Opinie o Naprzód oSzpital Koszarowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Naprzód oSzpital Koszarowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naprzód oSzpital Koszarowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naprzód oSzpital Koszarowa w Wrocław

Ja@ Nowy wpis

Pracowałam kiedyś w tej firmie. Jako sanitariusz.Dawno ,dawno temu. Byłam dobrym pracownikiem. Poprosiłam o umowe o pracę. Usłyszałam ,że jak zrobię sobie grupę inwalidzką to dadzą mi umowę o pracę. Śmieszne....

@pacjentka Nowy wpis

Dziś byłam świadkiem zachowania personelu dalekim od norm . Pani na rejestracji wraz z jakimś innym pracownikiem ucinali sobie pogawędkę na temat przybyłego pacjenta tym jakim i na co jest chory i dom niewali różne przyczyny i co musiał w życiu robić . Wymieniali różne przyczyny oraz stwierdzili ze pacjenci po Monarach tacy są. Było to dalekiego od dobrego smaku. Uważam ze szpital to miejsce gdzie powinni pomagać pacjentą a nie oceniać ich co robili w życiu . Miejsce miało około 16-17 . Nie pozdrawiam niekompetentnego personelu.

Jjjjjjbcf

Brud, smród i nic więcej

Danuta
@Jjjjjjbcf

Uprzejmie Cię proszę, abyś zachował kulturę wypowiedzi na forum. Masz oczywiście prawo przedstawić nam swoje zdanie na temat pracy w firmie, ale powinieneś to zrobić w sposób merytoryczny. Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię, powiedz, jaka atmosfera panowała/panuje w tym miejscu pracy? Czy pracownicy mają ze sobą dobre relacje i potrafią wzajemnie współpracować?

xyz Nowy wpis
@Danuta

(usunięte przez administratora) DANAUTA BEZ BUTA !!!!!!!

Mateusz Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Naprzód oSzpital Koszarowa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Doma

Nie polecam!! (usunięte przez administratora) Kasa się nie zgadza co chwila jeździć wyjaśniać to się z celem nie mija... Auto na wodę jedzi? Brak środków czystości pielęgniarki traktują jak kogoś gorszego bo sprzatasz no i co z tego? W domu robi się to samo.. Praca jak praca. Ale jak Ci się nudzi popołudniami i chce Ci się jeździć żeby wyjaśniać śmiało zatrudni się ja więcej tego błędu nie popełnie! A i jeszcze jedno ludzie z biura są śmieszni tłumacza się że zapomnieli albo się pomylili.. A czy ich obchodzi to że my nie mamy? Nie lepiej ukraść.

Stefan

Firma jest spoko tylko nie każdemu po drodze z praca więc zostało pisanie bzdur na forum?

Popieram tę opinię co do firmy z ul KOSZAROWEJ (usunięte przez administratora) jak przy umowie zleceniu można grozić dyscyplinarka

Obiektywny
@Marcin

Ha, ha a jak będąc pracownikiem przy takiej umowie brać na poważnie taką grożbę ? A po drugie tak czy siak widocznie były powody .

premiera
@Marcin

. .... PO TYCH WSZYSTKICH WYPOWIEDZIACH ZASTANAWIA MNIE TYLKO JEDNO- A MIANOWIECIE- JAK MOZNA W DZISIEJSZYCH CZASACH PRZY TAK NISKIM BEZROBOCIU PRACOWAC DLA DZIADOWSKIEJ POD-FIREMKI POD TYTULEM NA PRZOD- NA ZLECENIE W SZPITALU ZAKAZNYM?????? LUDZIE DO JASNEJ CHOLERY OBODZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ROBOTY WE WROCLAWIU NA OMOWE O PRACE JEST FULL!!!!! ROBOTA SAMA WCHODZI W RECE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koszarowa

Witam pracuję w szpitalu przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu i podzielam opinię z innych szpitali czyli oszustwo pd względem godzin , za przepracowane 186 godzin wynagrodzenie wyniosło nieco ponad 700 zł tj. niecałe 4 zł na godzinę , braki środków czystości , brak chęci podpisania aneksów do umów które dotyczą nowej średniej krajowej czyli 1500zł twierdząc ze to ich nie dotyczy i jest to nie potrzebny krok . A więc reasumując czy tak niewiarygodne firmy mają prawo do prowadzenia swojej działalności w tak dużych obiektach jakimi są SZPITALE !? Czy niema nad nimi kontroli !? Oczywiście jest Inspekcja Pracy do której pracownicy będą się teraz udawać tak jak pracownicy innych miast Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Naprzód oSzpital Koszarowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Naprzód oSzpital Koszarowa?

Zobacz opinie na temat firmy Naprzód oSzpital Koszarowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Naprzód oSzpital Koszarowa