MULTIMEDIA-CENTER

Opinie o MULTIMEDIA-CENTER

Właściciel iPhone 6S

Polecam telefon iPhone 6S po zalaniu słoną wodą odwiedził wiele serwisów w Warszawie , Panowie stanęli na wysokości zadania , telefon działa , żyje nie utraciłem danych . Naprawa trwała około tygodnia cena nie była zbyt wygórowana i jako jedyni dali radę a byłem w serwisach , które cieszą się opinią dobrych serwisów

Obiektywny

Zdecydowanie nie polecam. Telefon miał być naprawiony po dwóch dniach po czym powiedziano mi że się przedłuży żebym przyszedł w poniedziałek, przyszedłem w środę kolejnego tygodnia, usłyszałem że znowu mam przyjść w poniedziałek bo dostawca...... Zabrałem telefon, zaniosłem do konkurencji i miałem zrobiony następnego dnia.

Klientka

nie polecam bardzo niesłowni, sprawdzenie telefonu miało nastąpić kilkanaście dni temu, jestem bez telefonu prawie miesiąc dzwonię i przyjeżdżam i nic słyszę tylko zapewnienia , że czegoś się dowiem za kilka dni. Dzisiaj osoba w punkcie opowiadała mi bajkę, że byłam rano i dowiadywałam się o telefon ale jeszcze go nie ma. Wciskają totalny kit klientom. Oczywiście rano u nich nie byłam. Będę musiała już zgłosić tę sprawę gdzie indziej nie wiem co mnie podkusiło żeby zostawić tam telefon.

Gruby

Też polecam serwis mmc , robią robote chłopaki szybko ceny dobre i sprzęt działa bez zastrzeżeń .

kone

Ja juz dwukrotnie korzystalem z serwisu i godnie polecam. Maly gratisik dostalem a do tego szybka obsluga choc sklep od 10a bylem po 9 to pab mnie wpuscil i przyjal tel do serwisu. W pelni polecam. A cenowo to byl najblizszy serwis tel w wwa i okolicy z nizszymi cenami.

mmc.com.pl

Informujemy że sklep został przeniesiony z blue city - nowa lokalizacja Powisle ul.Solec 117 tel (usunięte przez administratora)

powiązany z branżą

Pan/pani dsffd to tak zwany troll. Pewnie nawet w tym sklepie nigdy nie był. Pytanie do trolla. Co troll zepsuł w tej nawigacji że wymagała naprawy? Kolejne pytanie do trolla. Co troll zrobił biednemu komputerkowi? TROLLU???

multimedia-center

Panie dsffd Pan chyba firmy pomylił bo my się nawigacjami nie zajmujemy

dsffd

to partacze zaniosłem do nih nawigacie to mi popsuli za jakis czas zaniosłem też komputer i znów mi posuli a kase wzieli nie warto sie z tymi partaczami zadawac bo tylko naciagaja na koszta za sprzęt który sami gorzej popsuli

Zostaw opinię o MULTIMEDIA-CENTER - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIMEDIA-CENTER