Opinie o Neutron Ventures Poland sp. z o.o w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Neutron Ventures Poland sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Neutron Ventures Poland sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neutron Ventures Poland sp. z o.o w Toruń

aaa

Pracowałam z nimi przez pewien czas. Dziwni ludzie, szef główny z GB to tragedia, dzwoni i wyzywa ludzi, czepia sie wszystkiego, albo stoi nad tobą i ci wytyka błędy. Reszta też nie lepsza. Pracowałam w kilku firmach, ta była najgorsza zdecydowanie.

Daisy
@aaa

A to ciekawa opinia, bo szef glowny z GB nawet nie rozmawia z wszystkimi pracownikami. Wszystkie rozmowy sa przeprowadzane z managerami i skoro piszesz "pracowalam" to sugerowaloby ze pracowalas na stanowisku managera a jakos, wszystkie osoby, ktore bezposrednio pracuja z HQ w UK nadal tu pracuja. Pani z konkurencji moze? Atmosfera w samym biurze w Polsce super, mili ludzie, luzna atmosfera, nie ma dress code'u, oczywiscie nie wszystko jest idealnie, ale wyplaty na czas i ogolnie niezle sie pracuje. Niektorzy pracuja tu juz ponad 7 lat, gdyby bylo tak strasznie jak mowisz pewnie juz dawno by odeszli.

@aaa

Tak właśnie jest jak piszesz. Kiedy szef przylatuje z GB do biura w Łodzi to podczas Twojej pracy przy komputerze zakrada się po cichu za Twoje plecy (chodzi w biurze na boso, żeby go nie było słychać - uwaga to nie żart serio !) i nagle pyta nad czym pracujesz. Facet fatalny, potrafi krzyczeć na cały głos na swoją partnerkę przy wszystkich ludziach w biurze typu open space, na co ona patrzy tylko na niego ze łzami w oczach. Miny ludzi w biurze bezcenne.Tak właśnie jest jak piszesz. Kiedy szef przylatuje z GB do biura w Łodzi to podczas Twojej pracy przy komputerze zakrada się po cichu za Twoje plecy (chodzi w biurze na boso, żeby go nie było słychać - uwaga to nie żart serio !) i nagle pyta nad czym pracujesz. Facet fatalny, potrafi krzyczeć na cały głos na swoją partnerkę przy wszystkich ludziach w biurze typu open space, na co ona patrzy tylko na niego ze łzami w oczach. Miny ludzi w biurze bezcenne.

Ktoś jeszcze rok temu dość negatywnie się wyraził na temat warunków pracy ale do dziś nikt niczego więcej na ten temat nie wspomniał, więc zastanawiam się czy coś odnośnie tego się zmieniło? Jak obecnie wygląda atmosfera w firmie i jakie są aktualne rotacje? Kiedyś pisali, że pracuje tu kilkanaście osób, to ile tak konkretnie jest obecnie?

@Monika

Nic się nie zmieniło. Ci sami tragiczni ludzie, (usunięte przez administratora). Co chwile przychodzi ktoś nowy i po 1-2 miesiącach odchodzi. Sam fakt, że firma zmieniła adres z Łódzkiego na Toruński ze względu na negatywne komentarze i założyła ponownie nowy profil na Łódź, świadczy z czym się ma do czynienia. Pozytywne komentarze piszą Ci co siedzą u kierownika wiesz gdzie. Wiem co się dzieje, bo mam nadal kontakt z tą ekpią co tam pracuje. Ta firma niszczy ludzi, dosłownie.

Artur Nowy wpis
@Karolina

Uła to widzę, że poważne słowa skierowałaś. A te traktowanie to jak się objawia? Jakiś przykład podasz? Nie to, że Ci nie wierzę ale lepiej wiedzieć konkretnie. Mnie ciekawi, czy zrobili coś w sprawie tych urlopów, co kiedyś było ciężko dostać. Teraz pracownicy mogą iść w dogodnym terminie?

@Artur

Moim zdaniem płaczące koleżanki po rozmowach na słuchawkach z właścicielem firmy są wystarczającym przykładem, bądź kolega który zostawił oświadczenie na tapecie windows dla następcy, żeby uciekać z tej firmy bo nikt tu nie szanuje pracownika. W moim przypadku były to niegrzeczne, sarkastyczne docinki w moją stronę. Z ostatnich ciekawostek wiem, że pracownicy wystosowali wspólnego maila z prośbą o wcześniejsze rozpoczynanie pracy, (z 10 na 8) na co jedna z kierowniczek powiedziała, że jak CEO to przeczytał to się strasznie (usunięte przez administratora) że kazał nie odpisywać w ogóle. Tak się, stało, nawet po ponownym mailu z zapytaniem czy coś wiadomo w tej sprawie odpowiedzi brak do dzisiaj. O urlopach mi nic nie wiadomo, ja nie miałam z tym problemu akurat.

Amelka

Firma znajduje się w Łodzi (biuro Piotrkowska 60) . Kierownik jest z pochodzenia Irańczykiem (pracuje zdalnie z Londynu), traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Jeżeli liczycie na podwyżkę, premię świąteczną albo chociaż odpowiedź na zapytanie o urlop to raczej się nie doczekacie. Jak ma zły dzień to po prostu wyżywa się na ludziach, szuka wymyślonych problemów, żeby tylko na kimś móc wyładować swoją flustracje. Biegające i płaczące przez niego kobiety w tej firmie to chleb powszedni. Kierowniczka dwulicowa. Samo biuro to (usunięte przez administratora) wykładzina nie prana od nowości, okna nie myte od 10 lat, w kuchni zamiast stołu jest wielkie biurko, z koszy wysypują się (usunięte przez administratora) w lodówce pleśń, notorycznie zapchany zlew, ludzie nie myjący po sobie na czyń, w dodatku śmierdzi. Krzesła do pracy nie spełniają żadnych norm, są to najtańsze możliwe krzesła, nie przystosowane do 8h siedzenia. Kiedyś zepsuł się czajnik to nawet miał kto kupić nowego, więc pracownik musiał przynieść swój z domu. Z dobroci serca polecam omijać szerokim łukiem to (usunięte przez administratora)

Jestem zainteresowana pracą. Polecacie?

Firma Neutron Ventures Poland sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Customer Service Representative. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Edyta

@Praca1, mógłbyś rozwinąć swój komentarz? Zawiera już on pewne treści, jednak są one niejasne dla osób zainteresowanych Neutron Ventures Poland, jako pracodawcą. Wspomniałeś o częstej wymianie pracowników? Jaki, Twoim zdaniem, jest powód tej rotacji?

Praca1

Firma znajduje się nie w Toruniu a w Łodzi na Piotrkowskiej. Nie polecam, pomimo że zatrudniają kilkanaście osób raptem, to non stop ktoś się zmienia. Nie bez powodu. Z dobroci serca radzę omijać szerokim łukiem.

Edyta

@Lukrecja, warunki pracy, o których napisałaś faktycznie nie były komfortowe. Dlaczego atmosfera była nerwowa? Co na nią wpływało? Ile trwała Twoja współpraca z Neutron Ventures Poland sp. z o.o,? Napisałaś, że nie było szans na podwyżki, a jakiegoś rodzaju premie występowały czasami? W oparciu o jaką umowę byłaś zatrudniona w tej firmie?

Lukrecja

Firma to mocne słowo... A dokładniej, jakie biuro taka jest ta firma. Brudne ściany w kamiennicy, dziury zalepione plakatami, dywan nie prany od kilku lat, biurka wiekowe. Jeśli chodzi o atmosferę, to można nabawić się nerwicy. MIŁA ATMOSFERA???? O zgrozo... No tak, na rozmowie wstępnej się uśmiechano. Błagam, minimum obiektywizmu. Zresztą ta opinia pozytywna jest tak sztuczna, że nikt by w nią nie uwierzył. Pamiętam, że ludzie się non stop zmieniali, pomimo, że to mała firma. Poza tym pensje śmiesznie niskie, jak to u małego prywaciarza. Brak możliwości awansu czy większej podwyżki. Nie, zdecydowanie nie i jeszcze raz nie.

Edyta

@aaa piszesz o atmosferze panującej w Neutron Ventures Poland sp. z o.o, która Cię nie satysfakcjonowała. Czy możesz jednak podzielić się z nami plusami wynikającymi ze współpracy z tym pracodawcą? Jak wyglądały rozmowa kwalifikacyjna i oferowane warunki zatrudnienia?

wef

taak faktycznie przedstawicieli szukali ostatnio..

webrunner

Przyjazna atmosfera, praca przy komputerach. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Ala

Napiszcie coś o Neutron ventures w Łodzi?

admin

Mieliście styczność z firmą Neutron Ventures Poland sp. z o.o, lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Neutron Ventures Poland sp. z o.o - Toruń

• Jak się pracuje w Neutron Ventures Poland sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Neutron Ventures Poland sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Neutron Ventures Poland sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Piotrkowska 60 lok. 2.12-2.18
    90-105 Toruń
  • NIP: 7252011946 KRS: 0000339420

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042