiątkach spotkań z fachowcami, w wyniku których powstał projekt. Geniusz ktory nie chciał sie podzielić swoją wiedzą :-)

bg

Tak daje rade ze wybudowali nowa siedziba wraz z magazynem ktora w ogole nie jest funkcjonalna , jak przyjezdza jakas dostawa to chlopaki z magazynu musza tyrać z kartonami bo wjazd wąski tir nie wjedzie , rampy tez nie ma .. Tir musi sie zatrzymywac na ulicy bo innej opcji nie ma

Ja nie watpię. Je wiem.

Warto, nie warto

1/3 to raczej bardzo dobry wynik. Nie tylko w ilości stałych pracownikow. 1/3 to jest dla Ciebie poziomem nieosiągalnym w kwestii prawdziwości tego, co piszesz. Ale oczywiście GoWork wszystko przyjmie.

nie warto

Ponad 1/3 to bardzo mało. W przeciągu ostatnich 3 miesięcy na magazynie wymieniło się chyba z 10 osób i każda z nich chwali sobie swoje nowe miejsce zatrudnienia. Ludzie, którzy tam są też planują odejście tylko czekają na dobry dla siebie moment. Podsumowując, warto się tam zatrudnić jeśli planuje się poznać specyfikę pracy dużego sklepu internetowego i ewentualnie coś dorobić. Absolutnie jednak nie polecam osób, które chcą się rozwijać i mają ambicje, bo przykłady z życia w 8a.pl pokazują, że ludzie pracujący tam bardzo długo stoją w miejscu na tych samych stanowiskach i z tą samą niską pensją.

Ciekawe

Ciekawe, ze każda pozytywna opinia jest wręcz automatycznie ripostowana z "frajerstwem", "nieudacznikami" czy "manipulacją". A tu proszę - fakty polazują ze ponad 1/3 pracownikow pracuje od 5 do 9 lat.

Pozdrowienia dla szefostwa

Ciekawe, że każda negatywna opinia jest wręcz automatycznie ripostowana, że pisze to "frajer", "nieudacznik", "leń", a w samej pracy jest fantastycznie i ludzie się powinni o nią bić. Ktoś chce sobie na siłę ratować i tak zszarganą opinię? :) A tu proszę - fakty pokazują, że kto może, to zmienia pracę :)

Frajer

Pracuje kilka lat w SNAP, i jakos nie czyje sie frajerem. Myśle, ze jak w kazdej pracy, lenie i nieudacznicy maja pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie. Szukają winnych dookoła, zamiast spojrzeć w lustro. Frajer pozdrawia frustratów.

Kolejny mądry

A ja myślę, że "nie warto" akurat bardzo dobrze wie o czym pisze. Ludzie, nie dajcie sie sfrajerować, bo i po co, szkoda waszego czasu i nerwów na taką firmę.

Jak nie wiesz

Jak nie wiesz, to po co sie odzywasz :-)

nie warto

Nie opłaca, jako kierownik magazynu będziesz miał 50 obowiązków do niemożliwym do wykonania czasie. Ciągła presja czasu i wkurzający kierownik, który zupełnie nie ma pojęcia o pracy od środka próbując forsować swoje niedorzeczne pomysły. Warunki finansowe? nie wiem nawet czy 2000 na rękę wychodzi

i co

i co, wszyscy są źli a SNAP dobry? :-). rotacja. bo firma Szefostwem siedzi w PRL-u i ładne stronki z PP niczego tu nie zmienią ;-). każdy wie, niektórzy ludzie tam są normalni i dużo mówią, nie trzeba tam siedzieć tyle co poniektórzy fanatycy fantasy ;-)

Skąd wiesz?

Skąd wiesz za jakie pieniądze? Skąd wiesz czy rozwojowe czy nie, skoro nie było wczesniej takiego stanowska? Jak ktos nie przeszedł okresu próbnego, a raczej został on skrócony z trzech miesięcy do tygodnia, to chyba nie jest rotacja a zwolnienie? PS. Teksty tego typu jak o ogłoszeniu o prace pisze GoWork lub pracuj.pl. Panie specjalisto od reklamy, HR i marketingu.

czekan

Praca tak bardzo rozwijająca, że wartości pracownicy postanawiają rozwijać się... W innych firmach... Ale widać, ze ,, dział" reklamy działa na najwyższych obrotach :)

takjasne

Tak, jasne ;). Kolejna rekrutacja w przeciągu ostatnich miesięcy na to samo stanowisko, a przepraszam - teraz zmienili mu nazwę ;). Co chwilę MEGA ROTACJA. Stanowisko bez rozwoju, za marne pieniądze. Nic nie tworzysz, niczym nie zarządzasz. Praca tam jest pracą maksymalnie nierozwojową, z naprawdę kiepsko myślącymi właścicielami nad Tobą. Nie polecam. Patrzę teraz w ogłoszenie - "atrakcyjne wynagrodzenie" - hahaha, ledwo ponad 1,5k ;)

qwevbiop

Natomiast o "bezstronności" Twojej opinii świadczy fakt, że zwróciłeś uwagę tylko na jeden szczegół, podważając całą opinię. Idealny przykład manipulacji na własną korzyść. Czyli codzienność w tej firmie :)

Taktylko
@qwevbiop 26.03.2016 11:23

Złapanie Cię na jednym kłamstwie nie powoduje ze twoja kłamliwa opinia staje bardziej wartościowa niz po wytknieciu kilku błędów. Kłamstwo jest kłamstwem i pokazuje jaki masz cel. Na pewno nie jest to obiektywność. A ja wypowiadam się na temat, ma ktory mam wiedzę. Nie zamierzam zdobywać wiedzy na pozostałe szczegóły, ponieważ moim celem nie jest przepychanie się na portalu dla frustratów.

Taktylko

O "bezstronnosci" twojej opini wiele mowi to ze np pisząc o 5 nowych osobach na sklepie nie wspominasz ze 3 nowe osoby pojawiły sie w roku 2014 bo zamiast trzech osób pracuje teraz na sklepie 6 osób. I każda z tych trzech osób oraz zatrudnionych po nich nadal pracuje.

qwevbiop

@tyk 'Inne dodatki'? Niestety, źle słyszałeś. Oprócz wypłaty dodatkowych benefitów nie ma, szefostwo bardzo skąpi pieniędzy na pracowników. Dodatkiem może być codziennie grożenie, że nie dostaniesz premii, bo wypruwasz sobie żyły, a szefostwo i tak uważa, że za wolno pracujesz. @dzon Chcesz wiedzieć dokładnie, jaka jest rotacja? W ciągu ostatnich trzech lat - 15 nowych osób na magazynie, 17 w biurach i 5 na sklepie. Nowe ogłoszenia o pracę nie wynikają z rozwoju firmy, tylko z faktu, że Ci, którzy wytrzymali tam chociaż chwilę i widzą to wszystko od środka, prędzej czy później szukają innej roboty. Nie polecam. Dwulicowość osób u góry, podejście 'Ma być, tak jak ja chcę. Koniec.' Brak rozmów z pracownikiem (za to monologów całe mnóstwo). Presja na każdym kroku, czy przypadkiem szef ma dzisiaj zły humor i się do czegoś nie przyczepi. Wpakowali mnóstwo kasy w nową siedzibę, która jest kompletnie niefunkcjonalna. Jedyny plus tej firmy to współpracownicy - naprawdę większość tam odwala kawał dobrej roboty, co i tak spotyka się głównie z krytyką.

a to ciekawe skąd taka rotacja na magazynie...zapewne właśnie z powodu tych "dobrych" zarobków.

Gelatina

Nie jest źle, pracuję już w 8a/snapie jakiś czas i z własnego doświadczenia wiem, że nie tak trudno wyeliminować konkurencję, wystarczy brak skrupułów. Zarobki słabe, dlatego bez dodatkowej premii za donosicielstwo nie każdemu opłaci się tam pracować.

Linux

Szukają pracowników, bo jest spora rotacja, co akurat nie świadczy najlepiej o firmie.

patys

Całkowity brak profesjonalizmu, dwulicowość. Właściciele firmy kierują się emocjami nie zachowując przy tym odrobiny logiki. Dodatkowo nie mają nawet odwagi cywilnej, żeby porozmawiać ze swoim personelem, tak więc wszystko co tam się dzieje odbywa się za plecami pracownika. Nie polecam.

Ex

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Całkowity brak szacunku do pracowników, o czym świadczy narastająca rotacja. Podejście do klienta jeszcze gorsze, wystarczy zwrócić uwagę na sposób rozpatrywania reklamacji czy stale opóźniającą się wysyłkę. Atmosfera w firmie napięta, uczciwi pracownicy nie zagrzewają długo miejsca, ponieważ bardzo cenione jest tu donosicielstwo. Praca nierozwojowa, zdecydowanie nie dla osób, które chciałaby osiągnąć więcej niż noszenie kartonów pośród magazynowego kurzu (prędzej czy później każdy pracownik tam ląduje). Brak logiki w efektywnym zarządzaniu oraz desperackie próby kierownictwa mające na celu "poprawę" jakości pracy firmy w rzeczywistości prowadzą ją na samo dno.

lipa

Praca w firmie może i spoko, ale kierownictwo i właściciele beznadziejni. Nigdy nie widziałem, żeby w taki sposób traktowało się pracowników i klientów. Marka sklepu 8azbudowana została na wyzysku klientów i pracowników, którym właściciele wmawiają, że nie będą trzymać ludzi za dwa tysiące złotych... stawki niskie, brak jakichkolwiek perspektyw, nie mówiąc o już awansie. Szkoleń brak, dodatkowych profitów brak, system motywacyjny nie istnieje, premii brak, ogólnie goła, okrojona maksymalnie pensja. Atmosfera napięta gdy wchodziła właścicielka i właściciel. Ciągłe czepianie się pracowników, że wykonują swoją pracę w niewłaściwy sposób... ludzie w pracy - szkoda gadać. Rotacja straszna, niby miało jej nie być, jak zapewniano na rozmowie. Ogólnie same minusy nie polecam.

Paran

No dobrze tylko takie zadania również są do wykonania a jakby każdy tak chciał iść wyżej i dalej to zaraz by się okazało że mamy samych kierowników, pracowników wyższego szczebla a nie ma komu wykonywać najbardziej podstawowy prac. Każdą firmą obowiązują hermany. Żeby to wszystko mogło dobrze zafunkcjonować.

Sylwester

byly - szerokiej drogi na nowej drodze życia. Świat czeka otworem na takich uczciwych, solidnych i ciężko pracujących jak ty! Jako współczesny Syzyf zapewne znajdziesz przyjazną sobie firmę, gdzie wszyscy będą tak oddani obowiązkom jak ty, pensje godziwe i adekwatne do ogromu pracy jaki wkładasz w rozwój. Powodzenia! Opieprzający się Dział Handlowy

byly

Szefowa faktycznie, patrzac od wewnatrz, ma w glebokim powazaniu prawa Kupujacych i otwarcie mowi o nich per "debile" czy "frajerzy" rozpatrujac zasadne reklamacje negatywnie - takie ma prawo, nikt tego dalej nie przekazuje, ot taka opinia Pani Prezes i jeszcze jednej osobie, ktora kpi z ciezko zarobionych pieniedzy Klientow. Kupowalem u nich, juz nie bede widzac jak to wyglada od drugiej strony. Atmosfera na magazynie nawet fajna, choc sa jednostki wyjatkowo nieprzyjemne. Ale to wszedzie. Dzial handlowy to opieprzajacy sie starzy znajomi Pana i Pani Prezes, ktorzy wspolnie jezdza na narty. Gdy nie ma ich w biurze, opieprzaja sie az milo a Nowych pracownikow oczerniaja gdy maja inne zainteresowania niz Oni ;). Jednostki uczciwe staraja sie po cichu przetrwac szukajac innej pracy. Pensje smiesznie niskie, moze koledzy Zarzadu maja lepiej. O tym co wyprawiaja z Wartosciowymi Ludzmi, ktorzy od lat pracuja w sklepie na Jana Pawla to nie ma co gadac, odwalaja swietna robote a sa poniewierani i obgadywani na kazdym kroku. Generalnie praca bardzo niepewna z uwagi na kolesiostwo i zamydlone oczy Prezesow tekstami gwiazd z Handlowego. Firma nie warta uwagi, nierozwojowa.

Prostownik

1. Chyba (usunięte przez administratora) nie rozumesz, co to znaczy firma krzak. Proponuję sprawdzić, co oznacza takie określenie. To pierwsze kłamstwo twoje kłamstwo. 2. Z tego co wiem, firma SNAP nigdy nic nie sprzedała żadnemu konsumentowi, nie wystawiła żadnego paragonu - wiec nie możesz mieć żadnej sprawy w Sądzie. Firma nigdy miała żadnej sprawy w Sądzie. To drugie kłamstwo. Z pewnością nie ostanie :-)

Marek W.

Uwaga! Firma krzak !!! Wprawdzie nie byłem i nie jestem jej pracownikiem, jednak z perspektywy klienta (którym niestety byłem) oceniam firmę karygodnie! Mają w nosie prawa konsumenta. Czeka mnie batalia przed sądem konsumenckim o uznanie moich należnych praw. Na pewno nie chciałbym nigdy pracować w tak dziadowskiej i przede wszystkim nieuczciwej firmie. Czyste sumienie to podstawa! Nie dziwię się też negatywnym opiniom poniżej. Po tej firmie nie spodziewałbym się niczego dobrego.

ot co

hahaha właśnie to polska świetnie prosperująca firma, która zbudowała swoją markę na wyzysku pracowników, a ludzie z zewnątrz myślą jak tam świetnie musi być...Nic bardziej błędnego ...

Ogolnie firma porazka. Maksymalne kombinacje z umowami - mozesz zapomniec o jakimkolwiek kredycie czy ratach - wyplata wyplacana \"na lewo\". no i ludzie ale tu juz szkoda gadac nie nauczony jestem obrazac innych a tu niestety musialbym to zrobic.

Darmx - 2011-07-31 08:36:38 klient - 2011-07-25 21:18:32 Nie polecam, strasznie duża rotacja personalna, totalny chaos co tam się dzieje w firmie aż strach pomyśleć. Chce tam aplikować, ale zastawiam się, czy zwalnia sie regularnie czy zwalnia sie po prostu nieudaczników? Sądząc z tego, że nigdy, nikt nie opiniował tej firmy, a nagle w ciągu 9 minut pojawiają się dwie pierwsze opinie, to wygląda mi to właśnie na to, że jak najczęsciej na go Work bywa, zwolniony nieudacznik prowadzi rozmowę sam ze sobą. Przecież trzeba być głupim, albo nie wiedzieć na czym polega praca przedstawiciela, żeby uwierzyć, że na tym stanowisku rotacja odbywa się od tak, bez powodu Haha spróbuj sam, a się dowiesz, ja nie polecam, byłem sprawdziłem i ciesze się, że tam nie pracuje. Jak jesteś hardy i taki cwaniak jak piszesz to może będzie to twoje korytko...A co do pisania na GOWORK sam ze sobą, to pewnie masz duże doświadczenie ....

anonimowa

zależy czy pytasz czy na umowie czy pod "stołem" ? na pasku kicha hihi

ankin

dobrze że piszecie o Snap Outdoor, bo chciałem pracować w tej firmie na stanowisku Przedstawiciela. Raczej rezygnuje, a z ciekawości ile się tam zarabia, czy ktoś może napisac? może ktoś z działu handlowego?

anonimowa

Zgadzam się z poprzednikiem, bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy, i w zeszłym tygodniu "poleciały" 2 osoby z biura

klient

Zostaw opinię o SNAP Outdoor - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SNAP Outdoor