Opinie o Carefleet S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carefleet S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carefleet S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carefleet S.A. w Wrocław

Kandydatka

Rozmowa o prace to jakas kpina. Zapewniaja odpowiedz w przeciagu 2 tygodni i cisza. Pan na rozmowie zadaje pytania jakie masz hobby, czym sie interesujesz a nie ma zadnych konkretow na temat pracy. Zenada

ZNIESMACZONY Nowy wpis
@Kandydatka

Nie ma ,żadnych konkretnych pytań gdyż ta robota nie jest dla wykwalifikowanych pracowników tylko dla przeciętniaków co potrafią pisać i czytać. Może kandydatka powinna składać papiery do kancelarii adwokackiej albo szpitala na etat lekarza to wtedy będą bardziej rzeczowe pytania

Dramat Nowy wpis

Dramat zapewniają ze samochody będą do 6 miesięcy od zamówienia auto zamówione w marcu mamy polowe października i cisza dramat i mega brak kontaktu od opiekuna floty.

Arek

Witajcie! Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Carefleet S.A.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Arek

Olga Nowy wpis
@Arek

Ludzie niżej coś piszą o kiepskim procesie rekrutacyjnym, nie odstrasza Cię to? Mi by się już nie chciało tu aplikować.

Robert Nowy wpis

Witam Pani Arleto. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Borgers, o której Pani wspomniała korzysta z platformy SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Maria

Cześć, czy w Carefleet przewidziany jest jakiś system motywowania pracowników do jeszcze lepszej pracy? Można liczyć na jakieś premie, benefity lub nagrody dla najbardziej zaangażowanych osób?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Carefleet S.A. na stanowisko Sales Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Grzegorz

Brak obiecanej odpowiedzi na temat prowadzonej rekrutacji. Czyli klasyka. Zaklinanie rzeczywistości jacy są pro pracowniczy ale to tylko marketing. Czy zawsze tak musi być?

Magda

Czyli to typowa korporacja?

Elita

My w salonie aut poleasingowych w Swarzedzu ul. Poznanska 49 mamy lepsze auta i przebijamy kazda ich oferte!!!

Grzegorz

Od pewnego czasu nie za wiele piszecie o tej firmie.Czy można powiedzieć, że to dobry pracodawca, który zapewnia bardzo dobre warunki zatrudnienia? Koniecznie napiszcie jaka jest Wasza opinia.

Dark Side

Ta firma to mix korpo z średnią firmą.

Henryk

(usunięte przez administratora) nie firma. Jedno wielkie nieporozumienie. Wywalilbym tam w pizdziet wszystkich. Jak mozecie pisac ze auto bedzie za godzinę a jest za 9h?! Obyscie wy kiedyś osobiście byli w takiej sytuacji jak ja. Moglbym sie tu rozpisac ale szkoda mi juz nerwow. Goncie sie. Bez powazania. Henio

@Henryk

Pisząc swoją opinię zaakceptowałeś regulamin, który łamiesz używając niekulturalnego słownictwa. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin i staraj się go stosować. Forum Gowork.pl nie jest forum konsumenckim, ale pracowniczym, a Ty wypowiadasz się z punktu widzenia klienta Carefleet. Czy odwiedzają ten wątek pracownicy firmy? Proszę Was o wpisy dotyczące warunków zatrudnienia i atmosfery w firmie. To ważne, żeby znać realia pracy u tego pracodawcy.

Lucek
@Grzegorz

Na jakie stanowiska teraz szukają? Szukam roboty.

@Lucek

Jeżeli interesuje Cię praca w firmie Carefleet to z informacji uzyskanych w internecie firma nie prowadzi obecnie procesu rekrutacyjnego. Może w wątku znajdą się osoby, które pracowały bądź pracują w tej firmie i mogłyby napisać, jak często dochodzi do zmian wśród kadry pracowniczej? Ciężko jest się dostać do pracy w tym miejscu?

Gogol

Może trzeba sprawdzić gdzie piszemy swoje uwagi ponieważ to jest forum pracownicze!!!

Hwdp

To co dzisiaj odwaliliscie to jest zenujace...od 11:40 po zgloszeniu wypadku do 22 czeka czlowiek na auto zastepcze,dziesiat telefonow i kazdy zapewnia ze oddzwoni,i co?echo...nigdy w zyciu i nie polecam tej firmy bo same problemy pozniej,zero kompetencji na centrali,wyjebane po calosci!!!

Miał Kurde
@Hwdp

Powiem krótko (usunięte przez administratora) TUTAJ PANA !!!!

Miał Kurde
@Miał Kurde

(usunięte przez administratora) jak Ja prawdę mówię a nie jakieś (usunięte przez administratora) to właśnie żem ja powiedział Pozdrawiam

Mariusz

nie wiem jak pracuje się w firmie ale mogę powiedzieć jedno że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem działu HR. Nie dalej jak na wiosnę brałem udział w rekrutacji na specjaliste ds sprzedaży floty czy jakoś tak (nieważne). Rozmowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze z Dyr i HR jednocześnie. Konkretne pytania, konkretne odpowiedzi i to co zawsze na końcu obietnica feedback. Pomimo że pracy nie dostałem, Pani z HR zgodnie z obietnicą zadzwoniła i wyjaśniła co? jak ? i dlaczego? Byłem tym pozytywnie zaskoczony pomimo złej dla mnie wiadomości. To chyba pierwsza firma do której aplikowałem która w ten sposób poinformowałą mnie o wyniku w ten właśnie sposób. Tak właśnie powinno być

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Carefleet S.A.? Jakie masz doświadczenia z firmą? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków. Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Carefleet S.A.? Czekamy na Twoją opinię.

er

hej a co to tutaj taka jaka cisza na forum od dluszego czasu?:P widze ze szukaja teraz specjalsity do spraw obslugi ogumienia we Wrocławiu super ze oferowana jest tutaj m.in umowa na czas zastępstwa, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

aple

beznadziejnie

Zostaw merytoryczną opinię o Carefleet S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Carefleet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Carefleet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Carefleet S.A.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Carefleet S.A.