Opinie o Techdent Jacek Oksiński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Techdent Jacek Oksiński, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techdent Jacek Oksiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techdent Jacek Oksiński w Warszawa

Jakub Nowy wpis

@Zlo a czemu potrzeba dużej odporności psychicznej ?

Michał Nowy wpis

Na jaki numer się do nich można dodzwonić ?

EMMA

Zero profesjonalizmu,wysyłają przeterminowane produkty.Dzwoniąc do biura z reklamacją kobieta odbierająca telefon ma pretensję do klienta że ona się tam męczy,po prostu KATASTROFA, Odradzam wszystkim.

Iwona Nowy wpis
@EMMA

Nie piszecie dużo o pracy w Techdent. Na stronie internetowej również nie znalazłam żadnych info o warunkach zatrudnienia tutaj. Dostanę tutaj wiadomość o przybliżonych zarobkach?

Zlo Nowy wpis
@Iwona

Dla ludzi z dużą odpornością psychiczną ale spoko

Miki

Odradzam zakupy przez tę firmę, wysyłają produkty nie zgodne z opisem.Zamawiałem masę do wypełnień zębowych,a okazało się że to jest nietwardniejąca maść cynkowa ODRADZAM NIGDY WIĘCEJ.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam

nie profesjonalne podejście do pracownika , słabe zarobki , nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Techdent Jacek Oksiński - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Techdent Jacek Oksiński
1/5 Na podstawie 2 ocen.