Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.

Opinie o Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@leo do dokładniej według Twojej opinii wygląda w Apcoa Parking Polska z roku na rok coraz gorzej? Możesz napisać o pracy w tej firmie trochę więcej? Nie zapominajmy, że to konkretne i merytoryczne wypowiedzi, mogą pomóc w podejmowaniu decyzji zawodowych.

leo

Wielki chłam, Prezes do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z roku na rok coraz gorzej!!!!!

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Agnieszka czy sprawa reklamacji miała już swój finał? @jack dlaczego uważasz, że Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. okrada pracowników? Możesz opisać dokładniej co masz na myśli?

Agnieszka

Czy to jest zakład pracy widmo? od prawie miesiąca usiłuje skontaktować się z nim mailowo, telefonicznie w sprawie reklamacji i nic- 4 numery telefonów i nikt nie odbiera, wysłane maile z opcją pokazania, że został odebrany też nie ma żadnego odzewu. Jak się z wami skontaktować?

jack

Robota na przetrwanie ,zarząd coraz gorszy ,shit,shit. zwłaszcza pseudo menagerowie ,dostane taki auto i telefon zrobią mu z mózgu(jak ma) sieczkę ,po obiecują złote góry ,zmienią mu światopogląd dadzą 3 tysie i zap.... 24h ,bo przecież ma telefon służbowy . Chory prezes tylko patrzy jaK JESZCZE OGRABIĆ pracownika żeby dostać roczną premie ,i się dziwi że nie ma ludzi do pracy . Jak na firmę która miała w idei zatrudniać młodych studentów a stała się firmą zatrudniającą emerytów i rencistów bo nikt normalnie nie jest w stanie utrzymac się z tej pracy w sposób godny,(opłaty ,kino,teatr) to moim zdaniem równia pochyła skupianie się na realizacji budżetu ok - ale juz nie moim kosztem .

syn asi
użytkownik zarejestrowany

podwyżka... ciekawe czy na wszystkich stanowiskach bo moja mama chciała zatrudnić się na wakt obecny obsługi parkingu co mają, skoro Kraków to większa kasa powinna być

były pracownik APCOA

9 za godzine brutto czyli do ręki 7. W dodatku do końca 2015r były umowy zlecenie, bez urlopu i zwolnienia. Ogólnie nie polecam tej firmy. Najgorsza w jakiej pracowałem. Generalnie nie ma szans na rozwój i podwyżkę. O pracowników się nie dba i traktuje jak zło konieczne które ma siedzieć i sie nie odzywać. Straszna nędza. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

rolos

Tak jak mówiłem. Tonący brzytwy się chwyta. Jeśli chodzi o kasę to 6 za godz. Jeśli chodzi o potencjał to oni nie wykorzystali mojego i stracili bardzo dobrego pracownika. Mimo mojego zaangażowania. Wyrażam opinie... byłem wewnątrz tych ich struktur i znam sprawę od środka... każdy kto spróbuje powie potem dokładnie to samo co ja.

rolos

Pracowałem tam prawie dwa lata. Strata mojego czasu. Ale tonący chwyta się brzytwy. Wstyd dla firmy niby wspaniałej proponować takie wynagrodzenie. WSTYD! Chamstwo przełożonych a poszukiwanie kierowników to zwykła zasada "kto pierwszy ten lepszy". Zero kompetencji kierowników, managerów i niby informatyków. Dajcie sobie spokój. Najgorsze dwa lata mojego życia przez tą pracę. Nawet jak się chcesz poświęcić i coś osiągnąć to mają to gdzieś. Wolicie być na zasiłku. Uwierzcie mi.

pracownik2000

super atmosfera zapraszam chętnych nie znajdziesz lepszej pracy za 6,50/h

pracownik86

( usunięte przez administratora ) Zdzierają kasę z ludzi.

pracownik2

żenada , dostaniesz 6 zł na reke i śmieciówke i w ramach dobrego samopoczucia koszule i krawat

madmax

dlaczego ?

odpuść sobie

Zostaw opinię o Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.