S.I. "Naprzód"

Kraków

Opinie o S.I. "Naprzód"

Krzysztof DG

Ja pracuje tam od ponad miecha jak na razie ludzie są ok kierownik też jedyny minus to godziny pracy głównie chodzi o drugą zmianę oraz o telefony z szpitala Co do ludzi z grupą czy bez wszyscy sa równo traktowani nie zauważyłem żadnych problemów. PS. ja pracuje w Szpitalu w DG

Jurasz ctw

W przypadku szpitala jurasz co zauważyłem jest duża dyskryminacja pracownikow.co z tego również wysuwa się problem mobbingu terroru psychicznego brygadzistow na pracowniku.

Pracownik polikliniki

Ta firma to dno tak jest w olsztynie w poliklinice

Jak ktos prawde o firmie naprzod napisze to sie usuwa

Jurasz

I tak ja w poniższy poście ludzie z grupą mają lepiej.a jaki z tego wynik.taki ze w pn policja zabrała pijanego gonca .oczywiście grupa.same wpadki ludzi z grupą. A normalne osoby są gnebione przez brygadzistow.

Jurasz

U nas bez zmian .pracownicy bez grupy dostają nagane lub notatki są sporzeczone oczywiście 3 i aut.a bez grupy raj .ludzie przychodzą sobie jak chcą lub idą na chorobowe do 2 miesięcy i ze strony biura ok bo mają i tak za nich kasę. Kontroling tez 2 licowy chodzi sporządza notatki gada jedno na oddziale a w biurze u marka swoje gledza. NA kontrolę przychodzą jak jest większa obsada ale jak pracuje się pojedynczo po 3 dni to żadnej nie ma.co tu się wyrabia to przechodzi wszelkie granice.czas to zmienia .

Hanna

@Pracownik medyczny @Ol Nie możecie na forum nikogo obrażać. Radze zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie kolejny post. @Klałdyna czy powiesz coś więcej na ten temat?

Salowa
@Hanna 04.10.2017 16:56

Tu nikt nikogo nie obraza wszyscy mowia prawde.

Mariia
@Hanna 04.10.2017 16:56

Prosze sie nie dziwic ze ktos napisze nie cenzuralne slowo ale ludzi ponosi niestety nerwy ludziom puszczja na to co dzieje sie w tej firmie. Jak ktos tam nie pracuje albo nie prscowal to nie wie jakie potrawia byc kierowniczki albo brygadzistki jakich one uzywaja slow wobec prcownikow to naprawde ponizajce godnosc czlowieka. To co tu pisza to jeszcz nic ale jak kierowniczka sie wyraza to jest szok.

Klałdyna

Odradzam pracę w Szpitalu Sw Barbary w Sosnowcu.Asystentki są okropne

Hanna

Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracy w S.I. a nie obrażanie innych pracowników firmy. Przypominam o zapoznaniu się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie komentarz. @obserwujący sytuacje czy możesz powiedzieć coś o pracy w S.I. ?

Pracownik medyczny
@Hanna 29.09.2017 13:59

A ty co taka zakochana w tej oszukanczej firmie zlodziejskiej.

Pacjent neurochirurgi

witam.sam byłem świadkiem jak pani brygadzistka na oddziale wyzywala na pracowniczke. Jaka ona ma mard..nie wyparzona. Drogie panie nagrywajcie ja jak macie okazję telewizja i prasa rozpocznie swoje a inspekcja pracy i dyrekcja szpitala zakończy żywot tej firmy w szpitalu.nie dajcie się tak ponizac .jesteście ludźmi!

Pacjent neurochirurgi
@Pacjent neurochirurgi 29.09.2017 13:24

Szpital jurasz

Hanna

@jurasz @Kasia Na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Obsdrwator czy pracowałeś kiedyś w S.I. ? Czy są jakieś premie?

Obsdrwator
@Hanna 20.09.2017 20:26

Slucham?

Wiktor

Kali jeść , Kali pić. Nauczcie się pisać i mówić .

jurasz

kolejne szykują się odejścia. ok 10 pracowników opuści miejsca pracy przez brygadzistKE Justynę. Nikt nie da się ponizac. Brygadzistka wyzywa obraża pracowników. Pracownicy z Ukrainy są wykorzystywani po 4 dni po 12 pracują 1 dzień przerwy potem 5 dni po 12. nic dziwnego że dziewczyny tracą przytomność na oddziałach i są wyworzeni na sor. Jeśli nikt nie zrobi porządku z panią Justyna to na święta szpital będzie bez obsady.

@Weronika 10.09.2017 14:17
Proszę pani ! Ale ta Pani nie wtracila świadomość! To po pierwsze. A po drugie jeżeli pani nie podoba ta praca i w ogólnie t...

No z Ukrainy są zadowoleni by robili nawet za 900 zł po 12 godzin dziennie i 4 wolnymi dniami

Obsdrwator
@Pracownik 14.09.2017 21:18

A jak za te 900 zloty przezyc

Poliklinika olsztyn

Dzis znowu dostalismy malo srodkow czystosci i czym mamy sprzatac

basia

praca jak praca .ale jak ktoś brzeczy nad uchem i jeszcze neka tel w domu bryg Justyna to nie jest ok bo krzykiem nic nie zdziała jak ma problemy w domu to niech nie przenosi ich na pracowników. Bo nikt głupi nie jest jak to potrafi pani Justyna nazwać. Osly od mopa.

Nick 2
@basia 05.09.2017 19:30

prawda księżniczka o niewyparzonej gębie. śmieci pełno krzyczy w brudowniku a co jak w transporcie 2 chłopaków od 1 września na 2 zmianie .rozerwać się mają moloch jest i nikt nic nie zdziała bezradny jest kontroling oraz dyrekcja ta firma wykłada karty i ma asy.a szpital mała myszka pod miotla

Haneczka

Nie wiem co Wam nie pasuje- mi praca w Jurasza odpowiada, zastanawiam się tylko dlaczego Panie z Inowrocławia powinny pracować do 18 a o 17,45 krążą po przystanku czekając na autobus !!!!! Co na to kierownictwo???

Magda
@Haneczka 05.09.2017 08:52

tak mi również się podoba praca panie brygadzistki ok.te leniwe kwoki szpitalne są wiecznie na nie i pijoki z transportu. Tylko chlac a śmieci pełno nygusy. pielęgniarki na ta firmę gadają a same chciały by mieć tak dobrze jak my.polecam firmę

Dalowa
@Haneczka 05.09.2017 08:52

A ty co podpierdalacz.o komu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlazisz i lixrsz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e

Ela

Ale alkocholikow dobrze traktuja i umuslowo chorych co nic nie potrawia zrobic tacy sa dobrze traktowani w poliklinice olsztyn. Kto tam rzadzi widomo halina.hehe

Salonpwa
@Ela 04.09.2017 21:11

Polikilnika to syf naprzod woda sprzata tak halina kaze wode sama daje kur...a jak oni prxechodza kontrole co na to szpital chyba dobrze im w tym gnoju.

Salowa
@Ela 04.09.2017 21:11

Tak w poliklinice olsztyn pijakow toleruja dupowlazow i tych co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kitownictwu liza i podpierdalaczy co donosza na innych a dokladnie na tych co sumiennie pracuja

Ela

Jurasz

pracownicy na zlecenie znowu nie dostali umowy -transport mała grupka w transporcie 1 os ma robić prace za 3 za te samą pensję .na oddziałach nie lepiej teraz to mi w sobotę 5 oddziałów przyjdzie sprzątać wrzesień a co dalej.może pan regionalny osik w końcu ta rodzinę obiecana ściągnie na mopa i do kuchni.

Hanna

@Kasia a wiesz może za co te osoby zostały zwolnione? Powiedz o tym coś więcej. Co to znaczy, że firma toleruje pijaków? Podając takie informacje w ten sposób, pomagasz osobom chcącym się zatrudnić w S.I.

Basia
@Kasia 30.08.2017 16:30
Napisze tak szpitalne osoby które kilka lub nascie lat robią sa przeszkodą dla firmy są nie wygodni .im glupszy tym leprzy. C...

Zgadzam sie z toba hanno

Basia
@Kasia 30.08.2017 16:30

Zgadzam sie z toba hanno

Byla salowa

Poliklinika olsztyn i firma nsprzod syf totalny salowe woda sama myja co na to panie epidemiologiczne ano nic z tym nie robia tam juz robaki sie zalegly

m.a.m.a

Pracowałam w tej Firmie i prawda jest taka że ludzie którzy mają problem z alkoholem są dobrze traktowani. Prawda jest taka że człowiek z grupą od psychiatry nie powinien pracować w szpitalu przy lekach i przy pacjentach a takich ludzi przyjmuje się i nawet jak nie przyjdą do pracy to ich się usprawiedliwia. Kto pozwolił ,kto daje zgodę na pracę takich osób są oni zagrożeniem jest wiele innych zakładów pracy dla tych osób. To jest chora firma ,czytam że od kilku lat to samo nic się nie zmienia. Wyrzuca się osoby ,albo zmusza do pracy na kilku oddziałach co utrzymują się tylko z tej pracy często mają grupy z ortopedii ,od neurologa nimi się pomiata. Myślę że kiedyś ,ktoś asystentkami zacznie pomiatać jak one to robią.Wstyd że Polak Polakowi robi to. A grupę donosicieli ceni się , tylko niech kierownictwo sprawdzi u żródła a potem niech wyciąga konsekwencje . Nie polecam pracy tam. Jest dużo innych Firm w tej chwili co z grupami przyjmują . Jak wam się uda omijajcie tą firmę dużym łukiem.

Ol

W miom szpitalu to co robi naprzod to porazka mobink ponizanie lidzi przyjmuja chorych umyslowo alkocholikow syf kila i mgila. A kirowniczka potrawi mawet naublizac ludziom od ruznych. Ludzie ostrzegam przed ta firma sama sie z niej zwalniam.

Oszukani przez klaudie
@Ol 19.08.2017 22:10

Pani klaudio z polikliniki olsztyn czemu pani nas oszukuje okrada nas pani z naszych cieszko zarobionych pieniedzy idziemy do inspekcji pracy spadnie pani z tego stolka jest pani mloda na takie stanowisko nie zna pani zycia pani na chleb nie brakuje a my cieszko pracujemy i jestesmy oszukiwani przez pania sprowadzimy telrwizje trzeba w koncu zrobic porzadek. Pracwnicy z polkliniki olszytn.

basia

kolejna pani Justynka po school British która liczychce nie umie. 168 godz z tego 10 dni urlopu 80 godz a ona mi karze 12 12 robić ale nie mamy przekracza 168 godz .totalna pomyłka z panią Justyna ulice zamiatac albo wnuki pilnować bo ta funkcja przerasta p.justyne

IREK

Bałagan i syf "Panie sprzątające z Inowrocławia" to jedna wielka pijacka ekipa. A sprzątać nie potrafią, na pole w kapustę a nie do szpitala !!!!!!

Krasnal
@IREK 09.08.2017 14:13

Byle co jesz i byle co gadasz zastanow sie zanim cos napiszesz

P.
@Krasnal 12.08.2017 17:25
Byle co jesz i byle co gadasz zastanow sie zanim cos napiszesz

ciągnąć was z Inowrocławia to największa pomyłka. mogliście gniazda i zdychac tam.w transporcie po 16 godz.i na mapach dziadowy.

Kasia

o i mała mi co wiecznie na chonorowym i po korytarzach lata sama za pracę się weź a nie panią doktorową rznie .tak samo pani Roksana z izby teraz wieRNA oddana firmie lata do biura a na popoludniowkach w transporcie weekend wódkę chwała. Żenada z tymi ludźmi.

Mała mi

Ludzie wypisujecie bzdury i farmazony wyssane z palca, brygadziści źli kierownicto nie dobre. To po co tam pracujecie!!!,nie które kobiety to do niczego się nadają, zwolnijcie się i ulice zamiatać idźcie nic wam nie pasuje, same nygusy i PIERDUŚNICE, a na dodatek to co druga z pań ma problem z alkoholem przychodzą śmierdzące do pracy albo wolne na telefon biorą, w innych firmach już by dawno wyleciały, a tu non stop coś - żenada. Najlepiej to się położyć i nic nie robić, a to tak nie działa, jak ktoś chce pracować to będzie pracował, a lesery niech się zwolnią. Z jedną rzeczą się zgadzam panowie z Transportu sierdzą jak capy.

orzeł
@Mała mi 05.08.2017 06:16

" w innych firmach już by dawno wyleciały " ale to jest Naprzód tu się" pracuje " byle jak byle kim i byle czym. Rozpadnie się to jak Konin !!!!!!!! link do fotek poproszę z libacji

Marta

Juraszu. Ucho firmy Naprzod co powtarza brygadzistki i kierownistwu. Pani Barbara Dyspoz.goniec. kuchenkowa stary szpital chyba wszyscy już kojarzy .przy niej warto przemilczec.

Jurasz

witam nowe zmiany kolejne brygadzistki .stary szpital jest zastraszającym przez panią Justynę stosuje mobbing. ZMUSZA PRACOWNIKÓW Z GRUPAMI 7 KOWYCH PRACOWAĆ PO 12 GODZ .TAK ŻE PO 200 GODZ WYCHODZĄ. I NA NIĄ CZAS PRZYJDZIE.

mmmmmmmmm
@Jurasz 19.07.2017 08:00

prawda za nadgodziny nie placa , na wyplatach oszukuja nawet do 300 zl i nie zwracaja mimo interwencji . maja ludzi za smieci

Irek
@Jurasz 19.07.2017 08:00

A kto ci karze tyle pracować ? Bo mi się bardzo dobrze robi w szpitalu

Kasia

Jurasz. Transport same pijak na popołudniu i nockach piją jeszcze w internecie foty umieszczają z libacji .a brygadzisci i kierownictwo. Ochrona szpitala gdzie

transport

ochrona danych osobowych. rozumiesz rybko?

Liderka
@transport 29.08.2017 19:53
ochrona danych osobowych. rozumiesz rybko?

A wiesz co to znaczy zniesławienie pod to podchodzi odpowiedni paragraf i dobra kara.

Mat

Naprzód Bydgoszcz jeszcze troszkę i firma upadnie sama, z dnia na dzień coraz gorzej . Co mądrzejsi sami się zwalniają i idą za chlebem gdzie indziej. " Grażyny " sprzątają tak jak im płacą. Ale te z grupami niedługo odpadną transport autobusem dla 15-20 osób się skończy i Ino.. przejdzie na dojazdy PKS-em . Ciekawe która z Was wróci na Poznańską z podkulonym ogonem.

Krysia

Firma naprzod to zlodzieje chirurgia ogólna sprzątalam do dzis pieniedzy nie dostałam kierownik głupio się śmieje Wioleta pustaka zgrywa a łódź jak słyszy bydgoszcz to się rozlancza .wynocha z Jurusza bo ludzie z czasem was na taczkach powywozi .

Marta
@Krysia 14.06.2017 19:01

Za nadgodziny tez nie dostałam kasy.ta firma obiecuje a co do płacenia to juz chętnych nie ma swoje godziny przepracować a doczyszczac niech sobie prezes i kierownictwo chodzi klamry i oszusci

Pan Mariusz

Omijac te scierwa szerokim lukiem !!! Pracowalem w tej firmie we wroclawiu na koszarowej w szpitalu i jest tragedia brak szacunku dla ludzi zwyklych meneli lepiej traktuja od ludzi ktorzy maja grupy inwalidzkie a zwlaszcza paniusia katarzyna niby kierowniczka a pustak jakich malo zwykle dziadostwo omijac to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szerokim lukiem kazdy sie z tamtad zwalnia uciekac jak najdalej od prymitywow zero kompetencji.

Cichy

Podpierdalacz nr 1 w Bydgoszczy , szpital Jurasz niejaka Lucyna Boniś......... myśli że wszystkie rozumy pozjadała , podpuszcza ludzi na innych sama donosi do kierownictwa , wszystko jej przeszkadza i musi być po jej myśli przez nią kilka osób pracę straciło . KRADNIE środki czystości i wynosi do domu pewnie na handel na bazar w Inowrocławiu bo tam jest jej miejsce ziemniaki powinna sprzedawać. Firma zwalnia ludzi nie zależy im na dobrych pracownikach ich motto " im głupszy tym lepszy " pozdrowienia dla transportu,byłem widziałem i nigdy nie wrócę.

Maja
@Cichy 18.04.2017 08:09

Transport sami pijaki i smierdziele

daga

w juraszu dalsze zwolnienia. brak osady na oddzialach bezradna wioletka zmusza ludzi do pracy szantażuje zwolnieniem no kuchwnkowe w weekend po 3oddzialy a panie sprzątajace po 2oddzialy.gocha niech za robote weźmie się a nie w piatki wieczorem u brygadzistow libacje alkoholowe sobie robia. ludzi do transportu zatrudniaja ktorzy powinni byc zamknieci w psych strzela taki jeden po korytarzu z niby broni. tanczy przy nieboszczykach i spiewa jak zgon wiezie tragedia. mam nadzieje ze tej firmy nie bedzie. no i znow pensje o 200zl mbiej na umowę o prace. kradziez inspekcja moze cos zdziala tym razem

znajoma

Firma Naprzód Bydgoszcz Szpital Jurasz spodziewajcie się inspekcji na dniach okradacie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy . Odciągacie za przerwy śniadaniowe 1 godz od dyżuru a gdzie zapisy w umowie na ten temat , a jak już kierownictwo jest tak do przodu to niech sobie uświadomi ze wtedy mamy przerwy o której chcemy ,kazdy pracownik na umowe zlecenie sam podejmuje decyzje o ktorej ma przerwe. To może zróbmy sobie wszyscy w porze obiadowej lub kolacyjnej ,

Hanna

@Mirek, proszę zamieszczać komentarze na temat pracy w powyższej firmie, a nie na temat poszczególnych osób.

były

Pracowałem w Naprzód Kraków w Rydygierze. Dziwię się że nie wykończyli jeszcze ludzi z grupami inwalidzkimi bo wymagania mają jak w cyrku. Bez badań kobiety na wysokości, głusi w hałasie, ślepi gdzie tylko da się, do dźwigania bez kręgosłupa. Kadra bez kompetencji, darcie ryja i tym podobne. Nie mi się nawet pisać. PA

Mirek

Ta firma to dno.... brygadzistki nie wiedza o co chodzi, byle urwać się z pracy, kierowniczka szanowna pani Małgosia też nie lepsza. Wiecznie jakieś problemy ze wszystkim !! Lepiej już pracować na czarno niż tutaj !!!

salowa

Hura przetarg nieważny w Gdańsku

salowa

I tak firma przegrała w gdansku hura

Copernicus
@salowa 14.03.2017 20:52
I tak firma przegrała w gdansku hura

niby w którym szpitalu? z otwarcia ofert wynika, że w Copernicusie albo unieważnią przetarg, albo powierzą do realizacji właśnie firmie "Naprzód"

Jaro

Dziady z Krakowa

Jaro

Napszut oszuści zrobimy z wami porządek żle trafiliscie tu jest Gdańsk

mariusz

Pracowałem w firmie naprzód w Lublinie w rektoracie akademii medycznej na terenie zewnętrznym byłem pracownikiem gospodarczym.Brakowało wszystkiego mioteł na jesieni ,kupowałem je kilkakrotnie za swoje pieniądze ,grabi ,ubrania roboczego ,kurtki na zimę.Poznałem co to presja i prześladowanie szczególnie tak zwana koordynatorka Dyś ,zresztą obie ta druga która jest kierowniczka to zwykła prostaczka Zwolniłem się sam ,nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Mariusz

natka

szpital jurasz. chcesz jesc musisz placic. 12godzin pracuje mam 2przerwy po 15min a zabieraja mi za cala godzine za kazda zmiane 12godzinna zlodzieje. sie nie dziwie ze ludzie sie buntuja a kulpa i wioletka jak zwykle interwencja ale nie pomocy tylko w podpier do kulawego. a gruba arletka co ludzi odsyla do kontroli zus to niech sie za robote weźmie bo tylko wpierd... buleczki a potem lazic nie moze. banda nieudaczników

daga
@natka 15.02.2017 17:12

to nie jest arletki wina ze jest otyla swin..... jak by byla od malego przez rodziców uczona pracy to by tak sie nie zapuscila

natka

mlody

szpital jurasz nowa kierownik uciekla w lutym opóźnione przelewy. teraz nowy kierownik od poniedziałku ciekawe ile wytrzyma. znow gosia bedzie sie nim wyslugiwac i swoje bledy na nowego kier. zrzucac. umowy zlecenie bez przerw śniadaniowy. no nie spomne ze znowu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zabrali po 150zl z wyplat. co za firma kolejna kotrola sie szykuje inspekcji pracy

mati

a w Inowrocławiu tez bylo takie szmaciarstwo jak w juraszu pewnie szpital ich wyrzuci. trzymam kciuki pod szpital jak chlopacy wroca beda mnieli lepiej bo narazie firma sie ze szpitala smieje i z dyrekcji szpitala bo robia wszystko na odwrót to co dyrekcja im karze szpital chce pelna osade a oni wszystkie zleceniowki aut. i tak dyrektor szpital sobie daje na glowe pluc

mati

ja z ta firma sie pozegnalem robilem za dlugo sami oszusci z kierownistwa. mysla ze ludzie to bydlo rolne. o szacunku do ludzi. pozdr dla brygadzisty tranaportu marka no juz bylego bo jak juz ktos jest bardziej ogarniety i pojetny i robi zeby grupa byla zgrana i wszystko gralo no to tacy ludzie sa nie wygoni dla firmy. lepiej leni trzymac ktorzy nie maja o niczym pojecia i jak brak ludzi to nawet nie pomoga. marku marnujesz sie ta i artur rowniez 2najbardziej ogarnietych kolesi w transporcie. bo grzegorz no wlasnie on pewnie sam nie wie co tam robi

Zostaw opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.I. "Naprzód"