Neutron Ventures Poland sp. z o.o,

Toruń

Opinie o Neutron Ventures Poland sp. z o.o,

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@aaa piszesz o atmosferze panującej w Neutron Ventures Poland sp. z o.o, która Cię nie satysfakcjonowała. Czy możesz jednak podzielić się z nami plusami wynikającymi ze współpracy z tym pracodawcą? Jak wyglądały rozmowa kwalifikacyjna i oferowane warunki zatrudnienia?

aaa

Pracowałam z nimi przez pewien czas. Dziwni ludzie, szef główny z GB to tragedia, dzwoni i wyzywa ludzi, czepia sie wszystkiego, albo stoi nad tobą i ci wytyka błędy. Reszta też nie lepsza. Pracowałam w kilku firmach, ta była najgorsza zdecydowanie.

Daisy
@aaa 06.05.2017, 11:45

A to ciekawa opinia, bo szef glowny z GB nawet nie rozmawia z wszystkimi pracownikami. Wszystkie rozmowy sa przeprowadzane z managerami i skoro piszesz "pracowalam" to sugerowaloby ze pracowalas na stanowisku managera a jakos, wszystkie osoby, ktore bezposrednio pracuja z HQ w UK nadal tu pracuja. Pani z konkurencji moze? Atmosfera w samym biurze w Polsce super, mili ludzie, luzna atmosfera, nie ma dress code'u, oczywiscie nie wszystko jest idealnie, ale wyplaty na czas i ogolnie niezle sie pracuje. Niektorzy pracuja tu juz ponad 7 lat, gdyby bylo tak strasznie jak mowisz pewnie juz dawno by odeszli.

wef
użytkownik zarejestrowany

taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..

webrunner

Przyjazna atmosfera, praca przy komputerach. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Ala

Napiszcie coś o Neutron ventures w Łodzi?

Mieliście styczność z firmą Neutron Ventures Poland sp. z o.o, lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Neutron Ventures Poland sp. z o.o, - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neutron Ventures Poland sp. z o.o,