Opinie o Rekeep Polska S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rekeep Polska S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rekeep Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekeep Polska S.A. w Łódź

Pracowałem w oddziale na południu kraju. To jest jakaś tragedia! Człowiek daje z siebie wszystko, wyprówa żyły, a Pani regionalna "J" ma to głeboko w (usunięte przez administratora) i mówi że to i tak za mało. Pomimo wdrożeń które dają zyski firmie dalej im mało. Na niższych szczeblach nie ma co liczyć na podwyżkę, ale "kasta" refionalnych i wyżej dostają co chcą. Pracowałem na telefonie który ledwo działał ponad 2 lata, a dostawałem za to że nie odbieram, nic dziwnego skoro był zepsuty. A nie wspomne o nepotyzmie, Pani "B" wraz ze swoim synem niezłe wałki wyprawiają. Odradzam, chyba że ktoś lubi dostawać po uszach za ciężko wykonaną pracę.

@Chrypka

A wcześniej jakie inne miałeś zdanie, że tak piszesz i jeśli tak to dlaczego? wcześniej warunki pracy były tu korzystniejsze? Teraz to kminie czy znowu takie nie mogą być… ktoś jest zorientowany co wpłynęło na te zmianę właśnie?

AAA Nowy wpis

Witam. interesuje mnie praca salowych. Jakkolwiek widać widnieje tu ofertą do Szpitala w Ostrzeszowie od 7 do 19 lub do 14. Oferowane jest „terminowe wynagrodzenie” czy zawsze na tym samym poziomie czy jednak można sobie wyrobić go jeszcze więcej?

dzień dobry, czy ktoś mógłby uzasadnić czemu praca w firmie jest odradzana? Widziałem ofertę, którą wczoraj dodano dla HR Bussiness Partnera i myślałem o złożeniu dokumentów. Przebijam ten wymagany 3-letni staż, nie wiecie ile mniej więcej za to zapłacą? Nie ma widełek

Samanta Nowy wpis

Myślę nad ta oferta ze strony dla analityka biznesowo – systemowego. Podkreślają w treści 3letnie doświadczenie oraz prace od zaraz. są też punkty mile widziane, które generalnie spełniam. Aplikował ktoś już może tam? Jak rekrutują, jak rozmowa wygląda

Prtr Nowy wpis

Firma która totalna porażka, absolutnie trzymać się z daleka! Żenada w każdym calu, firma kompletnie niekompetentna, ani w przypadku klientów ani w przypadku pracowników.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Rekeep Polska S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Aplikant Radcowski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Magdalena
@Adam

Z tą podwyżką to jak miałeś to przetestowane, że podobno szans na to nie ma? Na tych niższych stanowiskach to jakie konkretnie wymagania stawiali i co dawało radę robić ponad ich zakres? Pytał o docenienie własnej pracy ktoś wprost? Jak dialog w tym kontekście może przebiegać?

Kamil
@Adam

Ta firma to kpina jeśli chodzi o prawo pracy, szacunek dla pracownika czy wynagrodzenie.Dziwię się że Inspekcja Pracy do nich nie dotarła. Może dlatego że kuchnie zamknięte są na terenie szpitali. Pracowałem i nie polecam.

Magdalena
@Kamil

A w twoim przypadku to o co chodziło z tym naruszaniem prawa pracy, o którym wspominasz? Czemu pip miałby tu podejść i skoro tak uważasz to nikt nie dokonał jeszcze żadnego zgłoszenia?

Chrypka
@Adam

Bo też od 2023 stycznia mam złą opinie o regionalnej w Poznaniu firma sprzątająca

@Chrypka

Na których stanowiskach oferowane jest teraz zlecenie? Chce się upewnić, bo parę miesięcy temu komentarz odnośnie takiej formy wleciał a teraz gdy patrzę po ogłoszeniach to nie widzę takiej opcji. Czy pracuje ktoś obecnie jako kontroler finansowy? Interesuje mnie wstępnie zatrudnienia. nie ma podanych stawek, wiec pytanie czy mówi się swoja kwotę na rozmowie? jeśli tak to jaki przedział myślicie ze można spokojnie podać gdy ma się 3 lata doświadczenia?

Kalinowska katarzyna

Jak były salowe w Szpitalach było lepiej były zatrudniane przez Szpital Na święta Bożego Narodzenia też otrzymywali pracownicy z socjalu jakieś bony czy pieniążki firma Naprzod niedba o swoich pracownikow

Rekeep Polska S.A. poszukuje pracownika na sprzątanie. Czy stanowisko sprzątanie wymaga nadgodzin?

Artur

Firma w ogloszeniach z praca pisze, ze wazne sa dla niej szacunek i etyka praca, a oferuje... umowe zlecenie, czyli "smieciowke". Puste slogany...

Witam mam pytanie firma ta przejmuje obiekt na którym pracuję mam trzecią grupę jakie mam szanse na umowę o pracę?

Honorata

Opinie jak widzę są podzielone ale z tego co wywnioskowałam dotyczą oddziałów w różnych miastach. A jak jest w Łodzi konkretnie, bo to profil tego oddziału? Jak atmosfera i zarobki, bo głównie do tego się odnosicie? :)

@Honorata

Pracuje i szczerze nie polecam.To polska firma rodzinna ( niech nie zmyli Włoski udziałowiec)z całym januszowstwem znanym u polskich biznesmenów. Wszystko tanio, o każdy grosz dla pracownika trzeba walczyć, to że zatrudnia( najchętniej na swoją firmę by Zus nie płacić) to już łaska prezesa. Mnóstwo pociotków prezesów, jak nie jesteś z układu nie masz praw które się normalnie należą pracownikom.Stąd też duża rotacja- wystarczy otworzyć (usunięte przez administratora) i popatrzeć na ogłoszenia. Dyrektorzy nie szanują podwładnych, narzędzie do pracy kiepskie.Na kuchniach w szpitalach tragedia jeśli chodzi o warunki pracy i BHP. Nikt się nie przejmuje bezpieczeństwem pracowników.Krzyk na pracownika i poniewieranie jest standardem.

Koninianka

U nas jest jak w rodzinie, kierownik jak koleżanka , bardzo dobrze się pracuje,oczywiście pensje najniższe ale na to się godziny więc pracujemy

Asia

Firma, a przynajmniej koordynator (?) z którym należy się kontaktować w sprawie pracy w Chorzowie, to osoba lekceważąca i niekompetentna. W ogłoszeniu w sprawie pracy wyraźnie zaznaczone jest, aby kontaktować się wyłącznie telefonicznie, a nie przez portal, ale podany numer telefonu jest prawie cały czas wyłączony. Udało mi się dodzwonić za 17-tym razem, a osoba po drugiej stronie prosiła o ponowny telefon o godzinie 15-tej, lecz wtedy nikt nie odebrał. Podczas ponownej próby kontaktu, telefon odebrał- sądząc po głosie- skacowany mężczyzna, który poprosił, abym zadzwoniła następnego dnia. Po dopytaniu się o jakiej porze mam się kontaktować, usłyszałam, że po 9-tej, lecz wtedy telefon był wyłączony, a przy drugiej próbie połączenia się, osoba zwyczajnie nie odebrała. Jeśli tak wygląda początek ewentualnej współpracy, to mogę sobie tylko wyobrazić jak wygląda jej ciąg dalszy - jak mało śmieszny żart. Z tego miejsca nie wiem komu bardziej współczuć - pracownikom, przyszłym, nieświadomym pracownikom, czy samej, kulejącej firmie, która za chwilę splajtuje.

luciferion
@Asia

w Białymstoku mają podobne podejście do pracownika. Wcześniej nazywali się ISSL

Mark

Ta firma jest jakąś totalną porażką :)

Dyr Szpitala
@Mark

Zgadzam się w pełni. Menu próbują narzucać sami aby było jak najtaniej.Porozumienie się z dyrektorami regionalnymi i dyrektor od technologii graniczy z cudem.Tu nie liczy się klient tylko pieniądze jakie dzięki nam zarobią. Posiłki rekeep przygotowuje marne i bardzo tanie.Na kuchniach brud, wiem że na innych jednostkach były przypadki zatruć.

W tej firmie poza fałszywą mgiełką PR pracownik się nie liczy. Nasze pensję za grudzień 2021 zostały mocno zmniejszone- wypłacono je w styczniu 2022 zgodnie z nowym ładem.Inne firmy dbając o dobro pracowników pensję za grudzień wypłaciły w ostatnich dniach grudnia i były dzięki temu one wyższe o kilka stówek.Tutaj mamy dziękować że pracujemy.Praca bardzo ciężka, w brudzie,w wilgoci grzyba i słabo płatna. Kierownicy są do podwładnych agresywni. Dział BHP udaje że nie widzi zagrożeń- masakra na kuchniach.Często przewracamy się o wyłupane płytki czy stojącą wodę.

Iwa
@Ewa

To niestety prawda-pracownikowi trzeba zapłacić jak najmniej.O premiach mamy zapomnieć. Warunki pracy fatalne-grzyb na ścianach, stojąca woda, kapie z dachu. Cześć wyciągów nie działa od lat.... Szkoda mi naszej kierowniczki -ona by chciała to zmienić ale jej przełożony kierownik regionu (bardzo agresywny do wszystkich ) oraz centrala nie zgadzają się na żadne naprawy czy remonty. Liczy się tylko zysk dla firmy

Danuta
@Ewa

To niestety prawda, liczy się tu tylko zarobek firmy. Bezpieczenstwo na kuchniach to żart- kilka razy poraził mnie i koleżanki prąd na kuchni a szefowa z tym nic nie robi bo mówi, że nie ma pieniędzy. Brodzenie w stojącej wodzie to codzienność.Wiem od znajomych ,że w innych kuchniach jest tak samo Ja szukam nowej pracy-szkoda życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Rekeep Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Rekeep Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekeep Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekeep Polska S.A.?

Rekeep Polska S.A.
  • Traktorowa 126 lok. 202