Xena Studio Fitness Monika Komada

Opinie o Xena Studio Fitness Monika Komada

Paula

A ja sie nie dziwie wlascicielce, ze nie dala Pani umowy. Strzyglam sie u Pani i szczerze mowiac kosiarka lepiej bym to zrobila. Nastepnym razem proponuje salon pielegnacji dla zwierzat moze w tym sie Pani odnajdzie, bo w normalnym fryzjerstwie kariery nie wroze. Jestem klientka Pani Moniki od wielu lat i tylko z Pania w tym salonie cos bylo nie tak wiec prosze nie oczerniac bezpodstawnie na forum publicznym tylko zastanowic sie najpierw nad soba i swoimi poczynaniami. Pozdrawiam.

Justa

A Ja polecam pracowałam jako fryzjerka, miałam umowę o pracę i zawsze wynagrodzenie zawsze na czas.

Aniah

Nie polecam .Pracowałam rok bez umowy o pracę .Nie mogłam się jej doprosić .W salonie panował chaos który wprowadza sama właścicielka .Nie polecam A dodam,ze pracowałam jako fryzjerka prawie na samym początku

Zostaw opinię o Xena Studio Fitness Monika Komada - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xena Studio Fitness Monika Komada