Naprzód oSzpital Koszarowa

Wrocław

Naprzód oSzpital Koszarowa

Opinie o Naprzód oSzpital Koszarowa

Marcin

Popieram tę opinię co do firmy z ul KOSZAROWEJ (usunięte przez administratora) jak przy umowie zleceniu można grozić dyscyplinarka

Obiektywny
@Marcin 21.04.2018 19:57

Ha, ha a jak będąc pracownikiem przy takiej umowie brać na poważnie taką grożbę ? A po drugie tak czy siak widocznie były powody .

Jjjjjjbcf

Brud, smród i nic więcej

Koszarowa

Witam pracuję w szpitalu przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu i podzielam opinię z innych szpitali czyli oszustwo pd względem godzin , za przepracowane 186 godzin wynagrodzenie wyniosło nieco ponad 700 zł tj. niecałe 4 zł na godzinę , braki środków czystości , brak chęci podpisania aneksów do umów które dotyczą nowej średniej krajowej czyli 1500zł twierdząc ze to ich nie dotyczy i jest to nie potrzebny krok . A więc reasumując czy tak niewiarygodne firmy mają prawo do prowadzenia swojej działalności w tak dużych obiektach jakimi są SZPITALE !? Czy niema nad nimi kontroli !? Oczywiście jest Inspekcja Pracy do której pracownicy będą się teraz udawać tak jak pracownicy innych miast Pozdrawiam

Zostaw opinię o Naprzód oSzpital Koszarowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naprzód oSzpital Koszarowa