opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Misiek

    09.12.2022 09:48

    Kandydat

    Czekam tylko aż się mój problem skończy i znikam z tamtąd. (usunięte przez administratora) na godzinach, poza tym nie mają pojęcia o niczym. Co miesiąc czym więcej godzin tym mniejsza wypłata. Nie ma o czym rozmawiać bo kierowniczek wie wszystko ale trudno nie umie nic. W tamtym roku było ok ale teraz jest masakra. Wszystkie urządzenia i narzędzia najlepiej jak masz swoje. Albo jak nie masz to jak to nie masz. Dla mnie tragedia kończę to wszystko szkoda mi tych ludzi co ta firma ograbia.
    ReviewUserIcon
    Dyszka

    02.08.2022 19:24

    Pracownik

    Apcoa oddział Gdańsk. Marcin S. do wyj3bania karze stosować niemoralne wykonywanie obowiązkow w pracy wszyscy maja go dosyć, wielu się przez niego zwolniło nawet najstarsi pracownicy odchodzą a ci co zostali i tak na dniach mają zamiar odejść!!! Nie wspominają o nowych którzy pracują przez maks 2 miesiące bo Marcin obrzydzi im wszystko, dziwne że Warszawa tego nie widzi!!!
    ReviewUserIcon
    Nicky

    03.12.2022 20:00

    Pracownik

    Jak przyjadą zrobić ci audyt to wystawisz z kierownikiem 30 wezwań
    ReviewUserIcon
    Brezer

    07.12.2022 20:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) go za zbity ryj. Łysy (usunięte przez administratora) o niczym nie ma pojęcia (usunięte przez administratora) szkodnik
    ReviewUserIcon
    dno i wodorosty

    06.12.2022 16:56

    Inne

    najwieksze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w tym kraju, wjezdzasz do sklepu na bezplatne zakupy, zapomnisz biletu i koles wyskakuje z krzakow jak predator zamaskowany i spierdziela w poplochu po wykonaniu zdjecia auta, malo tego robi to tak perfidnie ze trzeba byc totalnym burakiem, chamem, cebulakiem, januszem by robic tak innym ludziom, firma kszak, ktora nigdy nie bedzie miala mojego szacunku, jestescie typowymi zlodziejami ktorzy wykryli luke prawna i doicie niczemu winnych klientow supermarketow, mam tylko nadzieje, ze to wasze eldorado skonczy sie za kratami
    ReviewUserIcon
    boże jedyny

    07.12.2022 05:39

    Pracownik

    No to jak zapomniałeś biletu to do kogo masz pretensję? Odwołaj się i tyle, jezu...
    ReviewUserIcon
    d.j

    01.12.2022 19:41

    Inne

    To jest polowanie na ludzi.Helios w Szczecinie przy ul Struga, tam działa sprytny zwiadowca-obserwator.Zaparkowałem pojazd i poszedłem po bilet ok.50m.Jakie było moje zdziwienie jak ten spryciarz już wkładał mandat za wycieraczkę,.minęło dosłownie 3,4 minuty!!!.TO JEST BANDYCTWO ZŁODZIEJSTWO.ZAPRASZAM POMYSŁODAWCĘ UTWORZENIA TAKIEGO PARKINGU ABY PRZYJRZAŁ SIĘ PRACY TEJ FIRMY, Wysłać kontrolę i przeczepać A za nieprawidłowości nałożyć wysokie kary.TAK BYĆ NIE MOŻE, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ KOMENTAŻE.Tam już powinna być kontrola za kontrolą.
    ReviewUserIcon
    xD

    03.12.2022 16:31

    Pracownik

    3/4 minuty na 50 metrów? No to kontroler ewidentnie musiał Pana nie zauważyć jak się Pan czołgał xD, ale weźmiemy sobie ten Komentaż do SerDZa xD
    ReviewUserIcon
    dr.halls

    29.11.2022 14:19

    Inne

    chcę się z wami porozumieć e-mailowo wasza strona nie jest zabezpieczona. proszę o udostępnienie publicznie adresu e-mail mimo że jesteście sp. z o. o. i nie odpowiadacie prywatnym majątkiem ,mamy 21wiek czas korespondencji cyfrowej
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2022 14:20

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ghoff

    25.11.2022 16:23

    Pracownik

    No i te wezwania, które są "wystawiane, bo wystawiane". Ważne żeby wystawiać jak najwięcej, a jak nikt nie zapłaci za to, to i tak będzie dobrze, ważne że statystyki się zgadzają w firmie. Z resztą te wezwania można od razu wyrzucać do śmietnika i tak nic nie przyjdzie do zapłaty o ile nie podasz swoich danych np. w reklamacji. W przeciwnym razie będą straszyć listami
    ReviewUserIcon
    Dorota

    01.09.2022 21:04

    Inne

    nie miałam pojęcia, że przy Lidlu trzeba pobrać jakiś bilet za parking, ani nie było szlabanu ani dobrze widocznej informacji. Człowiek się spieszy, żeby szybko zrobić zakupy, a tu nagle niespodzianka! Za wycieraczką mandat! Że niby trzeba płacić 95 zł!!! Za co? Na jakiej podstawie? Czy to jest policja czy straż miejska? Nie, to spółka z o.o. każe sobie płacić!!! Okazuje się, że podstawą jest regulamin, który sama sobie napisała!!! Możesz reklamację złożyć, no to powodzenia! Musisz mieć skaner, żeby zeskanować rachunek z Lidla ale,uwaga!, na rachunku musi być pół godziny przed albo pół godziny po otrzymaniu mandatu! Ciekawe, kto ze starszych roczników posiada skaner! A jak zrobisz zdjęcie komórką, to za duże, bo do 3 mb! Ciekawe, kto ze starszych ludzi będzie się bawił w zmniejszanie zdjęć! No to możesz jeszcze kupić kopertę, znaczek i wysłać pocztą. Ile stracisz czasu, żeby udowodnić, że nie jesteś (usunięte przez administratora) To jest granda w biały dzień! Dziwi mnie, że mogą tak działać na terenie Polski! Czy nikt nie zareaguje, nie ma już żadnej kontroli nad pseudospółkami z o.o.? Bo ich działalność rozprzestrzenia się jak macki ośmiornicy, a co mnie jeszcze dziwi mają tylko jeden numer telefonu!!! Taka wielka firma!!!
    ReviewUserIcon
    Magnum

    25.11.2022 16:18

    Pracownik

    Po prostu to wyrzuć i nie podawaj żadnych danych, a nic nie przyjdzie do zapłaty.
    ReviewUserIcon
    Magnum

    25.11.2022 16:19

    Pracownik

    Nie doczytałem, że reklamacja jest złożona i na dodatek odrzucona. Może Pan otrzymywać teraz jakieś listy po jakimś czasie do zapłaty, ale to również można olać. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.11.2022 20:54

    Inne

    Piszcie skargi na tą firmę do UKOiK !!!
    ReviewUserIcon
    PracownikFirmyŻerującyhNaLud..

    19.11.2022 22:33

    Pracownik

    Jestem za. Tylko zanim ktoś zareaguje to troche to potrwa
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    24.11.2022 15:54

    Pracownik

    Proszę napisać że parkomat był za daleko czy coś. A podpisze się każdy kto dostał wezwanie sprawiedliwie czy nie, tylko trzeba się spieszyć bo jak minie chwila, to może im się już nie chcieć nic podpisywać.
    ReviewUserIcon
    Marian

    12.11.2022 20:53

    Inne

    Dostałem wezwanie do zapłaty 95 zł. za niepobranie darmowego biletu przed marketem OBI w Radomiu. 10.11.2022. Pojechałem tam aby kupić okleinę do mebli (zakup za 40 zł). Mój pobyt tam nie trwał więcej jak 20 minut. Nie miałem bladego pojęcia o tym ,że muszę pobierać jakiś bilet. Wjeżdżając na wspomniany parking nikt nie zauważy informacji o obowiązku pobierania jakiegoś biletu bo jeśli taka istnieje to jest usytuowana tak aby była niezauważalna. Jestem człowiekiem starszym , przepracowałem uczciwie 48 lat na chwałę i dla dobra mojej ukochanej ojczyzny i uważam , że to skandal ,że dzisiaj oddaje się naszą polską ziemię pod zarząd obcokrajowców ( W przypadku APCOA - NIEMCÓW) i pozwala im się nas łupić. Dlatego będę unikał parkingów pod ich nadzorem i bojkotował wszystkie sklepy , które oddały swoje parkingi pod nadzór tym HIENOM (do czego namawiam wszystkich POLAKÓW).Niech łupią szwabów w DOICZLANDZIE.
    ReviewUserIcon
    Marian

    13.11.2022 23:09

    Inne

    AXEL domyślam się , że jesteś jednym z nich .A co do historii tej (usunięte przez administratora) firmy to sprawdź ją sobie sam . Najlepiej w Karlsruhe.
    ReviewUserIcon
    AXEL

    16.11.2022 18:51

    Pracownik

    Tak, jestem. Robię tutaj bo robię. Nigdy nikomu nie powiedziałem, że ma zapłacić za to wezwanie. Nikt nigdy niczego nie dostał, a pracuję 12 lat. :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.11.2022 13:46

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    AXEL

    16.11.2022 18:48

    Pracownik

    Biorą adres z reklamacji, które ludzie składają. Tam trzeba podać wszystkie swoje dane: imię, nazwisko, adres, kontakt czy e-mail. Wtedy mają takiego człowieka na tacy, który nie zapłaci i będą straszyć listami sądowymi i windykacyjnymi, ale to można od razu wyrzucić do kosza. Jest tylko 5% przypadków, gdzie pobrali dane z CEPIKu, pod warunkiem, że zdjęcia były dobrze wykonane, że faktycznie stał taki i taki samochód, który nie miał biletu. ale niczego, nikomu nie udowodniono. To działa na zasadzie kto zapłaci to zapłaci, a jak nie zapłaci to złoży reklamacje i będzie można w inny sposób te pieniądze wyciągnąć, wysyłając listy, które większość przestraszy i w końcu zapłacą. A jeśli dalej nie będą płacić to nic się nie stanie, będą przysyłać tak przez jakiś czas i przestaną. Co jeżeli komuś wiatr zdmuchnie taki świstek? Od razu dostanie list z odsetkami? List upominający? Nic z tych rzeczy. Koszt pobrania danych to 40 zł z CEPIKu, nikomu się nic nie opłaca. Tam samo nie będą się sądzić, bo musieliby mieć 1000 prawników.
    ReviewUserIcon
    AXEL

    16.11.2022 18:50

    Pracownik

    Na początku, jak to było w miarę "nowe" te ich parkingi to 3/4 ludzi płaciło za to bo nie wiedzieli o co chodzi, a reklamacje można było złożyć anonimowo na maila i tyle. Ale z czasem płaciło coraz mniej to trzeba teraz podawać od razu swoje dane, żeby tylko (usunięte przez administratora) każdego, chociaż wszystko to fikcja.
    ReviewUserIcon
    Doka

    28.06.2022 11:53

    Inne

    zaparkowałam przy pasażu handlowym przy ul. Mieszka I w Szczecinie -- 09.06.2022 informacje o tym ,że parking jest płatny są tak umieszczone tak , żeby nie " rzucały się " w oczy małym drukiem na tabliczkach -- działanie na zasadzie -- " mamy cię" Pan wkładał mandaciki w prawie każde auto-- (co znaczy ,ze nie tylko ja nie zauważyłam tych informacji ,) inaczej kierowcy pobrali by bilet- zwłaszcza ,że pierwsza godzina jest za darmo , Czy firma APCOA uważa ,że wszyscy przyjechali aby oszukać i zrobić zakupy w dłuższym terminie nie płacąc paru zł za parking???? czy może jest inaczej?? odwrotnie kwota mandatu 95 PLN ( dla mnie to DUZY WYDATEK) - pojechałam , tam - żeby zrobić tańsze zakupy-- wyszłam na tym jak Zabłocki na mydle -- zakupy zajęły mi ok 15-20 minut-- opłata 95 PLN firma Apcoa nie przyjmuje ,żadnych wyjasnień-- reklamacje są odrzucane- zakupów w sklepach przy tym parkingu robić nie będę -- dla zasady -- bo wiem ,że w tak dużym mieście to znaczenia wielkiego dla nich nie ma sprawę zgłoszę do Rzecznika Praw Konsumenta -- może cos pomoże-- albo chociaż wymusi postawienie szlabanów lub wyraźnych oznaczeń o płatnym parkingu , tak aby następni klienci nie dali się " złapać" --
    ReviewUserIcon
    Alfa

    09.11.2022 20:09

    Inne

    Systemy wadliwe. Raz odznaczone auto a wezwanie dostałam. Jest informacja ze bilecika nie trzeba umieszczać. Reklamacja złożoną i czy czas powoluja się na bilecik. Innym razem. Bilecik włożony z nr rej omyłkowo dopisane jedno zero. Fakt... ale bilecik jest za szyba i widać że pobyt odklikany. Tez wezwanie za szyba. Myślę że tu tylko UKIK może pomóc.
    ReviewUserIcon
    bbb

    15.11.2022 22:56

    Inne

    Na takich jak ty aaa powinno się pluć milion razy dziennie i pukać w pusty łeb tyle , że twój .Choć śmiem wątpić czy dodałoby ci to chociaż promil rozumu .
    ReviewUserIcon
    Mysz

    10.11.2022 20:02

    Pracownik

    Kto zatrudnil tego idiote Macina Stępni.... (usunięte przez administratora) szkodnik dla firmy
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.10.2022 21:55

    Inne

    Ludzie!!! Przestańcie placić z te wezwania i niczego nie reklamujcie!!! Ta firma nie jest w stanie niczego dochodzić!!! To jest pewne!!! Osobiście jak i moich kilku znajomych przekonało sie o tym na wlasnej skórze!!! Takich mandatów dostalem chyba z kilkanaście już nie jestem w stanie zliczyć nic nigdy nie przyszło nie ściągali ze skarbówki ani nic!!!
    ReviewUserIcon
    V

    06.11.2022 18:55

    Pracownik

    Jak chcesz zgłosić to, że dostałeś ten tzw. mandat od APCOA na Policję to za pierwszym razem przyjadą sprawdzić o co chodzi, nic z tym nie robiąc, bo nie mają czego. Za kolejnym razem nie przyjmą już zgłoszenia...
    ReviewUserIcon
    Janusz

    07.11.2022 03:34

    Inne

    Cholibka Panie oczywiście że tak! dobrych sprawiedliwych Polaków szkalują! Trza się ich pozbyć co by miejsca parkingowe tak jak przystało na chrześcijański kraj były darmowe kurla! Kto to widział żeby płacić za miejsce parkingowe! To pewnie Tusk I jego banda się na to zgodzili!
    ReviewUserIcon
    Lukas

    06.11.2022 19:45

    Pracownik

    Nie polecam tutaj pracy nikomu. (usunięte przez administratora) na wypłatach zwalając wszystko na kadrową z którą nie ma kontaktu, bo jest z Warszawy i nie ma jak się z nią skontaktować. Bez przerwy gonią do wystawiania coraz wiecej ich śmiesznych mandatów, wystawiasz 20 to będa kazali 30, wystawisz 30 to wystawiaj 50. Kierownik Marcin to świr, służbista, fantasta i fanatyk, czółowiekowi odjebało po otrzymaniu stanowiska jako kierownika. Wielkie wymagania co do godzin pracy, naprawy parkometrów, wiecznie jakieś skargi, zażalenia od firmy i ludzi, a wszystko to za 2000 złotych i umowę zlecenie, dodatkowo narobisz sobie tylko wrogów przez te ich świstki na stówe za brak biletu. Za miesiąc sie zwalniam bo nie mogę wyrobić.
    ReviewUserIcon
    Parkujący w Chorzowie

    05.11.2022 18:08

    Inne

    Reklamacja nie uwzględniona, ponieważ powody zdrowotne nie mogą być przyczyną przeciągnięcia 30 min parkowania.
    ReviewUserIcon
    V

    06.11.2022 18:56

    Pracownik

    Nie płać za to, jedynie co będą z czasem przysyłać listy z wezwaniem do zapłaty, bo podałeś swoje dane w reklamacji (o ile prawdziwe), ale tak na prawdę nic nie zrobią.
    ReviewUserIcon
    ifa64

    30.10.2022 06:04

    Inne

    W dniu dzisiejszym otrzymałam wezwanie do zapłaty 95 zł od kontrolera nr 1219. Wstępując do Lidla w Iławie, po odwiedzeniu grobów na cmentarzu, zaledwie w pięć minut otrzymałam wezwanie do zapłaty. Po powrocie do domu, wchodząc na stronę dowiaduję się, że sfotografowano mi auto. Jakim prawem? Wszystkich obowiązuje RODO! Dlaczego pouczenie o anulowaniu opłaty (pkt.3) znajduje się na samy końcu wezwania, a nie zaraz pod grzywną? Gdyby tam było na pewno wydrukowałabym bilet i zmieściłabym się w czasie 30 min., a nie dowiedziałabym się o takiej możliwości dopiero po przyjeździe do domu oddalonego 40 km od Iławy. Teraz już wiem, poczytałam wystawione opinie, po prostu firma ta nie uznaje reklamacji. SKANDAL, żeby godzina kosztowała aż tyle. O ile wiem, w Grudziądzu, opłata dokonana w ciągu dwóch dni jest zmniejszona do 45 zł. Jawni zdziercy!!!
    ReviewUserIcon
    LOL

    30.10.2022 14:26

    Pracownik

    No tak Rodo Rodo jak pasuje. W miejscu publicznym na prywatnym terenie ktoś mi zrobił zdjęcie auta które tam zostawiłam ola Boga! Co jeszcze będzie nie tak? Nie w tym miejscu to. Nie w tym miejscu tamto. Nikt za mnie nie myśli ale (usunięte przez administratora) bla bla bla.
    ReviewUserIcon
    Slayer

    30.10.2022 19:08

    Inne

    Poczekaj aż ktoś za ciebie pomyśli. To kwestia czasu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.10.2022 15:20

    Pracownik

    To już inna bajka. U mnie jest inaczej czasem zrobi się za jednym podejściem 6 lub więcej. A czasem 5 razy się pojedzie i 1 sztukę by zrobić to i cud. Zależy od dni zależy od tego czy lubię są po wypłacie. Bo wszystko wpływa na całokształt i ilość aut co przekłada się na liczbę wezwań
    ReviewUserIcon
    Prac

    23.10.2022 20:54

    Pracownik

    Nie bądź taki ciekawy co powiedział to powiedział. Co wszystkim do tego. Trzeba było chodzić do szkoły a nie na waino.
    ReviewUserIcon
    SETRA

    26.10.2022 21:39

    Pracownik

    Może chciał ci pomóc? Bo ja nie koniecznie. Ty chodziłeś do szkoły, że tutaj pracujesz? A co do kierowników to nie nadają się nawet do tarcia chrzanu jak większość tutaj. Dzieciaczki po 18-20 lat, które chcą się wykazać nic z tego nie mając. To smutne, ale mam nadzieję, że im też w końcu przyjdzie rozum do głowy. A jak przyjdzie to będą następni idioci po 18-20 lat, którzy będą przechodzić przez to samo, albo jeszcze gorsze (usunięte przez administratora) I tak ta firma się kręci.
    ReviewUserIcon
    byly kontrol APCOA

    17.09.2022 21:09

    Pracownik

    nie polecam tej pracy, wypłaty z opóźnieniem, presja aby robić zdjęcia nawet samochjodom stojącym nie na parkingu LIDLA tylko w pobliżu, najlepiej starym ludziom bo oni zaplacą i kobietą , przed podjęciem pracy odpowiednie szkolenoie jak sie chować po krzakach, wyskakiwać , szybki wydruk wezwania do zaplaty, jak ktoś sie spyta trzeba mówić że można złożyć reklamację tylko w ten sposób firma ma dane od parkującego auto, dlategoo mówimy że jak złożysz reklamacje to bedzie pozytywnie rozpatrzona, chodzi o to aby gościu podał swoje dane, ja już tam nie pracuję, bo nie chciałem robic ludzi w balona
    ReviewUserIcon
    SETRA

    26.10.2022 21:35

    Pracownik

    Pozytywne czy nie to nie ma znaczenia, i tak nic nie przyjdzie, żaden list, windykacja czy sąd.
    ReviewUserIcon
    SETRA

    26.10.2022 21:36

    Pracownik

    Uznano czy nie to nie ma znaczenia. Nie płać i tyle. Zrobisz inaczej to wywalisz stówę w błoto, nic po za tym. Dopóki nie podasz im swoich danych w reklamacji, nic ci nie zrobią.
    ReviewUserIcon
    Artur

    23.10.2022 16:47

    Inne

    Zwykle chamstwo kontroler nie czeka nawet żeby kierowca podszedł do parkometru. Chwile po wyjściu robi zdjęcie samochodu i wystawia wezwanie do zapłaty. (usunięte przez administratora) i naciągacze i to w niedziele, posiedź w domu z rodzina a nie zerujesz i czaisz się żeby tylko wyciągnąć od ludzi pieniądze. Żeby cię inflacja dopadła jak nikogo w tym kraju (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.10.2022 22:53

    Pracownik

    Ja tam uważam że jak jest mały parking i cienko ludzi. Bo drożyzna robi swoje zresztą ludzie się nauczyli brać bilety. To czasem jest ze się zrobi 3 albo 4 a czasem i 2 tak to wygląda. Ja z postego wiadra nie naleje niestety. Można siedzieć i 8 godzin i klapa
    ReviewUserIcon
    YYY

    21.10.2022 20:17

    Pracownik

    Jest tak, że ktoś ma 10 parkingów i wystawi 5 wezwań, bo nie ma komu. Weź wytłumacz się w takiej sytuacji...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.10.2022 21:14

    Pracownik

    INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY OTRZYMALI WEZWANIE DO ZAPŁATY: Firma APCOA Parking nie prowadzi, ani nie dochodzi niczego w przypadku nie opłacenia jakiegokolwiek wezwania które wystawia, ale pod jednym warunkiem(!). Jeżeli nie udostępnisz im swoich danych, np. składając reklamację. Jeszcze najlepiej takie wezwanie od razu wyrzucić do kosza. Nie ma się czego bać, nikt nie będzie pozyskiwał danych z CEPIK'u (koszt 30-40 zł), ani nie będzie się sądzić o 95/150 złotych. Jeżeli nawet byłoby to prawdą to sprawę z góry APCOA ma przegraną. W rzeczywistości osoby, które cokolwiek otrzymały (listy o treści zapłaty, sądu, windykacji) to ci, którzy podali swoje dane w reklamacji, która została rozpatrzona negatywnie, a nadal nie opłacili tego wezwania.
    ReviewUserIcon
    Jankes

    19.10.2022 19:55

    Inne

    Dostałem takich karteczek kilkanaście od razu je wyrzucalem albo same wyleciały za wycieraczki i do tej pory nic
    ReviewUserIcon
    Dawid

    21.10.2022 19:52

    Inne

    Nic z tym nie robią. Co jak wiatr zdmuchnie mi ten świstek za wycieraczki albo dzieciaki wyciągną dla zabawy? Skąd mam wiedzieć że coś dostałem? Od razu przyjdzie list do zapłaty z odsetkami? Nie. Nawet zwykły list nie przyjdzie, pozyskanie danych kosztuje teraz prawie 40 zł, nikomu nic się nie opłaca w tym kierunku robić wogóle.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.10.2022 22:12

    Pracownik

    Tylko nie wiem co bym miał tłumaczyć. Bo jak się nie da to choćby stało coś na czymś to nie da się i już. Jak się ma więcej niż jeden obiekt to się da zrobić więcej taka prawda.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2022 09:39

    Pracownik

    Czesc wszystkim. Niedawno rozpoczalem tu prace i mam pytanie do pracownikow lub bylych pracownikow odnosnie wystawianych wezwan. Czy jest jakas dzienna norma ktora mam 'wyrobic'? Czy to sie mocno liczy? Jesli robie np 20 wezwan dziennie to jest ok?
    ReviewUserIcon
    Kristoferek

    24.09.2022 20:33

    Pracownik

    Wszystko zależy kogo masz za kierownika, każdy rozlicza indywidualnie, za godziny, za ilości, za ładne oczy...
    ReviewUserIcon
    Aaaaaa

    18.10.2022 17:36

    Były pracownik

    Wystawiaj nawet 100 dziennie w tedy Cię jie zwolnią bo poniżej 20 to straszą zwolnieniem jak by to wina pracowników była,tragedia .
    ReviewUserIcon
    Działanie bezprawne

    10.10.2022 18:57

    Inne

    Dziś po powrocie do auta ,które nie stało w miejscu parkingowym ani postojowym został mi wsadzony za szybę liścik. Auto stało koło stacji benzynowej. Właścicielem terenu jest stacją. Tak się składa, że akurat doskonale wiem gdzie stawiam auto. Bezprawne działanie. Jutro wybieram się do prawnika z oficjalnym pismem do naciągaczy.
    ReviewUserIcon
    Benz

    15.10.2022 21:01

    Pracownik

    Nie stresuj się. Nic nie robią z tymi wezwaniami jak nie zapłacisz i oczywiście nie udostępnisz danych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik610

    04.10.2022 16:53

    Pracownik

    Mam nadzieje, ze jak najwiecej wielce rozgniewanych KLIENTÓW to przeczyta. Czy Wy do cholery w końcu zrozumiecie, ze niektorzy wcale nie chcą robic nikomu na złosc?! Że na tym polega praca tych ludzi?! A to ze parkingi są kontrolowane nie jest wymyslem kontrolera! Wiecie, że posyłając swoje pseudo mądrości (tj wyzwiska i gniew) w naszą stronę nie zyskujecie kompletnie NIC tylko tracicie swój czas i przy okazji sami sie błaźnicie bo ktokolwiek o chociaz minimalnej inteligencji odpuścilby wyzwiska w stronę obcej osoby, ktora zwyczajnie wykonuje swoją prace a może tez ma inne problemy poza pracą??! Zanim zamierzacie odreagować swoje humory na kontrolerze polecam wybrać sie do domu i na swojej rodzinie sie tak powyżywać i zobaczyc czy oni bedą zadowoleni. Moral jest prosty drogi kliencie, nie chcesz nie wjeżdzaj na parking a oboje nie bedziemy mieli problemu.
    ReviewUserIcon
    Blabla

    04.10.2022 10:13

    Inne

    Zwykłe złodziejtwo!!!! Każdy z nas jest człowiekiem, pomyliłam jedną cyferke rejestracji, wystawili wezwanie do zapłaty. Brak słów. JESTEM W SZOKU ŻE GALERIA POD KTÓRA ZOSTAWIŁAM SAMOCHÓD WSPÓŁPRACUJE Z TAKĄ FIRMA....
    ReviewUserIcon
    alicja

    01.10.2022 17:56

    Inne

    Skandaliczne działania kontrolera nr 1187. Po 5 minutach od pobrania przeze mnie biletu parkingowego włożył wezwanie do zapłaty i zwiał. Ludzi oburzonych w tym dniu (sobota) było kilkoro. Zadalam sobie trud aby go poszukać -bezskutecznie. Firma żerująca na ludziach, bez weryfikacji słuszności należności, bez elementarnych zasad kurtuazji. Na rympał "zarabiają" pieniądze. A bilet wewnątrz auta.
    ReviewUserIcon
    XXX

    02.10.2022 21:13

    Pracownik

    Przykro mi. Chcesz o tym porozmawiać? A tak poważnie czytać potrafi? Polski zna? Na wezwaniu napisane ma co trzeba zrobić. Bilet ma, reklamacje niech składa. Tam chvj wie co było w twoim przypadku.
    ReviewUserIcon
    M

    17.07.2022 16:02

    Inne

    Pomijam sam fakt istnienia płatnych parkingów (nie oddzielonych szlabanem wjazdowym) przed marketami i szykanowanie klientów przeganianiem do parkometrów i z powrotem po jakieś kwitki w dodatku za ich własne pieniądze bo przecież market musi Apcoa czymś zapłacić za usługę więc podnosi ceny towarów. Parkingowi nawet widząc paragon i wezwanie z tego samego czasu nie anulują wezwania. Składając reklamację na stronie Apcoa na ich formularzu nie mam możliwości jej wysłać gdyż notorycznie pojawia się komunikat o niemożności wysłania i ponawianiu próby. Komunikat oczywiście nie w języku urzędowym czyli polskim,niech sobie frajerzy przetłumaczą jeśli zdążą bo po kilku sekundach znika. Całkowite lekceważenie klienta jako takiego. Wszystko to żywcem z filmów Barei....tylko,że po ponad 30 latach tzw. przemian gospodarczych.
    ReviewUserIcon
    xD

    20.09.2022 17:45

    Pracownik

    to proszę tego nie robić bo pani nie wychodzi xd w sensie myślenie. możecie się dalej poklepywać po plecach i sobie mówić nom źle jest tak tak no źli są xd tylko że to niewiele zmieni. Może i są takie parkingi gdzie ktoś sobie te parkomaty ustawił w złym miejscu. Na większości parkingów jednak jest to przeważnie wejście do sklepu. To nie parkomat ma być przypomnieniem że trzeba pobrać bilet tylko znaki na które jako kierowcy POWINNIŚCIE zwracać uwagę :))). Jeśli jest taki kierownik który każe się chować biegać jakie inne wyczyny wyprawiać na parkingu to proszę go zgłosić jak najbardziej. Gdyby reklamację miały być wyzyskiem danych to bardzo szybko firma APCOA zgotowała by sobie los podobny do TD System więc jest to wątpliwe stwierdzenie.
    ReviewUserIcon
    dragon

    24.09.2022 08:12

    Były pracownik

    też pracowałem w małym mieście, ile się nasłuchałem wyzwisk, (usunięte przez administratora) wisk, nawet gróźb a kierownik miał to w (usunięte przez administratora) tak samo jak w sklepie ci, co niby mieli ze mną ten parking ogarniać to jak była zadyma to się odcięli od parkingu, zwalając na apcoa i wtedy złożyłem wypowiedzenie.
    ReviewUserIcon
    Klient

    19.08.2022 09:56

    Inne

    Ludzie omijajcie te niemieckie lidle szerokim łukiem. Byłem pierwszy raz pod sklepem lidla z takim parkomatem - wcześniej korzystałem z małego sklepu lidla gdzie nie było parkomatu. Na parkingu stałem z 20-30 minut łącznie i byłem tylko w lidlu. Dostałem mandat 5 min przed datą wystawienia paragonu. Złożyłem reklamację, na co odpowiedzieli mi, że nie ma podstaw aby anulować mandat. (usunięte przez administratora) mnie tym nieziemsko, ja rozumiem, że są ludzie którzy sobie tam parkują na noc, ale tak karać klienta który chwile temu podjechał? więcej tam moja noga nie postanie, chciałbym jednak zapytać czy da się jakoś prawnie nie zapłacić tego mandatu, i czy oni faktycznie mają możliwość pobrać moje dane z cepiku?
    ReviewUserIcon
    Sadysta

    19.08.2022 20:43

    Pracownik

    Nie płać i tyle. Podałeś dane w reklamacji to mogą straszyć sądami i windykacją nic po za tym...
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    19.09.2022 14:56

    Pracownik

    Tak ty I cała garstka dwóch osób między którymi się podzieliliście ortografią, najwyraźniej bo na te twoje wypociny jej zabrakło.
    ReviewUserIcon
    DANUTA69

    12.06.2022 21:18

    Inne

    W piątek 10.06.miałam też niestety przykrą niespodziankę w formie ,,mandaciku'' za wycieraczką do dziś jestem w szoku jak można wykorzystywać sytuację tak perfidnie .Wiem już , że niewiedza kosztuje ,ale żeby ją posiąść przydałaby się jakaś informacja przy wejściu do sklepu ,a nie pochowane parkomaty miedzy żywopłotami jak jest we Wrocławiu przy Marino, gdzie płatny parking według pana ochroniarza jest od niespełna miesiąca ,a przecież nie każdy codziennie robi tam zakupy. Myślę że kierownictwo tej placówki powinno zadbać o należytą informacje na temat parkowania bo to naprawdę wygląda na łapankę niezorientowanych kierowców ,miałam w tym dniu pogrzeb brata musiałam na szybko kupić buty i kosztowały mnie 95zł więcej ,a pan parkingowy zapadł się pod ziemię szukałam Go przez 20 min (pomimo że bardzo się spieszyłam)na próżno. Takich jak ja było więcej i nie wiem jak oni , ale ja już tam na zakupy nie pojadę. Danuta.
    ReviewUserIcon
    bojkotuje lidle i biedronki z

    17.09.2022 21:58

    Inne

    to jest celowe dzialanie, ukryte automatu, zazwyczaj przy wyjeździe z parkingu, na tablicach duże P ok czyli parking, 95 zl napisane małymi, aleeee zazwyczaj jak kupuje w danym sklepie to parkuje jako klient za darmo, aaaaaaaaaaa LLLLIIIIDDDDLLLL postanowil odstraszac klientów nieswiadomi wsiadaja do samochody po zakupach i sie wkurzają ze 95 zl do zaplaty, a świadomi idą po bilecik i w tym czasie dostają wezwanie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja nieeeee kupuję w takich oszukańczych sklepach czyli w biedronce i lidlu DZIEKUJE nie bede tego wspierac
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    16.09.2022 19:11

    Inne

    Wjeżdżam na parking, szukam wolnego miejsca, jest wolne miejsce, parkuję pojazd. Wysiadam z pojazdu, udaję się do parkomatu po bilet, pobieram bilet i wracam do samochodu, kładę bilet na podszybiu w widocznym miejscu. Łączny czas około 3 do 5 min. Za wycieraczką szyby umieszczone wezwanie do zapłaty na kwotę 95 zł za brak wyłożonego ważnego biletu, godzina wystawienia 09:21, dokładnie taka sama jak na moim bilecie parkingowym 09:21. Uważam że, kontroler parkingowy obserwuje wolne stanowiska parkingowe i jak kierowca zaparkuje i udaje się po bilet , to on wystawia wezwanie do zapłaty, chyba celem wykazania się. Odszukałem kontrolera ( ok. 40 min ) facet po cywilnemu, przyprowadziłem do samochodu, porównał czasy wystawienia wezwania z czasem wystawionego biletu parkingowego ( identyczne ), powiedział, że mi to wezwanie anuluje, zobaczymy jak będzie. Ja profilaktyczne zrobiłem stosowną dokumentację fotograficzną i czekam co będzie dalej. To są darmowe ( 2 godz ) bilety parkingowe i zapewne tylko nieliczni ich nie pobierają, polowanie na kierowców którzy wjeżdżają na parking następnie udają się po bilet do parkomatu, w tym samym czasie wystawiania jest wezwanie do zapłaty to nie świadczy dobrze o tej firmie i jej pracownikach. Kupiłem karteczki, teraz będę pisał wysiadłem z samochodu godz, udałem się po bilet do parkomatu, przyjdź za 5 minut. Na tę chwilę oceniam pracę tej firmy i jej pracowników negatywnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2022 14:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) kraj z (usunięte przez administratora) firmami, zostawiasz pieniądze w sklepie, a po powrocie do samochodu masz mandat za te co karmisz takych (usunięte przez administratora)jak ta firma
    ReviewUserIcon
    Anna Maria

    11.09.2022 12:47

    Inne

    Apcoa nie prowadzi windykacji po wezwaniach, nie pobieraja danych po nr rej z Cepiku gdyz te zdjecia ktore wykonuje kontroler to Cepik nigdy im nie udostepni danych. Zdjecia sa robione jako straszaki. Nic nie placic po mandatach, nic z tego nie ma.Nigdy nic do was nie przyjdzie bo to tylko polega na zerowaniu i dobrowolnych wplatach
    ReviewUserIcon
    M91

    11.09.2022 18:45

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie kilkanaście lat i mogę to tylko potwierdzić. Teraz mi wszystko jedno, bo zwalniam się, mam dosyć żerowania na ludziach. Pamiętajcie też po otrzymaniu wezwania, żeby nie składać żadnych reklamacji w których trzeba podawać swoje dane... Potem firma ma takich ludzi na widelcu i będą straszyć sądami czy windykacją, ale wszystko to fikcja, bo nikt o 95 zł czy tam 150 zł sądzić się nie będzie, a jeśli nawet to i tak nic z tego nie będzie, firma ma sprawę przegraną na dzień dobry. :)
    ReviewUserIcon
    M91

    11.09.2022 18:52

    Pracownik

    Co do tych zdjęć, nawet jakby mieli dochodzić z CEPIK'u to 95% z nich by nie przeszła. Zdjęcia muszą być na tle znaku, obiektu na którym znajduje się parking albo obiektu który znajduje się przy parkingu. Większość i tak jest zamazana (nieczytelna), nie zawsze widać obiekt... Także to nie byłoby takie proste.
    ReviewUserIcon
    rast

    08.09.2022 14:42

    Inne

    Wszędzie na parkingach jest napisane, że bilet powinien być umieszczony w widocznym miejscu. Umieściłem go w WIDOCZNYM miejscu , ale kontrolerowi nie chciało się zrobić kroku w bok i sfotografować biletu. Łatwiej wypisać mandat. Inowrocław NETTO na Laubitza.
    ReviewUserIcon
    Płochu

    25.08.2022 20:35

    Inne

    WY (usunięte przez administratora) Paragon mam, z dzieckiem małym sie spiesze, a wy mi odwołania nie przyjmujecie ? Nie zobaczycie ani grosza ode mnie. Jak sie dodzwonie do was w końcu do kierownictwa to nie będę szczędził języka :) śmiecie zwykłe
    ReviewUserIcon
    TDI

    25.08.2022 20:49

    Pracownik

    I dobrze. Do widzenia.
    ReviewUserIcon
    Kazimierz

    01.09.2022 21:41

    Pracownik

    Granda w biały dzień, żeby tak traktować klientów!
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    25.08.2022 19:26

    Inne

    Wjechać na parking i za niego nie zapłacić... 10 znaków dookoła parkingu, 2 na wjeździe i nie zauważy jeden z drugim... A bo to z dzieckiem, a to zamyślony człowiek... Kogo to obchodzi?! Nikogo. Płatny to płatny masz zapłacić i tyle według taryfy. Nie zapłacisz to dostaniesz "mandat" i tyle. Czy stoisz minute czy godzine, wjeżdżasz zawierasz umowę na parkowanie i stosujesz się do zasad. Po za tym masz 10 minut na zapoznanie się z regulaminem. Ale 99% ludzi tego nie czyta, no bo "nie widzi" tak samo jak wielgachnych tablic z napisem "P-Płatny". Dodatkowo możesz się reklamować na paragony, bilety wykupione wcześniej i później, masz czas za darmo tylko wystarczy wziąć kawałek kartki. W ogóle, że coś za darmo jest (tylko pod warunkiem pobrania biletu). Nie dość że firma zrobiła miejsce na parkingach to jeszcze narzekają wielcy polacy, bo ktoś ich ukarał, okradł. Wielce poszkodowani, bo nie zauważyli, nie są obeznani... Nie widzisz znaków, nie potrafisz się dostosować to jeździj autobusem, bo na drodze też nie widzisz nic. Policja cię złapie i powiesz, że tego znaku tu nie było jak jechałeś/aś 5 lat temu... Ale teraz jest i koniec. Bardzo dobrze, że ta firma wzięła się za tych ludzi, popieram w 100%. Ma być porządek i koniec, nie chcesz, nie podoba ci się polaku cebulaku to nie parkuj i tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    01.09.2022 21:28

    Inne

    Chyba nie wiesz, co mówisz!!! Takich kretynizmów to nie wypisuj, bo wstyd za Ciebie! To za tę firmę trzeba się wziąć, a nie za Bogu ducha winnych klientów! Gdzie jest 10 znaków naokoło parkingu??? O jakim Ty parkingu mówisz, chłopie??? Przy Lidlu przy ul Jana Pawła 2 jest jeden znak, z jednej strony, jak wjeżdzasz z drugiej, to nic nie widzisz!!! Jakie 10 minut z jakim regulaminem możesz się zapoznać??? Na jakiej podstawie te mandaty wypisują, jak sądzisz? Samozwańcza straż miejska? Kto ma w Polsce prawo wypisywać mandaty??? Kto ustala stawkę 95 zł za parkowanie??? Chyba, że żyjemy w dwóch różnych światach! Taki porządek to sobie w domu zaprowadź, jak żyjesz sam, i licz gościom którzy (usunięte przez administratora) szmalu zostawiają u Ciebie, np. za wejście na klatkę schodową 95 zł ! W każdym innym normalnym sklepie dają kwitek przy kasie na bezpłatny parking! A parking powinien mieć jakiś szlabany, i to z kilku stron, jak już się wymaga płacenia za niego! Cebulakiem nazwałabym...
    ReviewUserIcon
    Kazimierz

    01.09.2022 21:40

    Pracownik

    A Ty kim jesteś? Nie Polakiem?
    ReviewUserIcon
    Klient

    30.08.2022 08:17

    Inne

    Dostałem mandat na parkingu pod CH Sfera w Bielsku Białej. Chętnie bym zapłacił za bilet ALE nie widIałem stosownej informacji. To jest wyłudzanie pieniedzy w majestacie prawa. Powinny byc szlabany z biletami i nie byłoby najmniejszego problemu. Ale po firmie z Warszawy teudno spodziewać się uczciwości
    ReviewUserIcon
    nikt

    25.08.2022 18:36

    Inne

    firma śmieć, w której zatrudniają odpady genetyczne, zapewne zarządzający tacy sami,
    ReviewUserIcon
    Kristoferek

    26.08.2022 10:16

    Pracownik

    Robota jak każda inna,
    ReviewUserIcon
    Robert

    25.08.2022 18:39

    Inne

    Uwaga na Pana Adriana z firmy APCOA który w Gdańsku w budynku stadionu piłkarskiego liczy pieniądze za zysk z mandatów. Tam go możecie spotkać. To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) :)
    ReviewUserIcon
    M

    25.08.2022 19:37

    Pracownik

    On nawet nie potrafi papieru zmienić w parkometrze (usunięte przez administratora) go !
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.07.2022 15:21

    Pracownik

    Hehe śmiech na sali. Ludzie są różni jak się pracuje ale taki laluś co myśli że siłka mu dała moc i że połamie mnie w ciągu paru sekund. Przekonał się ze jest w błędzie. Poza parkingiem. Ludzia nie chce się brać biletu a później są gorzkie żale. Przecież po coś postawili ten parkomat
    ReviewUserIcon
    XXXX

    24.08.2022 21:28

    Inne

    Uważam że auta które stoją na parkingu pod samym sklepem raczej nie koczują tylko podjechały z właścicielem po zakupy, zamykajcie parkingi na noc i wtedy problem z głowy!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.