catermed

Katowice

Opinie o catermed

pracownik2

Najgorszy zaklad pracy jaki isnieje , nie wyobrazalne warunki pracy. Zastanowcie sie 2 razy jak tam pojdziecie! Umowy śmieciowe! Wyzysk! Praca po 12 godzin płatne za 8 ! Kierownik obiektu pod dyktando Prezesa , nic nie potrafi załatwić , dwie lewe ręce ! Porażka nadająca sie do telewizji . Ludzie kontrolujacy ten zaklad w Katowicach otrzymują nagannie "upominki" i jedzenie gotuje sie dalej ... SMACZNEGO

Wszystko:zarobki,szkolenia,dofinansowania,kierownictwo odpowiednie,napoje w czasie upałów,odpowiednie warunki,pani prezes która dba o pracowników-to wszystko bedzie tylko nie wiadomo kiedy,może za kilkanaście lat.

Zostaw opinię o catermed - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie catermed