Carefleet S.A.

Wrocław

Opinie o Carefleet S.A.

Mariusz

nie wiem jak pracuje się w firmie ale mogę powiedzieć jedno że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem działu HR. Nie dalej jak na wiosnę brałem udział w rekrutacji na specjaliste ds sprzedaży floty czy jakoś tak (nieważne). Rozmowa przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze z Dyr i HR jednocześnie. Konkretne pytania, konkretne odpowiedzi i to co zawsze na końcu obietnica feedback. Pomimo że pracy nie dostałem, Pani z HR zgodnie z obietnicą zadzwoniła i wyjaśniła co? jak ? i dlaczego? Byłem tym pozytywnie zaskoczony pomimo złej dla mnie wiadomości. To chyba pierwsza firma do której aplikowałem która w ten sposób poinformowałą mnie o wyniku w ten właśnie sposób. Tak właśnie powinno być

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Carefleet S.A.? Jakie masz doświadczenia z firmą? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków. Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w Carefleet S.A.? Czekamy na Twoją opinię.

er

hej a co to tutaj taka jaka cisza na forum od dluszego czasu?:P widze ze szukaja teraz specjalsity do spraw obslugi ogumienia we Wrocławiu super ze oferowana jest tutaj m.in umowa na czas zastępstwa, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

aple

beznadziejnie

Zostaw opinię o Carefleet S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefleet S.A.