Catermed Sp. z o.o.

Kraków

Catermed Sp. z o.o.

Opinie o Catermed Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Catermed Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

markus

Moja opinia jest taka (praca fizyczna ) firma oferuje zatrudnienie na umowie cywilnoprawnej , czy praca jest w niej stała ? - Nie, wszystko zależy od przetargów gdy będą przegrywać to będą zwalniać pracowników , Transport - średnio termos z jedzeniem waży 20 kg do średniej wielkości szpitala idzie między 18 a 23 termosy co daje wagę ok 420 kg do przeniesienia w rękach na wózek i rozwiezienie tego po oddziałach (warto pamiętać iż zawsze kierowca zbierze opie....l jak obiad będzie niesmaczny ,lub będzie go brakowało ,stan samochodów ocenie w skali 1 do 10 na 6 , . Praca może okazać się 7 dni w tygodniu średnio od 7 do 10 godzin zawsze pod presją czasu . Kadra kierownicza - Fatalna żeby mieć spokój (od centrali ) swoich pracowników na oddziale ........ itp . Atmosfera w oddziale (między szeregowymi pracownikami ) napisał bym Neutralna nikt ci krzywdy nie zrobi ale i ręki też nie poda .Czy istnieje możliwość rozwoju ? W mojej ocenie NIE , Zdobycie doświadczenia - to prosta praca więc doświadczenie może zdobyć ewe .. ktoś po szkole z racji pierwszej jego pracy

markus
@markus 01.04.2018 17:22

PS - zapomniał bym a warto o tym wspomnieć ,może się zdarzyć że kierowca zostanie przymuszony do pakowania na kuchni obiadów dla mniejszych placówek tak do 50 osób , za którą to pracę nie otrzyma wynagrodzenia !!!!!

Ja

Firma do du..py główna dyrektor olewa wszystko zwłaszcza pracowników nie płacą za nad godziny! Personel szpitala też traktuje nas bardzo złe a już była kierowniczka Pani D zamiast bronić swoich ludzi to trzy mała za szpitalem w trosce i swoją du..pe ogólnie firma nie warta ciężkiej pracy za tak niską stawkę bez premi bez niczego pożal się boze. Ludzie masowo uciekają z tamtad. . jestem pracownikiem tej firmy i pracuje w. Lublinie w szpitalu

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Catermed Sp. z o.o.?

pracownik fizyczny

ja tam sobie 4 lata pracy w tej firmie wspominam dobrze właściwie (kupa śmichu ) każdy ciągnął sznurek w swoją stronę ,teraz połowa pracowników to Ukraińcy . Wypłaty są na czas ,Umowy cywilno-prawne ,brak socjalu . Wynagrodzenie minimalne .Czy bym chciał tam pracować powtórnie ? Tak, jeśli panie kierowniczki zostaną zwolnione

były pracownik

Nie lubię pisać niemiłych rzeczy, ale o tej firmie nie da się powiedzieć nic miłego ... Pracowałam tam do pierwszej wypłaty, a po niej musiałam skonsultować się z prawnikiem ze względu na pewne nieścisłości. Tekst kierowniczki mnie rozbawił... stwierdziła, że ,,przecież jestem taka biedna... i stać mnie na prawnika... ? ". Nie wiem skąd ta Pani miała takie informacje, ale mniejsza z tym. Atmosfera w pracy (fatalna)- niektórzy przychodzili po kilku głębszych także komunikacja rewelacyjna ... nic dodać nic ująć :) do tego stres, krzyki. Jak dietetycy mieli za dużo czasu wolnego to przecież nie mogą bezczynnie siedzieć ... trzeba np jajka obierać, masło kroić, rozdawać posiłki na oddziale itp... . Nie ważne jaką umowę się podpisuje (jakie są tam obowiązki)- trzeba robić wszystko. Oczywiście bez dodatkowej zapłaty (pomimo złudnych obietnic) Jak się nie wyrabiasz to Twój problem. Wszystko można podsumować stwierdzeniem- wyzysk człowieka przez człowieka!!!!

Jaś

Kolejne opinie sa kasowane o całej tej firmie.Dobre układy maja.Nie ma sensu ostrzegac ludzi przed pracą u nich.

Kornik

Dokładnie tak, w Catermedzie czas pracy jest z gumy, a o płaceniu za nadgodziny nikt tam nie słyszał. Szczyt możliwości to dodatkowa (minimalna) wypłata z drugiej (nielegalnej) umowy zlecenie, którą każą ci zawrzeć z ich drugą firmą.

Róża

Praca nie dla mnie .... Praca nie lekka! ... Pieniądze marne .... No i pacjenci... Biedni, chorzy, bezdomni, samotni, cierpiący, agonia ........ Ryje beret ...

polska

to klasyczny (usunięte przez administratora), a nie firma ...

Anonim

Zgadzam się z przedmówczynią. Bardzo zła atmosfera w pracy. Człowiek który zdecyduje się na pracę w tej firmie jest cały czas zestresowany, ( usunięte przez administratora )Pieniądze marne, atmosfera straszna. Myślę,że niech się każdy zastanowi czy chce pracować w takim stresie.

anonimowa

Witam serdecznie , Chciałabym sie podzielić moimi doświadczeniami z firmą Catermed odnosnie pracy. Pracowałam w niej na stanowisku technologa żywności/specjalistki ds HACCP. Nie wiem czy to stanowisko obecnie istnieje, najpierw dostałam umowe na 3 miesiace na okres próbny, umowa o pracę, zajmowałam się głównie uaktualnianiem już istniejącej księgi HACCP, wyjazdami do placówe,k szpitali i kontrolowaniem kuchni, zeby pracować na tym stanowsku trzeba dobrze jezdzic samochodem bo to praca w terenie była, Same obowiazki mnie nie przerazałay a atmosfera jaka w tej firmie panowała. ( usunięte przez administratora ), dziewczyny które z nia pracowały tez były podenerwowane kazdego dnia, one same aby utrzymac pracę zawsze wygryzały osobe na tym stanowisku i zawsze sie specjalista co jakis czas zmieniała niestety,, ogolnie odradzam pracy w tej firemce atmosfera nieciekawe , marne pieniadze i duzo stresu to na tyle jak ktos ma swoje doswiadczenia to prosze opisac

Paulina

@Jaś, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem GoWork.pl

ABC

A ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie Oddział Łańcut Super ludzie!!! Kasa mogłaby być lepsza ale źle nie jest Jeśli ktoś się waha warto spróbować Każdy ma inne oczekiwania i odczucia W każdym mieście jest też inaczej U nas jest naprawdę ok

zlo

Dlaczego nie pochlebne opinie o Catermedzie sa kasowane?

maggie

ja tam nie pamiętam żeby z jedzeniem były jakiekolwiek problemy, nie ma co słuchać hejterów moim zdaniem, jak ktoś szuka pracy to w firmie jest potrzebna teraz pomoc kuchenna w Krakowie, serdecznie polecam tego pracodawcę, nie zawiedziecie się, zaręczam

aga_man

Bądź na mail aga_man@gazeta.pl

aga_man

witam, poszukuje osób, które pracowały w catermedzie w Lublinie. Proszę o kontakt( usunięte przez administratora )

czakster

Wiem,że przepisy kulinarne to tajemnica firmy jednak poproszę o przepis na niedzielną "kawę z mlekiem"?.

pracownica catermedu

jestem chory psy..... w catermed jest ok,ok,ok

Pracownik KSS

Witam Jestem długoletnim pracownikiem KSS im JP II .Znam zaistniała sytuację. Pani pisząca powyższą opinie na temat firmy Catermed oraz jej brygadzistki została zwolniona z pracy w trybie natychmiastowym z powodu niesubordynacji, lekceważącego traktowania współpracowniczek i innych pracowników i niedogadywania się z załogą Catermedu. Mająca duże poparcie na swoim oddziale w osobie z rodziny uważała,że może obrażać wszystkich dokoła.Nie nadawała się do pracy w kolektywie. Co do firmy Catermed - nie ma obowiazku w niej pracować.

Dzik

@Tomo, sluchaj, ja mam umowe o prace,, normalnie sie pracuje, jak Robisz nadgodziny to dostajesz wolny dzien. Mozesz zjesc obiad, jak masz problem to kiierowniczka idzie na reke. No fakt, na wyplate wczasow pod grusza czekasz I czekasz, ale wypPlata zawsze 10.

Dzik

A ja pracuje kilka miesiecy w kontrakcie konsorcjum i dziwią mnie te komentarze. Praca jak praca, może szału nie ma, ale normalnie

Szpital

od 1 lisopada 2014 firma catermed objęła wyżywienie w Szpitalu gdańskim na Zaspie.....Opinie wkrótce :)

heniek

Czy CATERMED płaci za tzw. dzień próbny?

Nuki

Nieporozumienie - żadne inne słowo lepiej tej firmy nie opisze.

powyższa wypowiedź hahahahahha bardzo dobra hahahaha chyba ktoś jescze nie wytrzeźwiał

Zostaw opinię o Catermed Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Catermed Sp. z o.o.