leroy Merlin Arkadia

Opinie o leroy Merlin Arkadia

Filtruj opinie po kryteriach:

Anna
 Opinia

Moje sugestie dla leroy Merlin Arkadia: Szanowni Państwo, chciałabym zwrócić uwagę Kierownictwa sklepu na sytuację, która miał miejsce w dniu dzisiejszym. Przyszłam odebrać zamówienie (złożone u Państwa w sklepie stacjonarnym), pokierowano mnie do punktu obsługi klienta na tyłach sklepu, obok działu budowlanego w którym nie było nikogo z obsługi. Prośby skierowane do przechadzających się obok pracowników sklepu skutkowały informacją "trzeba czekać, Pani zaraz wróci". Po 20 minutach oczekiwania udałam się do punktu obsługi klienta przy wejściu z prośbą o wywołanie nieobecnej pracownicy do jej miejsca pracy. Obsługa z pretensjami ponownie kazała czekać bo pracownica pewnie ma przerwę i dodatkowo odesłali kilku kolejnych klientów do tego właśnie punktu obsługi. Po kolejnych minutach oczekiwania na pracownika pod punktem obsługi klienta pojawił się inny pracownik sklepu, który poinformował nas, że punkt jednak będzie nieczynny bo pracownica udała się do domu. W sumie zmarnowaliśmy prawie 40 minut na czekanie na osobę, która wcale nie miała zamiaru się pojawić, wielokrotnie opryskliwie informowani przez pozostałych pracowników że "trzeba czekać". Stąd moja sugestia by wyposażyć stanowiska w karteczki "przerwa do..." lub "zapraszamy do punktu obok" oraz wprowadzić zasadę by pracownik opuszczający stanowisko informował kolegów o tym fakcie i przekazywał obowiązki komuś innemu bu pracownicy nie pogłębiali irytacji spowodowanej oczekiwaniem na obsługę dodatkowym wprowadzeniem ich w błąd.

Domin
 Opinia

Witam bylem pracownikiem jednego ze sklepów leroymerlin Warszawie kilka lat i powiem tak firma taka ze pracownik jest na ostatnim miejscu,podwyzki to sa tak zwane wyrownanie placy z nowym pracownikiem akcie to byly dobre 10 lat temu jak byly tanie a teraz to sa z roku na rok coraz droższe i mniej ich mozna kupic wiec lipton a np. Dostalem premię roczną 20zl.to pomyślcie jak dobrze jest w leroy merlin kasa to jest taka zeby porobic oplaty i tanio przeżyć zeby miec sile przyjść do pracy i tylko co pół roku dogladaja obowiązków nie dlugo to pewnie trzeba bedzie tam robic za sprzataczke i ochronę praca w tej firmie to wyzysk ludzi.

@Domin 05.01.2019 21:32

Czy atmosfera między pracownikami była pozytywnym aspektem pracy w leroy Merlin Arkadia? Czy tworzyliście zgrany i efektywny zespół? Twój wpis może okazać się cenną wskazówką dla osób, którzy poszukują pracy z odpowiednimi kontaktami pomiędzy współpracownikami.

Iwonka
@Paulina 06.01.2019 02:13

Moim zdaniem tak - ja się czułam dobrze z kolegami z pracy.

@Iwonka 07.01.2019 20:25

Czy są jakieś inne aspekty pracy w leroy Merlin Arkadia, które oceniasz pozytywnie? Czy satysfakcjonujący jest dla Ciebie sposób w jaki firma dba o rozwój swojego pracownika? Może organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kompetencje. Rozwiń swoją wypowiedź i podziel się posiadaną przez Ciebie wiedzą.

Opinia

@Marcin, dzięki za Twoją opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy i polecasz ja innym. Z tego co piszesz wnioskuję, że rodzaj umów zawieranych z pracodawcą też jest korzystny dla pracowników, skoro obejmują ich premie i pakiet socjalny. Zachęcam pracowników firmy do dodawania swoich opinii, dzięki temu poszukujący pracy zdobywają informacje o pracodawcy.

Opinia

Od jakiegoś czasu żaden uczestnik forum nie wypowiadał się na temat tej firmy z punktu widzenia pracownika. Czy coś się zmieniło w firmie? Jak się teraz pracuje? Chcę również zasięgnąć opinii, czy kierownictwo stara się motywować pracowników jakimś systemem premiowym, czy pracując tam ma się zniżkę na sprzedawane produkty?

Marcin
@Paulina 05.06.2018 18:48

Praca w fajnym zespole, są premie i socjal na świeta , imprezy firmowe, mnie się podoba.

Emilka
 Opinia

A jak wyglada praca na stanowisku doradca- projektant ? Czy poza projektami zajmuje się czymś więcej, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć ?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w leroy Merlin Arkadia?

Zielonka
 Opinia

Drodzy pracownicy mam świeże wiadomości. Były pracownik Leroy Merlin Targówek wygrał dziś sprawę o nieuzasadnione wypowiedzenie i otrzyma odpowiednie zadośćuczynienie oraz poprawią treść wypowiedzenia i świadectwa pracy na jego korzyść. Brawo trzeba walczyć o swoje prawa i nie dać sobą pomiatać.

Tak15Nie

Dominik
 Opinia

Cechą Leroy Merlin jest niekompetencja kierowników i koordynatorów czego dowodem jest chamskie traktowanie podwładnych. Dlatego nowo przyjęci odchodzą przed upływem okresu próbnego, pozostają ci, którzy muszą tutaj zostać czyli osoby 50+. W LM liczy się tylko zysk, obrót a nie człowiek, który jest wyrobnikiem.

Tak6Nie

Lizorro
 Opinia

ja pracuję od jakiegoś czasu na linii kas, panuje tu zawiść, nie można uśmiechać się zbyt dużo,rozmowa z kiero na początku a to co jest to dwa różne światy, asystenci wydzierają sie przy klientach na ciebie- brak profeski, a gdzie niby kodeks Leroy Merlin, tu zaczynają sie zwalniać ludzie, każdy narzeka na kiero Ewa - uroczo nie powiem, związki wolne między kasjerami a asystentkami - czad, powinowactwa, brak koleżeństwa , beznadzieja, czas szukać czegoś innego

Tak16Nie

P
 Opinia

Witam pracowałem w tej firmie tylko trzy miesiące na stanowisku magazynier w DPT. Kierowniczka która mnie przyjęła do pracy mowa jest o szlachetnej pani [usunięte przez moderatora] która to niedawno wskoczyła na to stanowisko a już przysporzyła sobie dużo wrogów wymogi jak w wojsku za pięć 16 jak czas do domu i oczywiście zostawać się po godzinach do bólu aż się cały towar przeliczy . Zwolniła mnie ponieważ nie mogłem zostawać po godzinach z racji odbierania dziecka z przedszkola (tłumacząc jej zresztą wielokrotnie że nie mam pomocy) ale ona i tak swoje. Zatem pozdrawiam ją serdecznie środkowym PALCEM KARIEROWICZKĘ atmosfera pracy z chłopakami na najwyższym poziomie na 6 klimat jest OK.

Tak5Nie

Zostaw opinię o leroy Merlin Arkadia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy Merlin Arkadia

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.