Rofag Jakub Wujkowski

Łódź

Opinie o Rofag Jakub Wujkowski

?

Wyraźnie są firmą, która zajmuje się monitorowaniem i i znakowaniem pojazdów nie wiem skąd wzięły ci się pomidory @panpomidor

Pan Pomidor

Rofag firma która zajmuję się wszystkim i niczym nie długo zacznie robić handel obwoźny pomidorami

olejolej

... dwie nie swoje szkody na ten sam pojazd - faktycznie prokuratura bedzie miala co robic :)

taaa

dlatego wykasowana bo byla nie prawdziwa !!! ... widzialem cos takiego ale nie bylo tam ani jednej osoby oprocz Pana :) INTERNET GORA !! prosze podeslac jakies linki pozytywnych opini jakie Pan wystawil komus innemu - wydaje mi sie ze nie bedzie zadnej :) pozdrawiem i zycze mniej zawisci w zyciu

(usunięte przez administratora)latwo jest wystawic opinie jak jest sie anonimem :) internet jest swietny

Zaborska

(usunięte przez administratora)Jestem stałą klientką i nigdy nie spotkałam się z tego przypadkiem. Owszem raz widziałam przypadek jak klient wykłócał się z pracownikiem wypożyczalni ze to nie on zarysował zderzak. W wypożyczalni ROFAG każde(każde) uszkodzenie obklejone jest plombą aby właśnie nikt nie poczuł się że "wmawia" mu się uszkodzenia. O naciąganiu to raczej z pewnie z Twojej strony jest mowa bo pewnie chciałeś naciągnąć pracownika aby to odpowiadał za Twoje uszkodzenie przed właścicielem firmy. WSTYD !!! Kiedyś i u mnie po wynajmie auta zauważona ryskę na błotniku (prawdopodobnie na parkingu ktoś mi uszkodził auto) - pracownik natychmiast zrobił zdjęcie i zakleił owe uszkodzenie. Ponieważ było ono małe pracownik wpisał je tylko w protokół zdania auta i powiedział że nie będzie żadnych konse

Zostaw opinię o Rofag Jakub Wujkowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rofag Jakub Wujkowski