Opinie o Fuksówka Szkołą Korepetycji w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fuksówka Szkołą Korepetycji. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fuksówka Szkołą Korepetycji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuksówka Szkołą Korepetycji w Wrocław

Była polonistka Nowy wpis

Stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej placówce. Dzieciaki są super, bez dwóch zdań. Natomiast szefowa, czyli pani Dorota, jest najbardziej nieszczerą i nieprofesjonalną zarządzającą jaką znam. Zwlekała z wypłatami mimo moich ciągłych przypomnień, wypłacała mi pieniądze w małych sumach przez wiele miesięcy po moim zwolnieniu się (z jakimiś 200 złotymi nadal zalega, a minęło 1,5 roku). Ponadto ma zupełnie niepedagogiczne podejście do nauczania. Wiem od jednej z uczennic, że zanim się zatrudniłam, to właśnie z panią Dorotą dziewczyna miała prowadzone lekcje języka polskiego. Na czym polegały? Na tym, że p. Dorota zostawiała jej kartkę z zadaniami i wychodziła z sali.

Magdalena Nowy wpis
@Była polonistka

Masz jakoś udokumentowane te zaległości w postaci 200 zł, żeby móc wciąż ich się realnie domagać czy raczej odeszło to już w zapomnienie? Czy rodzice tej uczennicy są świadomi takiego zostawiania jej samej z tą kartką bez żadnego wsparcia?

administracja Nowy wpis
@Była polonistka

dzien dobry, bardzo proszę o zgłoszenie się do nas, celem wyjaśnienia ewentualnej zaległości w wynagrodzeniu. Opinia o pracy Pani Doroty jest opinią szkalującą, zatem wchodzimy na drogę prawną. z poważaniem Obsługa Administracyjna Centrum

Nauczycielka Nowy wpis

Pracuję w Fuksówce już dwa lata. Ciężko jest kłócić się z poniższymi opiniami, ponieważ w zeszłym roku szkoła rzeczywiście miała problemy. Warto jednak zaznaczyć, że takie rzeczy mogą zdarzyć się każdej firmie. Postanowiłam poczekać, obserwować sytuację i nie podejmować decyzji na gorąco, co było dobrym krokiem. Obecnie (od września 2021) Fuksówka wyszła na prostą i nie ma jakichkolwiek problemów, ani z płatnościami ani z godzinami pracy. Atmosfera w pracy jest przyjemna, zarówno nauczyciele jak i pracodawca nieustannie komunikują się ze sobą w celu polepszenia oferowanych usług. Pani Dorota (pracodawca) bierze sobie do serca wszelkie uwagi, które dostaje od nauczycieli i na bieżąco wprowadza zmiany w życie. Nauczyciele starają się przekazać uczniom wiedzę najlepiej jak potrafią. Każdego dnia próbujemy znaleźć sposób, żeby trafić do uczniów, w czym pani Dorota także nam pomaga. Zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o radę, ponieważ to ona zna uczniów najlepiej. Przykro mi, że nauczyciele, którzy mają tak złe doświadczenia ze szkołą, nie zostali z nami wystarczająco długo, aby zmienić zdanie.

korepetytor

Mimo iż na początku praca była całkiem lekka i przyjemna, a atmosfera w szkole "domowa", z każdym miesiącem sytuacja się pogarszała. Doszło do sytuacji, iż pracodawca przestał szanować pracowników, wypłata na czas to było święto, a komunikacja nie istniała. Pracodawca daje pracownikom różne wymówki, które nie dość, że są nieprawdziwe, to jeszcze nie zgadzają się między sobą. Nie wspominając o fakcie, że pracownicy nie są traktowani fair. Informacje odnośnie godzin pracy nie są przekazywane na czas, tylko na ostatni gwizdek, co powoduje zamieszanie w życiu prywatnym. Stanowczo odradzam podejmowanie pracy w Fuksówce. Po komentarzach widzę, że sytuacja nie uległa zmianie od lat i podejście do nauczycieli jest ciągle takie samo, co nie świadczy dobrze ani o placówce, ani o pracodawcy.

@korepetytor

Powyższa opinia szkaluje dobre imię pracowników, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Opinia podważa wiarygodność, jest zniesławieniem i pomówieniem. Osoba, będąca autorem wpisu, doskonale wie, jak wielką wagę przykładamy do opieki nad uczniami. Na początku działalności firma miała kłopoty z sytuacją finansową, miały miejsce opóźnienia, jednak wszystkie płatności zostały uregulowane. Od 2017 firma przejęła strategię wypłat co 14 dni, w tym roku szkolnym co 7 dni (tak zwane tygodniówki), co zapobiega nieregularnosci wypłat. Nie jest więc możliwe zwlekanie z płatnością miesiącami, ponieważ nauczyciel może zareagować natychmiast, kiedy po 7 czy 14 dniach nie otrzymałby wynagrodzenia za swoją pracę. Dialog między szefem a pracownikiem – jestem w pracy codziennie. Nie siedzę zamknięta w gabinecie, jestem w ciągłej relacji z uczniami i nauczycielami. Odpowiadam na maile, sms-y. Przypominam sobie jedną jedyną sytuację wyproszenia nauczyciela ze szkoły – miała miejsce wówczas, kiedy nauczyciel daleko przekroczył swoje kompetencje, nie reagował na prośby mailowe i ustne. Informacje o grafiku – grafik jest ustalany na podstawie dyspozycyjności podanej przez nauczyciela. Charakter naszej pracy (praca ze sportowcami) wymaga elastyczności, ale dodatkowe zajęcia pojawiają się TYLKO po ustaleniu z nauczycielem.

Były nauczyciel

Stanowczo odradzam zatrudnianie się w tej szkole. Problemy z terminami płatności i nieszczerość w kontaktach z nauczycielami to wystarczające powody. Nie sądzę, że firma wyciągnie wnioski na przyszłość, co widać po wielu opiniach z przeszłości.

@Były nauczyciel

Powyższa opinia szkaluje dobre imię pracowników, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Opinia podważa wiarygodność, jest zniesławieniem i pomówieniem. Osoba, będąca autorem wpisu, doskonale wie, jak wielką wagę przykładamy do opieki nad uczniami. Na początku działalności firma miała kłopoty z sytuacją finansową, miały miejsce opóźnienia, jednak wszystkie płatności zostały uregulowane. Od 2017 firma przejęła strategię wypłat co 14 dni, w tym roku szkolnym co 7 dni (tak zwane tygodniówki), co zapobiega nieregularnosci wypłat. Nie jest więc możliwe zwlekanie z płatnością miesiącami, ponieważ nauczyciel może zareagować natychmiast, kiedy po 7 czy 14 dniach nie otrzymałby wynagrodzenia za swoją pracę. Dialog między szefem a pracownikiem – jestem w pracy codziennie. Nie siedzę zamknięta w gabinecie, jestem w ciągłej relacji z uczniami i nauczycielami. Odpowiadam na maile, sms-y. Przypominam sobie jedną jedyną sytuację wyproszenia nauczyciela ze szkoły – miała miejsce wówczas, kiedy nauczyciel daleko przekroczył swoje kompetencje, nie reagował na prośby mailowe i ustne. Jest on najprawdopodobniej autorem jednego z wpisów. Informacje o grafiku – grafik jest ustalany na podstawie dyspozycyjności podanej przez nauczyciela. Charakter naszej pracy (praca ze sportowcami) wymaga elastyczności, ale dodatkowe zajęcia pojawiają się TYLKO po ustaleniu z nauczycielem. Można wyrażać opinie, ale nie można pomawiać rodziców i nauczycieli. Dlatego też zdecydowaliśmy się wkroczyć na drogę prawną.

Korepetytor

Pani w ogóle nie miała czasu w czasie rozmowy, zadała kilka prostych pytań

Pytania dotyczyły tylko wcześniejszego doświadczenia

korepetytor

To, co się dzieje w tym miejscu przechodzi ludzkie pojęcie. Ta "szkoła" nie polega na uczeniu dzieci tylko rozwiązywaniu za nich sprawdzianów. Sciaganie kasy z rodzicow, ktorzy placa za korki a ich dzieci z polecenia szefowej maja rozwiazywane sprawdziany. Brak szacunku do nauczycieli, kłamanie w zywe oczy, zwklekanie z platnościami od kilku tygodni do miesiecy. Niestety brak jest także dialogu między szefową a pracownikiem. Wszelkie proby rozmow konczą się wypraszaniem ze szkoly i oburzeniem, ze zwrocono jej uwagę. ODRADZAM!

@korepetytor

Powyższa opinia szkaluje dobre imię pracowników, którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Opinia podważa wiarygodność, jest zniesławieniem i pomówieniem. Osoba, będąca autorem wpisu, doskonale wie, jak wielką wagę przykładamy do opieki nad uczniami. Na początku działalności firma miała kłopoty z sytuacją finansową, miały miejsce opóźnienia, jednak wszystkie płatności zostały uregulowane. Od 2017 firma przejęła strategię wypłat co 14 dni, w tym roku szkolnym co 7 dni (tak zwane tygodniówki), co zapobiega nieregularnosci wypłat. Nie jest więc możliwe zwlekanie z płatnością miesiącami, ponieważ nauczyciel może zareagować natychmiast, kiedy po 7 czy 14 dniach nie otrzymałby wynagrodzenia za swoją pracę. Dialog między szefem a pracownikiem – jestem w pracy codziennie. Nie siedzę zamknięta w gabinecie, jestem w ciągłej relacji z uczniami i nauczycielami. Odpowiadam na maile, sms-y. Przypominam sobie jedną jedyną sytuację wyproszenia nauczyciela ze szkoły – miała miejsce wówczas, kiedy nauczyciel daleko przekroczył swoje kompetencje, nie reagował na prośby mailowe i ustne. Jest on najprawdopodobniej autorem jednego z wpisów. Informacje o grafiku – grafik jest ustalany na podstawie dyspozycyjności podanej przez nauczyciela. Charakter naszej pracy (praca ze sportowcami) wymaga elastyczności, ale dodatkowe zajęcia pojawiają się TYLKO po ustaleniu z nauczycielem. Można wyrazić każdą opinię, ale nie można zniesławiać rodziców, nauczycieli i pomawiać o działania, które nie miały miejsca. W związku z tym zdecydowaliśmy, że wkraczamy na drogę prawną.

pracownica

Brak wypłat, wszystkie opinie poniżej są zgodne z prawdą. Wolontariat bardzo chętnie ale w dobrym celu. Szkoda dzieci, ktore są tu zapisane. Nigdy więcej. Może właścicielkę do płacenia zmobilizuje pozew zbiorowy albo antyreklama w internecie. Obecni pracownicy przemyślcie.

Nauczyciel2021

Od tego roku szkolnego zaczęłam pracować w "Fuksówce". Mam pensję wypłacaną regularnie co tydzień. Właścicielka szkoły- Pani Dorotka jest najlepszym pracodawcą jakiego miałam dotychczas. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc i ma świetne relacje z uczniami. Uważam, że ma bardzo dobre podejście pedagogiczne i psychologiczne. Osobiście polecam pracę w "Fuksówce".

Nauczycielka z Fuksowki

Mnie to samo spotkało, co Was - pracowałam tam przez przez rok juz jakiś czas temu i wypłaty za 2 ostatnie miesiące rownież nie doczekałam. Nie wspominając o tym, ze wszystkie wcześniejsze wypłaty były z duuuzym opóźnieniem, nieraz musiałam o nią sie prosić. Generalnie mie polecam szkoły, w której nie szanuje sie pracowników! Swoją droga my - korepetytorzy z Fuksowki - powinnismy złożyć zbiorczy pozew o zapłatę zaległych wynagrodzeń na panią Dorote... a jeżeli nie stać jej na prowadzenie szkoły to niech ja po prostu zamknie!

Dział administracji
@Nauczycielka z Fuksowki

Bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu wyjaśnienia opisanej przez Panią sytuacji. Jeśli wynagrodzenie rzeczywiście nie zostało wypłacone, stanie się to niezwłocznie. dział administracji Centrum Korepetycji "Fuksówka"

Zgadzam się z wszystkimi opiniami powyżej. Doprosić się o wypłatę to była masakra. Ostatniej wypłaty się nie doczekałem, po 5 miesiącach dałem sobie spokój.

dział administracji

Bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. dział administracji Centrum Edukacyjnego "Fuksówka"

korki

Ja również miałam problem z otrzymaniem zapłaty szczególnie za ostatni miesiąc mojej pracy. Najgorsze jednak było czekanie na PIT, który trzy razy został wysłany na zły adres. Gdy w końcu do mnie doszedł były w nim błędy. Karygodne!

Też tam byłem

Widzę, że nic się nie zmieniło. Polecam sąd w celu odzyskania niewyplaconych należności. :)

Zgadzam się w 100%- początkowo nie było tak źle...nie wspominając o problemach z umową...ale pod koniec...gdy uczniowie przygotowani już do egzaminów i matury - o wypłatę nie można było się doprosić, a ostatnia wypłata to poślizg był ponad 5 miesięczny... jeśli ktoś ma ochotę na wolontariat... śmiało choć znam kilka ciekawszych miejsc na tego typu działania charytatywne

korepetytor

Dramat! wypłaty są niewypłacane na czas -[usunięte przez moderatora] Problem dotyczy wszystkich korepetytorów - żenada. O dziwo część z nich jeszcze tam pracuje... rozumiem studentów, ale ja czas na wolontariat mam już za sobą. Ludzie... szanujcie się

Zostaw merytoryczną opinię o Fuksówka Szkołą Korepetycji - Wrocław

• Jak się pracuje w Fuksówka Szkołą Korepetycji?

Zobacz opinie na temat firmy Fuksówka Szkołą Korepetycji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuksówka Szkołą Korepetycji?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuksówka Szkołą Korepetycji?

Kandydaci do pracy w Fuksówka Szkołą Korepetycji napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuksówka Szkołą Korepetycji
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Krucza 79 lok. 4
    53-407 Wrocław