APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry Państwu, 
obserwując duże zainteresowanie Naszą Spółką pragniemy przywitać się z Wami w tym kanale komunikacji.
Jesteśmy firmą otwartą na opinie, liczymy się z Waszym zdaniem, analizujemy co piszecie oraz wyciągamy wnioski.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Analizując wpisy prosimy również od powstrzymania się od nieuczciwej konkurencji oraz nie podszywanie się pod naszych obecnych lub byłych pracowników - takie zachowania są karalne.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

Pozdrawiamy
Apcoa Parking Polska
klient
Inne
 Pytanie

w odpowiedzi , pytam co zrobić z taką sytuacją, gdy moja reklamacja została załatwiona pozytywnie, w sensie , że mandat był nałożony niesłusznie ? informacja o tym przyszła na meila 04.03. 2024 z prosba o podanie danych do zwrotu 95 zl, i jak do tej pory nie otrzymałem zwrotu , wszystkie dane wysłałem na meila zwroty...., czyżby tak dużo było zwrotów, że firma nie może się ogarnąć i zaplacić niesłusznie pobrane ode środki ? a może ktoś kombinuje, że ja zapomnę ? niestety nie, nie zapomnę i to ja oddam do urzędu skarbowego nie zwróconą mi kwotę.

avetr Nowy wpis
Inne

Najgorsza firma!!! Uważajcie na nich!!!

Mariusz72 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Inne
 Pytanie

Kilkuminutowe nawiedzenie kościoła św.Maksymiliana Kolbego w Płońsku i 95zł dla firmy APCOA. Firma otrzymuje co miesiąc niemałą kwotę od parafii. Jej pracownik czai się, by zaatakować "mandatem" przyjezdnych, którzy nie mają pojęcia, jak działa przykościelny parking. Usytuowanie parkometru zaś wprowadza przyjezdnych w błąd - jest on przy wjeździe na plebanię a nie na parkingu oddzielonym ulicą od kościoła. Ciekawe, czy parafianie wiedzą, na co ksiądz proboszcz wydaje kasę? A nawet, gdyby to były jego prywatne pieniądze, to przecież jako katolik powinien "unikać wszystkiego, co ma choćby pozory zła". Jak to jest, że np. pod Jasną Górą parkowanie odbywa się tanio i kulturalnie a w Płońsku czają się na osoby nawiedzające kościół, by niegodziwie zarobić 95zł.

Jagna
Inne

Jest oferta na stanowisko kontrolera opłat parkingowych. Nie dają firmowego auta tylko trzeba mieć swój. Zwracają koszty eksploatacji j płacą za paliwo?

Rick
Były pracownik
@Jagna

Zwracają o ile masz cierpliwość wojować z nimi i się przez 3 miesiące upominać o rozliczenie swojej faktury. Mi za bilet miesięczny potrafili oddawać po 3 miesiącach bo ciągle były wymówki "że wysłane,że księgowość zamula,że się zgubiły,że wyślą dzisiaj." A tak poza tym mówiąc to omijaj te firmę szerokim łukiem. Są dużo lepsze możliwości pracy niż ta firma

Ktosik
Były pracownik
@Rick

Masz rację, bycie wiernym i posłusznym w tej firmie to zasilenie kolejki psychologów. Odradzam pracę w tej firmie... Nie liczy się człowiek a kasa.

Kaś Nowy wpis
Pracownik
@Rick

Ja pracuje w tej firmie od prawie 3 lat, nigdy nie miałam problemu z rozliczeniem faktury. Pieniądze otrzymuję odrazu po okazaniu faktury za paliwo. Inny pracownik jeździ autobusem, kupuje miesięczne bilety, pieniądze też mu są oddawane w ten sam dzień co przyniesie fakturę.

Ula Nowy wpis
Inne

Firma ma gdzieś klienta, nie odpisują na maila, nie odbierają telefonów. Chyba, że ktoś ma ochotę posłuchać wątpliwej jakości muzyki, to telefon na infolinie taka możliwość zapewnia.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dziękujemy za opinie, chcemy się do niej odnieść i wyjaśnić sprawę. Informujemy, że wezwania zawsze umieszczane są za szybą pojazdu. Jeśli Użytkownik parkingu , który otrzymał wezwanie nie dokonał wpłaty w wyznaczonym terminie (termin płatności jest długi, wynosi aż 60 dni ), sprawa zostaje przekazana do firmy windykacyjnej. Należy spodziewać się zatem pisma w sprawie nieuregulowanej płatności. Nasza firma posiada dokumentację zdjęciową, która potwierdza zasadność wystawionego wezwania. Jeśli potrzebuje Pan dodatkowych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z nami : reklamacje@apcoa.pl, 22 354 83 80

Dociekliwy
Inne
@APCOA Polska Sp. z o.o.

@Pracodawca Wy dalej tylko jak opłacić karę. Napiszcie czy paragon ze sklepu pod którym została nałożona ta pseudo kara, jest powodem do anulowania opłaty dodatkowej.

Karolina
Inne

Punkt 4 w informacjach na wezwaniu do zapłaty mówi jasno, ze opłata dodatkowa zostanie anulowana jeśli przedstawisz dowód zakupu w danym sklepie w okresie od pol godziny przed do pół godziny po wystawieniu wezwania.

ff
Inne
@Karolina

a może ide z zamiarem kupna ale nic nie kupiłem i jak moge mieć paragon . fajnie będzie wyglądał handel w marketach bez klijentów ,bo takie firmy parkingowe odstraszają klijentów zawsze przedsiębiorcy starają się przyciągnąć klijenta a nie odstraszyć . Niby legalny sposób na zarobienie pieniędzy bez pracy

Gosc
Inne

Przestawię teraz sytuację, która wydarzyła się na parkingu w Katowicach(Silesia City Center). Bilet został pobrany i umieszczony za szybą. Podczas pobierania biletu omyłkowo ostatni symbol numeru rejestracyjnego został źle wpisany. Chciałbym podkreślić, że według regulaminu nie ma obowiązku umieszczaniu biletu za szybą. Po powrocie na parking za wycieraczką było wezwanie do zapłaty za brak biletu.Wezwanie do zapłaty zostało wystawione przez kontrolera pod pretekstem (usunięte przez administratora) Jest to czyste (usunięte przez administratora) i naciąganie.

On
Były pracownik
@Gosc

System wprowadzania rejestracji jest po to żeby nikt po darmowym czasie nie przyszedł i nie wyłożył kolejnego darmowego biletu - zwyczajnie numer rejestracyjny będzie na X godzin miał zablokowaną możliwość pobrania takiego biletu. Niestety wiele osób wychodzi z założenia, że jak specjalnie wpiszą literówkę to przejdzie i potem pobiorą kolejny np. na już poprawny lub z kolejną literówką - stąd też prawdopodobnie takie rzeczy są wyłapywane i nakładają tą opłatę - myślę, że po złożeniu reklamacji i weryfikacji, czy nie było nadużyć to anulują.

ToJa
Inne
 Pytanie
@Gosc

No to trzeba było wpisać poprawny numer xD skąd kontroler ma wiedzieć dlaczego masz nie odbity samochód w systemie jeśli skanując rejestrację widzi jedynie że ta konkretna rejestracja jest nie wpisana? No może trochę logicznego myślenia?

Marek
Inne

Dziś żona dostała mandat w Zduńskiej Woli 95zł,nie była wgl świadoma że jest to parking płatny,znak był tylko jeden bardzo mało widoczny,podobno już wszędzie są płatne nawet pod biedronką także radzę uważać a firmie Apcoa proponuję umieścić tablice informacyjne i jakiś cennik bo teraz to jest oszukiwanie i wyłudzanie pieniędzy,.

ToJa
Inne
@Marek

Apcoa zawsze ma cenniki i znaki. Na wjeździe i koło parkometrów. Minimum 2 są.

Pablo
Inne

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie po 48h. Mandat anulowany

Lidl
Inne

Dziś - Płońsk, lidl ul. Żołnierzy Wykletych, otrzymałam wezwanie do zapłaty od firmy apcoa, pomimo, iż za szybą pojazdu był umieszczony ważny bilet parkingowy. Lidl wspólnie z apcoa wyłudzają pieniądze od klientów.

Adam
Inne

Zgodnie z regulaminem napisałem merytoryczną reklamacje, sprawę poparłem paragonem - decyzja o anulowaniu kary przyszła mniej więcej po tygodniu. Całkiem profesjonalnie wszystko załatwione. Dziękuje.

Wioleta
Inne

Skoro Junior Contract Manager może mieć – Przynajmniej według ogłoszenia – docelowo szkole średnia tylko skończona to absolwent studiów wyższych ile zarobi? Zakładam, że jak mam studia wyższe, a tam piszą że są Mile widziane, to zarobię więcej, ale może się mylę?

Klient sklepu bieronka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Inne
 Pytanie

Obowiazek wystawienia biletu parkingowego za szybę samochodu przez klientow sklepow przynosi wiecej szkód niż korzyści. Zastanawiam się czemu ten obowiązek ponoszą klienci a nie pracownicy parkingów. Kontroler firmy APCOA przyjezdza w biały dzień na parking pod sklepem o godz 10:30 w piątek wielkanocny kiedy jest ruch w sklepie i kasuje "Mandaty" po 95 Pln. Za ok 1 minutę pracy. Uważam że powinien jest sprawdzić dwa razy z odstępem czasowym. Przecież to żaden problem przy pierwszej kontroli najpierw zarejestrować samochód i po godzinie wystawić bilet! Uważam że obowiązek rejestracji aut pod sklepami powinien być po stronie operatora a nie klienta gdyż operator pracuje na parkingu, posiada wiedzę i kwalifikacje. W końcu chodzi o usunięcie aut osób które parkują dlugo i bez zakupów a nie robienie tzw. "szybkich pieniędzy" na klientach sklepów poprzez stosowanie "chwytu na bilet". Obecne procedury skłaniają ku myśleniu ze człowiek ma doczynienia z organizacją kryminalną robiącą tzw. "szybkie pieniądze" poprzez nakladanie obowiazku rejestracji pojazdów na klientów pod sklepami, szpitalami i wszedzie tam gdzie kazdy musi zaparkować samochod kasując 95 Pln za minutę pracy.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry Państwu, 
obserwując duże zainteresowanie Naszą Spółką pragniemy przywitać się z Wami w tym kanale komunikacji.
Jesteśmy firmą otwartą na opinie, liczymy się z Waszym zdaniem, analizujemy co piszecie oraz wyciągamy wnioski.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Analizując wpisy prosimy również od powstrzymania się od nieuczciwej konkurencji oraz nie podszywanie się pod naszych obecnych lub byłych pracowników - takie zachowania są karalne.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

Pozdrawiamy
Apcoa Parking Polska
Aga
Pracownik

Jesteście nierzetelną, pozbawieni kultury słowa i narażającą mieszkańców przeróżnych miast na wyłudzenia, zastraszania i znieważenia wyłącznie dla otrzymania własnych korzyści.

klient
Inne
 Pytanie

w odpowiedzi , pytam co zrobić z taką sytuacją, gdy moja reklamacja została załatwiona pozytywnie, w sensie , że mandat był nałożony niesłusznie ? informacja o tym przyszła na meila 04.03. 2024 z prosba o podanie danych do zwrotu 95 zl, i jak do tej pory nie otrzymałem zwrotu , wszystkie dane wysłałem na meila zwroty...., czyżby tak dużo było zwrotów, że firma nie może się ogarnąć i zaplacić niesłusznie pobrane ode środki ? a może ktoś kombinuje, że ja zapomnę ? niestety nie, nie zapomnę i to ja oddam do urzędu skarbowego nie zwróconą mi kwotę.

Karol
Inne

Witam chciałabym przedstawić swoją sytuację przyjechałem do galerii pobrałem bilet darmowy na puł godziny.Przychodzac do samochodu zauważyłam opłatę dodatkową w wysokości 150 zł .przelroczyłem czas parkowania o 5 minut.Jest to naciągania ludzi.Co to za bezprawie.Co się w tym kraju wyrabia.

Tomasz
Inne

2 tygodnie temu na Bunscha w Krakowie, w centrum handlowym na Ruczaju, nie zwróciłem uwagi na znaki. Gdy wróciłem z zakupów miałem wezwanie do zapłaty na 150 zł. Wróciłem do domu zacząłem czytać opinie i sobie pomyślałem, że ładne s... Zacząłem pytać prawnika co z tym robić, napisałem też do UOKiK... ale też napisałem reklamację do APCOA. Spodziewałem się, że będzie jak tutaj pisali. Że reklamacja nie będzie uznana i problemy będą, zwłaszcza że podałem dane jak na tacy. Okazało się po dwóch tygodniach, że uznali reklamację i nic płacić nie muszę, więc wychodzi, że się niepotrzebnie nakręciłem komentarzami m.in. stąd.

MARGOLKA
Inne
 Pytanie

PRACUJĘ W SZPITALU W ZGIERZU.OTRZYMAŁAM WEZWANIE DO OPŁATY DODATKOWEJ ZA BRAK BILETU PARKINGOWEGO. MAM OPŁACONA I WAŻNA KARTĘ PARKINGOWĄ/ABONAMENTOWĄ/ ALE OTRZYMAŁAM NEGATYWNA ODPOWIEDŹ NA REKLAMACJĘ.WEDŁUG MNIE TO (usunięte przez administratora)PIENIĘDZY.

M.T
Inne
 Pytanie

Jestem w gronie tych, którzy otrzymali od tzw. "kontrolera" tzw. "opłatę dodatkową" na kwotę 150zł Złożyłam reklamację zgodnie z informacją umieszczoną na stronie firmy i czekałam grzecznie. Równo w 14 dniu o godz. 23.15 otrzymałam sztampowo napisanego meila z negatywnym rozpatrzeniem reklamacji - zaskoczenie? Raczej nie. Od ponad 30 lat jestem pracownikiem instytucji państwowej mającym w zakresie obowiązków pozwolenie na wystawianie mandatów. Czytane tutaj komentarze pracowników tzw. kontrolerów są dla mnie szokujące. Każda osoba na którą nakładana jest kara finansowa ma prawo do "obrony". Pismo otrzymane od firmy APCOA jest za każdym razem takie samo. Odpisując, można by pokusić się i przeczytać treść reklamacji. W/w firma uzupełnia tylko pogrubione linijki z danymi zmiennymi. Życzę Wam aby te 150 zł przyczyniło się do zakupu leku osobie potrzebującej bo ja będę musiała z niego zrezygnować. Pozdrawiam

Pasiak
Inne

Większość parkingów obsługiwanych przez waszą pseudo firmę (złod....skiej szajki) są nieprawidłowo oznakowane , według ustawodawcy powinien widnieć na wjeździe znak D-44 a na wyjeździe D-45 , wy stosujecie znak D-18 z umieszczonym znakiem I generacji z jakimiś bzdurami co nie ma racji bytu . Ponadto UOKiK już raz dobrał wam się do tyłków , i ja również zamierzam . Mam nadzieję że zdajecie sobie sprawę jak bardzo okłamujecie ludzi . Pozdrawiam

Apcoa
Pracownik
@Pasiak

No to proszę się doedukować za co UOKiK ukarał firmę :). Bo jak się okazuje za żadną z rzeczy które się jej zarzuca od lat...

Anka
Inne
 Pytanie

Właśnie zrobiłam przelew na 95 zł, bo APCOA nie uznała również mojej reklamacji. Parkowałam przy nowym pasażu handlowym przy ul. Mieszka I w Szczecinie, niestety kompletnie zapomniałam, że trzeba tam pobierać teraz jakiś (usunięte przez administratora) bilet. Na większości tego typu parkingów przed sklepami, centrami i pasażami nie ma takiego bzdurnego obowiązku, więc człowiek o tym nie myśli zostawiając samochód a nie zawsze zwraca się uwagę na te biletomaty, które przy dużym ruchu aut po prostu można przegapić. Zrobiliśmy z mężem szybkie zakupy w Biedronce, oczywiście po powrocie do auta zauważyliśmy "mandacik". Dzielnego kontrolera, który 3 minuty wcześniej (dosłownie taka różnica czasu między paragonem z kasy a jego mandacikiem) nigdzie nie było widać, więc postanowiłam napisać reklamację. Wysłałam kopię mojego paragonu z prośbą o anulowanie kary, bo przecież dokonałam tam zakupu, stałam dosłownie jakieś 15 minut, i zdumiałam się bardzo, bo przyszła odpowiedź odmowna. Uzasadnienie - fakt dokonania zakupów nie jest żadnym powodem do anulowania opłaty dodatkowej. To co jest? Ogólnie moje odczucie jest teraz takie, że firma APCOA po prostu wyłudza pieniądze. Bo czym innym jest opłata za parkowanie sobie tam auta całe dnie i noce a czym innym szukanie takich "frajerów", którzy zapomną wziąć durnego darmowego bileciku przy zakupach na 15 minut. Wysyłam również zgłoszenie do Rzecznika Praw Konsumenta, bo moim zdaniem moja reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie. No a tak zarobili 95 zł, bo nie będę się szarpać nie daj Boże z komornikiem o stówkę. I pewnie 90% osób w mojej sytuacji robi tak samo. Mało powiedzieć, że nigdy już tam nie pojedziemy, chociaż wiem, że to dla nich żadna "kara". Może Rzecznik coś zdziała przy większej ilości zgłoszeń. Dlatego zachęcam wszystkich do tej drogi.

Damian
Inne
@Anka

Moim zdaniem powinni ci uznać reklamacje. To że robiłaś zakupy jest właśnie powodem do anulowania mandatu. Szczególnie jak masz paragon z wybitą godziną zakupów. Ja bym na twoim miejscu próbował to gdzieś zgłosić. Bo szkoda stówki.

yrek40@gmail.com
Były pracownik
@Anka

Drodzy Państwo. Proszę wszystkich o złożenie wniosku do Rzecznika Praw Konsumenta. Ja to uczynilem i czekam . Mam nadzieję że łeb urwiemy hydrze. Jak Rzecznik nie pomoże to jest jeszcze zg. z konstytucją Prezes Rady Ministrów. Miłego dnia.

pracownik apcoa
Pracownik
@Anka

wezwanie nie zostało anulowane, ponieważ w regulaminie parkingu jest jasno napisane, że klient ma obowiązek pobrać bilet w ciągu 10 minut po przyjeździe na parking lub jego opuszczenie w tym przedziale czasowym.

Kamil
Inne
@Anka

Miałem dokładnie taką samą sytuację, pojechałem na szybkie zakupy z malym dzieckiem, które po zaparkowaniu samochodu zaczęło płakać, więc w pośpiechu żeby zrobić szybkie zakupy i zrobić wszystko żeby dziecko przestało płakać po prostu zapomniałem o bilecie parkingowym. Po szybkich zakupach podchodząc do samochodu za wycieraczka mialem zostawiony mandat. Napisałem reklamację z zaistniałą sytuacją ale oczywiście reklamacja została odrzucona.Odpisali że parkując na parkingu centrum handlowego zawieram ze złodziejską firmą umowę najmu miejsca parkingowego (ciekaw jestem czy chociaż dołożyli złotówkę do tego parkingu że żadają pieniędzy za parkowanie na nim) . Radzę zarządcom tego centrum o poważne zastanowienie się czy chcą dalej współpracować z tą firmą, jeśli tak to w przyszłości mogą dużo stracić. Jeśli chcą pobierać opłaty za parking w tym miejscu, co jest zrozumiałe, bo wiadomo ze jest to teren prywatny to niech zmienią firmę która operuj parkingiem i niech zamontują bramki na wjeździe na parking,tak jak jest w galeriach handlowych. Czytając opinie o tej firmie to 90% jest negatywnych. Wstyd że centra handlowe współpracują z takimi firmami. Z początku kiedy powstało centrum i nie było obowiązku pobierania biletu parkingowego, zakupy robiło się o wiele lepiej i spokojniej.

Klient
Inne
@pracownik apcoa

CZASEM KLIENT NAWET NIE MA ŚWIADOMOŚCI, ŻE TEREN NALEŻY DO WAS I ŻE POBIERACIE OPŁATY ZA PARKOWANIE!!!! Przyjedzie na zakupy starszy pan ze wsi, a Wy zamiast informować o biletach naliczacie kosmiczną opłatę, to żerowanie na ludzkiej niewiedzy!

LOL
Pracownik
@Klient

Gdyby tylko ktoś wymyślił jakiś rodzaj... Obrazów lub jakiś sposób komunikacji z kierowcą za pomocą jakichś ZNAKÓW, cholibka na pewno by to pomogło w takich sytuacjach. Wtedy człowiek by jeździł i wypatrywał czegoś co by mu pomogło w prowadzeniu pojazdu i zapobiegał jakimś niemiłym lub niebezpiecznym sytuacja... No ale jeszcze daleka droga do tak zaawansowanej technologi. Jak na razie musimy się opierać na czystym instynkcie i słowom proroków.

Rafał
Inne
@Anka

Ma pani rację, co innego robienie zakupów a co innego pozostawianie na całe dnie samochodu. Niech się zajmą tymi co właśnie tak robią a nie tymi co robią zakupy i faktycznie nie pomyślą o zabraniu bileciku, w szczególności jak ktoś jest pierwszy raz na takim miejscu.

nie składajcie reklamacji
Inne
@Klient

o to chodzi stary czlowiek przuyjedzie na zakupy zaplaci 50 i wystraszy sie wezwania i zaplaci jeszcze 95,,, to jest bezprawne, ja bojkotuje sklepy z takimi parkingami

Były klient Marino
Inne
@Anka

Opowiem jak było w moim przypadku. Podjechaliśmy z żoną jej autem pod Marino we Wrocławiu, w styczniu 2023r. Jak się później okazało kilka miesięcy temu, parking stał się pod zarządem apcoa, za czym idzie trzeba było pobierać darmowy bilecik za pierwszą godzinę czy 3 bo już nie pamiętam nawet, byliśmy tam z pół godziny a o obowiązku wydrukowania biletu nie wiedzieliśmy. Jak się okazało, gdy ruszyłem już autem zauważyłem te śmieszne wezwanie do zapłaty na 95zl. Po namyśle postanowiłem że nie opłacę go, bo do ręki mi wezwania nie dali, równie dobrze ktoś mógł je stamtąd wyciagnac. Lub wyfrunąć zza wycieraczki zanim je zauważyłem. No i jak się okazało po roku przyszło zwykłym listem kolejne wezwanie do zapłaty. Pobrali z cepiku dane, w dodatku tym pobraniem obciążyli, i odsetkami i z 95 zrobiło się 145 prawie. Termin był dwa tygodnie od wystawienia wezwania.a upływał dnia następnego, bo tak długo szedł list, który równie dobrze może go wogole nie dojść, bo to nie był polecony. W wypadku gdybym nie zapłacił nadal, straszą sprawa sądowa i kosztami minimum ponad 300zl. Nie zapłacę, rachunek ze sklepu zachowałem, nie będę ich napasal. (usunięte przez administratora)do zobaczenia w sądzie, a do marino już nie pojadę. Chora sytuacja, człowiek jedzie, zostawia kasę w sklepie, a za kare ma płacić jeszcze firmie za parkowanie przez pół godziny. Żenada

Andzej
Inne

Ja zaparkowałem pod Kauflandem w Krakowie i zapomniałam wykupić biletu parkingowego dostałem mandat 100zł wysłałem odwołanie do apcoa zdjęcie paragonu z zakupów po paru dniach dostałem meil że anulują karę. ????????

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii