Opinie o Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek w Wrocław

Kacper Nowy wpis

Jak działa system premiowania w Waszej firmie ?

swojak Nowy wpis

Hej. No nie do końca się zgadzam . Fakt jak na tamte czasy to wyboru z pracą nie było. Wypłaty w ratach, oczywiście bez żadnego socjalu jak tu czytam i to chyba każdy mi potwierdzi. Cóż lata płyną firmy nie ma,każdy robi co innego! Zostały wspomnienia! Nie do końca fajne

Tomek Nowy wpis

Szkoda, że tej firmy już nie ma. Wróciłem z Anglii i chciałem z powrotem się u nich zatrudnić, bo to byli kiedyś najlepsi pracodawcy w Legnicy. W każdym razie miło ich wspominam i te przepracowane w KAMPOLu kilkanaście lat. Dal porównania u konkurencji w piekarni dziś oferują mi te same zarobki co miałem w KAMPOLU 8 lat temu - żenada. Myślę, że właściciele dobrze zrobili, że zmienili swoją działalność na łatwiejszą, bo dziś piekarnia w Polsce to upadek i plajta. Jacek miał zawsze świetne wyczucie biznesu, więc skończył szybko tą farsę piekarniczą i sklepową i jak przysłowiowy kot "wylądował na czterech łapach" w innym biznesie.

Gośka Nowy wpis

Iwona - 2012-08-05 13:56:31 Super właściciele i super praca. Uczciwość na każdym kroku. Mam nadzieję że będę tam pracowała do emerytury.Ja już tam nie pracuje, bo szukałam lepiej płatnej pracy. Mile wspominam Jacka Kamola i Agnieszkę, bo jako pracodawcy zawsze byli w porządku.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Sylwuś

To prawda. Pracowałam u nich w poprzedniej ich firmie i teraz pracuję w tej nowej. Jestem zadowolona. Wypłata może bez rewelacji ale na czas, umowa na 10 lat i pełny socjal. Polecam!!! Ps. Ten \"biedny piekarzyna\" co się tak żali, przeszedł już wszystkie zakłady w Legnicy i jak opowiadają inni piekarze to wszędzie jest mu źle. Czy to nie dziwne?

Robert B

Pracowałem tam trzy lata i w porównaniu z innymi prywaciarzami Kampol to naprawdę świetny pracodawca. Wypłaty może niezbyt duże, ale uczciwe warunki pracy i pełny socjal.

Ja pracowałem w piekarni i nigdy nie narzekałem. Zarobki wyśmienite. Praca ciężka, ale pracodawca Jacek i Agnieszka to przeuczciwi ludzie. Jak miałem problem to mi zawsze pomogli. Polecam! UWAGA! Tam nie ma szans i taryfy ulgowej dla leni i złodziei. Tępią ich niemiłosiernie! Dlatego mają złą opinię wśród nieuczciwych pracowników, ale uczciwym się opłaca i będą zadowoleni z pracy w KAMPOLU.

Iwona

Właściciel nie płaci pracownikom, ma wszędzie długi, nawet mąkę kupuje w NETTO, bo żaden młyn już mu nie sprzedaje (za duże długi). Ogólnie to masakra. Jak możecie to omijajcie "firmę" z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek - Wrocław

Kampol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lesiczka Jacek
  • Międzyleska 4