Catermed Sp. z o.o.
2 80 6 1

Opinie o Catermed Sp. z o.o.

Igor

Jeśli jest dobra kasa to warto się przemęczyć. Za leżenie czy obijanie się nikt dobrze nie zapłaci!!

@Igor 31.07.2018 15:47

a o jakim stanowisku myślisz w tej firmie ?? Dyrektor ,kierownik , konserwator ,kucharz ,kierowca , na myjce ???

baca
@Igor 31.07.2018 15:47

Igor jaka stawka twoim zdaniem to"dobra kasa"?

NIezdecyowana75654

Cześć jakie macie opinie o catermed w Krakowie, dostałam oferte pracy jako dietetyk co myślicie?

kamil

ja tez pracuje w catermedzie w lublinie i jest ok załoga tez ok

kamil

Moje sugestie dla Catermed Sp. z o.o.: mi sie podoba pracoje w lublinie i jest ok

Sekretarka

Pracowałam w Catermed Kraków. Byłam tam sekretarką, więc wiem od podszewki jak to wszystko wyglądało. Pani Prezes, Beata, traktuje ludzi pogardliwie. Bardzo często krzyczała na swoich podwładnych, obrażała ich oraz używała wulgaryzmów. Ja codziennie przynosiłam jej obiadki z kuchni, sama księżna nie mogła zejść 2 piętra w dół po obiad dla siebie. Zawsze po zjedzonym obiadku zostawiała mi na biurku brudne naczynia, żebym je umyła. Co też robiłam. Co do wszelakich kontrolach z PIP, Sanepid to byłam świadkiem jak to się odbywa. Przychodziła pani z PIP przeglądała segregatory przy kawce i miłych pogaduszkach z kadrową oraz z panią prezes. Po zakończonej wizycie był sporządzany protokół i na tym się kończyło. Ja dziwie się tylko kontroli z sanepidu, takiego syfu i ogromnego grzyba na suficie o powierzchni 80 m nigdy w życiu nie widziałam, smrodu i gnoju również. Po jednej z takich kontroli za parę dni były pryskane ściany na kuchni specjalnym środkiem na grzyb. To pryskanie odbywało kiedy biura administracyjne pracowały. Ktoś kto miał do czynienia z takim środkiem na grzyb wie jak cuchnie niemiłosiernie. Swąd unosił się po całym 2 piętrowym biurze. Nadmienie, że takie pryskanie powinno odbywać się gdy nikt w pomieszczeniach nie pracuje. My siedzieliśmy na swoich stanowiskach w tych oparach i smrodzie, oczywiście z bólami głowy i odruchami wymiotnymi. Firma jest ogromnie zadłużona. Będą w sekretariacie miałam dostęp do maili, poczty. Nagminnie widziałam pisma z wezwaniami do zapłaty, groźbami że towar zostanie zablokowany jeśli faktury nie zostaną zapłacone. ZUS również wysłał pismo że firma nie zapłaciła za parę lat składek i nakazał wyrównanie tego. Jak to się skończyło nie wiem, bo stamtąd odeszłam. Na moje szczęście. Ludzie, jeśli macie troszkę rozsądku to dajcie sobie spokój z tą firmą i panią prezes, która ma problemy ze swoją psychiką.

Sekretarka
@Sekretarka 03.11.2018 15:55

Zapomniałam dopisać, że Catermed opłaca firmę, która kasuje niewygodne opinie w internecie. Wiem jak się nazywa, ale nie będę tutaj pisać. W każdym bądź razie jest to jedyna firma, której Catermed nie zalega z płatnościami, faktury zawsze były płacone terminowo.

Klementynka

Jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach Pracowałam rok w catermed w Chrzanowie i aż o rok za dużo. Nigdy więcej nie wrócę do tego syfu. Zarobki marne jeszcze trzeba było pilnować i sprawdzać wypłaty wielokrotnie człowiek był oszukiwany na wypłacie. Praca fizyczna trzeba dźwigać,narobić się za marne grosze. Jedno jest pewne że nigdy tam nie wrócę i każdemu będę mówić aby Catermed omijali z daleka.

Krakowianka

Oczywiście, że było to zgłaszane moim przełożonym. Nie jeden raz. Umowa o pracę była obiecana i tak miało to wygladac, później otrzymałam tylko propozycje przedłużenia umowy zlecenia

Paulina

@Krakowianka Jaka umowa była Ci obiecywana, a jaką otrzymałaś? Ponadto, czy fakt, że musiałaś wykonywać obowiązki, o których nie było wcześniej mowy, został zgłoszony komuś wyżej w firmie Catermed? Jeśli tak, to podaj, proszę, więcej szczegółów. Będę Ci wdzięczna.

Krakowianka

Nie wspominam dobrze tej pracy. Ciągły stres i pretensje od zarządu i dietetyków szpitali. Nikt nie przygotowuje nowego pracownika do zadań, które będzie wykonywał. Kierowca pakuję obiady. Dietetyk również, praca fizyczna, wszyscy są od wszystkiego. Zamiast obiecanych na rozmowie obowiązków pracuje się fizycznie. Zero konsekwencji i poszanowania dla pracownika. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Umowa nie taka jak obiecana. Pieniądze marne, wielu pracowników kuchni zwłaszcza z Ukrainy traktuje innych jak śmieci.

Paulina

@Kaja A skąd tak właściwie informacja, że nie dostają wolnego? Wybacz, ale jako, że Ty bezpośrednio nie miałaś okazji pracować w firmie Catermed, to Twoja opinia pozostanie nie do końca wiarygodna, jako że nie jest z pierwszej ręki. Niemniej, prosiłabym Cię o więcej informacji.

Paulina

@Kaja miałaś okazję pracować w Catermed albo ktoś z Twoich znajomych? Piszesz w bardzo mocnych słowach o ich stosunku do pracowników, nie zastosowałaś żadnej konkretnej argumentacji. Pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa.

Kaja
@Paulina 26.06.2018 13:27

Ja nie ale znajomi pracują i widzę jak są zmęczeni jak cały tydzień pracuja więcej niż8h i nie dostają wolnego

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Catermed Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kaja
@Administrator 02.05.2018 09:07

Catermed Kraków nie dba o pracowników pracownicy w Chorzowie pracują po nad siły to co tam się dzieje powinna zainteresować się PIP

markus

Moja opinia jest taka (praca fizyczna ) firma oferuje zatrudnienie na umowie cywilnoprawnej , czy praca jest w niej stała ? - Nie, wszystko zależy od przetargów gdy będą przegrywać to będą zwalniać pracowników , Transport - średnio termos z jedzeniem waży 20 kg do średniej wielkości szpitala idzie między 18 a 23 termosy co daje wagę ok 420 kg do przeniesienia w rękach na wózek i rozwiezienie tego po oddziałach (warto pamiętać iż zawsze kierowca zbierze opie....l jak obiad będzie niesmaczny ,lub będzie go brakowało ,stan samochodów ocenie w skali 1 do 10 na 6 , . Praca może okazać się 7 dni w tygodniu średnio od 7 do 10 godzin zawsze pod presją czasu . Kadra kierownicza - Fatalna żeby mieć spokój (od centrali ) swoich pracowników na oddziale ........ itp . Atmosfera w oddziale (między szeregowymi pracownikami ) napisał bym Neutralna nikt ci krzywdy nie zrobi ale i ręki też nie poda .Czy istnieje możliwość rozwoju ? W mojej ocenie NIE , Zdobycie doświadczenia - to prosta praca więc doświadczenie może zdobyć ewe .. ktoś po szkole z racji pierwszej jego pracy

markus
@markus 01.04.2018 17:22

PS - zapomniał bym a warto o tym wspomnieć ,może się zdarzyć że kierowca zostanie przymuszony do pakowania na kuchni obiadów dla mniejszych placówek tak do 50 osób , za którą to pracę nie otrzyma wynagrodzenia !!!!!

Ja

Firma do du..py główna dyrektor olewa wszystko zwłaszcza pracowników nie płacą za nad godziny! Personel szpitala też traktuje nas bardzo złe a już była kierowniczka Pani D zamiast bronić swoich ludzi to trzy mała za szpitalem w trosce i swoją du..pe ogólnie firma nie warta ciężkiej pracy za tak niską stawkę bez premi bez niczego pożal się boze. Ludzie masowo uciekają z tamtad. . jestem pracownikiem tej firmy i pracuje w. Lublinie w szpitalu

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Catermed Sp. z o.o.?

pracownik fizyczny

ja tam sobie 4 lata pracy w tej firmie wspominam dobrze właściwie (kupa śmichu ) każdy ciągnął sznurek w swoją stronę ,teraz połowa pracowników to Ukraińcy . Wypłaty są na czas ,Umowy cywilno-prawne ,brak socjalu . Wynagrodzenie minimalne .Czy bym chciał tam pracować powtórnie ? Tak, jeśli panie kierowniczki zostaną zwolnione

były pracownik

Nie lubię pisać niemiłych rzeczy, ale o tej firmie nie da się powiedzieć nic miłego ... Pracowałam tam do pierwszej wypłaty, a po niej musiałam skonsultować się z prawnikiem ze względu na pewne nieścisłości. Tekst kierowniczki mnie rozbawił... stwierdziła, że ,,przecież jestem taka biedna... i stać mnie na prawnika... ? ". Nie wiem skąd ta Pani miała takie informacje, ale mniejsza z tym. Atmosfera w pracy (fatalna)- niektórzy przychodzili po kilku głębszych także komunikacja rewelacyjna ... nic dodać nic ująć :) do tego stres, krzyki. Jak dietetycy mieli za dużo czasu wolnego to przecież nie mogą bezczynnie siedzieć ... trzeba np jajka obierać, masło kroić, rozdawać posiłki na oddziale itp... . Nie ważne jaką umowę się podpisuje (jakie są tam obowiązki)- trzeba robić wszystko. Oczywiście bez dodatkowej zapłaty (pomimo złudnych obietnic) Jak się nie wyrabiasz to Twój problem. Wszystko można podsumować stwierdzeniem- wyzysk człowieka przez człowieka!!!!

Jaś

Kolejne opinie sa kasowane o całej tej firmie.Dobre układy maja.Nie ma sensu ostrzegac ludzi przed pracą u nich.

Kornik

Dokładnie tak, w Catermedzie czas pracy jest z gumy, a o płaceniu za nadgodziny nikt tam nie słyszał. Szczyt możliwości to dodatkowa (minimalna) wypłata z drugiej (nielegalnej) umowy zlecenie, którą każą ci zawrzeć z ich drugą firmą.

Róża

Praca nie dla mnie .... Praca nie lekka! ... Pieniądze marne .... No i pacjenci... Biedni, chorzy, bezdomni, samotni, cierpiący, agonia ........ Ryje beret ...

anonim

(usunięte przez administratora)

polska

to klasyczny (usunięte przez administratora), a nie firma ...

Anonim

Zgadzam się z przedmówczynią. Bardzo zła atmosfera w pracy. Człowiek który zdecyduje się na pracę w tej firmie jest cały czas zestresowany, ( usunięte przez administratora )Pieniądze marne, atmosfera straszna. Myślę,że niech się każdy zastanowi czy chce pracować w takim stresie.

anonimowa

Witam serdecznie , Chciałabym sie podzielić moimi doświadczeniami z firmą Catermed odnosnie pracy. Pracowałam w niej na stanowisku technologa żywności/specjalistki ds HACCP. Nie wiem czy to stanowisko obecnie istnieje, najpierw dostałam umowe na 3 miesiace na okres próbny, umowa o pracę, zajmowałam się głównie uaktualnianiem już istniejącej księgi HACCP, wyjazdami do placówe,k szpitali i kontrolowaniem kuchni, zeby pracować na tym stanowsku trzeba dobrze jezdzic samochodem bo to praca w terenie była, Same obowiazki mnie nie przerazałay a atmosfera jaka w tej firmie panowała. ( usunięte przez administratora ), dziewczyny które z nia pracowały tez były podenerwowane kazdego dnia, one same aby utrzymac pracę zawsze wygryzały osobe na tym stanowisku i zawsze sie specjalista co jakis czas zmieniała niestety,, ogolnie odradzam pracy w tej firemce atmosfera nieciekawe , marne pieniadze i duzo stresu to na tyle jak ktos ma swoje doswiadczenia to prosze opisac

Paulina

@Jaś, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem GoWork.pl

ABC

A ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie Oddział Łańcut Super ludzie!!! Kasa mogłaby być lepsza ale źle nie jest Jeśli ktoś się waha warto spróbować Każdy ma inne oczekiwania i odczucia W każdym mieście jest też inaczej U nas jest naprawdę ok

zlo

Dlaczego nie pochlebne opinie o Catermedzie sa kasowane?

maggie

ja tam nie pamiętam żeby z jedzeniem były jakiekolwiek problemy, nie ma co słuchać hejterów moim zdaniem, jak ktoś szuka pracy to w firmie jest potrzebna teraz pomoc kuchenna w Krakowie, serdecznie polecam tego pracodawcę, nie zawiedziecie się, zaręczam

aga_man

Bądź na mail aga_man@gazeta.pl

aga_man

witam, poszukuje osób, które pracowały w catermedzie w Lublinie. Proszę o kontakt( usunięte przez administratora )

czakster

Wiem,że przepisy kulinarne to tajemnica firmy jednak poproszę o przepis na niedzielną "kawę z mlekiem"?.

pracownica catermedu

jestem chory psy..... w catermed jest ok,ok,ok

Zostaw opinię o Catermed Sp. z o.o. - Kraków

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catermed Sp. z o.o.